Νέα

Τα Καλυτερα φαγαδικα-Αθηνα... (Σουβλακια,pizza,burger,Sandiwch,κ αλλα...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogio1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 483
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ρε σεις, ποιος απο το forum ητανε που ηθελε να ανοιξει ταχυφαγειo, κρεπερι τεσπα κατι τετοιο περυσι?
Προχωρησε η δουλεια ή @@??
 

Επισκέπτης
Αν ξερει κανεις ας ενημερωσει, εστω οτι μας περισσευει να το βοηθησουμε το φιλο. Περυσι τελη καλοκαιριου πρεπει να ειχε σκεφθει το εγχειρημα κι εκανε θρεντ εδω μεσα, αλλα αντε να το βρω...
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.106
Like
9
Πόντοι
16
Ρε σεις, ποιος απο το forum ητανε που ηθελε να ανοιξει ταχυφαγειo, κρεπερι τεσπα κατι τετοιο περυσι?
Προχωρησε η δουλεια ή @@??

Τύπε πολλά τα thread για επενδύσεις ...

Ο majestic έχει διάφορες ιδέες: (από γυμναστήρια μέχρι φωτοτυπάδικα και από σουβλατζίδικα μέχρι τοκογλυφίες)

Ο Χανιώτης ήθελε να νοικιάσει ξενοδοχείο στην Ομόνοια: (αλλά κάτι έγινε με τις τοξοβόλες)

Και εδώ έχει λογιών λογιών προτάσεις για επιχειρήσεις: (δε ξέρω αν κάποια από αυτές καρποφόρησε όμως)

 

ToRemaliThsFylhs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
εξαρτάται  και τι ωρες πηγενεις  αν θα φας  εγω συνήθως αμα  κουραστω  πολλυ javascript:void(0);  πηγενω  καθως γυρναω με το μετρο  μεχρι το συνταγμα  και χτυπαω στο everest  ενα μεγαλο χυμο πορτοκαλι στυμένο ,νερο μεταλικο οπωςδήποτε  και μια μάυρη μπακέτα με γαλοπουλα . βαριά δεν μπορώ να φώω με τώποτα  οχι λογο υγείας  αλλα δεν μου βγενει!  νιωθω πως εχω αναγκη απο βιταμινες αλλιως θα πεσω κατω !
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Έπεσε κίνηση στο thread κι εγώ έλλειπα :) :) :) :)

Ενα πιτταδικο στου Βασιλη ειναι Φυλης γωνια με Δεριγνυ ή Κοδριγκντωνος LOL εχει Προπατζιδικο απεναντι (αυτα τα ξερω απεξω κι ανακατωτα) το εχει δοκιμασει κανεις?

Ναι...Τίποτα σπουδαίο άσε που δεν είναι και συνέχεια ανοιχτό...


πολυ καλο ρωσικο πιροσκι κανεουν και οι ουκρανεζες στην Αχαρνων στον Αγ.Παντελεημονα
πολυ καλες τιμες , επισης κανουν πολυ καλο πιλμενι (ρωσικα ζημαρικα γεμιστα με κρεας σαν τα τορτελινια περιπου, αλλα πολυ μεγαλυτερα)


Πολύ καλός τύπε :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Κλειδώθηκε ο στόχος για την επόμενη φορά...

Τελικά η Νάξος που είναι γιατί έχω μπερδευτεί;Και επίσης έχει καλό φαί και φτηνό ή είναι απλά κάλτ;
 

Επισκέπτης
Τύπε πολλά τα thread για επενδύσεις ...
OK thanks, τελικά δεν καρποφόρησε τίποτις.


Ναι...Τίποτα σπουδαίο άσε που δεν είναι και συνέχεια ανοιχτό...
Όντως δεν είναι πάντα ανοικτό και το κυριότερο ότι δεν έχει χώρο.

Δε μου λέτε??
www.delivery.gr/%CE%91%CE%B8%CE%AE%CE%BD%CE%B1.html]Ρίξτε μια ματιά εδώ[/url] που έχει αρκετά ντελιβεράδικα. Το θέμα όμως είναι ότι μετά το μαρκάλημα (κι ειδικά αν πας και για δεύτερο) πρέπει να κάτσεις κάπου, ε δε θα πάω να τρώω όρθιος είτε να μπω στο μπουρδέλο να μασάω....
 

Επισκέπτης
Σήμερα το βραδάκι μετά το απογευματινό άδειασμα στο Μεταγουργείο και την ακόλουθη κατάθεση σε στούντιο αλλού, ε ψόφιος εντελώς, πέρασα από Αγ. Παντελεήμονα και την άραξα στου Τσιώπου www.delivery.gr/%CE%91%CE%B8%CE%AE%CE%BD%CE%B1/%CE%86%CE%B3%CE%B9%CE%BF%CF%82%20%CE%A0%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CE%AE%CE%BC%CF%89%CE%BD/3022-%CE%A4%CF%83%CE%B9%CF%89%CF%80%CE%BF%CF%82.html#catalog]εδώ είναι[/url]
Ήταν πρώτη φορά που πέρασα, πεινούσα χειρότερα από λύκος και χτύπησα δυο πίττες (σουβλάκι κοτόπουλο η μία και η άλλη με πορν LOL pork :cheesy: ήθελα να γράψω). Ο τύπος για όλο το Μάρτιο έχει τιμή στις πίττες μονάχα 1Ε!!
Αν δεν απατώμαι τις πουλάει 1.40 κανονικά. Κόσμος είχε πλακώσει, κουτσοί, στραβοί, πεινασμένοι, εξουθενωμένοι τύποι αγοραίου έρωτα, χαμός!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
αν μαζέψεις αυτά που ξύνει από το πλατώ κάθε λίγο και λιγάκι ο ψήστης  (δίπλα στον τυλιχτή) και τα πιείς στο χυμό σου σε 10 μέρες έχεις γίνει τούμπανο  στα μπράτσα :S


Το καλυτερο σουβλακι στο κεντρο το εχει ο Λευτερης πολιτης!
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ακούω προτάσεις . Πχ για κομμωτήριο παμε η στην γωνία αχαρνων-Αγίου Πέτρου ή σε αυτο αλκιβιαδου-ιουλιανου γωνια
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Προπατζιδικο πολυ καλό ειναι αυτο πάνω στην ιουλιανου στο αριστερό χέρι όπως την κατεβαίνεις πριν βγεις αχαρνων ! Εκεί  δουλεύει μια ξανθιά μιλφαρα με φοβερό χαμόγελο !
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλα ολοι εκει έχετε παει να νοικιάσετε για να ειναι κοντα τα μπουρδελα?  :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Προπατζιδικο πολυ καλό ειναι αυτο πάνω στην ιουλιανου στο αριστερό χέρι όπως την κατεβαίνεις πριν βγεις αχαρνων ! Εκεί  δουλεύει μια ξανθιά μιλφαρα με φοβερό χαμόγελο !
είναι γουρλού τύπε;
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Ακούω προτάσεις . Πχ για κομμωτήριο παμε η στην γωνία αχαρνων-Αγίου Πέτρου ή σε αυτο αλκιβιαδου-ιουλιανου γωνια
Κομμωτήριο πάντα στην γωνία Αγίου Πέτρου και Αχαρνών και πάντα αφήνομαι στα έμπειρα χέρια της Κωνσταντίνας της καυλιαρας κοκκινομάλλας και για φαγητό απέναντι ακριβώς στον νοστιμούλη με τα ωραία σουβλάκια  :rockon:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Κομμωτήριο πάντα στην γωνία Αγίου Πέτρου και Αχαρνών και πάντα αφήνομαι στα έμπειρα χέρια της Κωνσταντίνας της καυλιαρας κοκκινομάλλας και για φαγητό απέναντι ακριβώς στον νοστιμούλη με τα ωραία σουβλάκια  :rockon:
εμένα με εχει κουρεψει μια καυλα μελαχρινη αλλα συνήθως Κουρευομαι στην αλκιβιαδου ιουλιανου γωνία . Ο νόστιμουλης καλός ;
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
εμένα με εχει κουρεψει μια καυλα μελαχρινη αλλα συνήθως Κουρευομαι στην αλκιβιαδου ιουλιανου γωνία . Ο νόστιμουλης καλός ;
Πολύ καλός! 1,80 το σουβλάκι καθαρό, μεγάλο και φρέσκα υλικά  :hi:
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
βγάζει μια μελαγχολία το βλέμμα της παντως . Τα πακια την περνάνε απο ακτίνες λέιζερ  :cheesy:
Χαχαχα σωστά πολύ μελαγχολία! Που να κερδίσεις με τέτοια μούτρα όταν έχεις απέναντι σου  :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom