Νέα

Συνέλαβαν τον Κωστόπουλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jigsaw24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 330
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Λεs να μην εχει βαλει ...."κατι"   στην ακρη??? Η  θα τον σταματησουν απ την τηλεοραση???
αυτο εννοω...αχονευτος παντως ο κωστοπουλος...μεγας κλαρινογαμπρος  :rockon:

URL]]
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Η δε "ηθική κατάπτωση" στην οποίαν και ασφαλώς είχε συμβάλει ήταν πως είχε περάσει το μήνυμα πως "Αν δεν έχεις σκάφος, εξοχικό στην Μύκονο, μαρκάτα ρούχα και αξεσουάρς, χλιδάτες γκόμενες, ακριβά σπίτια κι αυτοκίνητα, δεν κάνεις ταξίδια στην Νέα Υόρκη για πλάκα κλπ, είσαι ξεφτίλας κατάπτυστος!"
Το "μήνυμα" αυτό υπάρχει εδώ και κανά τεσσάρι χιλιάδες χρόνια.
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Το "μήνυμα" αυτό υπάρχει εδώ και κανά τεσσάρι χιλιάδες χρόνια.
Ναι από εκείνο το μαγικό thread που έγινε ανάλυση του πως ο ΠΚ αλλοίωσε τα χαρακτηριστικά του περήφανου Έλληνα..... :jerking:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Καλά άσε τα παιδιά της Αφρικής που πεινάνε και δες τους νεόπτωχους Έλληνες που επίσης πεινάνε και μένουν σε θλιβερά υπόγεια χωρίς ρεύμα, ενίοτε και σε χαρτόκουτα. Οι περισσότεροι από αυτούς δε, ΔΕΝ είναι πρεζάκια ή αλκοολικοί, όπως μας συμφέρει να πιστεύουμε (για να μην φοβόμαστε πως θα μας συμβεί κι εμάς το ίδιο). Αντιθέτως κάποτε είχαν κάποια δουλειά την οποίαν έχασαν, που πιθανότατα είχε να κάνει με κάποιον "Κωστόπουλο" που την έκανε και τους άφησε "κρεμασμένους".
Ο ίδιος βέβαια ακόμα έχει και καλοπερνάει, τις τελευταίες βδομάδες τον έχω δει σε τρία διαφορετικά μέρη βόλτα κι όχι και τόσο στεναχωρημένο.

Η δε "ηθική κατάπτωση" στην οποίαν και ασφαλώς είχε συμβάλει ήταν πως είχε περάσει το μήνυμα πως "Αν δεν έχεις σκάφος, εξοχικό στην Μύκονο, μαρκάτα ρούχα και αξεσουάρς, χλιδάτες γκόμενες, ακριβά σπίτια κι αυτοκίνητα, δεν κάνεις ταξίδια στην Νέα Υόρκη για πλάκα κλπ, είσαι ξεφτίλας κατάπτυστος!"

Όχι δηλαδή πως μας είχε υποχρεώσει, άλλο που δεν θέλαμε κι εμείς! Αλλά ο "γκουρού" της (βλαχο)γκλαμουριάς αυτός ήταν, πως να το κάνουμε;

σιγα τον ιδεολογικο καθοδηγητη....τα περιοδικα του ηταν απο αυτα που διαβαζες στο κομμωτηριο, στο πλοιο για να περασει η ωρα η οταν πηγαινες για χεσιμο στην τουαλετα και μεχρι εκει....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Το "μήνυμα" αυτό υπάρχει εδώ και κανά τεσσάρι χιλιάδες χρόνια.
και πολυ καλα κανει και υπαρχει.....ο δυτικος κοσμος και ο καπιταλισμος ετσι αναπτυσσεται.....θεωρια του κινητρου για ανοδο και αναπτυξη.....αλλιως αμα θελαμε κομμουνισμο 3 και 60 ολοι μισθο και αλβανια του χοτζα να το πουμε.....εκει φυσικα κανεις δεν αγωνιζεται για τιποτα γιατι ειτε δουλεψεις σκληρα ειτε οχι ενα ξεροκομματο θα φας και δεν θα πας μπροστα


την ελλαδα αλλα την εφταιξαν οχι η φιλοδοξια απλα καποιων για πλουτισμο αλλα ο λαθος τροπος πλουτισμου παρασιτικα και με λαμογιες και μονο χωρις ουσιαστικη αναπτυξη
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Το "μήνυμα" αυτό υπάρχει εδώ και κανά τεσσάρι χιλιάδες χρόνια.

Το "μήνυμα" να κάνω την ζωή μου καλύτερη ναι, είναι σύμφυτο με τον άνθρωπο.
Αλλά όχι το μήνυμα πως η ζωή δεν αξίζει αν έχεις αυτoκίνητο ΜΟΝΟ δύο λίτρων και όχι 4,5! Διότι στην Ελλάδα ΑΥΤΟ είχε επικρατήσει ως αξίωμα τα τελευταία 20 χρόνια.

Τώρα βέβαια φτάσαμε στο άλλο άκρο να θεωρεί ο Στουρνάρας "πολυτέλεια" το αυτοκίνητο των 1.800 cc!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
παντως φετος στη μυκονο εψαχνε κανα γνωστο σε τραπεζι για να κατσει στο ναμμος ή στο αστρα γιατι στις τσεπες ειχε μονο χαρτοπετσετα και ενα χτενακι να στρωνει τις 28 τριχες του κεφαλιου.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ετσι πιστευω κι εγω......Χρονια στην πιατσα , ασχετα αν τωρα δεν μαs αρεσει το προιον που πουλαγε, ολο και θα εχει  κανει την μπαζα του στην ακρη
Κατσε να περασουν λιγα χρονακια να ξεχαστουν ολα και παλι τσουπ στη χλιδα
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
παντως φετος στη μυκονο εψαχνε κανα γνωστο σε τραπεζι για να κατσει στο ναμμος ή στο αστρα γιατι στις τσεπες ειχε μονο χαρτοπετσετα και ενα χτενακι να στρωνει τις 28 τριχες του κεφαλιου.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Εγω αναρωτιεμαι πως πουλησε ολα του τα περιουσιακα του για να ξεχρεωσει και συνεχιζει να μενει σε σπιτι 1000 τετραγωνικων στην φιλοθεη το οποιο το πουλησε και επισης το καλοκαιρι διεμενε στο σπιτι του στην μυκονο το οποιο και αυτο πουλησε.....Αν ξερει καποιος να μου λυσει την απορια.....
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Καραγκοζηλίκια για να ασχολούνται και να λαϊκίζουν τα ΜΜΕ.
Όταν θα αρχίσουν να βάζουν μέσα για χρέη φουκαράδες δεν θα ασχολείται κανείς... 
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
παντως φετος στη μυκονο εψαχνε κανα γνωστο σε τραπεζι για να κατσει στο ναμμος ή στο αστρα γιατι στις τσεπες ειχε μονο χαρτοπετσετα και ενα χτενακι να στρωνει τις 28 τριχες του κεφαλιου.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Εγω αναρωτιεμαι πως πουλησε ολα του τα περιουσιακα του για να ξεχρεωσει και συνεχιζει να μενει σε σπιτι 1000 τετραγωνικων στην φιλοθεη το οποιο το πουλησε και επισης το καλοκαιρι διεμενε στο σπιτι του στην μυκονο το οποιο και αυτο πουλησε.....Αν ξερει καποιος να μου λυσει την απορια.....
majestic βρηκες τι μπιζνα θα κανεις τελικα? ο Κωστοπουλος την εκανε την καλη  ;)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Το "μήνυμα" να κάνω την ζωή μου καλύτερη ναι, είναι σύμφυτυο με τον άνθρωπο.
Αλλά όχι το μήνυμα πως η ζωή δεν αξίζει αν έχειw αυτoκίνητο ΜΟΝΟ δύο λίτρων και όχι 4,5! Διότι στην Ελλάδα ΑΥΤΟ είχε επικρατήσει ως αξίωμα τα τελευταία 20 χρόνια.
AYTO το δεύτερο λέω. 4000 χρόνια μίνιμουμ. Απ' τον πολιτισμό του Μάτσου Πίτσου και εντεύθεν σύμφωνα με αρκετούς μελετητές.  :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Σε ερώτηση που της έκανε ο Δημήτρης Ουγγαρέζος για το πού βρίσκεται ο σύζυγός της και γιατί απουσιάζει από την εκπομπή «Πρωινό mou», η Τζένη Μπαλατσινού απάντησε: «Κάναμε ένα μαγικό χτες το βράδυ και τον κάναμε σκύλο. Και θα ξαναγίνει Πέτρος, παραμονή Πρωτοχρονιάς».

Mετά την ενότητα της μαγειρικής, μία… κούκλα κάθισε στο πάνελ της εκπομπής και αντικατέστησε τον παρουσιαστή, με την Τζένη Μπαλατσινού να την χαϊδεύει και να την φιλάει, αποκαλώντας την «μωρό μου»!

Στη συνέχεια η Τζένη Μπαλατσινού αναφέρθηκε στο θέμα και συγκεκριμένα είπε: «Λοιπόν εγώ θέλω να σας πω κάτι επειδή παίρνω πολλά μηνύματα, γιατί γράφουν διάφορες ανακρίβειες. Ο Πέτρος σήμερα λείπει γιατί έπρεπε να περάσει από μία νομική διαδικασία. Παρουσιάστηκε αυτοβούλως το πρωί στο αστυνομικό τμήμα, είναι για μια υπόθεση από την πτώχευση της Imaco για πλημμέλημα. Δε συνέβη τίποτα τραγικό, τίποτα εξωφρενικό, είναι μια διαδικασία που αρκετοί την περνάνε αυτό το διάστημα με τα προβλήματα που μπορεί να έχουν αντιμετωπίσει με τις εταιρίες τους. Αυτό και μόνο και δεν έχει συλληφθεί. Αυτό θέλω να πω».

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom