Νέα

Τα Καλυτερα φαγαδικα-Αθηνα... (Σουβλακια,pizza,burger,Sandiwch,κ αλλα...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogio1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 483
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Αι στο διαολο ρε καθυστερημενε μας εχεις πρηξει τα αρχιδια να πουμε.  :headbang:
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: Μάλλον έχει ανάγκη τα ρομαντικά γλωσόφιλα που του έκανε κατ εξαίρεση μόνο σε αυτόν η Εμανουέλα τύπε  :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αι στο διαολο ρε καθυστερημενε μας εχεις πρηξει τα αρχιδια να πουμε.  :headbang:

Τι θές ρε? σε σενα απαντησα? οσοι δεν γουστάρετε μην με διαβάζετε οτι γουστάρω θα γράφω.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τι θές ρε? σε σενα απαντησα? οσοι δεν γουστάρετε μην με διαβάζετε οτι γουστάρω θα γράφω.

Μεγάλε φεύγεις με το καλό ή θα μπερδευτούμε;Εδώ είναι το δικό μου νήμα αν δεν κατάλαβες....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Τι θές ρε? σε σενα απαντησα? οσοι δεν γουστάρετε μην με διαβάζετε οτι γουστάρω θα γράφω.
ginetai.na.eisai.toso.malakas..oxi.pes.mou
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στον Νέαρχο απαντησα εσεις τι ζορια τραβάτε? αιντε τραβατε να φάτε κανα σαπάκι. Σαπιομουρηδες.  :2funny:

και μη πλησιάσει κανεις γιατι ξυπνησα στραβά σημερα. Αντε πολυ αέρα εχετε πάρει μερικοι. Μην με νευριασετε τωρα δεν λέει. Θα περάσετε δυσκολα μετά.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Στον Νέαρχο απαντησα εσεις τι ζορια τραβάτε? αιντε τραβατε να φάτε κανα σαπάκι. Σαπιομουρηδες.  :2funny:

και μη πλησιάσει κανεις γιατι ξυπνησα στραβά σημερα. Αντε πολυ αέρα εχετε πάρει μερικοι. Μην με νευριασετε τωρα δεν λέει. Θα περάσετε δυσκολα μετά.

Τί τρέχει ρε τύπε;Τραβάς κάνα ζόρι βραδυάτικα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τί τρέχει ρε τύπε;Τραβάς κάνα ζόρι βραδυάτικα;

Αν τραβάω θα με δειρεις? εγω δεν τραβάω ζορια εγω μπηκα να γράψω τη γνωμη μου ο αλλος με εβρισε δεν του απαντησα
απαντησα μετα σε αλλον και καποιοι βριζουν. Λοιπον τι τρέχει? την ειδατε τραμπουκοι εδω μεσα?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Στον Νέαρχο απαντησα εσεις τι ζορια τραβάτε? αιντε τραβατε να φάτε κανα σαπάκι. Σαπιομουρηδες.  :2funny:

και μη πλησιάσει κανεις γιατι ξυπνησα στραβά σημερα. Αντε πολυ αέρα εχετε πάρει μερικοι. Μην με νευριασετε τωρα δεν λέει. Θα περάσετε δυσκολα μετά.
images
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Στον Νέαρχο απαντησα εσεις τι ζορια τραβάτε? αιντε τραβατε να φάτε κανα σαπάκι. Σαπιομουρηδες.  :2funny:

και μη πλησιάσει κανεις γιατι ξυπνησα στραβά σημερα. Αντε πολυ αέρα εχετε πάρει μερικοι. Μην με νευριασετε τωρα δεν λέει. Θα περάσετε δυσκολα μετά.

Να πιείς ξύδι να σου περάσει... και μην απειλείς γιατί είμαι νευρικός σαν άνθρωπος.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
καιρο εχει να στηθει κανα ραντεβου θανατου....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Να πιείς ξύδι να σου περάσει... και μην απειλείς γιατί είμαι νευρικός σαν άνθρωπος.

Οχι δεν θα πιω εγω ξυδι εσυ θα εισαι πιο ευγενικος δεν σε εβρισα. Μαθε να μιλάς σαν ανθρωπος.

Εσυ απειλησες.

Σα ζωα μιλατε και μετα αναρωτιεστε γιατι δεν γυρνάει γυναικα να σας κοιτάξει. Κοψτε με τους τραμπουκισμους και οποιος δεν γουσταρει δεν θα απαντησει ξανά. Το φορουμ ειναι δημοσιο.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom