Νέα

Τα ψέμματα για το βιβλίο του Πλεύρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Γιατι ρε παιδια γραψατε στ' α@@@@δια σας τον Χερ Πλευρη. Γι" αυτον δεν ανοιξε το θρεντ? Αλλωστε ειναι ο μονος ανθρωπος που θελει να γινει Γκεμπελς στη θεση του Θουκιδιδη και αυτο αξιζει χιλια θρεντς. :birdman: :jerking: :birdman: :jerking:

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Δεν περιμενα με τιποτα ενας φιλοναζιστης να λεει τοσο ανετα τις αποψεις του σε ενα τετοιο σαιτ.Εσυ που θαυμαζεις τον Χιτλερ και τον θεωρεις 'πρωτο ευρωπαιο πατριωτη' πρεπει να εισαι πολυ μοναχικο ατομο,καρπαζοεισπρακτορας μεγαλου μεγεθους και απιστευτα φτυσμενος και μοναχικος τυπος.Απο την δομη που εγραψες το ποστ σου θα εχεις τρομερα ψυχολογικα προβληματα και αμφιβαλλω να εχεις κανει σχεση ποτε με κοπελα.Η δε πουτανες σου καθονται μονο επι πληρωμη γιατι μονο ετσι μπορεις να συνευρεθεις με γυναικα και θα εισαι τρομερα βαρετος ακομα και σ'αυτες.Πρεπει να ντρεπεσαι που θαυμαζεις ενα κτηνος που χωρισε τους ανθρωπους με κριτηρια το χρωμα τους και την Ινδο'γερμανικη' τους καταγωγη.Αν τα εγραφες αυτα σε καποια χωρα της Δυτικης Ευρωπης ισως να ειχες και ποινικες διωξεις ελεεινε τυπε.Απορω πως οι υπευθυνοι ανεχονται ατομα σαν και του λογου σου να κανουν Ναζιστικη προπαγανδα.
Ήθελα να ήξερα πώς οι μοντς σε ανέχονται να βρίζεις ένα μέλος  με ιστορία στο σάιτ, που απλά έγραψε τις απόψεις του, ζητώντας μόνο να μην υβριστεί. Τέλως πάντων. Φιλαράκο διαπιστώνω ότι οι γνώσεις σου στην ψυχολογία είναι ανάλογες με αυτές στην ιστορία. Δεν πειράζει. Χαίρομαι για τις ύβρεις. Όταν προέρχονται από άτομα σαν εσένα είναι δείγμα θετικό. Και όσον αφορά αυτά που είπες.
Για το ότι δεν είχα ποτέ μου σχέση με κοπέλα , υπάρχει άτομο με το οποίο μιλάμε με pm το οποίο μπορεί να επιβεβαιώσει ότι είχα. Το ίδιο άτομο , μπορεί να επιβεβαιώσει ότι ακόμα και ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ  δέχομαι πρέσινγκ από κοπέλα με μηνύματα. Ξέρει αυτό το άτομο.  ;)  Για το αν με βαριούνται οι πουτάνες , πρώτον δεν με ενδιαφέρει αν συμβαίνει. (Τι άλλο θα ακούσουμε , να είμαστε ενδιαφέροντες για να μη μας βαριούνται οι πουτάνες  :headbang:  ). Δεύτερον , θα πω κάποια πράγματα, απλά για να μην υπάρχει υπόνοια.
-Η Κατερίνα από Λέλας Καραγιάννη μου είχε προτείνει η ΙΔΙΑ να βρεθούμε εκτός σπιτιού.
-Η Γιούλη από Λέλας Καραγιάννη όπως είχα γράψει κάποτε , μου είπε ότι είμαι από τα λίγους μη ανώμαλους πελάτες που είχε.
- Άλλη ιερόδουλος μου ζήτησε να κάνω ιδιαίτερα στο παιδί της (!) , γιατί δεν τα πάει καλά στον κλάδο που έχω σπουδάσει.
- Άλλη ιερόδουλος μου είπε, όταν της είπα ότι δεν είμαι πανρεμένος «Εσύ δεν είσαι παντρεμένος? Δώσε μου το τηλέφωνό σου, και μόλις ξαναπάω στη χώρα μου θα έρθεις μαζί να σε παντρέψω»
Θα μπορούσα να συνεχίσω , αλλά δεν έχει νόημα και δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ. Προφανώς δεν είμαι τόσο ενδιαφέρον άτομο όσο εσύ. Είμαι σίγουρος ότι όταν μπαίνεις εσύ στο δωμάτιο η πουτάνα φέρνει μαζί της στυλό και χαρτί για να κρατάει σημειώσεις από τις διαλέξεις σου.
Κλείνοντας σου συνιστώ ψυχραιμία.Και ε σένα , και στον υποτακτικό σου που έσπευσε να σε υπερασπιστεί.Υπογλώσσια πωλούνται σε όλα τα φαρμακεία. Ξίδι σε όλα τα σούπερ μάρκετ. Στο λέω γιατί θα μας βλέπεις παντού. Ήδη ο Υιός του Θεού (sorry Jesus)  μπήκε στο κοινοβούλιο. Χώνεψέ το. Ερχόμαστε!!!
Κύριοι mods θέλω να με προστατέψετε από τις ύβρεις του εν λόγω ατόμου  Με εξύβρισε και δεν κάνατε τίποτα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κάτω τα χέρια από τον Germaon κ ας είναι κ γαύρος. :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :ak: :ak: :ak: :ak: :cussing: :cussing: :cussing: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Κάτω τα χέρια από τον Germaon κ ας είναι κ γαύρος. :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :ak: :ak: :ak: :ak: :cussing: :cussing: :cussing: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
:2funny:
Δικέφαλεεεε- εμπρός Αητέ!
Και να πεις ότι δεν το διευκρίνισα. Δεν ζητάω να αποδεχτεί ΚΑΝΕΙΣ τις απόψεις μου. Απλά να μου επιτρέψουν να τις έχω ΕΓΩ, κόσμια. Αν ενοχλούν , θα μπορούσε ένας mod  να μου στείλεi pm και να μου ζητήσει να μην τα γράψω. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Να μου λέει όμως ότι δεν είχα σχέσεις με γυναίκα! Παρεμπιπτόντως σε αυτήν με το πρέσινγκ, είπα "Σου λέω ΝΑΙ, αν ερθει ο Γουέμπερ στο Θρύλο" :2funny:
Έρωτας και σπορ πάνε μαζί
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
1) Στάλιν (περίπου 20 εκατομμύρια θύματα στην περίοδο 1937 - 1952, από τα οποία 681.692 κατά την περίοδο 1937 - 1938)

Για το 2ο νούμερο συμφωνώ ,τα 20.000.000 μπορείς να μου τα ερμηνεύσεις δημογραφικά? 20+14 νεκροί του ΒΠΠ μας κάνει 34.000.000. Πώς αυξάνεται ο πληθυσμός στην ΕΣΣΔ με τον ίδιο ρυβμό με τις ΗΠΑ? Απλή αριθμητικούλα.
 

Επισκέπτης
Ρε εσύ Αρίωνα δεν αφήνεις κατά μέρος την υπεράσπιση και αγιοποίηση του Στάλιν;

Έχουν περάσει 50 και κάτι χρόνια από τότε που ο Χρουτσώφ στο 22ο Συνέδριο του ΚΚΣΕ αναγνώρισε τα εγκλήματα του Στάλιν εναντίον μη-μελών του κόμματος (για το κόμμα το είχε κάνει ήδη σε κλειστή συνεδρία) και εναντίον αθώων πολιτών. Μάλιστα πρότεινε να αναγερθεί και κάποιο μνημείο για αυτούς, πράγμα που φυσικά ποτέ δεν έγινε.

Όσο για τους ποιούς αφορούσαν οι εκκαθαρίσεις του Στάλιν δες αυτό εδώ:

[size=11pt]Επιχείρηση εξόντωσης και ομαδικές εκτελέσεις [/size]

Δεκάδες χιλιάδες Έλληνες από τη Γεωργία, την Ουκρανία και τη Ρωσία έπεσαν θύματα των σταλινικών εκκαθαρίσεων, που άρχισαν το 1937 και ολοκληρώθηκαν το 1949

Image.ashx


Η οικογένεια του Βλαδίμηρου είχε εγκατασταθεί στην περιφέρεια του Ντόνετσκ από τα τέλη του 18 αιώνα, όταν ύστερα από κάλεσμα της τσαρίνας Αικατερίνης της Μεγάλης, που ήθελε να επιβλέπουν τα σύνορα της αυτοκρατορίας της Έλληνες ακρίτες, μεταφέρθηκαν στην περιοχή Έλληνες της Κριμαίας που ίδρυσαν πολλές κοινότητες. «Τα ελληνικά τα μιλούσαμε όλοι τότε. Μάλιστα μας ενθάρρυναν να έχουμε και τραγούδια στη γλώσσα μας, χορεύαμε τους χορούς μας. Σιγά σιγά όμως πολλά πράγματα άλλαξαν και σήμερα λίγοι στην περιοχή μιλούν τα ελληνικά», λέει η Σεραφείμα, που αισθάνεται άσχημα επειδή ξέχασε τη γλώσσα του πατέρα της.
Ήδη από το 1937 ο Ιωσήφ Στάλιν είχε διατάξει, μεταξύ των άλλων, και την επιχείρηση εξόντωσης χιλιάδων Ελλήνων, οι οποίοι στάλθηκαν σε στρατόπεδα της Σιβηρίας ή εκτελέστηκαν στα χωριά όπου διέμεναν.
Η «ελληνική επιχείρηση», όπως ήταν ο κωδικός του σχεδίου της ΝΚVD, της σοβιετικής μυστικής υπηρεσίας και προκατόχου της ΚGΒ, άρχισε στις 11 Δεκεμβρίου 1937. Την ημέρα εκείνη ο διευθυντής της ΝΚVD Νικολάι Εζόφ έβαλε την υπογραφή του στην ντιρεκτίβα υπ΄ αριθμόν 50215, βάσει της οποίας συνελήφθησαν οι Έλληνες που δεν είχαν πάρει σοβιετική υπηκοότητα.
Τις τρεις πρώτες ημέρες εφαρμογής της ντιρεκτίβας, όπως αποκαλύπτει η έρευνα του κ. Ιβάν Τζούχα, περίπου 30.000 Έλληνες από διάφορες Δημοκρατίες της ΕΣΣΔ οδηγήθηκαν σε στρατόπεδα θανάτου στη Σιβηρία ή εκτελέστηκαν.
«Είχε προηγηθεί η επιβολή της δικτατορίας Μεταξά στην Ελλάδα και οι Σοβιετικοί θεώρησαν πως οι Έλληνες που δεν ήθελαν να πάρουν τη σοβιετική υπηκοότητα ήταν συμπαθούντες του φασιστικού καθεστώτος», εξηγεί ο κ. Τζούχα.
Οι διώξεις των Ελλήνων συνεχίστηκαν την περίοδο 1942-44 με 15.000 θύματα στην Κριμαία και το 1949 στο Σοχούμι και το Βατούμ με 20.000 θύματα. Οι αγριότητες της σταλινικής περιόδου εις βάρος των Ελλήνων αποκαλύφθηκαν στο 20ό συνέδριο του Σοβιετικού Κομμουνιστικού Κόμματος από τον Νικήτα Χρουστσόφ το 1957. Μόλις τότε οι συγγενείς των εξαφανισμένων έμαθαν τι είχαν απογίνει οι γονείς και τα αδέλφια τους.

Από τα Νέα του προηγούμενου Σαββάτου:
και επίσης:
εγώ δεν υπερασπίζομαι τον Στάλιν αλλά κάποτε πρέπει μερικοί να σταματήσουν την καραμέλα για τους Έλληνες που καθάρισε στα γκουλάγκ.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ήθελα να ήξερα πώς οι μοντς σε ανέχονται να βρίζεις ένα μέλος  με ιστορία στο σάιτ, που απλά έγραψε τις απόψεις του, ζητώντας μόνο να μην υβριστεί. Τέλως πάντων. Φιλαράκο διαπιστώνω ότι οι γνώσεις σου στην ψυχολογία είναι ανάλογες με αυτές στην ιστορία. Δεν πειράζει. Χαίρομαι για τις ύβρεις. Όταν προέρχονται από άτομα σαν εσένα είναι δείγμα θετικό. Και όσον αφορά αυτά που είπες.
Για το ότι δεν είχα ποτέ μου σχέση με κοπέλα , υπάρχει άτομο με το οποίο μιλάμε με pm το οποίο μπορεί να επιβεβαιώσει ότι είχα. Το ίδιο άτομο , μπορεί να επιβεβαιώσει ότι ακόμα και ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ  δέχομαι πρέσινγκ από κοπέλα με μηνύματα. Ξέρει αυτό το άτομο.  ;)  Για το αν με βαριούνται οι πουτάνες , πρώτον δεν με ενδιαφέρει αν συμβαίνει. (Τι άλλο θα ακούσουμε , να είμαστε ενδιαφέροντες για να μη μας βαριούνται οι πουτάνες  :headbang:  ). Δεύτερον , θα πω κάποια πράγματα, απλά για να μην υπάρχει υπόνοια.
-Η Κατερίνα από Λέλας Καραγιάννη μου είχε προτείνει η ΙΔΙΑ να βρεθούμε εκτός σπιτιού.
-Η Γιούλη από Λέλας Καραγιάννη όπως είχα γράψει κάποτε , μου είπε ότι είμαι από τα λίγους μη ανώμαλους πελάτες που είχε.
- Άλλη ιερόδουλος μου ζήτησε να κάνω ιδιαίτερα στο παιδί της (!) , γιατί δεν τα πάει καλά στον κλάδο που έχω σπουδάσει.
- Άλλη ιερόδουλος μου είπε, όταν της είπα ότι δεν είμαι πανρεμένος «Εσύ δεν είσαι παντρεμένος? Δώσε μου το τηλέφωνό σου, και μόλις ξαναπάω στη χώρα μου θα έρθεις μαζί να σε παντρέψω»
Θα μπορούσα να συνεχίσω , αλλά δεν έχει νόημα και δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ. Προφανώς δεν είμαι τόσο ενδιαφέρον άτομο όσο εσύ. Είμαι σίγουρος ότι όταν μπαίνεις εσύ στο δωμάτιο η πουτάνα φέρνει μαζί της στυλό και χαρτί για να κρατάει σημειώσεις από τις διαλέξεις σου.
Κλείνοντας σου συνιστώ ψυχραιμία.Και ε σένα , και στον υποτακτικό σου που έσπευσε να σε υπερασπιστεί.Υπογλώσσια πωλούνται σε όλα τα φαρμακεία. Ξίδι σε όλα τα σούπερ μάρκετ. Στο λέω γιατί θα μας βλέπεις παντού. Ήδη ο Υιός του Θεού (sorry Jesus)  μπήκε στο κοινοβούλιο. Χώνεψέ το. Ερχόμαστε!!!
Κύριοι mods θέλω να με προστατέψετε από τις ύβρεις του εν λόγω ατόμου  Με εξύβρισε και δεν κάνατε τίποτα
Kάνεις ναζιστική προπαγάνδα και θα σε σεβαστούμε επειδή εισαι παλιό μέλος του σάιτ ρε απίθανε; Μας ανέλυσες όλη την πολιτική ιδεολογία σου που κυμαίνεται σε επίπεδο κλανιάς, αφού είσαι θαυμαστής του Χίτλερ αλλά σου αρέσει να ρίχνεις καναν πούτσο σε καμιά μαύρη. Ευτυχώς που κάνεις τη χάρη στην ανθρωπότητα να είσαι κατά των φυλετικών διακρίσεων, γιατί προς στιγμήν φοβήθηκα. Περιορίσου στις πληροφορίες για πουτάνες που σου ζητανε και ραντεβού (λυπάμαι μόνο το παιδί της αν του κάνεις ιδιαίτερα), και κράτα τις ναζιστικές απόψεις για πάρτη σου. Κρίμα που δε ζούμε στη Γερμανία που τόσο θαυμάζεις γιατί αυτή τη στιγμή θα λογοδοτούσες στη δικαιοσύνη. Που θες να παρέμβουν και οι διαχειριστές επειδή δε σε προστάτεψαν. Το άλλο ποστ του "τρελού του χωριού" έφτασε 9 σελίδες. Καλώ όσα μέλη παρακολουθούν να κάνουν γκουγκλ "εξάρχεια χασικλήδες λόφος Στρέφη" και να μου εξηγήσουν το λόγο που κάποιοι κάνουν τα ίδια ποστ 2 χρόνια τώρα. Και εγώ έχω πολιτική θεωρία αλλά δεν ανοίγω θρεντ στο μπουρδελα.κομ γελοίοι. Τη ναζιστική προπαγάνδα αλλού. Ερχοσαστε; Σας περιμένω!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ήθελα να ήξερα πώς οι μοντς σε ανέχονται να βρίζεις ένα μέλος  με ιστορία στο σάιτ, που απλά έγραψε τις απόψεις του, ζητώντας μόνο να μην υβριστεί. Τέλως πάντων. Φιλαράκο διαπιστώνω ότι οι γνώσεις σου στην ψυχολογία είναι ανάλογες με αυτές στην ιστορία. Δεν πειράζει. Χαίρομαι για τις ύβρεις. Όταν προέρχονται από άτομα σαν εσένα είναι δείγμα θετικό. Και όσον αφορά αυτά που είπες.
Για το ότι δεν είχα ποτέ μου σχέση με κοπέλα , υπάρχει άτομο με το οποίο μιλάμε με pm το οποίο μπορεί να επιβεβαιώσει ότι είχα. Το ίδιο άτομο , μπορεί να επιβεβαιώσει ότι ακόμα και ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ  δέχομαι πρέσινγκ από κοπέλα με μηνύματα. Ξέρει αυτό το άτομο.  ;)  Για το αν με βαριούνται οι πουτάνες , πρώτον δεν με ενδιαφέρει αν συμβαίνει. (Τι άλλο θα ακούσουμε , να είμαστε ενδιαφέροντες για να μη μας βαριούνται οι πουτάνες  :headbang:  ). Δεύτερον , θα πω κάποια πράγματα, απλά για να μην υπάρχει υπόνοια.
-Η Κατερίνα από Λέλας Καραγιάννη μου είχε προτείνει η ΙΔΙΑ να βρεθούμε εκτός σπιτιού.
-Η Γιούλη από Λέλας Καραγιάννη όπως είχα γράψει κάποτε , μου είπε ότι είμαι από τα λίγους μη ανώμαλους πελάτες που είχε.
- Άλλη ιερόδουλος μου ζήτησε να κάνω ιδιαίτερα στο παιδί της (!) , γιατί δεν τα πάει καλά στον κλάδο που έχω σπουδάσει.
- Άλλη ιερόδουλος μου είπε, όταν της είπα ότι δεν είμαι πανρεμένος «Εσύ δεν είσαι παντρεμένος? Δώσε μου το τηλέφωνό σου, και μόλις ξαναπάω στη χώρα μου θα έρθεις μαζί να σε παντρέψω»
Θα μπορούσα να συνεχίσω , αλλά δεν έχει νόημα και δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ. Προφανώς δεν είμαι τόσο ενδιαφέρον άτομο όσο εσύ. Είμαι σίγουρος ότι όταν μπαίνεις εσύ στο δωμάτιο η πουτάνα φέρνει μαζί της στυλό και χαρτί για να κρατάει σημειώσεις από τις διαλέξεις σου.
Κλείνοντας σου συνιστώ ψυχραιμία.Και ε σένα , και στον υποτακτικό σου που έσπευσε να σε υπερασπιστεί.Υπογλώσσια πωλούνται σε όλα τα φαρμακεία. Ξίδι σε όλα τα σούπερ μάρκετ. Στο λέω γιατί θα μας βλέπεις παντού. Ήδη ο Υιός του Θεού (sorry Jesus)  μπήκε στο κοινοβούλιο. Χώνεψέ το. Ερχόμαστε!!!
Κύριοι mods θέλω να με προστατέψετε από τις ύβρεις του εν λόγω ατόμου  Με εξύβρισε και δεν κάνατε τίποτα

 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Ήθελα να ήξερα πώς οι μοντς σε ανέχονται να βρίζεις ένα μέλος  με ιστορία στο σάιτ, που απλά έγραψε τις απόψεις του, ζητώντας μόνο να μην υβριστεί. Τέλως πάντων. Φιλαράκο διαπιστώνω ότι οι γνώσεις σου στην ψυχολογία είναι ανάλογες με αυτές στην ιστορία. Δεν πειράζει. Χαίρομαι για τις ύβρεις. Όταν προέρχονται από άτομα σαν εσένα είναι δείγμα θετικό. Και όσον αφορά αυτά που είπες.
Για το ότι δεν είχα ποτέ μου σχέση με κοπέλα , υπάρχει άτομο με το οποίο μιλάμε με pm το οποίο μπορεί να επιβεβαιώσει ότι είχα. Το ίδιο άτομο , μπορεί να επιβεβαιώσει ότι ακόμα και ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ  δέχομαι πρέσινγκ από κοπέλα με μηνύματα. Ξέρει αυτό το άτομο.  ;)  Για το αν με βαριούνται οι πουτάνες , πρώτον δεν με ενδιαφέρει αν συμβαίνει. (Τι άλλο θα ακούσουμε , να είμαστε ενδιαφέροντες για να μη μας βαριούνται οι πουτάνες   :headbang:  ). Δεύτερον , θα πω κάποια πράγματα, απλά για να μην υπάρχει υπόνοια.
-Η Κατερίνα από Λέλας Καραγιάννη μου είχε προτείνει η ΙΔΙΑ να βρεθούμε εκτός σπιτιού.
-Η Γιούλη από Λέλας Καραγιάννη όπως είχα γράψει κάποτε , μου είπε ότι είμαι από τα λίγους μη ανώμαλους πελάτες που είχε.
- Άλλη ιερόδουλος μου ζήτησε να κάνω ιδιαίτερα στο παιδί της (!) , γιατί δεν τα πάει καλά στον κλάδο που έχω σπουδάσει.
- Άλλη ιερόδουλος μου είπε, όταν της είπα ότι δεν είμαι πανρεμένος «Εσύ δεν είσαι παντρεμένος? Δώσε μου το τηλέφωνό σου, και μόλις ξαναπάω στη χώρα μου θα έρθεις μαζί να σε παντρέψω»
Θα μπορούσα να συνεχίσω , αλλά δεν έχει νόημα και δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ. Προφανώς δεν είμαι τόσο ενδιαφέρον άτομο όσο εσύ. Είμαι σίγουρος ότι όταν μπαίνεις εσύ στο δωμάτιο η πουτάνα φέρνει μαζί της στυλό και χαρτί για να κρατάει σημειώσεις από τις διαλέξεις σου.
Κλείνοντας σου συνιστώ ψυχραιμία.Και ε σένα , και στον υποτακτικό σου που έσπευσε να σε υπερασπιστεί.Υπογλώσσια πωλούνται σε όλα τα φαρμακεία. Ξίδι σε όλα τα σούπερ μάρκετ. Στο λέω γιατί θα μας βλέπεις παντού. Ήδη ο Υιός του Θεού (sorry Jesus)  μπήκε στο κοινοβούλιο. Χώνεψέ το. Ερχόμαστε!!!
Κύριοι mods θέλω να με προστατέψετε από τις ύβρεις του εν λόγω ατόμου  Με εξύβρισε και δεν κάνατε τίποτα
Για ψυχολογια αστο καλυτερα.Οποιοσδηποτε νοημων ανθρωπος που θα διαβαζε το παραληρημα σου θα σε εβγαζε εκτος κοινωνικου κυκλου.Για τις ιστορικες γνωσεις με εντυπωσιασες με εκφρασεις οπως ο Χιτλερ ηταν ο πρωτος ευρωπαιος πατριωτης οταν ο ΙΔΙΟΣ βουτηξε μεσα στο αιμα τον πολυαγαπημενο του λαο και την ιδια την Ευρωπη.Ηταν τοσο φιλοευρωπαιος και φανατικος της αριας φυλης που οταν τα waffen ss ξεμεινανε απο λευκους ευρωπαιους στρατιωτες στις επιχειρησεις του Καυκασου στρατολογουσε Τουρκικους,Καυκασιανους και Αραβικους-Μουσουλμανικους πληθυσμους στις ταξεις του στρατου του για να αντιμετωπισει τους 'μολυσμενους' απο Ταταρικο αιμα Σλαβους κουμουνιστες.Οποτε και για ιστορικες γνωσεις αστο καλυτερα γιατι δεν σε παιρνει.Επισης πρεπει να εισαι και ομοφοβικος.Ολοι η Ναζι λυσσανε για την διαφορετικοτητα και θελουν να την καταστρεψουν.Στη νυχτα των μεγαλων μαχαιριων ο Ερνστ Ρεμ φαγωθηκε απο τους πρωτους λογω των ερωτικων του προτιμησεων (μαντεψε?!).Επισης στο ημερολογιο του ο Ρουντολφ Ες-Γεωργιαδης αναφερει οτι ο Ερνστ Ρεμ ηταν ο μοναδικος ισως ανθρωπος που προσφωνουσε τον Χιτλερ με το μικρο του ονομα.Φανταζεσαι τον ινδαλμα σου ο πρωτος ευρωπαιος πατριωτης και μικροαστος ζωγραφος να κοιμοτανε τρυφερα και συναισθηματικα με εναν αλητηριο αποτυχημενο πυγμαχο που δουλευε τραμπουκος σε οποιον του εσκαγε τα περισσοτερα φραγκα? Αυτα και περι ιστορικων γνωσεων.

Τωρα παμε και στις πουτανες γιατι επικαλεισε οτι εισαι παλιο μελος (και πολυ σωστα λες) και εχεις και ιστορικη αξια στο σαϊτ (και εδω συμφωνω δεν εχω λογω να διαφωνησω και ουτε εκανα κριτικη γι'αυτο)
Εγω οσες φορες παω με πουτανα παω μονο να ΓΑΜΗΣΩ.τιποτα αλλο.Ουτε θα πιασω κουβεντα κοινωνικοπολιτικοιστορικη, ουτε θα ρωτησω απο πιο χωριο η πια πολη ειναι. Επειδη εχω λιγα ποστ και ειμαι νεος στο σαϊτ νομιζεις οτι δεν ξερω απο σπιτια και πουτανες. Η Κατερινα σου ειπε να βρεθητε εκτος σπιτιου για να στο φερει με ωραιο τροπο για βιζιτα. Η Γιουλη  νομιζε οτι αν ηταν στο Κιεβο,στο Ντονετσκ η στο Τσερκαζυ δεν θα ειχε ανωμαλους πελατες η Ουκρανοοβλαχα? Σε μια πουτανα οι περισσοτεροι πανε να γαμησουν αλλα υπαρχουν και μερικοι οι παραφιλικοι που πανε να απολαυσουν τα βιτσια τους(κοπρολαγνεια,ουρολαγνεια,φετιχισμος,με strap on να καρφωθουνε απο γυναικα και παει λεγοντας).Αυτες οι κατηγοριες υπαρχουν σε ολα τα εθνη χωρις καμια εξαιρεση.Η ιεροδουλος που δεν ονομαζεις και σου ζητησε να κανεις ιδιαιτερα στο παιδι της ηταν πελατειακο τρυκ το ιδιο ισχυει και για την αλλη που σου ειπε οτι θα σου βρει κοπελια για να σε παντρεψει.Ιδιαιτερα αν ηταν Ρωσιδα η Ουκρανεζα η τελος παντων 'ανατολικια'.Οι Ρωσιδες και οι Ουκρανεζες που δουλευουν στα μπουρδελα μισουνε οσο δεν φανταζεσαι τους Ελληνες φτωχε μου φιλε.Στα λεω αυτα γιατι ειμαι μισος Ρωσος και καταλαβαινω την Ρωσικη γλωσσα και τις συνηθειες τους.Αυτα τα σκουπιδια που γνωρισες στα μπουρδελα σε δουλευαν ψιλο γαζι.Ειναι η χειροτερη μορφη ανθρωπινου ειδους που υπαρχουν στην Ελλαδα και δυστυχως αρκετες φορες ντρεπομαι να πω οτι η μητερα μου ειναι απο τη Ρωσια γιατι καταλαβαινω αμεσως τις κινησεις των Ελληνων αλλα και των Γαλλων που εχω ζησει και εχω κανει και μεταπτυχιακο εκει.Διαβαζω τα ματια τους.Οποτε με τις Ρωσιδες μονο χωριο δεν θα εκανες  :2funny: μαλλον θα σε πηγαιναν για καταστροφη  :grin:

Αν υπαρχει κοπελα και σε γουσταρει οπως μας αναφερεις (και στο ευχομαι κι'ολας ειλικρινα) ευχομαι να σου αλλαξει μυαλα.Το εχεις αναγκη πιστεψε το.

Τωρα επικαλεισαι τους υπευθυνους του σαϊτ να σε 'σωσουν'.Απο ποιον? απο μενα?  :2funny: δηλωνεις ελευθερα οτι θαυμαζεις τον Χιτλερ και εχεις την απαιτηση να παρουν οι Μοντς το μερος σου? Οι Μοντς αν τους παρατηρησεις ειναι σοβαροι στα γραπτα τους και προσεχουν τι θα γραψουν και τι οχι.Δεν χρειαζεται να τους γλυφεις εχουν κριση και κρινουν τι ειναι ο καθενας.Και μετα συζητηση κανουμε ρε αδερφε οσο και αν διαφωνουμε δεν ειναι λογος αυτο να μου κανει κανενας ban απο το σαϊτ.

Οσο με το που μπηκατε στην Βουλη θα το δουμε στην πορεια για το ποσο θα ειστε ακομα εκει μεσα.Αν και βλεπω με αυτο τον ερπετο-οχετο μαζεμενο οι φασιστες απο 5 ομαδες που ηταν να γινονται 12  :2funny: Δεν θα το φανε και πολυ γλυκο εκει μεσα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
μπράβο latex
τα είπες όλα.
όμορφα , με επιχειρήματα, καλή γραφή και πολιτισμένα.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
latex παραδέχομαι

Θες να γίνουμε φίλοι;
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
eskiya,ZeroTolerance,Enforcer,arion1955 ειμαστε φιλοι  :) Επισης να δηλωσω οτι δεν κραταω καμια κακια στο Lakis33, Germaon και στους υπολοιπους του ακροδεξιου κυκλου.Μονο λυπη μου προκαλουν αυτα τα ατομα και ειναι κριμα  νεα παιδια να εχουν τοσο σκοτεινες ιδεες.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Τον συχαίνομαι...αλλά φαντάζεστε να είχε καταδικαστεί κανένας προοδευτικός,κανένας ήρωας Φυντανίδης(τρομονόμος)....
τι θα ακούγαμε για κράτος της Δεξιάς,φίμωση της ελευθερίας του λόγου,για χούντα....
τώρα μούγκα οι προοδευτικοί....ασχολούνται με τις κάμερες,επαγγελματίες καμερολόγοι γίνανε...
Ειπαμε...είναι επάγγελμα να είσαι αριστερός και μάλιστα πολύ προσοδοφόρο....

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Το θέμα μετακινήθηκε.
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Δεν το ξέρω το θέμα συναγωνιστή, σιγά μην ασχοληθώ με την κάθε ψωνάρα... αλλά κατι δεν μου πάει όπως τα λες... μήπως δεν είναι και τόσο καθαρά; Λέμε τώρα.
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Και που τα λέω δλδ τι έγινε; Φωνή βοώντος... άσε που έπεσε και το ποστ μου πάνω στη συγχώνευση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom