Νέα

Τα ωραιότερα πόδια για foot fetish

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jim1212
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 18K
  • Ετικέτες
    foot fetish
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
J

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
η αντριαννα παιζει κι αυτη κεφαλληνιας?
 

Επισκέπτης
οχι!!!δουλευε ιππωνακτις και αριστοτελους!!τωρα ειναι στα χανια!!οταν ερθει δεν θα την αφησω να ξεμυτισει!!θα την παραλαβω εγω  :knockinb:
 
OP
OP
J

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καμια αλλη δεν ξερεις με ωραια ποδια για ποδοκατασταση?
 

Επισκέπτης
δεν ειμαι φαν αυτου του ειδους!!καλυτερα να σου πουν αλλου που ξερουν πιο πολλα πανω σε αυτο το θεμα!!μια προταση μου παντως ειναι η ντοριν στην ιππωνακτος και στην αριστοτελους!
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Η Λένα στην Αθανασίας έχει φοβερά πόδια. Δοκίμασε το και δεν θα χάσεις!!! :dancing: :dancing:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Οπα πέσαμε κοντα στη γειτονιά μου. :P :P
Τι ειναι εκεί?
Μασατζίδικο?
Τιμές?
Ωράριο?
Γκόμενες?

είναι μασατζίδικο. Ανοιχτό καθε μέρα 11-8 και το Σάββατο 11-5. Κυριακές κλειστά, τιμη 60 για μασαζ +20 για τα υπόλοιπα
 

Επισκέπτης
αλλος πηδαει την ιννετα και ο καημενος θειος warhol αναπολει την αντριανα!!!ειναι κριμα και αδικο!!ολοι ρε εχετε μια αγαπημενη πουτανα που την επισκεφτεστε συχνα και μονο εγω ειμαι ο γκαντεμης  :headbang:!!οπως λεει και ο λεβεντης,αισχος,αλητεια,αλητεια κυριες και κυριοι!! :2funny:
 

Επισκέπτης
επειδη περναγα σουπερ με την αντριανα γι αυτο γκρινιαζω!!!οριστε καποιοι την κραζανε και σηκωθηκε και εφυγε γαμω τη ψυχη μου!! :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
στο παλιο φορουμ αν δεις καποιοι τη κραζαν για την συμπεριφορα της και την κατηγορουσαν οτι ηταν αγενης και τους ξεπεταγε!!και τωρα που εφυγε εμεινα μαλακας  :tickedoff: :tickedoff:!!
 

Επισκέπτης
απλα γυναικαρα!!ανεκτιμητη!και τωτα ειναι χανια!!απαραδεκτο!!!και εχει γεμισει ο τοπος μπαλοτσες ρε πουστη!!
 

Επισκέπτης
ετσι ο φιλος πανος!!να ρε παιδι ξηγημενο!!!!! :thumbsup: :thumbsup:!!!!κοιτα αν μετα αντεχει η αντριανα θα φας και εσυ!αλλα νομιζω οτι διεκδικω επαξια το τιτλο το πιο φανατικου θαυμαστη και πελατη της αντριανας!!!
 

Επισκέπτης
οι φιλοι μας κρητικοι να ενημερωσουν την αντριανα σε τι κατασταση βρισκομαι εξαιτιας της  ;) ;)!!!να σε ρω ρε πανο οταν φυγει η ινετα!!μαζι θα καταριομαστε τη τυχη μας!!και αντε να βρεις καμια της προκοπης!!
 

Επισκέπτης
πανο εν τω μεταξυ στο μαγαζι ολο ερχονται ξενες!!ρωσιδες,βουλγαρες,μαυρουλες!!ουτε ΟΗΕ να ημουνα!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Eίχε τόσο ωραία πόδια η Αντριάνα;
 

Επισκέπτης
ναι ειχε!!και γενικα ηταν πολυ ομορφη γυναικα!!κολαση τελειως!!!!!!
 
OP
OP
J

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
δηλαδη ρε παιδια για ποδομαλακια με την ιννετα πρεπει να πληρωσεις παραπανω απο το γαμησι?
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
καμμια φωτο δεν εχει βγαλει κανεις...?
 

Επισκέπτης
εκτος βεβαια απο τον πανο που η ινετα του το κανει τσαμπα  ;) ;)!!
 

markoswolf

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ετσι ο φιλος πανος!!να ρε παιδι ξηγημενο!!!!! :thumbsup: :thumbsup:!!!!κοιτα αν μετα αντεχει η αντριανα θα φας και εσυ!αλλα νομιζω οτι διεκδικω επαξια το τιτλο το πιο φανατικου θαυμαστη και πελατη της αντριανας!!!

Γεια χαρα warhol, κατ' αρχην να σε συγχαρω για το γουστο σου, η Αντριαννα ήταν θεα, το κενο που αφησε πισω της ειναι ανεκπλήρωτο.
Εμαθα ότι έφυγε για Γερμανια,αφηνωντας μας μονο γλυκιες αναμνήσεις.
Το πιστεύεις οτι τελευταια φορά ,αν θυμαμαι καλα βρεθηκα μαζί της(και όχι "την πηρα" ακουγεται πολυ προστυχο για τη συγκεκριμενη) τον Απρίλιο ή Μαϊο και απο τότε δεν μου κανει κεφι καμιά άλλη;
Προς θεου δεν είμαι ούτε ρομαντικος ουτε αλλες τετοιες παπαριες, αλλα η συγκεκριμενη είχε ενα τροπο να σε καυλωνει, περα απο τα μυθικα προσόντα της, δουλευε παρα πολύ με το βλεμα της.
Αν υπολογιζω σωστα, την πετυχα πρωτη φορα τον ΙΑΝ2005 μεχρι τον ΜΑΙΟ2006 πρεπει να της ειχα αφήσει 15 μήνες x 3 φορες x 70 = περιπου 3100 με 3500 ?, και λιγα της ειναι.
Σίγουρα κάποιοι θα με πουν αφελη , ισως θα πουν οτι έχω και συμφέροντα, δε με εδιαφερει, το θεμα ειναι οτι ο καθε άντρας , οσον αφορα τη "καριερα" του στα μπουρδελα βαζει καποια σημεια αναφορας,
και αναποφευκτα κανει συγκρισεις μ'αυτα, έτσι λοιπον εγω θεωρω οτι η Αντριαννα ειχε ξεπερασει το επίπεδο της απλης πορνης, ηταν για καποιους ,μαζι και για μενα μια γυναικα που μεχρι τοτε που θα μας σηκώνεται θα αφιερωνουμε πολλα λιτρα μαλακιας στη θέα της.
Ισως καποιοι με το τροπο που της φερθηκαν , να τους φερθηκε κι'αυτη,ψυχρα και απροσωπα δηλαδη, αλλα όσοι σεβαστηκαν τουλάχιστον την αξιοπρεπειά της ,εκανε μαζί τους με το καλυτερο τροπο , αυτο που ήξερε να κανει.
Αντριαννα , όπου και να εισαι να ξερεις ότι λειπεις , στις φαντασιωσεις μας όμως θα εισαι παντα πρωταγωνιστρια.
Σ'ευχαριστω πολυ
σημ. Προ Αντριαννας ειχα τεραστια γκαμα "επι πληρωμη" γυναικων, για να μη νομιζει κανεις οτι ειμαστε τιποτα νιανιαρα
 
OP
OP
J

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
δηλαδη ρε παιδια για ποδοκατασταση πρεπει να το πεις στην τσατσα και να πληρωσεις παραπανω?δεν γινεται να το ζητησεις μονο απο την πουτανα οταν εισαι στο δωματιο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom