Νέα

Τα Καλυτερα φαγαδικα-Αθηνα... (Σουβλακια,pizza,burger,Sandiwch,κ αλλα...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogio1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 483
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εσύ θα ρίχνες και έναν χωρό τύπε  :rockon:

Κακως έφυγε έτσι γιατι το μαγαζί εμεινε ενω αμα ειναι σάπιο πρεπει να κλεισει. Προκαλει κακο και μονο.
Αστυνομια και υγειονομικο αμέσως. Ουτε κεράσματα να δεχθεις ουτε να μιλησεις με το αφεντικο ουτε τιποτα. Το αφεντικο θα δωσει εξηγησεις στους αρμοδιους.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ναι, οπως βγαινεις απ τον ηλεκτρικο στην πλατεια, ακριβως δεξια σου ειναι το Γκουντις και ακριβως διπλα απ το Γκουντις ειναι αυτος... Τι να πω, εμεις τρωμε πολυ συχνα εκει και δεν ειχε κανενας παραπονο ποτε... νταξει γινονται και μαλακιες 

Το κοίταξα στο google street view αυτός ο μαλάκας είναι .Είχε και κατι πολύχρωμες καρέκλες έξω.Όταν ξαναπερνουσα επειδή τον είχα στο μυαλό μου το μαλάκα κοιτούσα να δω αν έχει κόσμο και έβλεπα ότι τα περιστέρια έκοβαν βόλτες πάνω στα τραπεζάκια του του βρωμιάρη!!!Μην πλησιάζεις αρχηγέ θα σε βρεί τίποτα και θα σε κλάιμε :S :S :S :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το κοίταξα στο google street view αυτός ο μαλάκας είναι .Είχε και κατι πολύχρωμες καρέκλες έξω.Όταν ξαναπερνουσα επειδή τον είχα στο μυαλό μου το μαλάκα κοιτούσα να δω αν έχει κόσμο και έβλεπα ότι τα περιστέρια έκοβαν βόλτες πάνω στα τραπεζάκια του του βρωμιάρη!!!Μην πλησιάζεις αρχηγέ θα σε βρεί τίποτα και θα σε κλάιμε :S :S :S :S

Μλκας μλκας αλλα δεν του εκανες τιποτα ομως τον άφησες έτσι
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Μλκας μλκας αλλα δεν του εκανες τιποτα ομως τον άφησες έτσι

Σου κάνω καταγγελία θα πας τώρα να τον συλλάβεις;Θα επιληφθείς του θέματος για να διερευνηθεί;

Τυπάκο μην τα πρήζεις στον κόσμο εδώ μιλάμε σοβαρά.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Γιατί ρε τύπε όλα τα goodys τα ίδια υλικά δεν προμηθεύονται;
Για το σουβλατζιδικο διπλα στο γκουντις απανταω χυστη, για το στεκι του κομπρα.
Τωρα που το λες για γκουντις ομως, εχω φαει μικρολιμανο κι ηταν σαν τουβλο, ενω αρκετα πιο προσφατα εφαγα επαρχια κι ηταν τελειο. Goodys grill ηταν, δεν ξερω αν ολα εχουν γινει grill...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σου κάνω καταγγελία θα πας τώρα να τον συλλάβεις;Θα επιληφθείς του θέματος για να διερευνηθεί;

Τυπάκο μην τα πρήζεις στον κόσμο εδώ μιλάμε σοβαρά.

εγω? απο που και ως που?  :2funny: :2funny:

καταρχην η συλληψη γινεται μονο αν υπάρχει αυτοφωρο έγκλημα αρχικα θα γινει υγειονομικος ελεγχος

αλλα εγω δεν έχω αρμοδιοτητα. Θα επαιρνες το 100 και θα ερχοντουσαν του ΑΤ που ειναι εκει γυρω.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Για το σουβλατζιδικο διπλα στο γκουντις απανταω χυστη, για το στεκι του κομπρα.
Τωρα που το λες για γκουντις ομως, εχω φαει μικρολιμανο κι ηταν σαν τουβλο, ενω αρκετα πιο προσφατα εφαγα επαρχια κι ηταν τελειο. Goodys grill ηταν, δεν ξερω αν ολα εχουν γινει grill...
Δεν ξέρω έχω να φάω κάτι χρόνια παλιά μόνο chickies και σαλάτα του καίσαρα έτρωγα και κλαμπ φυσικά...μόνο mcdonalds κουμπώνω τα burger με το ένα ευρώ :hi:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η συλληψη δεν γινεται έτσι απλα βγηκε εξω ο αστυνομικος και πάει να συλλαβει πρέπει να ξέρει τι κανει αλλιως θα του κάνουν μηνυση και μετα θα έρθει και η υπηρεσια και θα του ζητησει εξηγησεις. Η συλληψη γινεται στα πλαισια του αυτοφωρου ειτε κατοπιν εντολη εισαγγελεα με ένταλμα.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
εγω? απο που και ως που?  :2funny: :2funny:

καταρχην η συλληψη γινεται μονο αν υπάρχει αυτοφωρο έγκλημα αρχικα θα γινει υγειονομικος ελεγχος

αλλα εγω δεν έχω αρμοδιοτητα. Θα επαιρνες το 100 και θα ερχοντουσαν του ΑΤ που ειναι εκει γυρω.

Υποπέφτει στην αντίληψή σου παρανομία.Ως πολίτης και ως υπάλληλος σώματος ασφαλείας δε θα μεριμνήσεις;Έχεις υποχρέωση εκ του νόμου και του κανονισμού σου.Αλλιώς προβλέπονται κυρώσεις.Για ξανακοίτα τον κανονισμό σου αγαπητέ.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Υποπέφτει στην αντίληψή σου παρανομία.Ως πολίτης και ως υπάλληλος σώματος ασφαλείας δε θα μεριμνήσεις;Έχεις υποχρέωση εκ του νόμου και του κανονισμού σου.Αλλιώς προβλέπονται κυρώσεις.Για ξανακοίτα τον κανονισμό σου αγαπητέ.

εσυ δειξε μου τον κανονισμο που το λέει αυτο γιατι εγω δεν τον ξέρω. Επισης εσυ ησουν εκει και ειδες τι έγινε εγω με τι στοιχεια να κάνω καταγγελια? με τι στοιχεια να μεριμνήσω? αυτο το κρατάς εκεινη την ώρα και φωνάζεις την αστυνομια να κάνει υγειονομικο έλεγχο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αμα δεν θες επισης να φανεις(λογικο και αυτο) φευγεις χωρις να κανεις σκηνη και πηγαινεις στο ΑΤ να το πεις να δεις τι έχουν να σου πουν και αυτοι ας στειλουν μια μέρα άτομο να φάει εκει να δει τις συνθηκες κτλπ.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Η συλληψη δεν γινεται έτσι απλα βγηκε εξω ο αστυνομικος και πάει να συλλαβει πρέπει να ξέρει τι κανει αλλιως θα του κάνουν μηνυση και μετα θα έρθει και η υπηρεσια και θα του ζητησει εξηγησεις. Η συλληψη γινεται στα πλαισια του αυτοφωρου ειτε κατοπιν εντολη εισαγγελεα με ένταλμα.

Άσε τις πουτανιές σε μένα.Ξέρω πολύ καλά τι και πως προβλέπεται.Ένας πολίτης, εγώ, σου καταγγέλλει παράνομη πράξη.Είσαι υποχρεωμένος αν το αδίκημα τελείται εκείνη τη στιγμή να επέμβεις ή αν έχει τελεστεί να ειδοποιήσεις το αρμόδιο τμήμα.Σου καταγγέλλω ότι πρέπει να ελεγχθεί από το υγειονομικό το συγκεκριμένο μαγαζί.Δε θα ειδοποιήσεις κανένα;

Τύπο που "σκονιζόταν" και μπήκε στο λιμενικό καλό είναι να μην τον παίρνουμε και πολύ υπόψη μας για τη δουλειά που κάνει έτσι;Συμφωνείς;Μάλλον άλλαντάλλων κατέχει σχετικά με τη δουλειά του και μάλλον λουφαδόρος είναι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Άσε τις πουτανιές σε μένα.Ξέρω πολύ καλά τι και πως προβλέπεται.Ένας πολίτης, εγώ, σου καταγγέλλει παράνομη πράξη.Είσαι υποχρεωμένος αν το αδίκημα τελείται εκείνη τη στιγμή να επέμβεις ή αν έχει τελεστεί να ειδοποιήσεις το αρμόδιο τμήμα.Σου καταγγέλλω ότι πρέπει να ελεγχθεί από το υγειονομικό το συγκεκριμένο μαγαζί.Δε θα ειδοποιήσεις κανένα;

Τύπο που "σκονιζόταν" και μπήκε στο λιμενικό καλό είναι να μην τον παίρνουμε και πολύ υπόψη μας για τη δουλειά που κάνει έτσι;Συμφωνείς;Μάλλον άλλαντάλλων κατέχει σχετικά με τη δουλειά του και μάλλον λουφαδόρος είναι.

Συμφωνω ναι.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Αφού συμφωνείς κομμένο το τρολάρισμα.Εδώ μιλάμε για φαί.Αν έχεις να συνεισφέρεις κάποιο καλό ή κακό μαγαζί που ξέρεις οκ αλλιώς τουμπεκί.
Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Είναι βέβαιο οτι θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει εκ πείρας
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Είναι βέβαιο οτι θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει εκ πείρας

Μη λυπάσαι τον αδύναμο που σε παραμονεύει βασιζόμενος στην αδυναμία του.Χτύπα τον αλύπητα μεχρι τελικής πτώσης.Κάποια στιγμή μπορεί να δυναμώσει ή να χάσεις εσύ τη δύναμή σου και να παίξετε επί ίσοις όροις.

Δικό μου
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Αναμένω billy13 νε τις κορυφαίες διατροφικές του γνώσεις να μας καθοδηγήσει για πορνοφαγάδικα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Διορθώνεται ακόμα δεν έγινε τίποτα...Εσύ που είσαι και αθλητής θα προσέχεις τι τρώς θα έχεις ξετρυπώσει καλά μέρη λέγε :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο ντουντ,είπε το νέο μαγαζί του "Τσιόπου"...είναι καλό...
Θα πάω και θα ενημερώσω,Αχαρνών.... ;) :hi:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αναμένω billy13 νε τις κορυφαίες διατροφικές του γνώσεις να μας καθοδηγήσει για πορνοφαγάδικα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Τύπε,σαν το φαλάφελ του "Persepolis"...δεν βάζω τίποτα... ;)
Ελαφρύ χορταστικό και φτηνό...
Μετά από γαμήσια σε Μετάξι/Φυλής κτλ...προτείνεται!  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom