Νέα

Τα Καλυτερα φαγαδικα-Αθηνα... (Σουβλακια,pizza,burger,Sandiwch,κ αλλα...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogio1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 483
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.382
Κριτικές
61
Like
42.449
Πόντοι
22.785
Amjik ειλικρινά μήνες περνάω από εκεί και δεν το έχω προσέξει, έχω το μυαλό στο τζόγο :grin: αλλά και πάλι αλλά (το επαναλαμβάνω) αν το μαγαζί δεν έχει χώρο να κάτσεις όξω δεν γουστάρω να κάτσω γιατί θα ανάψω το πούρο μου, θα χαλαρώσω κλπ κλπ δεν είμαι τύπος να τρώω στα όρθια και να μου ανακατεύονται τα άντερα τα over και τα under/over :grin:
O Πιτούλκας έχει και στρατιωτικό εξοπλισμό στην τουαλέττα :grin: το καζανάκι είναι με την αλυσίδα το κλασσικό Νιαγάρα η δε νιπτήρας τσίγκος που θυμίζει τον κόρυτα που τρώνε τα πρόβατα!
Μου άρεσε όμως!
Σε μια φάση ο ένας ο ψήστης (ΟΚ δεν είχε κόσμο, πέρασα μεσάνυχτα και κάτι) βγήκε όξω και περιδρόμιαζε μια πίττα, μου θύμισε Κύπρο φάση => τα έγραψα/συζητήθηκαν σε προηγούμενες σελίδες!
......

..... xa xa xa , άγαπητέ συστέγαστε, θέλω είλικρινώς να κλίνω τό γόνυ <<νά ύποκλιθώ>>.....
<< χωρίς όμως νά ύποστώ ύποκλυσμό>>  χα χα χα  ένώπιον τής είλικρινούς τοποθετησεώς σας !!
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
μπορει κανεις να προτεινει κανενα καλο μαγαζι σε στυλ σπιτικο φαγητο (οχι γυροσουβλακια κτλ ) αλλα με μακαροναδες φασουλαδες ομελετες κτλ ?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.382
Κριτικές
61
Like
42.449
Πόντοι
22.785
μπορει κανεις να προτεινει κανενα καλο μαγαζι σε στυλ σπιτικο φαγητο (οχι γυροσουβλακια κτλ ) αλλα με μακαροναδες φασουλαδες ομελετες κτλ ?
.......

...... Παιωνίου & Λιοσίων ....... Νάξος !!
 

Επισκέπτης
.... τήν έπόμενη δοκίμασε τόν Θωμά .... Αχαρνών & Ήπείρου...
Περασα νυχτιατικα, το μαγαζι Ψητοπωλειο δεν εννοεις το γωνιακο?
Σκεφτομουν να κατσω αλλα με εμποδισε η μη ανεση εξωτερικου χωρου για τους καπνιζοντες...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Περασα νυχτιατικα, το μαγαζι Ψητοπωλειο δεν εννοεις το γωνιακο?
Σκεφτομουν να κατσω αλλα με εμποδισε η μη ανεση εξωτερικου χωρου για τους καπνιζοντες...
Σε μαγαζια που απαγορευεται το καπνισμα δεν παμε τύπε, τα εχουμε πει αυτα.
Οπως επισης και σε ξενοδοχεια που ζητανε ταυτοτητες.
Να πανε να γαμηθουν.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Και επίσης μετά από καθοδήγηση του billy13 ξαναβρήκα το φαλαφελάδικο στην Αχαρνών το Περσέπολις Αχαρνών 56.Εξακολουθεί κια γαμάει το φαλάφελ και το αριάνι που σερβίρει!!!


Thanx billy !!! :hi: :hi: :hi: :hi:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Σε μαγαζια που απαγορευεται το καπνισμα δεν παμε τύπε, τα εχουμε πει αυτα.
Οπως επισης και σε ξενοδοχεια που ζητανε ταυτοτητες.
Να πανε να γαμηθουν.
Σωστός ο Αλεξ,γι αυτο μετα την μπουρδελότσαρκα,σταση στον βοτανικό,χτυπάμε σαντουιτς απο τον Nick,βιομηχανικό,παιρνουμε δυναμεις(κ χοληστερινη)και συνεχιζουμε τις πορνωδεις περιπετειες στα στουντιο της περιοχης
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Στον άλλον στην Αγ.Μελετίου που έλεγες έφαγες τύπε;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Στον άλλον στην Αγ.Μελετίου που έλεγες έφαγες τύπε;
Εφαγα εγώ!
Γαμάτο. Εφαγα 1 πιτογυρο γιγας το μεσημερι με πολυ ζορι και ολη την υπολοιπη μερα δεν μπορεσα να φαω τιποτα αλλο γιατι ειχα σκασει.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Εφαγα εγώ!
Γαμάτο. Εφαγα 1 πιτογυρο γιγας το μεσημερι με πολυ ζορι και ολη την υπολοιπη μερα δεν μπορεσα να φαω τιποτα αλλο γιατι ειχα σκασει.
Ο Κόμπρας είχε πει για μερίδα γύρο ότι αξίζει
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ο Τσιωπος κατεβασε το πιτογυρο στο 1 πορνοευρω  :rockon:
Εχω ξεροχυσει :wanker:
Παρατηρησα και μια βελτιωση στην ποιοτητα απο την αποψη οτι λογω αυξημενης καταναλωσης δεν παιζουν μπαγιατικα.
Του κάνανε μποϋκοτάζ και το κατέβασε πάλι... :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Και επίσης μετά από καθοδήγηση του billy13 ξαναβρήκα το φαλαφελάδικο στην Αχαρνών το Περσέπολις Αχαρνών 56.Εξακολουθεί κια γαμάει το φαλάφελ και το αριάνι που σερβίρει!!!


Thanx billy !!! :hi: :hi: :hi: :hi:
:hi:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Οχι μεριδα δεν εχω παρει ποτε.
Το γιγας που λεει ο Ακορεστος παιρνω παντα... 3,50 ευρω 1ΚΙΛΟ πιτογυρο ΖΥΓΙΣΜΕΝΟ! :wanker: :wanker:

1 kgr 3,5€..???
Τι λες τώρα τύπε..! Τι βάζει μεσα..;; Καμένες βαλβολίνες..;; Γνωρίζετε ποσο κανει το κιλό το γουρούνι στο super.???  Ακομα και 50% φθηνότερο να το αγοράζει υπολογίστε τι κοστολόγιο εχει και αν βγαίνει.
Αφαίρεσε ΦΠΑ, δημοτικό φόρο, εφορία....
Πες μου εσυ τώρα τι βάζει μεσα και εσείς τα τρώτε....!!
:orchestra:  :headbang: 
 

LEEVANCLEEF

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
25
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πραγματι το περιθωριο κερδους ειναι μικρο αλλα λογω τρελης καταναλωσης, εχει κερδος.
Και φυσικα με τοσο μεγαλες παραγγελιες που κανει, λογικο ειναι να του κανουν και καλυτερες τιμες οι προμηθευτες.
Απο ποιοτητα ειναι μια χαρα, μια δοκιμη θα σε πεισει

Ε,τότε να πάρουμε 1 κιλό πιτόγυρo από τον Μερακλή και να πάμε να το φάμε στο West Rose!  :effemine:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom