Νέα

Συνάντηση μελών του bourdela.com !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Kανονιστε βρε που θα βγειτε που θα πατε , με τι μεσα θα μετακινηθειτε,  που βολευει ολουs να βρεθειτε και κυριωs πια μερα και αφηστε τα περι κιλων και...λιπων....Δεν θα πατε για διαγωνισμο
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Kανονιστε βρε που θα βγειτε που θα πατε , με τι μεσα θα μετακινηθειτε,  που βολευει ολουs να βρεθειτε και κυριωs πια μερα και αφηστε τα περι κιλων και...λιπων....Δεν θα πατε για διαγωνισμο
Πες τα ρε φιλε γιατι πολλοι τα βαλανε με την Μαριαννα με το ποσο λιπος εχει λες και ολοι τους ειναι σωματαραδες, και εξαλλου η γυναικα οταν εχει λιγο λιπος εχει καλυτερα πιασιματα παρα εκεινες η στεγνες που πιανης μονο κοκαλο
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Kανονιστε βρε που θα βγειτε που θα πατε , με τι μεσα θα μετακινηθειτε,  που βολευει ολουs να βρεθειτε και κυριωs πια μερα και αφηστε τα περι κιλων και...λιπων....Δεν θα πατε για διαγωνισμο
 Πιστευω να το κανονισω εγω περαν της πλακας με ενα πολυ ευκολο τροπο...αν και φετος τον Μαιο γινει στην Μεταμορφωση η ερωτικη εκθεση οπως εγινε και περυσι....να κανονισουμε εκει συναντηση...οπως και περυσι ετσι και φετος θα ειμαι με αντισκηνο ολες τις μερες εκει...περυσι περασα φανταστικα απο ολες τις αποψεις και τις τρεις μερες που ημουν σαν επισκεπτης εκει με μαθαν ολες οι στιπτιζουδες......και εκτος τα prive που εκανα... περυσι για πρωτη φορα ειχε prive χορους στην εκθεση,βγηκα και με πολλες απο αυτες φωτογραφιες και τραβηξα 15 βιντεακια.... εφευγα μονο την νυχτα για να κοιμαμαι σπιτι μου!!!!!!!!!!
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
εγω λεω να κανονισουμε κατι στα γκουντις του λευκου πυργου ποιος ειναι μεσα
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
αλλιως εχει και κατι αλλα μαγαζια στην περιοχη κοντα στο λευκο πυργο.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
 Πιστευω να το κανονισω εγω περαν της πλακας με ενα πολυ ευκολο τροπο...αν και φετος τον Μαιο γινει στην Μεταμορφωση η ερωτικη εκθεση οπως εγινε και περυσι....να κανονισουμε εκει συναντηση...οπως και περυσι ετσι και φετος θα ειμαι με αντισκηνο ολες τις μερες εκει...περυσι περασα φανταστικα απο ολες τις αποψεις και τις τρεις μερες που ημουν σαν επισκεπτης εκει με μαθαν ολες οι στιπτιζουδες......και εκτος τα prive που εκανα... περυσι για πρωτη φορα ειχε prive χορους στην εκθεση,βγηκα και με πολλες απο αυτες φωτογραφιες και τραβηξα 15 βιντεακια.... εφευγα μονο την νυχτα για να κοιμαμαι σπιτι μου!!!!!!!!!!
Οχι εκεινη την μερα βρε.........Μια αλλη μερα να γνωριστειτε κι αφου "δεσετε" σαν παρεα πατε και στην Εκθεση......
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Οχι εκεινη την μερα βρε.........Μια αλλη μερα να γνωριστειτε κι αφου "δεσετε" σαν παρεα πατε και στην Εκθεση......
αλλο η εκθεση ρε.εγω δε λεω να παμε στην εκθεση
λεω ενα σημειο κεντρικο που το ξερουν ολοι.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αλλο η εκθεση ρε.εγω δε λεω να παμε στην εκθεση
λεω ενα σημειο κεντρικο που το ξερουν ολοι.
Ετσι ναι......κανονιστε να βρεθειτε να το φχαριστηθειτε και μετα Εκθεσειs και..... Χημειεs
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Ναι ρε.Είστε??????????Γιατί να μην τα πούμε όλοι μία μέρα???
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom