Νέα

Συνάντηση μελών του bourdela.com !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
να μου μιλας καλυτερα και οταν κανω πλακα να κανεις πλακα... για να μην στην μπαινω απλα τα πραγματα......
και να μου την μπαινεις θα κολωσω λες
εδω δε κωλωσα με αλλους που εχουν 50 χιλιαδες ποστς
με σενα θα κολωσω
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αυτο δεν ειναι απολυτα βεβαιο.με συγκινησες τωρα :'( :'( :'( :'( :'(
Ειναι απο τις λιγες πολυ σοβαρες γραφες μου αυτο που σου εγραψα πριν.... και να εισαι σιγουρη ανεξαρτητα της πλακας που κανουμε δεν αποσκοπω τιποτα απο σενα περαν του σεβασμου σου, εδω μεσα!!!!!!!!!!
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Ειναι απο τις λιγες πολυ σοβαρες γραφες μου αυτο που σου εγραψα πριν.... και να εισαι σιγουρη ανεξαρτητα της πλακας που κανουμε δεν αποσκοπω τιποτα απο σενα περαν του σεβασμου σου, εδω μεσα!!!!!!!!!!
δηλ θα μου κανεις προταση γαμου
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ειναι απο τις λιγες πολυ σοβαρες γραφες μου αυτο που σου εγραψα πριν.... και να εισαι σιγουρη ανεξαρτητα της πλακας που κανουμε δεν αποσκοπω τιποτα απο σενα περαν του σεβασμου σου, εδω μεσα!!!!!!!!!!

εσύ τον σεβασμό τον έχεις κερδίσει με το σπαθί σου και την...γραφή σου!!!Είσαι πραγματικά μεγάλος...ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
γι'αυτό και το 95% των μελών σε σέβεται και σε παρακαλουθεί χωρίς να χάνει λέξη απ'αυτά που γράφεις!!!
ευγε παιχτούρα!!!!
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
δηλ θα μου κανεις προταση γαμου

 :new_shocked: :bounce-glasses: :happy:  :new_shocked: :bounce-glasses: :happy: :new_shocked: :bounce-glasses: :happy:

κερνα την εναν καφε και το εχεις στο τσεπακι το τσιμπουκι  :2funny: :2funny:
αντε φευγω τωρα peace

φυσικά και peace ρε συ...χαβαλέ κάνουμε...απλά η Μαριάννα πέρα απο την πλάκα....είναι μούναρος...και το λέω παρουσία της...και ας μιλάω χυδαία...δεν υπάρχει άλλη λέξη να την περιγράψω!!!Και φυσικά είναι και πολύ καλό παιδί...ξέρει που πατάει... :rockon: :rockon: :rockon:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
 :new_shocked: :bounce-glasses: :happy:  :new_shocked: :bounce-glasses: :happy: :new_shocked: :bounce-glasses: :happy:

φυσικά και peace ρε συ...χαβαλέ κάνουμε...απλά η Μαριάννα πέρα απο την πλάκα....είναι μούναρος...και το λέω παρουσία της...και ας μιλάω χυδαία...δεν υπάρχει άλλη λέξη να την περιγράψω!!!Και φυσικά είναι και πολύ καλό παιδί...ξέρει που πατάει... :rockon: :rockon: :rockon:
σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
ρε φιλε προσπαθω να χασω τοσα οστε καποτε να διαγραφονται οι κοιλιακοι μου [λιπος]  δεν εχω προβλημα απο μεγεθος εχω μεγαλες πλατες και ισοροπηται το πραγμα......  θα σταματησω να χανω κιλλα οταν δω το σωμα μου πος ειναι μια χαρα.... αυτο μπορει να γινει στα 58 η στα 60.... πρεπει προτα να σφιξω και μετα να δω τι μου ταιριαζει
Ρε μεγάλε, 1,72 και 55 κιλά με μεγάλες πλάτες σημαίνει ότι στα άλλα σημεία είσαι ανύπαρκτος.
Σα χαρταετό σε φαντάζομαι  :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εσύ τον σεβασμό τον έχεις κερδίσει με το σπαθί σου και την...γραφή σου!!!Είσαι πραγματικά μεγάλος...ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
γι'αυτό και το 95% των μελών σε σέβεται και σε παρακαλουθεί χωρίς να χάνει λέξη απ'αυτά που γράφεις!!!
ευγε παιχτούρα!!!!
Την μεγαλυτερη αξια δεν εχει αυτος που γραφει....αλλα αυτος που καταλαβαινει του αλλου τα γραφομενα...οποτε να σου το πω απλα.... σε εχω για πολυ δυνατη προσωπικοτητα και σου το γραφω δημοσια!!!!!!!!!! Εισαι μελος που διακοσμεις με την παρουσια σου αυτο το χωρο...οπως φυσικα και αλλα μελη...οι περισσοτεροι δυστυχως πισω απο την ανωνυμια τους προτιμουν να βγαζουν τον ασχημο τους εαυτο...γιατι στην πραγματικη ζωη ειναι παλιατσοι για ενα ρολο!!!!! της φαρσοκωμωδιας του εαυτου τους!!!!!!!!!και κριτικαρουν εδω μεσα το ακριβως αντιθετο....Βλεπεις η ζωη πολλες φορες θυμιζει εντονα.. Αρχαια Ελληνικη Τραγωδια!!!!!!!! Μετα τιμης ο φιλος σου ο Παιχτουρας.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Την μεγαλυτερη αξια δεν εχει αυτος που γραφει....αλλα αυτος που καταλαβαινει του αλλου τα γραφομενα...οποτε να σου το πω απλα.... σε εχω για πολυ δυνατη προσωπικοτητα και σου το γραφω δημοσια!!!!!!!!!! Εισαι μελος που διακοσμεις με την παρουσια σου αυτο το χωρο...οπως φυσικα και αλλα μελη...οι περισσοτεροι δυστυχως πισω απο την ανωνυμια τους προτιμουν να βγαζουν τον ασχημο τους εαυτο...γιατι στην πραγματικη ζωη ειναι παλιατσοι για ενα ρολο!!!!! της φαρσοκωμωδιας του εαυτου τους!!!!!!!!!και κριτικαρουν εδω μεσα το ακριβως αντιθετο....Βλεπεις η ζωη πολλες φορες θυμιζει εντονα.. Αρχαια Ελληνικη Τραγωδια!!!!!!!! Μετα τιμης ο φιλος σου ο Παιχτουρας.

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

thank's ρε συ....
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
στο θεμα μας.....---κανονιστε ωρα και μερα και ειμαι μεσα για συναντηση :think:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
ο παιχτουρας αποφασιζει!επειδη φευγω για θεσσαλονικη θα διοργανωσω μια εκει πρωτα κ μετα εδω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom