Νέα

Τα παιδιά του «σωλήνα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ο χρόνος  είναι που  περνά  και δεν γυρίζει πίσω .
υπάρχουν αναντικατάστατες στιγμές  , που  εγώ τις  έχασα από μεγάλη χαζομάρα . Δεν γυρίζουν πίσω .

Με πετυχες στο δοξα πατρι..Και πονεσα..

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Που  χάθηκες  εσύ
Αρκείσαι  στην  παρατήρηση ... από το υπόγειο ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Που  είσατε  Σεις ?
" Εργάζεσθε " όπως  εγώ ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όνειρα γλυκά
Μικρέ Πρίγκηπα
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Που  χάθηκες  εσύ
Αρκείσαι  στην  παρατήρηση ... από το υπόγειο ?

Ειμαι παντα παρων, ακομα μαχιμος και σε/σας διαβαζω συνεχεια..

Δυστυχως δεν εχω κατι αξιολογο να αναφερω..(κατι νεα Ρουμανακια που υπαρχουν στην αγορα, δεν αξιζουν καμμιας αναφορας..)

Αυτα..

ΥΓ - Ακομα με ποναει η αναφορα σου στις "χαμενες και αναντικαταστατες" στιγμες, λογω χαζομαρας μου..
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Ο βόθρος,μπορεί να το επιβεβαιώσει....(πως είμαι του δημοτικού)!  :o

Δεν ήμουν πάντως.... :sunglasses:

εγώ σε/σας είδα πάντως....  :sunglasses:
και σε/σας έχω ξαναδεί στο DD..
με κάθε επιφύλαξη....
 

Επισκέπτης
εγώ σε/σας είδα πάντως....  :sunglasses:
και σε/σας έχω ξαναδεί στο DD..
με κάθε επιφύλαξη....

Σίγουρα φαντάζεσαι λάθος άτομο....

D&D έχω να μπω μέσα πάνω απο 2 μήνες....κ στο Ritorno...μπορεί να με έχει δει ο παππούλης...αλλά τουλάχιστον πριν 2 βδομάδες....
 

Επισκέπτης
Λόγω ηλικίας και μόνο δε μου αρέσει να γράφω σε forums, άλλα θα το κάνω για μία φορά και μόνο και δε πρόκειται να σας ξαναενοχλήσω. Άπλα δε μου αρέσει να ακούω ψέμματα και ανακρίβειες. Πρώτ'απ'όλα τις μαύρες που έιδατε στο μαγαζί και 4 με 5 κιόλας? Δεύτερον όταν κάποιος επιχειρηματίας κάνει μία προσπάθεια αντί να επαινήσουμε, πέφτουμε με τα μούτρα αμέσως να τη θάψουμε? Τι θέλετε να μην ανοίγουν μαγαζιά και να μήνουμε με τα ίδια και ίδια χάλια. Εμένα προσωπικά και το show μου άρεσε και οι κοπέλες αλλά και το prive. Και αυτοί που σχολιάζουν το prive είμαι σίγουρος ότι είναι 5-6 πιτσιρίκια που δεν έχουν πάει ποτέ και κλάινε που δεν έχουν 50 ευρό να πάνε, μπας και το μαγαζί τιμής ένεκεν τους δώσει κανένα prive τζάμπα για να σταματήσουν να κράζουν, αμ δε! Πάντως ο ιδιοκτήτης έχει χώσει χρήμα, και αυτό φαίνεται, και πρέπει σίγουρα να του δώσουμε λίγο χρόνο. Τι περιμένετε, ένα μαγαζί να γινει super μέσα σε δύο μήνες. Έλεος. Άμα σας αρέσει να βολεύεστε με τις κάθε λογής Ρουμάνες που έχουν γεμίσει όλα τα strip clubs της Αθήνας τότε μπράβο σας. Εμένα πάντως όχι. Τέλος ένα μεγάλο μπράβο στον ιδιοκτήτη που έχει φέρει στο μαγαζί κοπέλες που δεν είναι από Ρουμανία. Διότι η Ρουμανία είναι η εύκολη και η τσάμπα λύση. Οι Ρωσίδες, οι Ουκρανέζες και οι Τσέχες  είναι ακριβά κομμάτια και πρέπει να τα σκάσεις για να τις έχεις. Βολευτείται λοιπόν εσείς με τις Βρωμο-Ρουμάνες και αφήστε σε εμάς τον αφρό. Αν εσείς προτειμάτε μαγαζιά για τσάμπα μάτι επειδή ο μπαμπας δε δίνει λεφτα, τότε πηγαίντε σε άλλο μαγαζι. Όσο για το παρκάρισμα ας μη το σχολιάζω καλύτερα.....

Σάλτα κ γαμήσου ρε μαλάκα....φτωχομπινέ.....

Οι μαύρες στο μπουρδέλο σου είναι 4 ακριβώς...αυτή τη στιγμή κ δουλεύουν ΧΩΡΙΣ ΡΕΠΟ.
Σοβαρή προσπάθεια...άνοιξες ένα δεύτερο πλυντήριο κ μας έκλασες τα παπάρια...ρε δε γαμιέσαι να ισιώσεις ?
Στα ίδια χάλια είναι ο χώρος κ με το 2ο μπουρδέλο σου....τις γκόμενες απ'το DD...μετέφερες κ συνεχίζεις να τις περιφέρεις...στα @@ μας με λίγα λόγια το νέο σου σουβλατζίδικο....
Φοβερό σόου...οι καθαρίστριες...κάνουν καλή δουλειά.....όσο για το πριβέ....ΠΟΙΟ ΠΡΙΒΕ ΜΩΡΕ ΒΛΑΚΑ ???? ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ ?
Όσο για τα πιτσιρίκια που δεν έχουν 50€....κ αυτοί πελάτες είναι μαλακάκο...κ προς το παρόν αυτοί σε βγάζουν μέσα στη βδομάδα που βαράς μύγες....ΥΠΕΡΑΤΛΑΝΤΙΚΕ ΜΑΛΑΚΑ....
Όσο για τα τσάμπα....στα παπάρια μας...πληρώνουμε κ απολαμβάνουμε....εκεί που γουστάρουμε...κ η καντίνα σου ΕΙΝΑΙ ΜΑΠΑ....
Στα παπάρια μας αν έχεις χώσει χρήμα....δικά μας ήταν ή μήπως μας νοιάζει ? Αποτέλεσμα δεν θα δει-ς....
Super ξεκινάς....κ πέφτεις....(βασικό της Ελληνικής πραγματικότητας).....Εσύ ξεκίνησες -5...κ είσαι -10....καλά πας...χαχαχα!!!!!
Όσο για τις ρουμάνες που κατηγορείς....αυτές σου δίνουν κ τρως κ στα 2 μπουρδέλα σας....τυρόπιτα....
Εγώ νόμιζα οτι στα στριπ κλαμπ....οι γκόμενες είναι ελευθέρας βοσκής...κ αυτοπροτείνονται...αλλά μας κατέριψες κ αυτόν τον μύθο...χαχαχαχαχαχα....καραγκιοζάκι,με υγεία τα καινούρια σου προβλήματα...με το αλλοδαπών+++++.....ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ...χαχαχαχαχα

Για το παρκάρισμα έχεις δίκιο πάντως....βρίσκεις εύκολα....ααααααχχχχχχχχ ρε παραλία.........

Κ επειδή είμαι κ μάγκας....θα το βάλω εδώ στο σωλήνα...για να μην κάνω κ διαφήμιση στο ερείπιό σου.... :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Σάλτα κ γαμήσου ρε μαλάκα....φτωχομπινέ.....

Οι μαύρες στο μπουρδέλο σου είναι 4 ακριβώς...αυτή τη στιγμή κ δουλεύουν ΧΩΡΙΣ ΡΕΠΟ.
Σοβαρή προσπάθεια...άνοιξες ένα δεύτερο πλυντήριο κ μας έκλασες τα παπάρια...ρε δε γαμιέσαι να ισιώσεις ?
Στα ίδια χάλια είναι ο χώρος κ με το 2ο μπουρδέλο σου....τις γκόμενες απ'το DD...μετέφερες κ συνεχίζεις να τις περιφέρεις...στα @@ μας με λίγα λόγια το νέο σου σουβλατζίδικο....
Φοβερό σόου...οι καθαρίστριες...κάνουν καλή δουλειά.....όσο για το πριβέ....ΠΟΙΟ ΠΡΙΒΕ ΜΩΡΕ ΒΛΑΚΑ ???? ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ ?
Όσο για τα πιτσιρίκια που δεν έχουν 50€....κ αυτοί πελάτες είναι μαλακάκο...κ προς το παρόν αυτοί σε βγάζουν μέσα στη βδομάδα που βαράς μύγες....ΥΠΕΡΑΤΛΑΝΤΙΚΕ ΜΑΛΑΚΑ....
Όσο για τα τσάμπα....στα παπάρια μας...πληρώνουμε κ απολαμβάνουμε....εκεί που γουστάρουμε...κ η καντίνα σου ΕΙΝΑΙ ΜΑΠΑ....
Στα παπάρια μας αν έχεις χώσει χρήμα....δικά μας ήταν ή μήπως μας νοιάζει ? Αποτέλεσμα δεν θα δει-ς....
Super ξεκινάς....κ πέφτεις....(βασικό της Ελληνικής πραγματικότητας).....Εσύ ξεκίνησες -5...κ είσαι -10....καλά πας...χαχαχα!!!!!
Όσο για τις ρουμάνες που κατηγορείς....αυτές σου δίνουν κ τρως κ στα 2 μπουρδέλα σας....τυρόπιτα....
Εγώ νόμιζα οτι στα στριπ κλαμπ....οι γκόμενες είναι ελευθέρας βοσκής...κ αυτοπροτείνονται...αλλά μας κατέριψες κ αυτόν τον μύθο...χαχαχαχαχαχα....καραγκιοζάκι,με υγεία τα καινούρια σου προβλήματα...με το αλλοδαπών+++++.....ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ...χαχαχαχαχα

Για το παρκάρισμα έχεις δίκιο πάντως....βρίσκεις εύκολα....ααααααχχχχχχχχ ρε παραλία.........

Κ επειδή είμαι κ μάγκας....θα το βάλω εδώ στο σωλήνα...για να μην κάνω κ διαφήμιση στο ερείπιό σου.... :2funny: :2funny:
ορτσα τα πανια ισε ο ΘΕΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μην  το βρίζετε  το παιδί .
Ότι μπορεί κάνει .
Τώρα  θα βάλει τους  υπαλλήλους  του  στο ανταγωνιστικό να βρίζουν .
Δεν πειράζει έτσι κ αλλιώς  θα  είναι αυτός  και τα φιλαράκια  του μαζί με  τα ... ακριβά κομμάτια ! ;)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μην  το βρίζετε  το παιδί .
Ότι μπορεί κάνει .
Τώρα  θα βάλει τους  υπαλλήλους  του  στο ανταγωνιστικό να βρίζουν .
Δεν πειράζει έτσι κ αλλιώς  θα  είναι αυτός  και τα φιλαράκια  του μαζί με  τα ... ακριβά κομμάτια ! ;)
ΜΠΙΠ ΜΠΙΠ ΜΠΙΠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Μην  το βρίζετε  το παιδί .
Ότι μπορεί κάνει .
Τώρα  θα βάλει τους  υπαλλήλους  του  στο ανταγωνιστικό να βρίζουν .
Δεν πειράζει έτσι κ αλλιώς  θα  είναι αυτός  και τα φιλαράκια  του μαζί με  τα ... ακριβά κομμάτια ! ;)

Τους έχω περιλάβει κ εκεί...απλά ο μαλάκας δεν ξέρει να κρύβεται....

Εκτός απ'τα μπουρδέλα του....αγόρασε κ site....κ μας το παίζει δήθεν αντικειμενικός...

Oust palioxamoures....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Τους έχω περιλάβει κ εκεί...απλά ο μαλάκας δεν ξέρει να κρύβεται....

Εκτός απ'τα μπουρδέλα του....αγόρασε κ site....κ μας το παίζει δήθεν αντικειμενικός...

Oust palioxamoures....
οκ μεγαλε ΑΡΧΙΤΕΦΤΟΝΑ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ποιό παιδί βρίζει ο αλητάμπουρος ο ανεψιός μου ρε;;;;;;;;....
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
πήρα σύνταξη και δεν έχω μάθει τι παίζει.......
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Σάλτα κ γαμήσου ρε μαλάκα....φτωχομπινέ.....

Οι μαύρες στο μπουρδέλο σου είναι 4 ακριβώς...αυτή τη στιγμή κ δουλεύουν ΧΩΡΙΣ ΡΕΠΟ.
Σοβαρή προσπάθεια...άνοιξες ένα δεύτερο πλυντήριο κ μας έκλασες τα παπάρια...ρε δε γαμιέσαι να ισιώσεις ?
Στα ίδια χάλια είναι ο χώρος κ με το 2ο μπουρδέλο σου....τις γκόμενες απ'το DD...μετέφερες κ συνεχίζεις να τις περιφέρεις...στα @@ μας με λίγα λόγια το νέο σου σουβλατζίδικο....
Φοβερό σόου...οι καθαρίστριες...κάνουν καλή δουλειά.....όσο για το πριβέ....ΠΟΙΟ ΠΡΙΒΕ ΜΩΡΕ ΒΛΑΚΑ ???? ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ ?
Όσο για τα πιτσιρίκια που δεν έχουν 50€....κ αυτοί πελάτες είναι μαλακάκο...κ προς το παρόν αυτοί σε βγάζουν μέσα στη βδομάδα που βαράς μύγες....ΥΠΕΡΑΤΛΑΝΤΙΚΕ ΜΑΛΑΚΑ....
Όσο για τα τσάμπα....στα παπάρια μας...πληρώνουμε κ απολαμβάνουμε....εκεί που γουστάρουμε...κ η καντίνα σου ΕΙΝΑΙ ΜΑΠΑ....
Στα παπάρια μας αν έχεις χώσει χρήμα....δικά μας ήταν ή μήπως μας νοιάζει ? Αποτέλεσμα δεν θα δει-ς....
Super ξεκινάς....κ πέφτεις....(βασικό της Ελληνικής πραγματικότητας).....Εσύ ξεκίνησες -5...κ είσαι -10....καλά πας...χαχαχα!!!!!
Όσο για τις ρουμάνες που κατηγορείς....αυτές σου δίνουν κ τρως κ στα 2 μπουρδέλα σας....τυρόπιτα....
Εγώ νόμιζα οτι στα στριπ κλαμπ....οι γκόμενες είναι ελευθέρας βοσκής...κ αυτοπροτείνονται...αλλά μας κατέριψες κ αυτόν τον μύθο...χαχαχαχαχαχα....καραγκιοζάκι,με υγεία τα καινούρια σου προβλήματα...με το αλλοδαπών+++++.....ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ...χαχαχαχαχα

Για το παρκάρισμα έχεις δίκιο πάντως....βρίσκεις εύκολα....ααααααχχχχχχχχ ρε παραλία.........

Κ επειδή είμαι κ μάγκας....θα το βάλω εδώ στο σωλήνα...για να μην κάνω κ διαφήμιση στο ερείπιό σου.... :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: Αρσάκειο, τελειώσαν τα ferero rocher
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Κάπου στη Βόρεια Ευρώπη...;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom