Νέα

Τα Καλυτερα φαγαδικα-Αθηνα... (Σουβλακια,pizza,burger,Sandiwch,κ αλλα...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogio1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 483
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Οκ. Καταλαβα πιο λες!!
Υπηρχε κι ενα αλλο πριν την καθολικη στην αχαρνων αλλα εχει κλεισει εδω και χρονια! Καλο πατσα κανει και ο Γιαννης στην αχαρνων. Και ενα στην λιοσιων και παιωνιου!!
τυπε ο γιαννης εχει μονο ενα μεγεθος πατσα
ειναι φιξ
και αυτο ειναι μαλακια
αν ο πατσας δεν ειναι ψιλο δεν λεει :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
:rockon:

τυπε ξερεις να τρως!
τυπε καποιες φορες μετα απο μια δυσκολη μερα στην δουλεια
nekrotomio.jpg


ενας πατσας ειναι οτι πρεπει :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
πολυ καλο ρωσικο πιροσκι κανεουν και οι ουκρανεζες στην Αχαρνων στον Αγ.Παντελεημονα
πολυ καλες τιμες , επισης κανουν πολυ καλο πιλμενι (ρωσικα ζημαρικα γεμιστα με κρεας σαν τα τορτελινια περιπου, αλλα πολυ μεγαλυτερα)

 

πηγασος

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.558
Like
0
Πόντοι
16
πολυ καλο ρωσικο πιροσκι κανεουν και οι ουκρανεζες στην Αχαρνων στον Αγ.Παντελεημονα
πολυ καλες τιμες , επισης κανουν πολυ καλο πιλμενι (ρωσικα ζημαρικα γεμιστα με κρεας σαν τα τορτελινια περιπου, αλλα πολυ μεγαλυτερα)

Τι στομάχι έχεις και τα αντέχεις όλα? :huh:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
πολυ καλο ρωσικο πιροσκι κανεουν και οι ουκρανεζες στην Αχαρνων στον Αγ.Παντελεημονα
πολυ καλες τιμες , επισης κανουν πολυ καλο πιλμενι (ρωσικα ζημαρικα γεμιστα με κρεας σαν τα τορτελινια περιπου, αλλα πολυ μεγαλυτερα)


Μας έχει πηδήξει τα μάτια η υπογραφή σου ρε μαν......
 

Επισκέπτης
την π.αμερικης ειχα δοκιμασει σπιτικο και καλα φαγητο
οπου ηταν οτι χειροτερο εχω φαει σε φαγαδικο
Ποτε ειχες περασει Δοκτωρ?
Τι διαολο, τοσο αντιδιαμετρικες αποψεις εχουμε?


Ο γύρος των Μερακλήδων βρωμάει σαπίλα! :S
Μια φορα ειχα παρει σουβλακι απο εκει, δε μου εδωσε ασχημη εντυπωση. Παντως αποφευγω γυρο, κιμαδες, μπιφτεκια κλπ...

πολυ καλο ρωσικο πιροσκι κανεουν και οι ουκρανεζες στην Αχαρνων στον Αγ.Παντελεημονα
Το εχω μπανισει στην καθοδο προς την πλατεια, θα δοκιμασω καμμια μερα.


Μπας και το δικο μου ειναι χωματερη της Κερατεας?
Μετα απο αυτα που διαβαζω, αρχιζω να προβληματιζομαι....
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
πολυ καλο ρωσικο πιροσκι κανεουν και οι ουκρανεζες στην Αχαρνων στον Αγ.Παντελεημονα
πολυ καλες τιμες , επισης κανουν πολυ καλο πιλμενι (ρωσικα ζημαρικα γεμιστα με κρεας σαν τα τορτελινια περιπου, αλλα πολυ μεγαλυτερα)

Αρκετά ενδιαφέρον το post σου Zero! Με την πρώτη ευκαιρία... θα επιθεωρήσω τα μέρη αυτά!
 

Επισκέπτης
Στην Κυπρο παντως, η ψητουρα ηταν καλυτερη σε γενικες γραμμες, θυμαμαι κι ορισμενα μαγαζια που ηταν αστα να πανε, μπορουσες να φας και τη λαδοκολλα.
Επανερχομενος στο θεμα, στα μαγαζια που πηγαινω τουλαχιστον αν τα εχω σταμπαρει κοιταζω αν εχουν κινηση, αν κανουν διανομες κλπ ωστε να ελαχιστοποιησω τις κακες πιθανοτητες.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Στην Κυπρο παντως, η ψητουρα ηταν καλυτερη σε γενικες γραμμες, θυμαμαι κι ορισμενα μαγαζια που ηταν αστα να πανε, μπορουσες να φας και τη λαδοκολλα.
Επανερχομενος στο θεμα, στα μαγαζια που πηγαινω τουλαχιστον αν τα εχω σταμπαρει κοιταζω αν εχουν κινηση, αν κανουν διανομες κλπ ωστε να ελαχιστοποιησω τις κακες πιθανοτητες.
τυπε κακα τα ψεματα, οι κυπριοι εχουν πιο ωραια fast food με σεφταλιες σε πιτα ή σανουιτς με μια φρατζολα ψωμι που χορταινουν 2 ατομα

ειναι πιο μικρη η κοινωνια τους, οποτε δεν τους παιρνει να πουλανε μαπα πραμα, κυριως γιατι τα τρωνε οι ιδιοι.

ειναι πιο μπροστα απο μας στο φαι..
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
Ο τελης με τα παιδακια τα χοιρινα στην Κουμουνδουρου υπαρχει ακομα??
Μακρα το καλυτερο φαγαδικο σε ψητα
 

Επισκέπτης
Αρκετά ενδιαφέρον το post σου Zero! Με την πρώτη ευκαιρία... θα επιθεωρήσω τα μέρη αυτά!
Ειχα ενα γιουρο στην τσεπη σε κερματα και περασα απο το Πιροσκι. Ωρα γυρω 21:15. Ειδα ενα ζυμωτο στρογγυλο με κρεμα και λιγο τυρι. Ε αυτο θα παρω σκεφτηκα. Η Ρωσσιδα που βγηκε εξω μου λεει παρε ενα αλλο και το δευτερο δωρο γιατι κλεινουμε.
Τα βουταω σα λιμασμενος και τα χλαπακιασα παραπερα.
Η Ρωσσιδα ευγενικη, της λεω μου ειπε ενας φιλος (πως δεν ειπα απο τη Φυλης LOL) οτι ειναι καλο μαγαζι. Εχει λιγο χωρο μεσα να την αραξεις, ε να φουμαρεις λιγο μετα τη μασα...


οι κυπριοι εχουν πιο ωραια fast food με σεφταλιες σε πιτα ή σανουιτς με μια φρατζολα ψωμι που χορταινουν 2 ατομα
H κυπριακη πιττα ειναι ογκωδης, διπλασια απο τις δικες μας. Μου αρεσε η ροκα με την ταχινη. Το εχω πεθυμησει καπως το νησι.


ειναι πιο μικρη η κοινωνια τους, οποτε δεν τους παιρνει να πουλανε μαπα πραμα, κυριως γιατι τα τρωνε οι ιδιοι.
Σε αρκετα σουβλαδικα που πηγαινα τυγχανε να βλεπεις τους ταβερνιαρηδες να τρωνε κι οι ιδιοι παραπερα στο διαλειμμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom