Νέα

Τα Καλυτερα φαγαδικα-Αθηνα... (Σουβλακια,pizza,burger,Sandiwch,κ αλλα...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogio1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 483
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Τον Τσιώπο το απαξίωσε ο Μπίλυς γιατί αύξησε τις τιμές

Θυμήθηκα μια κριτική του spougenas που ανέφερε ότι είχε φάει από το Τσιώπο θα μου πεις έχουμε δει και χειρότερα να γράφονται.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ο Μάκης είναι εγγύηση είχα πάρει πίτα τότε με το 0.99 και βρήκα μέσα σαλιγκαράκι μικρό απο εκείνα που βγαίνουν στους τοίχους
:S

Πρώτη φορά πήρα απόψε απ'το καινούριο Τσιωπομάγαζο και γάμαγαν τα σουβλάκια,καλοψημένα και τεράστια-1,30 όμως!

Ο Βίλυς έχει γίνει Μιζερόπουλος.
 

dirty sαnchez

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
16
αμιγκος, τωρα τελευταια εχω κολλησει με φαλαφελαδικο στη μεθυμνης, κατεβαινοντας απ'την αμερικης στο αριστερο χερι, 2-3 στενα, απεναντι απο ενα κομμωτηριο. οταν κατεβαινω κεντρο περναω παντα, τον τελευταιο καιρο για μια αραβικη με υπεργαματη σος και καυτερο !!.. γαμει !!  (το'μαθα στο μιλητο απο φιλο αραβα..  ;))
:sunglasses:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Επαναφέρω το θέμα για να σας κάνω να ξεροχύσετε όπως ξερόχυσα κι εγώ!!!!

Αν δε θέλουμε φαί του δρόμου αλλά είμαστε με παρέα και θέλουμε να πιούμε τα ούζα μας μετά τα γαμήσια ψηφίζω και με τα 2 τα χέρια το Ουζερί του Λάκη!!!!

Είναι Ελπίδος 16 στον πεζόδρομο που έχει είσοδο από πλατεία Βικτωρίας και καταλήγει στη Δεριγνυ.Βλέπεις από την είσοδό του μαγαζιού το Φυλής71 οροφο νομίζω.

Μιλάμε ο τύπος είναι πολύ μεγάλος μάστορας στο ψάρι!!!!Δοκίμασα με ενα φιλαράκι πεσκανδρίτσα στον αχνό, γόνο καλάμάρι τηγανητό πικάντικο - αυτό είναι λίγο μαλακία που σερβίρει γόνο αλλά τελοσπάντων, κουτσομουρίτσες στο τηγάνι, πατζάρια, σκορδαλιά και ούζο Βαρβαγιάννη το μπλέ.Εκτός από τη σκορδαλιά που ήταν ετοιματζίδικη και ίσως και την πεσκανδριτσα που πρέπει να την είχε φτιάξει από το μεσημέρι,πράγμα άλλωστε και λογικό, όλα τα υπόλοιπα πραγματικά εκείνη την ώρα βγήκαν από το τηγάνι.Τα δε ψάρια φρέσκα λέμε όχι μαλακίες!!!Αφού τα έχει στη βιτρίνα και σου λέει έλα σήκω και διάλεξε.Και στο τέλος χαλβαδάκο σιμιγδαλένιο ο οποίος σημειωτέον έχει καλό λάδι μέσα όχι άλτις και μαλακίες!!!

Και ωραίος τυπάκος ο μαλλιάς...Αν και πρέπει να είναι λιγο οικογενειακό το μαγαζί όχι για μπουρδελιάρηδες.Κάλτ πάντως το λες καθώς είναι παλιακό όχι όμως επιτηδευμένα όπως τα καλά εστιατόρια.Έτσι είναι από το στήσιμό του.Και φυσικά το ψάρι του δεν περίμενα να το βρω στο κέντρο της Αθήνας!!!
[glow=red,2,300][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]
ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ!!!!
[/size][/size][/size][/size][/glow]
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Πιτόγυρα στην πιάτσα που τρώτε ρε τύποι; :think:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Πιτόγυρα στην πιάτσα που τρώτε ρε τύποι; :think:

Έτρωγα στο σπεσιαλίστα αλλά πλέον άλλαξα στέκι.Τσιώπος για πιτόγυρο κια από τιμή και από ποιότητα.Πλατεία Αγ Παντελεήμονα, θα το δεις αν φέρεις ένα γύρω την πλατεία δεν το χάνεις.Τώρα αν θες και επιπλέον προτάσεις ακριβώς από πάνω Αχαρνών 140 είναι μια τρυπούλα που το έχουν 2 ουκρανέζες και φτιάχνουν και γαμώ τα πιροσκί!!!

Υ.Γ Να δω πότε θα μου πει κάποιος κερατάς από εδω μέσα που είναι η Νάξος... :S :S :S :S :S

10 φορές έχω ρωτήσει, ακόμα και το thread αυτό γι' αυτό το άνοιξα αλλά τίποτα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Έτρωγα στο σπεσιαλίστα αλλά πλέον άλλαξα στέκι.Τσιώπος για πιτόγυρο κια από τιμή και από ποιότητα.Πλατεία Αγ Παντελεήμονα, θα το δεις αν φέρεις ένα γύρω την πλατεία δεν το χάνεις.Τώρα αν θες και επιπλέον προτάσεις ακριβώς από πάνω Αχαρνών 140 είναι μια τρυπούλα που το έχουν 2 ουκρανέζες και φτιάχνουν και γαμώ τα πιροσκί!!!

Υ.Γ Να δω πότε θα μου πει κάποιος κερατάς από εδω μέσα που είναι η Νάξος... :S :S :S :S :S

10 φορές έχω ρωτήσει, ακόμα και το thread αυτό γι' αυτό το άνοιξα αλλά τίποτα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Ρώτα τον Φανούρη Τζούρα τύπε :rockon:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Tύπε στην Αχαρνών ο Σπεσιαλίστας 2 καταστήματα δεν έχει;

Σωστά και μάλιστα δίπλα δίπλα.Ένα γυράδικο και ένα σαντουιτσάδικο.Το σαντουιτσάδικο είνια επιεικώς για τον πούτσο το γυράδικο κάτι λέει.Αλλά με 2 ευρώ πίτα δεν ξανανατάω.Τσιώπος κια πάλι τσιώπος.1 ευρώ η πίτα κια αν καθίσεις εκεί 1.40.Τι να λέμε τώρα;
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Αχαρνών 150, σουβλατζίδικο "Ο νοστιμούλης"  :rockon:
1,80 το σουβλακι, χορταστικό και πολύ ποιοτικό! Το έχει ένας Αλβανός, πολύ ευγενικός, εξυπηρετικός και καθαρός αυτός και η γυναίκα του!
μήπως λέγεται το πεντανόστιμα το σουβλατζίδικο που λες ;
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Tύπε στην Αχαρνών ο Σπεσιαλίστας 2 καταστήματα δεν έχει;

Φίλε χωρίς πλάκα τράβα ένα βράδυ ρίξε τις τσάρκες και τα γαμήσια σου και μετά τράβα στο ουζερί που λέω.Θα τα δεις όλα!!!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Φίλε χωρίς πλάκα τράβα ένα βράδυ ρίξε τις τσάρκες και τα γαμήσια σου και μετά τράβα στο ουζερί που λέω.Θα τα δεις όλα!!!
Εδώ είσαι τύπε


Ο Τιτανομέγιστος Φανούρης μέχρι και την απόδειξη έχει ποστάρει  :hi:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Εδώ είσαι τύπε


Ο Τιτανομέγιστος Φανούρης μέχρι και την απόδειξη έχει ποστάρει  :hi:

Ρε το μπαγάσα!!!!! :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:

Φιλαράκι σε ευχαριστώ!!!!Είσαι μεγάλος άρχοντας!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Λιοσίων 90 το εστιατόριον Η Ναξος λοιπόν!!!!Θα τιμηθεί στην επόμενη τσάρκα!!! :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Σπεσιαλιστας απο κρεατα ειναι τελειως σαπιλα  :shit: :priest:
Το μονο που αξιζει ειναι οτι καε μερα απ τις 2 μεχρι τις 8 αν δεν κανω λαθος, εχει ρομαντικη πιτσα 3,50 ευρω!!! Οικογενειακη  :cum:
Τake away ομως, αν κατσεις εκει τη χρεωνει κανονικα.

Για ενα διαστημα ετρωγα καθε μερα, το ειχα πελωρια αναγκη  :wanker:

Στο σαντουιτσάδικο μια φορά πήγα και δεν ξαναπατάω γιατί μου την έσπασαν.Στο γυράδικο δίπλα το υποψιαζόμουν ότι είναι σαπίλα γιατί πρέπει να βάζουν ενισχυτικά γεύσης με το φτυάρι.Αφού έτρωγα το γύρο και έλεγα ότι είναι το γουρούνι που σφάξαμε τα Χριστούγεννα στο χωριό!!! :S :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom