Νέα

Συνέλαβαν τον Κωστόπουλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jigsaw24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 330
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Kαλα ρε εσυ που σου τρεχουν απο τα μπαταζακια,πως καταντησες να γαμας την αναστασιαρου  :S
Δεν ελεγες οτι γαμας μονο μοντελα;



 Από τα μπαταζάκια δεν μου τρέχουν ρε τύπε... Από τα μπατζάκια ίσως...


   :grin:


 Δεν γαμάω μόνο μοντέλα. Γαμάω και Αναστασιαρούδες ξεκωλιάρες κωλόγριες με ένα πενηντάρι.

 Απασες γαμεύσιμες από τον ποδολάγνο.


υ.γ. Μάθε να γράφεις ελληνικά. Γίδι.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
 Θες να πιστέψεις πως ο Πετράν έδωσε σχεδόν τα πάντα για την ΙΜΑΚΟ?


 Θες να μου πεις πως ο Πετράν είναι ιδεαλιστής και ότι καιγόταν για την εταιρεία του?


   Ξέρω κι ενα καλό με τον Τοτό, αλλά ξέρω πως δεν θα γελάσεις.


 Πίστεψε ό,τι θες.

 Εγω καταθέτω τα όπλα.

Μεγάλο μερος των χρημάτων του είναι ήδη στο εξωτερικό, κάποιοι λίγοι γνωρίζουν ότι πριν πτωχευσει εδιωξε μόνο μεσα σε 3 μήνες περίπου 2 εκ. ευρώ...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ναι ρε τυπε  απο αυτους που παρακαλαγε ο Κωστοπουλος να του δωσουν 150 χιλιαρικα για φουσκωτο 2ετιας μισου μυριου με 80 χιλιαρικα εξτρα

επειδη τα λες καλα σε γενικες γραμμες απο οσο εχω δει, καλο ειναι να μην αναπαραγεις οτι εχεις δει στο γουγλη απο λαιφσταιλ δημοσιευματα. δεν υπαρχει φουσκωτο που να πλησιαζει το μισο μυριο σε τιμη.
ολο αρλουμπες νισαφι πια  
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.104
Like
72.181
Πόντοι
12.756
επειδη τα λες καλα σε γενικες γραμμες απο οσο εχω δει, καλο ειναι να μην αναπαραγεις οτι εχεις δει στο γουγλη απο λαιφσταιλ δημοσιευματα. δεν υπαρχει φουσκωτο που να πλησιαζει το μισο μυριο σε τιμη.
ολο αρλουμπες νισαφι πια  

μηπως πηρε κανα τετοιο ρε μπρο ?

URL]]
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Μεγάλο μερος των χρημάτων του είναι ήδη στο εξωτερικό, κάποιοι λίγοι γνωρίζουν ότι πριν πτωχευσει εδιωξε μόνο μεσα σε 3 μήνες περίπου 2 εκ. ευρώ...



  Πες τα ρε ΣΤΕΚΑ στα γατάκια....

Εγω εγκαταλείπω.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μεγάλο μερος των χρημάτων του είναι ήδη στο εξωτερικό, κάποιοι λίγοι γνωρίζουν ότι πριν πτωχευσει εδιωξε μόνο μεσα σε 3 μήνες περίπου 2 εκ. ευρώ...
Πασοκοαναθρεμμένος και να μην έχει καβάτζα...θα μου κάνει τρομερή εντύπωση!!!
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Μεγάλο μερος των χρημάτων του είναι ήδη στο εξωτερικό, κάποιοι λίγοι γνωρίζουν ότι πριν πτωχευσει εδιωξε μόνο μεσα σε 3 μήνες περίπου 2 εκ. ευρώ...
το σιγουρο παντως ειναι οτι τα ταξειδια του και την φιγουρα του την πληρωναν τα απληρωτα κοροιδα υπαλληλοι του..
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Πες τα ρε ΣΤΕΚΑ στα γατάκια....
Εγω εγκαταλείπω.
Πασοκοαναθρεμμένος και να μην έχει καβάτζα...θα μου κάνει τρομερή εντύπωση!!!

Ειδικά στη περίπτωση του Κωστόπουλου μην πιστεύετε αυτά που λένε τα ΜΜΕ.

Έχει γνωριμίες  και του κάνουν πλάτες.  Κολλητός του Λαλιώτη,  που στο ξεκίνημα της η  ΙΜΑΚΟ πήρε και κρατική διαφήμιση.

Το ότι έβγαλε χρήμα έξω είναι ΓΕΓΟΝΟΣ,  μόνο σε 3 μήνες έδιωξε 2 εκ. ευρώ και ποιος ξέρει και πόσα άλλα.    

 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
κλασσικη περιπτωση πασοκου που χεστηκε στα λεφτα την εποχη της φουσκας των εντυπων μεσων και του χρηματιστηριου.Κολλητος του Λαλιωτη και των αλλων πασοκων, που αφου εφαγαν το καταπετασμα απο δημοσιο χρημα,μιζες και δουλιτσες,τωρα εχουν αποσυρθει και το παιζουν αντιμνημονιακες-σοσιαλιστικες-παρθενες. Απορια.....γιατι δεν τον πηγαν με χειροπεδες?
 

Αυνάνας

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
226
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Ρε να πάει να γαμηθεί! Με την Ιμάκο πόσος κόσμος έχασε την δουλειά του? Τόσα χρόνια λεφτά είχε να πουλάει λεζάντες στις Μυκόνους με την Μπαλατσινού? Να πληρώσει την εφορία δεν είχε?

Αυτός ειναι ο καρκίνος της Ελλάδας! Οι μεγαλοεπιχειρηματίες !

Δεν μπορεί να θες και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο !

Εγώ γτ πληρώνω την εφορία μου?
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
κλασσικη περιπτωση πασοκου που χεστηκε στα λεφτα την εποχη της φουσκας των εντυπων μεσων και του χρηματιστηριου.Κολλητος του Λαλιωτη και των αλλων πασοκων, που αφου εφαγαν το καταπετασμα απο δημοσιο χρημα,μιζες και δουλιτσες,τωρα εχουν αποσυρθει και το παιζουν αντιμνημονιακες-σοσιαλιστικες-παρθενες.

...και τα εκ. ευρώ εκτός χώρας, έτσι για να μη ξεχνάμε!

Γιατί αραγε για κατι λιστες με εμβασματα στο εξωτερικό πχ λιστα Λαγκαρτ, η ερευνα δεν προχαρά?

Ποτε θα μας ενημερώσει ο Μπένυ για το θέμα?  :think:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
να πλερωσει αυτα που χρωσταει και να μην παει φυλακη ο πετρος......
ο μονος ορος να ειναι οτι για ΟΛΗ του την ζωη θα αμοιβετε με βασικο μισθο.Να μαθει ακριβως τι σημαινει και να κανει αρθρο αμισθι για τα 30 πραγματα που ΠΡΕΠΙ να κανει καποιος αν μια ζωη παιρνει 500 ευρω.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Μεγάλο μερος των χρημάτων του είναι ήδη στο εξωτερικό, κάποιοι λίγοι γνωρίζουν ότι πριν πτωχευσει εδιωξε μόνο μεσα σε 3 μήνες περίπου 2 εκ. ευρώ...

μπουρδες. η αληθεια ειναι οτι σημερα δεν εχει μαντηλι να κλαψει. του εχουν μεινει βεβαια τα ακριβα γουστα της φιγουρας και το μπλαζε υφος. ας φαει υφος.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
να πλερωσει αυτα που χρωσταει και να μην παει φυλακη ο πετρος......
ο μονος ορος να ειναι οτι για ΟΛΗ του την ζωη θα αμοιβετε με βασικο μισθο.Να μαθει ακριβως τι σημαινει και να κανει αρθρο αμισθι για τα 30 πραγματα που ΠΡΕΠΙ να κανει καποιος αν μια ζωη παιρνει 500 ευρω.

500 ειναι τα μπαλετα των κοριτσιων το μηνα
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
μπουρδες. η αληθεια ειναι οτι σημερα δεν εχει μαντηλι να κλαψει. του εχουν μεινει βεβαια τα ακριβα γουστα της φιγουρας και το μπλαζε υφος. ας φαει υφος.

Ετσι νομίζεις κακομοιρη....  :idiot:

Κάποιοι εδω μεσα μπορει να ειναι πουτανιάριδες, αλλά εργάζονται πχ σε τραπεζες και σε τμηματα private banking και κάνουν και αυτή τη δουλειά....  :rolleyes:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
ο συγκεκριμενος ΕΠΡΕΠΕ να ειναι ΗΔΗ ΜΕΣΑ!!!!για να πληρωσει μεχρι ΔΕΚΑΡΑΣ,κι οχι να δουλευει κοσμο με ''πτωχευσεις'' και πιπες.. :jerking: :jerking:επισης επειδη ετυχε να συνεργαστω καποτε με την ΙΜΑΚΟ,πως γινεται λιγο πριν την πτωχευση μεσα σε μια νυχτα να εξαφανιστουν ΟΛΑ τα παγια περιουσιακα της εταιρειας???οεο!!!μηπως πουληθηκαν και καποιος τα τσεπωσε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom