Νέα

Τα Καλυτερα φαγαδικα-Αθηνα... (Σουβλακια,pizza,burger,Sandiwch,κ αλλα...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogio1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 483
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
κατ εξαίρεση σε σένα στηρίζω το bullying  μογγολε
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Για σένα πήγαινε :grin: :grin: :grin:

Ο τύπος με τα φαλάφελ είναι ένας με μανίκι τατουάζ στο αριστερό χέρι;Πρέπει να έχω φάει εκεί μια φορά κατά λάθος και το ψάχνω γιατί ηταν καλό αλλά δεν το βρίσκω.Ξαναβάλε το λινκ γιατι δε μου βγάζει τίποτα ή βάλε όδο.

 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τύπε, τι ακριβως κάνεις τωρα?

Του λέω να μη μου τα πρήζει δεν τον απειλώ αν ενδιαφέρεσαι.Σκέφτεσαι να καθίσω να ψάξω και να βρω τον μπόλτη επειδή μου τρολάρει το thread;;Έχω σοβαρότερες δουλειές να κάνω...
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Δεν έχει πάρει τα χάπια του ακομα για αυτο. Ειναι και νευρικος.

Σου το είπα ότι μπορώ.Αλλά σε αντίθεση με σένα δεν είμαι βλάκας.Και σε κάθε πράγμα υπάρχει η κατάλληλη αντίδραση.Δε θα σε σκοτώσω επειδή με κοίταξες στραβά χαλάρωσε...και μαζέψου!!!
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Δε μου λες ρε βλάκα έχεις συμπληρώσει 2ετια στην υπηρεσία σου;Το γνωρίζεις ότι είσαι δόκιμος λιμενοφύλακας ακόμη και μπορόυν να σε διώξουν ανα πάσα στιγμή γιατί δεν είσαι μόνιμος ακόμη;Το ξέρεις ότι το να σνιφάρεις τις γραμμές της εθνικής και το να είσαι ενεργότατο μέλος στο μπου αφήνει αιχμές για την ηθική σου ως όργανο της τάξης και αποτελεί λόγο αποταξής σου από το σώμα κατά την κρίση στη διετία;

Τα γνωρίζει αυτά το βύσμα σου που λάδωσες για να κάνει τα στραβά μάτια στις εξετάσεις εισαγωγής;

Η νομίζεις ότι είναι δύσκολο να σε ταυτοποιήσουν;Είσαι κάτω των 30,στην Αθήνα, μπήκες προσφατα στο σώμα και έχεις πτυχίο πληροφορικής.Αν κάνω μια σελίδα με τη φάτσα σου στο facebook βγάζοντας τις κατα καιρούς δηλώσεις σου εδώ μέσα τι φαντάζεσαι ότι θα γίνει στις κρίσεις;

Ξεκόλλα και μαζέψου δεν έχεις πιάσει τον Πάπα από τα αρχίδια...


Ρε τύπε δείξε μας και εμάς την φάτσα του Τρόλ; Δεν μπορεί να είναι πραγματικό άτομο τέτοιος μαλάκας!
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τελικά μου το γάμησες το thead είχες δεν είχες... :S :S :S :S :S
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Κοιτα, δεν "ενδιαφερομαι" για καποιον ιδιαιτερο λογο.
Προφανώς απείλησες.
Απλως δεν αντιλαμβανομαι τι εξυπηρετουν αυτα τα πραγματα.
Αν εχεις σοβαροτερες δουλειες, κάνε τις. Μην περιμενεις ομως να περνανε απειλες εδω μεσα ετσι ατουφέκιστες. Μηπως σε ενοχλησε οτι σχολιασα?
Κι εγω εχω απειληθει επανειλημμενα και εχω μια ευαισθησια στο θεμα, οταν εβλεπα οτι οι υπολοιποι σφυριζαν αδιαφορα, και δεν σκοπευω να σφυριζω κι εγω.

Δε με απασχολούν τα ψυχολογικά σου...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Κοιτα, δεν "ενδιαφερομαι" για καποιον ιδιαιτερο λογο.
Προφανώς απείλησες.
Απλως δεν αντιλαμβανομαι τι εξυπηρετουν αυτα τα πραγματα.
Αν εχεις σοβαροτερες δουλειες, κάνε τις. Μην περιμενεις ομως να περνανε απειλες εδω μεσα ετσι ατουφέκιστες. Μηπως σε ενοχλησε οτι σχολιασα?
Κι εγω εχω απειληθει επανειλημμενα και εχω μια ευαισθησια στο θεμα, οταν εβλεπα οτι οι υπολοιποι σφυριζαν αδιαφορα, και δεν σκοπευω να σφυριζω κι εγω.
Τύπε τότε είχες σπάσει ψυχολογικά και δεν έγραφες στο σάιτ ενώ ήσουν καθημερινά συνδεδεμένος :S
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Μπολντάκο το έσβησα σου πέρασε ο κρύος ιδρώτας τώρα;Ξεφορτώσου μας σιγά σιγά σε παρακαλώ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τύπε τότε είχες σπάσει ψυχολογικά και δεν έγραφες στο σάιτ ενώ ήσουν καθημερινά συνδεδεμένος :S
Τι λες μωρε? Δεν εγραφα επειδη καποιοι με λεγανε ρουφιανο. Μην μπερδευεσαι.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Μη λυπάσαι τον αδύναμο που σε παραμονεύει βασιζόμενος στην αδυναμία του.Χτύπα τον αλύπητα μεχρι τελικής πτώσης.Κάποια στιγμή μπορεί να δυναμώσει ή να χάσεις εσύ τη δύναμή σου και να παίξετε επί ίσοις όροις.

Δικό μου

Οκ παραφερθηκα τελικά...Είμαι νευρικός σαν άνθρωπός το ξανάπαμε :S :S :S :S

Όταν ξεφεύγουμε πρεπει να μπορούμε να το αναγνωρίζουμε και να το διορθώνουμε...Έτσι δεν κάνουν οι άντρες;Ζητάω συγγνώμη λοιπόν.

Αντισθένη σβήσε τα άσχετα post που αναφέρονται στο μπολντη ώστε να μη μπορεί κανείς να βρει αργότερα πάτημα να τον απειλήσει και να τον τυλιξει σε μια κόλλα χαρτί.

Και μπόλντη φιλική συμβουλή:επειδή κάθεσαι στο σπίτι σου μπροστά από το pc σου δε σημαίνει ότι δεν κινδυνεύεις και μπορείς να λες ότι θες.Όπως έξω δε θα μου πούλαγες τσαμπουκά έτσι πρέπει να κάνεις κι εδώ.Αυτοσεβασμός λέγεται.Αν τον είχαμε όλοι δε θα χρειαζόμασταν τους νόμους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τα δικα μου τα εσβησα ηδη.
Παντελονάτος ο άλτης. Ωραιος. Respect.
Παμε παρακατω.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.058
Πόντοι
12.756
:headbang: :headbang: :headbang: εχασα το ματς με τον μπολντυ  :headbang: :headbang:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ας έρθουμε στο θέμα μας..πείτε κανά καλό μαγαζί να τρώμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom