Νέα

Τα παλαιότερα bar - club της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dr. Kolompo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.894
Like
12.904
Πόντοι
2.606
brabus67 ... άσχετο με τούτο ... αλλά είδα ότι έκανες like τη φωτό του kman στο θέμα της βαρσοβίας ....

ΕΙΔΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΟΑΤΗ ;
Βάζει ο Κμαν φωτό , μουνάρες, λευκές ψηλές, νέες , μοντελέ ...

και ο ακροατής ... λέει ότι είναι άσχημες ... και ότι δεν τις γάμαγε και να τον πλήρωναν !!!!!!!!!!

Πιο ενοχλητική μαλακία έχει γράψει ποτέ κανείς ;
Ο καθένας έχει γνώμη και άποψη και κρίνεται από αυτους που τον διαβάζουν εγώ ποιος είμαι ο παντός επιστητού για να κρίνω τον έναν η τον άλλον? Ο αρχηγός είναι λατρεία τον πάω θα έπινα μια κρασαρα μαζί του και θα πουτανευα μαζί του ειναι άτομο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.567
Like
17.695
Πόντοι
3.656
Ο αρχηγός είναι λατρεία τον πάω θα έπινα μια κρασαρα μαζί του και θα πουτανευα μαζί του ειναι άτομο
Υπάρχει νορμάλ άνδρας που να διαφωνεί ;

Ο άλλος λέει ... ότι ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΑ !!!!!!!!

Για αυτό έπρεπε να γίνει ... ban
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Αυτά νά τά διαβάζουν εδώ, γιά νά ξέρουν ποιός είναι ο ρουφιάνος!!
Αν οι υπεύθυνοι τού Site, κρίνουν ότι είμαι γιά Ban...ξέρουν τί θά κάνουν!!
Ρουφιανάρα...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.894
Like
12.904
Πόντοι
2.606
Αυτά νά τά διαβάζουν εδώ, γιά νά ξέρουν ποιός είναι ο ρουφιάνος!!
Αν οι υπεύθυνοι τού Site, κρίνουν ότι είμαι γιά Ban...ξέρουν τί θά κάνουν!!
Ρουφιανάρα...
Ρε μαλακες ξεκολλάτε όλοι από τις προσωπικές διαφορες το σαιτ είναι η βαλβίδα εκτόνωσης μας έχει τρύπα? Έχει τρύπα ! βαλβίδα είναι πρέπει να την γαμησουμε ? Όχι εκτός να θέλετε να φάτε τα λεφτά σε ψυχιατρους
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ρε μαλακες ξεκολλάτε όλοι από τις προσωπικές διαφορες το σαιτ είναι η βαλβίδα εκτόνωσης μας έχει τρύπα? Έχει τρύπα ! βαλβίδα είναι πρέπει να την γαμησουμε ? Όχι εκτός να θέλετε να φάτε τα λεφτά σε ψυχιατρους
Ούτε τού μιλάω, καί συνέχεια λέει γιά εμένα!!
Ok τόν είχα ξεφτιλίσει, καί τό φυσάει...καί δέν κρυώνει!!
Εχει εμμονή μαζί μου!! :dunno:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.017
Πόντοι
2.306
Με πουτανιαρη ιδιοκτήτη να προσθέσω. Έχω τσιμπήσει στο παρελθόν γερές τελειωμενες μιλφαρες εκεί. Πάντως έχω να πάω άνω της 15ετιας, αλλά γνωρίζω ότι είναι ακόμα ανοικτό.
Πόσο τελειωμένες τύπε;;
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.330
Like
1.932
Πόντοι
216
Τύποι πωσ λεγόταν τα μπουζούκια που ήταν δίπλα σπο εκεί που είναι η κοσμοτε στο σύνταγμα? Και το άλλο ρε ερμου 18 το υπογειο κλαμπ με το που μπαίνεις αριστερά κάτω ήταν εκεί που είναι τα παπούτσια μουρτζι κάπως έτσι τώρα
Λες για το Στράτος που το είχε παλιά ο Στράτος Διονυσίου για να τραγουδάει ο ίδιος (οδός Φιλελλήνων) και μετά λειτούργησε με διάφορα ονόματα αλλα είναι κλειστό καμμιά εικοσαετία...
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.330
Like
1.932
Πόντοι
216
Radio club μάλλον στη Λεωφόρο Αλεξάνδρας υπάρχει?
Το Ράδιο υπήρχε παλιά στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας.Πήγαινα μετά την δουλειά όταν ήμουν στο Ξενοδοχείο Ζαφόλια γιατί αυτό τράβαγε μέχρι το πρωϊ.Μουσική έπαιζε η αδερφή της Λιάνας Κανέλη.Τώρα εάν δεν κάνω λάθος είναι το σπίτι της Θύρας 13.
Τα μόνα μαγαζιά με μουσική σε όλην την Λεωφόρο είναι κοντά στο παλιό ξενοδοχείο Παρκ στην Πλατεία Αιγύπτου και έχουνε μέσα κοπελές από Ανατολικό μπλοκ αλλά εκεί συχνάζουνε μερικοί τουρίστες από το ξενοδοχείο και κυρίως Άραβες
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.001
Like
7.424
Πόντοι
1.056
Για την "Αυτοκίνηση" δε βλέπω να έχει γράψει κανένας…

Φαγητό στον πάνω όροφο και ποτό στον κάτω… :coffee:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.894
Like
12.904
Πόντοι
2.606
Λες για το Στράτος που το είχε παλιά ο Στράτος Διονυσίου για να τραγουδάει ο ίδιος (οδός Φιλελλήνων) και μετά λειτούργησε με διάφορα ονόματα αλλα είναι κλειστό καμμιά εικοσαετία...
Οχι δεν λεω το Στράτος μιλάω για δίπλα στην κοσμοτε επί της μητροπόλεως
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.508
Like
11.514
Πόντοι
3.506
Πόσο τελειωμένες τύπε;;
Τόσο ώστε συχνά να στη πέφτουν αυτές και μετά από 3-4 ποτά να τις φορτώνεις για πρωϊνό μαραθώνιο. Και δεν ήταν του επαγγέλματος, και μιλάμε για εποχές που τα ήθη ήταν αρκετά διαφορετικά. Τράβαγε ένα τύπο περπατημένης στη νύχτα γυναίκας, ξυδοfriendly στα όρια του αλκοολισμού αυτό το μαγαζί, ειδικά στις αρχές προς τα μέσα των 80s. Βέβαια, εκείνη τη φάση τη χάλασαν και εκεί ορισμένοι καφροσκινχεντς που το έκαναν στέκι όταν έκλεισε το Snowball και το Bright Shoe.
 

CockaLinos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
65
Like
20
Πόντοι
0
Με πουτανιαρη ιδιοκτήτη να προσθέσω. Έχω τσιμπήσει στο παρελθόν γερές τελειωμενες μιλφαρες εκεί. Πάντως έχω να πάω άνω της 15ετιας, αλλά γνωρίζω ότι είναι ακόμα ανοικτό.
Θες να μας πεις περισσότερα?
 

CockaLinos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
65
Like
20
Πόντοι
0
Θυμάμαι είχε έρθει μοραλες στο αμφιθέατρο καλοκαίρι 5000 δραχμές γενική εισοδο εξωφρενικό πόσο για την εποχή ίσως και 10000 δεν θυμάμαι πάνε χρόνια και γινόταν της πουτανας προσκύνημα στη Μέκκα και ναι για μένα το αμφιθεατρο ήταν το κορυφαίο
Εννοείς το Amfiteatro?
Παραλία
Τι είναι σήμερα εκεί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom