Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.020
Πόντοι
3.936
Άκουσα οτι υπαρχουν παρκα που πας κατεβαζεις το παντελονι σου πισω απο καποιο θαμνο και μετα απο λιγη ωρα κατι σου παιρνει πιπα πισω απο το θαμνο.
Εχετε υποψη σας κατι τετοιο συναγωνιστες μου;
Εχω ακουσει οτι στα παρκα κυκλοφορουν λυσασμενες καριολιτσες ετοιμες να γλυψουν καθε μανιταρι που θα δουν να προεξεχει...

Ισχύει τύπε.

Πήγαινε στον εθνικό κήπο!

Κατέβασε τα και όταν σε μπουζουριάσουν σε κάνα τμήμα θα παίξουν πολλές πίπες.


Τώρα θα πάρεις; θα δώσεις; Δεν είμαι σίγουρος.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Το είπα αυτό στην τσατσά ενός πορνείου και με πήραν στο ψιλό με την πουτάνα.
"Μήπως να σου κόψω και απόδειξη;"είπε η τσατσά
"Κάτσε να πάρω τηλέφωνο το λογιστή μου να ρωτήσω" της είπα
"Δε λες στο λογιστή σου να έρθει κι αυτός από εδώ για παρτουζα";πρόσθεσε η τσατσά
"Έλα Μήτσο τι κάνεις ρε;Είμαι σε ένα μπουρδέλο και με ρωτάνε τι απόδειξη να κόψουν...όοοχι ρε δεν είμαι σε ΔΟΥ σε οίκο ανοχής είμαι...πως είπες;...α ναι...οκ...
Παροχή Σεξουαλικών υπηρεσιών;θα γίνουμε ρόμπα ρε φίλε...δε θέλω να ξέρει η εφορία ότι πληρώνω για να γαμησω...
αααα...οκ... εντάξει"
Λοιπόν κυρά τσατσά θέλω να μου κόψεις μια απόδειξη που να λέει "ποτά και τρόφιμα"
"Τι λες αγόρι μου;" μου απάντησε απορημένη η τσατσά
Ναι αφού μου είπε ο λογιστής μου ότι θα τον πιείτε και θα τον φάτε ούτως ή άλλως,άρα...
"Πες στο λογιστή σου να έρθει αυτός να πιει και να φάει εδώ" είπε η τσατσά κι ο διάλογος έμεινε εκεί...πέρασα σιωπηλά στο δωμάτιο αλλά δεν πλήρωσα με κάρτα.
Δεν είχαν pos...
Πως θα δικαιολογήσω τώρα στην εφορία το φορολογικό μου ατόπημα να γαμησω επί πληρωμή και να μη δηλώσω αυτο μου το έξοδο;
Τι θα πω στο λογιστή μου;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Μπλοκακι δεν ειχαν για μια απλη αποδειξη; Απο 500€ κ πανω ειναι υποχρεωτικη η καρτα νομιζω;
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.207
Like
1.748
Πόντοι
216
Το είπα αυτό στην τσατσά ενός πορνείου και με πήραν στο ψιλό με την πουτάνα.
"Μήπως να σου κόψω και απόδειξη;"είπε η τσατσά
"Κάτσε να πάρω τηλέφωνο το λογιστή μου να ρωτήσω" της είπα
"Δε λες και στο λογιστή να έρθει για παρτουζα";πρόσθεσε η τσατσά
"Έλα Μήτσο τι κάνεις ρε;Είμαι σε ένα μπουρδέλο και με ρωτάνε τι απόδειξη να κόψουν...όοοχι ρε δεν είμαι σε ΔΟΥ σε οίκο ανοχής είμαι...πως είπες;...α ναι...οκ...
Παροχή Σεξουαλικών υπηρεσιών;θα γίνουμε ρόμπα ρε φίλε...δε θέλω να ξέρει η εφορία ότι πληρώνω για να γαμησω...
αααα...οκ... εντάξει"
Λοιπόν κυρά τσατσά θέλω να μου κόψεις μια απόδειξη που να λέει "ποτά και τρόφιμα"
"Τι λες αγόρι μου;" μου απάντησε απορημένη η τσατσά
Ναι αφού μου είπε ο λογιστής μου ότι θα τον πιείτε και θα τον φάτε ούτως ή άλλως,άρα...
"Πες στο λογιστή σου να έρθει αυτός να πιει και να φάει εδώ" είπε η τσατσά κι ο διάλογος έμεινε εκεί...πέρασα σιωπηλά στο δωμάτιο αλλά δεν πλήρωσα με κάρτα.
Δεν είχαν pos...
Πως θα δικαιολογήσω τώρα στην εφορία το φορολογικό μου ατόπημα να γαμησω επί πληρωμή και να μη δηλώσω αυτο μου το έξοδο;
Τι θα πω στο λογιστή μου;
Έσκασε κυριακάτικο
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.212
Κριτικές
10
Like
5.681
Πόντοι
2.816
Μήπως να στείλουμε κανένα mail στην ΑΑΔΕ;
Κάθε χρόνο στο τσακ πιάνω το αφορολογητο... Άμα είχαν pos τα κορίτσια θα το έπιανα άνετα
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
700
Like
1.182
Πόντοι
206
Εγώ πληρώνω με... απόδειξη επαγγελματικής δαπάνης
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.620
Πόντοι
2.306
Ειπε ο Αδωνης θα βαλουν Μεταξουργειο στο «καλαθι του νοικοκυρη», θα γαμας με πενταευρο . Απλα αν θες να εχεις μειωμενο ΦΠΑ θα πρεπει να γαμας εξω απο το μπουρδελο, οχι μεσα.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.298
Πόντοι
1.446
Το είπα αυτό στην τσατσά ενός πορνείου και με πήραν στο ψιλό με την πουτάνα.
"Μήπως να σου κόψω και απόδειξη;"είπε η τσατσά
"Κάτσε να πάρω τηλέφωνο το λογιστή μου να ρωτήσω" της είπα
"Δε λες στο λογιστή σου να έρθει κι αυτός από εδώ για παρτουζα";πρόσθεσε η τσατσά
"Έλα Μήτσο τι κάνεις ρε;Είμαι σε ένα μπουρδέλο και με ρωτάνε τι απόδειξη να κόψουν...όοοχι ρε δεν είμαι σε ΔΟΥ σε οίκο ανοχής είμαι...πως είπες;...α ναι...οκ...
Παροχή Σεξουαλικών υπηρεσιών;θα γίνουμε ρόμπα ρε φίλε...δε θέλω να ξέρει η εφορία ότι πληρώνω για να γαμησω...
αααα...οκ... εντάξει"
Λοιπόν κυρά τσατσά θέλω να μου κόψεις μια απόδειξη που να λέει "ποτά και τρόφιμα"
"Τι λες αγόρι μου;" μου απάντησε απορημένη η τσατσά
Ναι αφού μου είπε ο λογιστής μου ότι θα τον πιείτε και θα τον φάτε ούτως ή άλλως,άρα...
"Πες στο λογιστή σου να έρθει αυτός να πιει και να φάει εδώ" είπε η τσατσά κι ο διάλογος έμεινε εκεί...πέρασα σιωπηλά στο δωμάτιο αλλά δεν πλήρωσα με κάρτα.
Δεν είχαν pos...
Πως θα δικαιολογήσω τώρα στην εφορία το φορολογικό μου ατόπημα να γαμησω επί πληρωμή και να μη δηλώσω αυτο μου το έξοδο;
Τι θα πω στο λογιστή μου;
Μύστη και συναγωνιστή Troubaman αν θες να πληρώνεις με καρτά μπορείς να πάς στο Golden Queens στο περιστέρι.
Δεν πέφτει και πολυ πούτσα βέβαια αλλά νταξ:confused::confused::confused:
 

rodolfos2393

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2019
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
280
Ασε τις δικαιολογίες και μπες στις διαδικασίες!!! που λέει και ενας γνωστός τικ-τοκερ λογιστής
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.244
Κριτικές
41
Like
21.558
Πόντοι
18.496
Τύποι άμα δε θέλετε μη με πιστεύετε αλλά εγώ έχω δει κλιμάκιο ΣΔΟΕ στα μπουρδέλα στη Θεσσαλονίκη.
Όλες γυναίκες.
μηπως ηταν πουτανες ντυμενες εφοριακοι,για να τις γαμαμε κ να νιωθουμε οτι επιτελους καταφεραμε να γαμησουμε την εφορια ?χαχα
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Το θέμα που θίγεις είναι πολύ σοβαρή αφού η φοροδιαφυγή είναι δεκάδες δις τα χρόνο. Να δω σε λίγο καιρό που θα αναγκαστούν όλοι να έχουν pos και να δεχονται πληρωμή με κάρτα καθώς γίνεται υποχρεωτική παντού σιγά σιγά, τι θα κάνουν. Να δω τι θα κάνει ένας ηλεκτρολόγος και ένας υδραυλικός (τυχαία τα παραδείγματα δεν έχω κάτι με τους κλάδους αυτούς) από εκεί που δηλώνει 10 χιλιάρικα και παίρνει όλα τα επιδόματα και θα αναγκαστεί ξαφνικα να εμφανίσει τα πραγματικά εισοδήματα πολλων χιλιάδων ευρώ παραπάνω και να πληρώσει ανάλογο φόρο. Επιτέλους χρόνια το λέω η θα πληρώνουμε όλοι με κάρτα η όλοι μετρητά και θα δουλεύει η μαύρη οικονομία. Δεν γίνεται μερικοί να εμφανίζουν και το τελευταίο σεντ που πληρώνονται γιατί δεν μπορούν να κρύψουν τίποτα και άλλοι να δηλώνουν το 1/10 από αυτά που βγάζουν και να τους πληρώνει και το κράτος γιατί είναι στο όριο της φτώχιας!
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
91
Like
18.529
Πόντοι
25.036
Το θέμα που θίγεις είναι πολύ σοβαρή αφού η φοροδιαφυγή είναι δεκάδες δις τα χρόνο. Να δω σε λίγο καιρό που θα αναγκαστούν όλοι να έχουν pos και να δεχονται πληρωμή με κάρτα καθώς γίνεται υποχρεωτική παντού σιγά σιγά, τι θα κάνουν. Να δω τι θα κάνει ένας ηλεκτρολόγος και ένας υδραυλικός (τυχαία τα παραδείγματα δεν έχω κάτι με τους κλάδους αυτούς) από εκεί που δηλώνει 10 χιλιάρικα και παίρνει όλα τα επιδόματα και θα αναγκαστεί ξαφνικα να εμφανίσει τα πραγματικά εισοδήματα πολλων χιλιάδων ευρώ παραπάνω και να πληρώσει ανάλογο φόρο. Επιτέλους χρόνια το λέω η θα πληρώνουμε όλοι με κάρτα η όλοι μετρητά και θα δουλεύει η μαύρη οικονομία. Δεν γίνεται μερικοί να εμφανίζουν και το τελευταίο σεντ που πληρώνονται γιατί δεν μπορούν να κρύψουν τίποτα και άλλοι να δηλώνουν το 1/10 από αυτά που βγάζουν και να τους πληρώνει και το κράτος γιατί είναι στο όριο της φτώχιας!
Σωστός ως προς το θέμα φοροδιαφυγή αλλά η οριζόντια επιβολή της πληρωμής με κάρτα θα παραβιάσει το αναφαίρετο δικαίωμα στην ιδιωτικότητα. Δεν μπορεί καθένας που δουλεύει στην τράπεζα να έχει πρόσβαση στο που τρώω εγώ τα λεφτά μου. Πχ πουτάνες, sex shops κτλ. Επίσης δεν θα ήθελα, αν πχ είμαι διακοπές στην Κρήτη, να έχει πρόσβαση σε αυτή την πληροφορία ένας τραπεζικός υπάλληλος, βλέποντας την κάρτα μου να χρεώνεται σε ξενοδοχεία και beach bars και να βρω το σπίτι μου ανοιγμένο και κατεστραμμένο από τους ληστές συνεργούς. Μην πέφτετε στην παγίδα της αφαίρεσης των δικαιωμάτων μας προκειμένου να.....
Τα δικαιώματα μας είναι ιερά και αδιαπραγμάτευτα. Αν θέλουν να καταπολεμήσουν την φοροδιαφυγή να το κάνουν μέσω της παιδείας, των σωστών και μαζικών ελέγχων, της επιβολής φυλάκισης για φοροφυγάδες. Ότι έκαναν τα προηγμένα κράτη πριν την εμφάνιση του ηλεκτρονικού χρήματος. Να δουλέψει δηλαδή επιτέλους αυτό το γαμημένο κράτος που το πληρώνουμε τόσα λεφτά και να αφήσουν τα δικαιώματα μας ήσυχα...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
Τύποι άμα δε θέλετε μη με πιστεύετε αλλά εγώ έχω δει κλιμάκιο ΣΔΟΕ στα μπουρδέλα στη Θεσσαλονίκη.
Όλες γυναίκες.
Τύπε, μήπως σου άφησαν καμιά κάρτα; Για ένα φίλο μου ρωτάω.
 

H1N1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
215
Κριτικές
12
Like
889
Πόντοι
311
Παίζει κάρτα σε κάνα οίκο;
Γιατί δεν έχω δει ποτέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom