Νέα

Τα ψέμματα για το βιβλίο του Πλεύρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
ε όχι και τον ανεχόμαστε!
δεν αμφεβαλα οτι οι υπευθυνοι θα ειναι σοβαρα ατομα και δεν θα ασπαζονται σε καμια περιπτωση τετοιες αποψεις πυροβολημενων. ευχαριστω για την επισημη τοποθετηση.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
  Μάστορα, εγώ λέω να εγκαταλείψουμε την ιδέα της κατάκτησης της Πόλης και να προτείνουμε την κατάκτηση του Βερολίνου.  Εκεί άλλωστε τα εστιατόρια είναι ήδη τσιμπημένα...Παίζουν και τρέντι γκόμενες εκεί, μια χαρά θα περνάμε... :grin:

Και γαμώ τις ιδέες!!

Φύγαμε για Βερολίνο. Θα το κατακτήσουμε χαλαρότατα. Ούτως ή άλλως έχει και εκει ένα σωρό Τούρκους, δε θα μας λείψει και πολύ η πολή.

Και αν παρεπιπτόντως μας την πέσουν επειδή είμαστε έλληνες, θα έχουμε τυπώσει προληπτικά τις απόψεις ορισμένων μελών απο δω μέσα και θα τους τρίψουμε στη μούρη και θα μας αφήσουν ήσυχους. Γιατί οι έλληνες είναι αρεία φυλή. Απλά είναι κάτι που ξέρουμε μόνο εμείς ενω έχει καθυστερήσει λίγο η ενημέρωση των εκτός ελλάδος.

 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Τελικά αυτοί που μιλάνε για δημοκρατία , αποδεικνύεται (για μια ακόμη φορά) ότι είναι οι μόνοι που δεν ανέχονται ούτε καν την άλλη άποψη. Λοιπόν, ΑΠΑΙΤΩ να μου επιτρέψετε να  έχω τις κάτωθι απόψεις χωρίς να με βρίζετε! Δε σας ζητάω να τις ενστερνιστείτε, απλά να μου επιτρέψετε να τις έχω ΕΓΩ!

   1) Από παιδί θαυμάζω και γαλουχήθηκα με τα ιδανικά του Εθνικοσοσιαλισμού. Eίναι η εφαρμογή του πολιτεύματος που περιέγραψε ο Πλάτων στην Πολιτεία . Είναι το μόνο πολίτευμα που ηττήθηκε σε πόλεμο και όχι ιδεολογικά. Και πώς θα μπορούσε να ηττηθεί ιδεολογικά, τη στιγμή που παρέλαβε τη ταπεινωμένη Γερμανία της Βαϊμάρης και την μετέτρεψε στην Αυτοκρατορία του Γ΄Ράιχ
   2)Θεωρώ τον Φίρερ (το όνομά του δεν το προφέρει η ταπεινότητά μου) τον Πατέρα της σύγχρονης Ευρωπαϊκής πατρίδας. Τον πρώτο Ευρωπαίο πατριώτη!
   3) Δεν πιστεύω στην ισότητα των φυλών. Πιστεύω ότι οι ανθρώπινες φυλές χωρίζονται σε 3 κατηγορίες. Τις ανώτερες , τις μεσαίες και τις κατώτερες. Ανώτερες είναι οι φυλές που μπορούν και παράγουν δικό τους πολιτισμό. Μεσαίες είναι οι φυλές που δεν παράγουν δικό τους πολιτισμό , αλλά μπορούν να «υιοθετήσουν» τον πολιτισμό των ανώτερων φυλών. Οι κατώτερες φυλές δεν μπορούν ούτε να παράγουν ούτε να υιοθετήσουν πολιτισμό. Να τονίσω ότι τους Εβραίους τους κατατάσσω στην Ανώτερη φυλή. Βεβαίως , απορρίπτω τις φυλετικές διακρίσεις(που είναι άλλο πράγμα ) Δηλαδή δεν διανοούμαι ένας μαύρος να μην έχει τα ίδια δικαιώματα με ένα λευκό , απλά επειδή είναι κατώτερος. Να τονίσω ότι πολλά από τα πρότυπά μου είναι μαύροι( Ρίβερς, Ριβάλντο ,Πελέ , Καρεμπέ κλπ. ) Επίσης είμαι φαν των μαύρων γυναικών και των ιερόδουλων (Iσαβέλλα, Μπράντι κλπ. )
   4) Αμφισβητώ το «Ολοκαύτωμα» και τα 6.000.000 νεκρών Εβραίων. Είναι καθαρό κατασκεύασμα. Όπως και τα «βασανιστήρια». Ο Φίρερ μάζεψε  τον εβραϊκό πληθυσμό της Ευρώπης στη Γερμανία με απώτερο σκοπό να δοθεί λύση στο εβραϊκό ζήτημα! Δηλαδή την κατασκευή του Εβραϊκού κράτους. Βέβαια πριν τους πάει στη Γερμανία , πρότεινε σε πάρα πολλές χώρες να τους δεχθούν, αλλά εκείνες αρνήθηκαν. Έτσι μεταφέρθηκαν στη Γερμανία για να εργαστούν στα στρατόπεδα ΕΡΓΑΣΙΑΣ , μέχρι να δοθεί η λύση. Όμως οι χειμώνες εκείνα τα χρόνια ήταν δύσκολοι. Και οι Εβραίοι κρατούμενοι πέθαιναν κατά χιλιάδες. Επειδή βρίσκονταν σε κλειστό χώρο, υπήρχε πρόβλημα με τις αναθυμιάσεις των νεκρών πτωμάτων. Οπότε τα πτώματα έπρεπε να καούν. Όταν οι Ρώσοι κέρδισαν (προσωρινά, ΓΙΑ ΜΕΝΑ) τους Γερμανούς και απελευθέρωσαν τα στρατόπεδα , είδαν τους αποτεφρωτήρες και δημιούργησαν τον μύθο, ότι τάχα μου ήταν ζωντανοί αυτοί που κάηκαν. Το 1988 ο Ρίχαρντ Λόχτερ ειδικός σε θέματα μαζικών εξοντώσεων επισκέφτηκε τα περιβόητα στρατόπεδα Άουσβιτς, Νταχάου , Μπιρκενάου, Μαουτχάουζεν και έγραψε τις περιβόητες «Αναφορές Λόχτερ», αναφέροντας ότι ουδέποτε υπήρξαν εκεί θάλαμοι μαζικής εξόντωσης . Ενδιαφέρουσα είναι και η μελέτη του Ρωμπέρ Φωρισόν για το «Ημερολόγιο της Άννας Φρανκ», στην οποία αποδεικνύει ότι και αυτό είναι άλλη μια απάτη. Άλλωστε τα πρωτότυπα του Ημερολογίου γράφτηκαν με στυλό ΒΙC, που ως γνωστόν δεν υπήρχε την εποχή εκείνη
Μπορώ να συνεχίσω τις δεκάδες (για εμένα) αποδείξεις των εβραϊκών μύθων. Το βιβλίο του ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗ Ρωζέ Γκαροντί για παράδειγμα, «Θεμελιώδεις μύθοι της εβραϊκής πολιτικής». Αλλά, δεν έχει νόημα. Άλλωστε δεν θέλω να «προσηλυτίσω» ,απλά να εκφράσω δημοκρατικά τις απόψεις μου . Όποιος θέλει τις δέχεται , όποιος δεν θέλει δεν τις δέχεται. Γνωρίζω ότι είμαι μειοψηφία. Και μικρή μάλιστα. Ίσως αυτή είναι η καλύτερη δικαίωση των απόψεων μου . Επιτρέψτε μου να έχω και να υπηρετώ τις παραπάνω απόψεις και να διάγω τον δικό μου βίο βασισμένο στα ιδανικά του Εθνικοσοσιαλισμού και της Αγίας Ρωμαϊκής Αυτοκρατορίας ! SIEG HEIL!

Νομίζω ότι η πλατωνική αριστοκρατία απέχει παρασάγκας από το συνοθύλευμα απόστρατων, πολιτικάντηδων, συνομωσιολόγων και λοιπών πυροβολημένων που αποτέλεσαν τον πυρήνα του εθνικοσοσιαλιστικού κόμματος...
Και νομίζω ότι η πλατωνική Πολιτεία δεν θα στηριζόταν ποτέ στο ψέμα, στην προαπαγάνδα, στην τρομοκρατία, στον μυστικισμό και στην ψευδοεπιστήμη...
Βέβαια, ο Πλάτωνας δεν έζησε στη Γερμανία του μεσοπολέμου όπου αδίστακτοι τυχοδιώκτες, αμόρφωτοι και ημιμαθείς, βρήκαν πρόσφορο έδαφος για το παραλήρημά τους...
Βλέπετε, η ταπεινωτική ήττα από τη μία, η οικονομική κρίση από την άλλη και με μια αδύναμη δημοκρατία στη μέση, αποτελούν ιδανικό βίοτοπο για κάιε -ισμό, όπως τα σκατά για τη μύγα...

Αλλά θα είμαι αντικειμενικός...
Οι Ναζί έκαναν κάποιο έργο- για την ακρίβεια πάτησαν επάνω στα δυναμικά στοιχεία της γερμανικής κοινωνίας, στην έμφυτη πειθαρχία και στην ανάγκη για εξιλέωση που ένιωθαν οι ηττημένοι του Α' ΠΠ και κατάφεραν να ξανακάνουν τη γερμανία στρατιωτική και βιομηχανική υπερδύναμη- σιγά το κατόρθωμα βέβαια- μεταπολεμικά η γερμανία ορθοπόδησε σε 5 χρόνια και μάλιστα μέσα από ολοσχερή καταστροφή της οικονομίας και των υποδομών της, υπό ξένη κατοχή, χωρίς τη "δύναμη της θέλησης" των Ναζί και διχοτομημένη...

Και όσο για τις πολεμικές τους επιτυχίες, οι ναζί πάτησαν στην πρωσική στρατιωτική παράδοση και πειθαρχία και με σωστές δόσεις προπαγάνδας πέτυχαν ακόμη καλύτερο αποτέλεσμα...
Και αν ο Χιτλερ δεν ήταν τόσο κωλόφαρδος με τους γάλλους ή οι Γάλλοι τόσο ανίκανοι να πολεμήσουν έναν αριθμητικά και ποιοτικά - πλην αεροπορίας - κατώτερο εχθρό, ο Β' ΠΠ θα είχε λήξει πολύ πιο σύντομα και μάλλον δεν θα ήταν παγκόσμιος...

Η δε πλατωνική πολιτεία υποτίθεται ότι δεν θα κρατούσε μόνο για ...12 χρόνια, όσο κράτησε η ναζιστική γερμανία...

Και μάλιστα, χάρη στον ... άριστο Χίτλερ, η Γερμανία έχασε έναν πόλεμο που άνετα θα μπορούσε να κερδίσει αν δεν διεξαγόταν από έναν μεγαλομανή παράφρονα, πλαισιωμένο από κόλακες, μορφινομανείς, οπαδούς της Κούφιας Γης και ψυχοπαθείς...

Για να μη μιλήσω για την παρακαταθήκη του ναζισμού: Οι αιώνιοι εχθροί Εβραίοι απεκτησαν δικό τους κράτος, οι κομμουνιστές κατέλαβαν τη μισή ευρώπη και οι δυτικές παρηκμασμένες δημοκρατίες την άλλη μισή...

Τέτοια αποτυχία για την ... πλατωνική πολιτεία;

Από κεί και πέρα, θεωρώ απαράδεκτη την ποινικοποίηση της άρνησης του ολοκαυτώματος και θεω΄ρώ απαράδεκτό ότι από μια κολοσιαία σύγκρουση, χάρη στην αμερικανοεβραϊκή προπαγάνδα το πιστολίδι το γκέτο της βαρσοβίας να θεωρείται ισοδύμανο με τη D- day  και τη μάχη στου στάλινγκραντ ή της Αγγλίας...
Όπως επίσης να έχουν ξεχάσει οι ευρωπαϊκές χώρες τους δικούς τους νεκρούς και να ασχολούνται με τα θύματα του ολοκαυτώματος λες και ήταν οι μόνοι νεκροί σε έναν παράλογο πόλεμο...

Αλλά είναι αφελές να αρνούμαστε ότι υπήρξε οργανωμένη προσπάθεια εξόντωσης βασιμένοι σε μενονωμένες απόψεις και συνομοσιωλογικές θεωρίες...

Τι στο διάολο τους έκλειναν σε γκέτο με ελάχιστη τροφή ή σε στρατόπεδα με ακόμη λιγότερη τροφή;

Το αν τα θύματα ήταν λιγότερα το συζητάω...
Αλλά μέχρι εκεί....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Απορω πως οι υπευθυνοι ανεχονται ατομα σαν και του λογου σου να κανουν Ναζιστικη προπαγανδα.

Εδώ ανεχόμαστε κάθε είδους προπαγάνδα- ναζιστική, κομμουνιστική, gay, trans, bisexual, ολυμπιακών, αεκτζήδων, βάζελων, δωδεκαθεϊστών, ουφολόγων, σκοπιανών, εαμοβούλγαρων, χιτών, δωσιλόγων, κουκουλοφόρων, σατανιστών, μαζοχιστών, σαδιστών, κοπρολάγνων, ουρολάγνων, κτηνοβατών....

Ο λόγος απλός: Διότι χαρίζουν απλόχερα το γέλιο...

Με τη λογοκρισία έχουμε μονάχα ένα απλό πρόβλημα...
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.347
Πόντοι
506
Ρε εληναράδες διαβάστε αυτό... για τα κατορθώματα των φίλων σας.
πηγή in.gr

Επίθεση από άτομα που ανήκουν στο χώρο της ακροδεξιάς δέχτηκαν τρεις Έλληνες κάτοικοι Βερολίνου τα ξημερώματα του Σαββάτου στη βορειοανατολική συνοικία του Πάνκοβ.
Σύμφωνα με τη γερμανική αστυνομία το συμβάν σημειώθηκε στις 02.40 σε πρατήριο βενζίνης του Πάνκοβ, όταν ομάδα 15 νεαρών, υπό την επήρεια αλκοόλ και κραυγάζοντας ρατσιστικά συνθήματα, επιτέθηκε σε δύο νεαρούς άνδρες και μία 25χρονη γυναίκα.
Αυτόπτες μάρτυρες κάλεσαν την αστυνομία η οποία λίγο αργότερα συνέλαβε ως ύποπτο έναν 17χρονο «σκίνχεντ» και στη συνέχεια άλλους τέσσερις νεαρούς, μεταξύ 17 και 20 ετών, που ανήκουν πολιτικά στον ακροδεξιό χώρο.
Από τους τρεις, τραυματίστηκαν στο πρόσωπο οι δύο Έλληνες οι οποίοι αφού μεταφέρθηκαν σε νοσοκομείο της περιοχής για τις πρώτες βοήθειες πήραν εξιτήριο.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Μας πληροφόρησε ο φίλος Ένφο σε κάποιο άλλο σημείο της συζήτησης ή ίσως σε άλλο θρεντ για το περιστατικό αν δεν κάνω λάθος. Όχι βέβαια ότι βλάπτει νομίζω δεύτερη φορά. Τα περιστατικά βίας εναντίον Ελλήνων μεταναστών είναι αναρίθμητα, έχω καταθέσει και δική μου εμπειρία από το Παρίσι.
Λάτεξ το ποστ σου όλα τα λεφτα.

 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Meizon Ethniko Thema !!!! 



Έως που θα φτάσει επιτέλους η ανθελληνική προπαγάνδα των βαρβάρων?
Αν δεν ενωθούμε επιτέλους και με δύναμη να φωνάξουμε σε λίγο καιρό δε θα υπάρχουμε ούτε στα βιβλία.
Κοιτάξτε τον παρακάτω χάρτη και παρατηρείστε πως τεχνηέντως έχουν κρύψει τη χώρα μας
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΟΕΟΟΟΟ;;;;;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στη φυσιολογικη της θεση ισως ????  :think: :think:
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
483
Κριτικές
17
Like
1.024
Πόντοι
6.760
Τελικά αυτοί οι Εβραίοι τι σκατά έκαναν και τους κυνήγαγε ο Αδέλφος δεν έχω καταλάβει. Ο Πλεύρης έλεγε ότι δεν είναι 6 εκατομμύρια οι Εβραίοι που πέθαναν αλλά μόνο 1 λες και 1 εκατομμύριο είναι λίγοι . Έχω δει και εγώ φωτογραφίες πολύ σκληρές και απορώ ΠΩΣ μπορεί άνθρωπος να κάνει τέτοια πράγματα σε άνθρωπο.
Να πω όμως και από την άλλη ότι τέτοια κλάψα από τους Εβραίους δεν αντέχεται άλλο ΕΛΕΟΣ τι να πουν και οι Ρώσοι που έχασαν 14 εκατομμύρια κόσμο ή και εμείς οι Έλληνες ...
ΑΛΗΘΕΙΑ μήπως γνωρίζει κανείς πόσοι Ελληνες πέθαναν κατά τη διάρκεια του πολέμου ????
 

Ιπτάμενος

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.584
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
16
Herculas οι Ρώσσοι είχαν 13 εκατομμύρια νεκρούς αμάχους και 7 εκατομμύρια νεκρούς στρατιώτες. Σύνολο 20 εκατομμύρια. Ιλλιγγιώδης αριθμός. Εμείς πρέπει να είχαμε γύρω στις 11.000 απώλειες στον πόλεμο μέχρι τον Απρίλη του 41 και επι κατοχής μάλλον καμιά 100 χιλιάδες απο πείνα.
 

Ιπτάμενος

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.584
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
16
Λάθος έκανα, γύρω στις 300 χιλιάδες νεκρούς είχαμε και ήμασταν η τέτερτη χώρα σε απώλειες ανάλογα με τον πληθυσμό. 1η Ρωσία, 2η Πολωνία, 3η Γιουγκοσλαβία, 4η Ελλάδα.
Ενα ενδιαφέρον αρθράκι
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τελικά αυτοί που μιλάνε για δημοκρατία , αποδεικνύεται (για μια ακόμη φορά) ότι είναι οι μόνοι που δεν ανέχονται ούτε καν την άλλη άποψη. Λοιπόν, ΑΠΑΙΤΩ να μου επιτρέψετε να  έχω τις κάτωθι απόψεις χωρίς να με βρίζετε! Δε σας ζητάω να τις ενστερνιστείτε, απλά να μου επιτρέψετε να τις έχω ΕΓΩ!

   1) Από παιδί θαυμάζω και γαλουχήθηκα με τα ιδανικά του Εθνικοσοσιαλισμού. Eίναι η εφαρμογή του πολιτεύματος που περιέγραψε ο Πλάτων στην Πολιτεία . Είναι το μόνο πολίτευμα που ηττήθηκε σε πόλεμο και όχι ιδεολογικά. Και πώς θα μπορούσε να ηττηθεί ιδεολογικά, τη στιγμή που παρέλαβε τη ταπεινωμένη Γερμανία της Βαϊμάρης και την μετέτρεψε στην Αυτοκρατορία του Γ΄Ράιχ
   2)Θεωρώ τον Φίρερ (το όνομά του δεν το προφέρει η ταπεινότητά μου) τον Πατέρα της σύγχρονης Ευρωπαϊκής πατρίδας. Τον πρώτο Ευρωπαίο πατριώτη!
   3) Δεν πιστεύω στην ισότητα των φυλών. Πιστεύω ότι οι ανθρώπινες φυλές χωρίζονται σε 3 κατηγορίες. Τις ανώτερες , τις μεσαίες και τις κατώτερες. Ανώτερες είναι οι φυλές που μπορούν και παράγουν δικό τους πολιτισμό. Μεσαίες είναι οι φυλές που δεν παράγουν δικό τους πολιτισμό , αλλά μπορούν να «υιοθετήσουν» τον πολιτισμό των ανώτερων φυλών. Οι κατώτερες φυλές δεν μπορούν ούτε να παράγουν ούτε να υιοθετήσουν πολιτισμό. Να τονίσω ότι τους Εβραίους τους κατατάσσω στην Ανώτερη φυλή. Βεβαίως , απορρίπτω τις φυλετικές διακρίσεις(που είναι άλλο πράγμα ) Δηλαδή δεν διανοούμαι ένας μαύρος να μην έχει τα ίδια δικαιώματα με ένα λευκό , απλά επειδή είναι κατώτερος. Να τονίσω ότι πολλά από τα πρότυπά μου είναι μαύροι( Ρίβερς, Ριβάλντο ,Πελέ , Καρεμπέ κλπ. ) Επίσης είμαι φαν των μαύρων γυναικών και των ιερόδουλων (Iσαβέλλα, Μπράντι κλπ. )
   4) Αμφισβητώ το «Ολοκαύτωμα» και τα 6.000.000 νεκρών Εβραίων. Είναι καθαρό κατασκεύασμα. Όπως και τα «βασανιστήρια». Ο Φίρερ μάζεψε  τον εβραϊκό πληθυσμό της Ευρώπης στη Γερμανία με απώτερο σκοπό να δοθεί λύση στο εβραϊκό ζήτημα! Δηλαδή την κατασκευή του Εβραϊκού κράτους. Βέβαια πριν τους πάει στη Γερμανία , πρότεινε σε πάρα πολλές χώρες να τους δεχθούν, αλλά εκείνες αρνήθηκαν. Έτσι μεταφέρθηκαν στη Γερμανία για να εργαστούν στα στρατόπεδα ΕΡΓΑΣΙΑΣ , μέχρι να δοθεί η λύση. Όμως οι χειμώνες εκείνα τα χρόνια ήταν δύσκολοι. Και οι Εβραίοι κρατούμενοι πέθαιναν κατά χιλιάδες. Επειδή βρίσκονταν σε κλειστό χώρο, υπήρχε πρόβλημα με τις αναθυμιάσεις των νεκρών πτωμάτων. Οπότε τα πτώματα έπρεπε να καούν. Όταν οι Ρώσοι κέρδισαν (προσωρινά, ΓΙΑ ΜΕΝΑ) τους Γερμανούς και απελευθέρωσαν τα στρατόπεδα , είδαν τους αποτεφρωτήρες και δημιούργησαν τον μύθο, ότι τάχα μου ήταν ζωντανοί αυτοί που κάηκαν. Το 1988 ο Ρίχαρντ Λόχτερ ειδικός σε θέματα μαζικών εξοντώσεων επισκέφτηκε τα περιβόητα στρατόπεδα Άουσβιτς, Νταχάου , Μπιρκενάου, Μαουτχάουζεν και έγραψε τις περιβόητες «Αναφορές Λόχτερ», αναφέροντας ότι ουδέποτε υπήρξαν εκεί θάλαμοι μαζικής εξόντωσης . Ενδιαφέρουσα είναι και η μελέτη του Ρωμπέρ Φωρισόν για το «Ημερολόγιο της Άννας Φρανκ», στην οποία αποδεικνύει ότι και αυτό είναι άλλη μια απάτη. Άλλωστε τα πρωτότυπα του Ημερολογίου γράφτηκαν με στυλό ΒΙC, που ως γνωστόν δεν υπήρχε την εποχή εκείνη
Μπορώ να συνεχίσω τις δεκάδες (για εμένα) αποδείξεις των εβραϊκών μύθων. Το βιβλίο του ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗ Ρωζέ Γκαροντί για παράδειγμα, «Θεμελιώδεις μύθοι της εβραϊκής πολιτικής». Αλλά, δεν έχει νόημα. Άλλωστε δεν θέλω να «προσηλυτίσω» ,απλά να εκφράσω δημοκρατικά τις απόψεις μου . Όποιος θέλει τις δέχεται , όποιος δεν θέλει δεν τις δέχεται. Γνωρίζω ότι είμαι μειοψηφία. Και μικρή μάλιστα. Ίσως αυτή είναι η καλύτερη δικαίωση των απόψεων μου . Επιτρέψτε μου να έχω και να υπηρετώ τις παραπάνω απόψεις και να διάγω τον δικό μου βίο βασισμένο στα ιδανικά του Εθνικοσοσιαλισμού και της Αγίας Ρωμαϊκής Αυτοκρατορίας ! SIEG HEIL!

Ε όχι και δεν μπορείς να προφέρεις το όνομα του ψυχάκια. Άμα δεις πως έκανε
στην εξέδρα των Ολυμπιακών του Βερολίνου δε θα σου άρεσε και τόσο. Καθαρή περίπτωση σχιζοφρενή. Καλύτερα να θαύμαζες τον Krupp, το Hidengrup και τον Goebels με την παρέα του. Έτσι και αλλιώς αυτοί τον κάναν Reichs Fuhrer.Οι παλιές του γνωριμίες, πριν τη νύχτα των μεγάλων μαχαιριών, ήταν για Τραβέλια με προσόντα.
Οι Γερμανοί, κατά τον Nitshce δεν έχουν σχέση με την Άρεια φυλή (To Λυκόφως των Ειδώλων), προτιμούσε τους Έλληνες, έστω και τους Αρχαίους, για παράδειγμα
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τελικά αυτοί οι Εβραίοι τι σκατά έκαναν και τους κυνήγαγε ο Αδέλφος δεν έχω καταλάβει. Ο Πλεύρης έλεγε ότι δεν είναι 6 εκατομμύρια οι Εβραίοι που πέθαναν αλλά μόνο 1 λες και 1 εκατομμύριο είναι λίγοι . Έχω δει και εγώ φωτογραφίες πολύ σκληρές και απορώ ΠΩΣ μπορεί άνθρωπος να κάνει τέτοια πράγματα σε άνθρωπο.
Να πω όμως και από την άλλη ότι τέτοια κλάψα από τους Εβραίους δεν αντέχεται άλλο ΕΛΕΟΣ τι να πουν και οι Ρώσοι που έχασαν 14 εκατομμύρια κόσμο ή και εμείς οι Έλληνες ...
ΑΛΗΘΕΙΑ μήπως γνωρίζει κανείς πόσοι Ελληνες πέθαναν κατά τη διάρκεια του πολέμου ????

Πρέπει οι εβραίοι να προσλάβουν τη ρεπούση ώστε να γράψει και τη δική τους ιστορία.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Ρε εληναράδες διαβάστε αυτό... για τα κατορθώματα των φίλων σας.
πηγή in.gr

Επίθεση από άτομα που ανήκουν στο χώρο της ακροδεξιάς δέχτηκαν τρεις Έλληνες κάτοικοι Βερολίνου τα ξημερώματα του Σαββάτου στη βορειοανατολική συνοικία του Πάνκοβ.
Σύμφωνα με τη γερμανική αστυνομία το συμβάν σημειώθηκε στις 02.40 σε πρατήριο βενζίνης του Πάνκοβ, όταν ομάδα 15 νεαρών, υπό την επήρεια αλκοόλ και κραυγάζοντας ρατσιστικά συνθήματα, επιτέθηκε σε δύο νεαρούς άνδρες και μία 25χρονη γυναίκα.
Αυτόπτες μάρτυρες κάλεσαν την αστυνομία η οποία λίγο αργότερα συνέλαβε ως ύποπτο έναν 17χρονο «σκίνχεντ» και στη συνέχεια άλλους τέσσερις νεαρούς, μεταξύ 17 και 20 ετών, που ανήκουν πολιτικά στον ακροδεξιό χώρο.
Από τους τρεις, τραυματίστηκαν στο πρόσωπο οι δύο Έλληνες οι οποίοι αφού μεταφέρθηκαν σε νοσοκομείο της περιοχής για τις πρώτες βοήθειες πήραν εξιτήριο.
τελικα η γερμανική αστυνομία τους συνέλαβε όλους!
τώρα η δικιά μας πως καταφέρνει να πιάνει μόνο καμιά γκόμενα ή κανέναν που φοράει πράσινα παπούτσια μυστήριο  :think:
 

Kemal

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά αυτοί οι Εβραίοι τι σκατά έκαναν και τους κυνήγαγε ο Αδέλφος δεν έχω καταλάβει. Ο Πλεύρης έλεγε ότι δεν είναι 6 εκατομμύρια οι Εβραίοι που πέθαναν αλλά μόνο 1 λες και 1 εκατομμύριο είναι λίγοι . Έχω δει και εγώ φωτογραφίες πολύ σκληρές και απορώ ΠΩΣ μπορεί άνθρωπος να κάνει τέτοια πράγματα σε άνθρωπο.
Να πω όμως και από την άλλη ότι τέτοια κλάψα από τους Εβραίους δεν αντέχεται άλλο ΕΛΕΟΣ τι να πουν και οι Ρώσοι που έχασαν 14 εκατομμύρια κόσμο ή και εμείς οι Έλληνες ...
ΑΛΗΘΕΙΑ μήπως γνωρίζει κανείς πόσοι Ελληνες πέθαναν κατά τη διάρκεια του πολέμου ????

 Ιδεολογικά ο εθνικοσοσιαλισμός ήταν αντίθετος στην αστική καπιταλιστική δημοκρατία όπως εκείνη προέκυψε από το διαφωτισμό και τη γαλλική επανάσταση.  Τους Εβραίους τους θεωρούσε ως την "ψυχή" του καπιταλιστικού συστήματος επειδή αντίθετα με την πρωσική παράδοση δεν ήταν συνδεδεμένοι με τη γή και τις οικονομικές δραστηριότητες που συνδέονται με εκείνη, αλλά η οικονομική τους ισχύ προερχόταν από δραστηριότητες εμπορικές και μεταπρατικές.  Επομένως η εξόντωση τους βρισκόταν σε πρώτο πλάνο.  Αυτή είναι μια χοντροκομμένη εξήγηση λίγων γραμμών για το γιατί οι ναζί τα είχαν βάλει με τους Εβραίους.

 Όποιος φίλος ενδιαφέρεται για την ιδεολογία του εθνικοσοσιαλισμού και το ιδεολογικό υπόβαθρο του αντισημιτισμού και γνωρίζει επαρκώς την αγγλική μπορεί να αναζητήσει περισσότερες πληροφορίες:

 BRACHER, KARL DIETRICH, The German Dictatorship, Prager, New York, 1970.

 STERN, FRITZ, The Politics of Cultural Despair, Anchor Books, New York, 1965.

 MOSSE, GEORGE, The Crisis of German Ideology, Grosset and Dunlap, New York, 1964.

  Υ.Γ:  Το πρώτο εκδόθηκε πρώτα στη Γερμανία.  Απλά εγώ το παραθέτω στα αγγλικά επειδή έχω τη μεταφρασμένη έκδοση μιας και δεν ξέρω γερμανικά.
 

Επισκέπτης
Πόσο γελοίος γίνεται κάποιος όταν κατηγορεί κείμενα που δεν έχει μελετήσει ο ίδιος, αλλά υιοθετεί τυφλά το κουτόχορτο που του πασσάρουν οι πάσης φύσεως διαφωτιστές, και ινστρούχτορες.

Φυσικά δεν απευθύνομαι σε περιττώματα των Εξαρχείων, αλλά σε σοβαρούς αναγνώστες.

«Κρίμα. (Οι ναζί) έπρεπε να είχαν απαλλάξει την Ευρώπην από την εβραιοσιωνιστικήν παρουσίαν» (σ. 1204).

Διαβάστε τώρα ολόκληρη τη σελίδα. Ο Πλεύρης γράφει ότι δεν έχει βρεθεί πουθένά διαταγή που να αφορούσε εξώντωση με αέριο ή άλλη δολοφονία.Αναφέρει ότι υπήρχε σχέδιο εκτοπισμού  των Εβραίων εκτός Ευρώπης, στη Μαδαγασκάρη.

Η φράση που έχει κάνει copy & paste ο ινστρούχτορας στο συγκεκριμένο blog (σοβαρή πήγή τα blog ομολογουμένως) από μόνη της δεν λέει τίποτε. Διαβάζοντας ολόκληρη τη σελίδα διαπιστώνει οτι ο συγγραφεύς λυπάται που δεν εκτοπίστηκαν οι Εβραίοι και όχι που δεν εκτελέστηκαν.
Ιδού η σελίδα ολόκληρη.

hQ2.jpg


 

Επισκέπτης
  Όποιος φίλος ενδιαφέρεται για την ιδεολογία του εθνικοσοσιαλισμού και το ιδεολογικό υπόβαθρο του αντισημιτισμού και γνωρίζει επαρκώς την αγγλική μπορεί να αναζητήσει περισσότερες πληροφορίες:

  STERN, FRITZ, The Politics of Cultural Despair, Anchor Books, New York, 1965.

  MOSSE, GEORGE, The Crisis of German Ideology, Grosset and Dunlap, New York, 1964.

  Υ.Γ:  Το πρώτο εκδόθηκε πρώτα στη Γερμανία.  Απλά εγώ το παραθέτω στα αγγλικά επειδή έχω τη μεταφρασμένη έκδοση μιας και δεν ξέρω γερμανικά.

Μακάρι να ήταν τα Γερμανικά το μόνο που δεν γνωρίζεις ...

Προφανώς , δεν είσαι σε θέση να αναγνωρίσεις ούτε ποιό όνομα είναι Εβραικό!
Προτείνεις σαν αξιόπιστη πηγή για όσους θέλουν να μελετήσουν τον Εθνικοσοσιαλισμό βιβλία που γράφτηκαν από Εβραίους!


Σαν να θέλει κάποιος να διαβάσει για το Ισραήλ και να μελετήσει για αξιόπιστη πηγή βιβλία γραμμένα από ... Μουτζαχεντίν!
 

Επισκέπτης
στη βορειοανατολική συνοικία του Πάνκοβ.

Για το Πάνκοβ είναι καλά ενημερωμένα τα περιττώματα των Εξαρχείων ...

Για τα εγκλήματα του συναφιού τους κάτω από την Ακρόπολη των Αθηνών δεν γνωρίζουν τίποτε ...
 

Επισκέπτης
Εσυ που θαυμαζεις τον Χιτλερ και τον θεωρεις 'πρωτο ευρωπαιο πατριωτη' πρεπει να εισαι πολυ μοναχικο ατομο,καρπαζοεισπρακτορας μεγαλου μεγεθους και απιστευτα φτυσμενος και μοναχικος τυπος.

Να είναι λες χειρότερος από τα περιττώματα των Εξαρχείων που έκαναν διαδήλωση το 2002 με αφετηρία την αγαπημένη τους πλατεία για να υποστηρίξουν τη 17Ν και τους αγωνιστές της;
Να είναι χειρότερος από τα ίδια περιττώματα που έκαναν "αντιεθνικιστική" πορεία και πάλι με αφετηρία την Πλατεία Εξαρχείων παρέα με Αλβανούς που κρατούσαν δεκάδες Αλβανικές σημαίες και πλακάτ που μιλούσαν για Μεγάλη Αλβανία κτλ;

Χλωμό το κόβω!
Οι χειρότεροι είναι (-στε) οι "αντιεξουσιαστές" του παρακράτους των Εξαρχείων!
Παρακάτω δεν πάει .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom