Νέα

Τα Καλυτερα φαγαδικα-Αθηνα... (Σουβλακια,pizza,burger,Sandiwch,κ αλλα...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogio1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 483
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
αυτο το θεμα πρεπει να συγχωνευθει με τα παρανομα εξτρακια  :)
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ο ντουντ,είπε το νέο μαγαζί του "Τσιόπου"...είναι καλό...
Θα πάω και θα ενημερώσω,Αχαρνών.... ;) :hi:

Είναι στον Αγ Παντελεήμονα στην αγορακρίτου και Αχαρνών;Πήγα εγώ καλούτσικο είναι.Πιο πολυ δέλεαρ είναι το vfm.Κατά τα άλλα ούτε κρύο ούτε ζέρτη το γυράδικο.Άλλο ;) ;) ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Είναι στον Αγ Παντελεήμονα στην αγορακρίτου και Αχαρνών;Πήγα εγώ καλούτσικο είναι.Πιο πολυ δέλεαρ είναι το vfm.Κατά τα άλλα ούτε κρύο ούτε ζέρτη το γυράδικο.Άλλο ;) ;) ;)
Έχει ανοίξει νέο,καλύτερο...ο ντουντ τα ξέρει αυτά...δεν έχω πάει... :hi:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τύπε,σαν το φαλάφελ του "Persepolis"...δεν βάζω τίποτα... ;)
Ελαφρύ χορταστικό και φτηνό...
Μετά από γαμήσια σε Μετάξι/Φυλής κτλ...προτείνεται!  :hi:

Αυτό δεν το ξέρω...Τώρα έδωσες είδηση...!!! Για λέγε που είναι αυτό;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Έχει ανοίξει νέο,καλύτερο...ο ντουντ τα ξέρει αυτά...δεν έχω πάει... :hi:
Ο Άγιος Γεώργιος Μπέβερλις γνωρίζει τα πάντα  :grin: Τώρα μας προέκυψε και ο άγιος Γεώργιος ο Πρίντεζης

prin6_626886691.jpg
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Μυστες,  υπερπορνωδες κεμπαπ εχει ο ρομαντικος Λευτερης, Σατωμβριανδου20, Ομονοια  :wanker: :wanker: :wanker:
+ οτι το μερος ειναι ακρως ειδυλλιακο  :wanker: :wanker:

Οταν τσεκαρω καλντεριμιτζουδες, παντα κουμπωνω και ενα λευτερη  :rockon:

Ωρε μαγκα τι είπες τώρα :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:

Έχω φάει εκει, φτιάχνει το πιτόγυρο το πολίτικο με κεμπάπ στο σιδερένιο το σουβλί και χωρίς πατάτες!!!Πολύ καλό!!!.Το ξέρω επειδή είναι από κάτω ο Ξένος με τα ξυριστικά!!!Σωστός !!!!! :hi: :hi: :hi: :hi:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ο Πορνομετανάστης πάντως αν θυμάμαι δεν ξετρελάθηκε με το σουβλάκι του Τσιώπου  :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ένα θεματάκι είναι ότι δεν υπάρχει μαγαζί με φαλάφελ τις μεταμεσονύχτιες ώρες
οπότε καταφεύγουμε στα everest τέτοιες ώρες...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Ο Μερακλης στον Αγιο Μελετιο στις 23.00 η ωρα εχει αριθμο αποδειξης 300 και,απιστευτη δουλεια,αρα συντελει η πολλη κινηση στο να εχει καλα και φθηνα προιοντα.Επιπλεον μπροστα μου,ο μαστορας αμα δει οτι η πιττα ειναι λιγο μπαγιατικη η οι πατατες,τις πεταει επιτοπου και βαζει φρεσκιες.Ο Τσιωπος το Νο 2 στην Αχαρνων φαινεται καλο και καθαρο μαγαζι μετα την ανακαινιση.Επισης προσεχει και τι κοσμο εχει αφου το προηγουμενο Βρωμικο που βρισκοταν εκει,μαζευε τη σαρα και τη μαρα.Στον Σπεσιαλιστα στην Ιουλιανου γωνια εχω σταματησει για φαι αλλα μολις πηρα το μπουκαλακι το νερο και μου το χρεωσε παραπανω απο 50 λεπτα που ισχυε παντου και χωρις να με ενημερωσει πριν,σηκωθηκα και εφυγα.Και για τον ιδιοκτητη δεν εχω ακουσει καλα λογια,οποτε το επιβεβαιωσε.Οσον αφορα για υγειονομικες παραβασεις,δεν ειμαι τοσο αυστηρος,απλως κρινω κατα περιπτωση.Εχω παρει απο πιτσαρια που ημουν τακτικος πελατης,μακαροναδα φουρνου και βρηκα μεσα κομματακι συρμα απο αυτα που καθαριζουν τα σκευη.Και το μασησα,παραλιγο να  παθω ζημια.Σηκωνομαι αμεσως και παω απο κει και το δειχνω στον ιδιοκτητη.Μου εξηγησε ζωτωντας συγνωμη οτι θα εφυγε την ωρα που καθαριζαν το καζανι.Τους ειπα να προσεχουν και εληξε εκει.Αλλη φορα εχω αγορασει απο ψιλικατζιδικο στο εξοχικο,ενα ξυλακι παγωτο.Μολις πηγα σπιτι να το φαω,φαινοταν οτι ηταν λιωμενο και ξαναπαγωμενο,ακαταλληλο προς βρωσιν.Αυτος που το ειχε ηταν ακαματης και αχαιρευτος και θα μπορουσα να του κανω παραπονα η καταγγελια αλλα δεν εκανα τιποτα γιατι τον λυπομουν.Απλως πεταξα το παγωτο.Και πραγματι μετα απο λιγο το εκλεισε το μαγαζι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ο Μερακλης στον Αγιο Μελετιο στις 23.00 η ωρα εχει αριθμο αποδειξης 300 και,απιστευτη δουλεια,αρα συντελει η πολλη κινηση στο να εχει καλα και φθηνα προιοντα.Επιπλεον μπροστα μου,ο μαστορας αμα δει οτι η πιττα ειναι λιγο μπαγιατικη η οι πατατες,τις πεταει επιτοπου και βαζει φρεσκιες.Ο Τσιωπος το Νο 2 στην Αχαρνων φαινεται καλο και καθαρο μαγαζι μετα την ανακαινιση.Επισης προσεχει και τι κοσμο εχει αφου το προηγουμενο Βρωμικο που βρισκοταν εκει,μαζευε τη σαρα και τη μαρα.Στον Σπεσιαλιστα στην Ιουλιανου γωνια εχω σταματησει για φαι αλλα μολις πηρα το μπουκαλακι το νερο και μου το χρεωσε παραπανω απο 50 λεπτα που ισχυε παντου και χωρις να με ενημερωσει πριν,σηκωθηκα και εφυγα.Και για τον ιδιοκτητη δεν εχω ακουσει καλα λογια,οποτε το επιβεβαιωσε.Οσον αφορα για υγειονομικες παραβασεις,δεν ειμαι τοσο αυστηρος,απλως κρινω κατα περιπτωση.Εχω παρει απο πιτσαρια που ημουν τακτικος πελατης,μακαροναδα φουρνου και βρηκα μεσα κομματακι συρμα απο αυτα που καθαριζουν τα σκευη.Και το μασησα,παραλιγο να το παθω ζημια.Σηκωνομαι αμεσως και παω απο κει και το δειχνω στον ιδιοκτητη.Μου εξεγησε ζωτωντας συγνωμη οτι θα εφυγε την ωρα που καθαριζαν το καζανι.Τους ειπα να προσεχουν και εληξε εκει.Αλλη ορα εχω αγορασει απο ψιλικατζιδικο στο εξοχικο,ενα ξυλακι παγωτο.Μολις πηγα σπιτι να το φαω,φαινοταν οτι ηταν λιωμενο και ξαναπαγωμενο,ακαταλληλο προς βρωσιν.Αυτος που το ειχε ηταν ακαματης και αχαιρευτος και θα μπορουσα να του κανω παραπονα η καταγγελια αλλα δεν εκανα τιποτα γιατι τον λυπομουν.Απλως πεταξα το παγωτο.Και πραγματι μετα απο λιγο το εκλεισε το μαγαζι.

Τυπε μου αμα ειναι σωστος και απλά ετυχε και έφυγε οταν επλεναν το καζανι δεν έχει να φοβηθει εναν υγειονομικο έλεγχο. Εγω θα το επιχειρουσα πάντως να ενημερωσω την αστυνομια και αναλογα τι απαντηση θα έπαιρνα αμα τους έβλεπα οτι δεν ηθελαν να ασχοληθουν δεν θα ασχολιομουν ουτε εγω αλλο.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
ένα θεματάκι είναι ότι δεν υπάρχει μαγαζί με φαλάφελ τις μεταμεσονύχτιες ώρες
οπότε καταφεύγουμε στα everest τέτοιες ώρες...
θα φιαξουμε 24/7 νωντοφαλαφελατζιδικο σε λιγο καιρο τυπε  ;)
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Εμένα θα ρωτάς,για @Karampinas.... ;)
:hi:


WyIXtov.jpg

Για σένα πήγαινε :grin: :grin: :grin:

Ο τύπος με τα φαλάφελ είναι ένας με μανίκι τατουάζ στο αριστερό χέρι;Πρέπει να έχω φάει εκεί μια φορά κατά λάθος και το ψάχνω γιατί ηταν καλό αλλά δεν το βρίσκω.Ξαναβάλε το λινκ γιατι δε μου βγάζει τίποτα ή βάλε όδο.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Τυπε μου αμα ειναι σωστος και απλά ετυχε και έφυγε οταν επλεναν το καζανι δεν έχει να φοβηθει εναν υγειονομικο έλεγχο. Εγω θα το επιχειρουσα πάντως να ενημερωσω την αστυνομια και αναλογα τι απαντηση θα έπαιρνα αμα τους έβλεπα οτι δεν ηθελαν να ασχοληθουν δεν θα ασχολιομουν ουτε εγω αλλο.
σκασε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom