Νέα

Συμβουλές για μια νέα γνωριμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick-Thess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδες, πρωτη φορα αποφασιζω να ανοιξω θεμα αν και διατελω μελος εδω και χρονια.
Υπαρχει κατι το οποιο με απασχολει σχετικα με μια κοπελα που εχω γνωρισει προσφατα.

Εχω ξεκινησει το ψηστηρι σε μια τυπισα που μου αρεσει πολυ εδω και λιγο καιρο... το πραγμα δειχνει να πηγαινει πολυ καλα, εχουμε μαλιστα συννενοηθει να βγουμε μονοι μας μια απο τις επομενες μερες.

Αυτη ειναι γενικα περπατημενη σεξουαλικα σαν γυναικα, σιγουρα εχει αρκετες εμπειριες με διαφορετικους αντρες.
Και εδω υπεισερχεται το ερωτημα μου:
Αν και οταν με το καλο, ξεκινησουν να πεφτουν τα φιλια, τα χαδια κτλ. και το πραγμα παει για γαμησι πως πρεπει να συμπεριφερθω?
Κ εξηγουμαι: εννοω αν θα πρεπει, εφοσον την κοπελα δεν την ξερω καλα παρα μονο το οτι ειναι περπατημενη, να ''ξηγηθω'' φορεμα καποτας απο την πιπα κιολας, να την απολαυσω με ακαποτο στοματικο και μετα να βαλω το σκουφακι, ή να τα κανω ολα φορα παρτιδα ''γυμνη απολαυση''?

Δεν ειναι θεμα φλωριας από μερους μου, αλλά για να μαστε σιγουροι και μεχρι να δουμε πως θα παει η μεταξυ μας σχεση δεν θα ταν θεμιτο να παρουμε προφυλαξη αρχικα?

Δεκτες οι οποιες απαντησεις σας αλανια, ακομη και το χιουμορ (το καλως εννουμενο) δεκτο ;)
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Αν μας ελεγες περισοτερα για τον τυπο/στυλ της γυναικας θα μπορουσαμε να βοηθησουμε περισοτερο... Απο αυτα που διαβασα θα σου προτεινο ακαποτο στοματικο και απο πλευρας σου να το παιξεις ανετος (οσο μπορεις βεβαια) και λιγο σκληρος (τραβα της και λιγο το μαλι)  :P
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
φίλε αν λες είναι περπατημένη και εχει εμπειρια σεξουαλικα καλο ειναι να βαλης το ''σκουφακι''
γιατι μπορει να σε τρελάνει και τα αδειασης όλα μέσα της......... :lheel:

Για αυτο βάλτο να εχεις και το πάνω και το κάτω κεφάλι ήσυχο απο όλες της απόψεις  :dancing:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Γνώμη μου: Ακάποτο στοματικό σίγουρα. Για το κυρίως πιάτο, σκουφάκι όπωσδήποτε. Ισως, αν η σχέση κρατήσει και είναι δυνατή, το κάνετε με εντελώς γυμνή την αλήθεια.....

Αυτη ειναι γενικα περπατημενη σεξουαλικα σαν γυναικα, σιγουρα εχει αρκετες εμπειριες με διαφορετικους αντρες.

Είσαι σίγουρος ότι η κοπέλλα δεν είναι η Αλίντισσα.....??? :grin: :grin: :grin:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
περπατημενη η μη μετρα προφυλαξεις στανταρ,για τα υπολοιπα ασε τον εαυτο σου ελευθερο.
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Απορώ....

πόσες φορές θα ρωτήσετε τα αυτονόητα ???

Και δεύτερη απορία μου (με αρκετή δόση χιούμορ)

Δηλαδή αν σου πουν εδώ όλα κάντα ακάποτα.... ή βάλε το καπέλο απο το σπίτι σου για να είσαι προετοιμασμένος και σίγουρος...εσύ θα το κάνεις δλδ???

Νομίζω το όλο θρεντ είναι ρητορικού περιεχομένου. 
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Ρε φίλε πρώτη φορά ακούω για καποτα στη πίπα με γκόμενα μη επαγγελματία, μήπως η ερώτηση σου αφορά καμιά κωλομπαρού και ντρέπεσαι να το πεις?
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
καποτα στη πιπα?μπα....θα σε κραξει...μετα βαλε ....
 
OP
OP
Nick-Thess

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδες και κυριες(απ οσο ειδα συμμετειχε και γυναικα στο θρεντ)

Καταρχην ειμαι 25χρ, αυτη ειναι 26.

Η ολη σκεψη μου γινεται επειδη μεχρι πριν 3 βδομαδες δεν ηξερα καν τη συγκεκριμενη κοπελα, και επειδη δεν τη βλεπω μονο για one night stand αλλα ψηνομαι να βγαινω μαζι της τακτικα.
Απο κοινους γνωστους εμαθα οτι εχει παει με αρκετους αντρες, και γενικα οτι ηταν πολυ ''κοινωνικη'' λιγα χρονια πριν, οποτε απο τη μια δεν θελω να φανω συντηρητικος και να ξενερωσει , απο την αλλη ομως φυλαγε τα ρουχα σου που λεει ο λαος...

Παντως, οπως ειπατε οι πιο πολλοι, το καλυτερο μαλλον ειναι free στοματικο , αλλα σκουφωτα τα υπολοιπα...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
αδερφέ εσύ μπορεί να το ψήνεις για τακτικά αλλά αυτή μάλλον το βλέπει για one hour stand απ' ότι κατάλαβα από τα συμπληκτρολογούμενα.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
αδερφέ εσύ μπορεί να το ψήνεις για τακτικά αλλά αυτή μάλλον το βλέπει για one hour stand απ' ότι κατάλαβα από τα συμπληκτρολογούμενα.
πσσσσσσσσσσσσσσσ
εγραψεσ λιον
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε φίλε πρώτη φορά ακούω για καποτα στη πίπα με γκόμενα μη επαγγελματία, μήπως η ερώτηση σου αφορά καμιά κωλομπαρού και ντρέπεσαι να το πεις?

όχι, εγώ επειδή δεν εμπιστεύομαι την κρίση μου όταν πίνω στάνταρ παίρνω πίπες με καπότα  :sunglasses:
 

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες και κυριες(απ οσο ειδα συμμετειχε και γυναικα στο θρεντ)

Καταρχην ειμαι 25χρ, αυτη ειναι 26.

Η ολη σκεψη μου γινεται επειδη μεχρι πριν 3 βδομαδες δεν ηξερα καν τη συγκεκριμενη κοπελα, και επειδη δεν τη βλεπω μονο για one night stand αλλα ψηνομαι να βγαινω μαζι της τακτικα.
Απο κοινους γνωστους εμαθα οτι εχει παει με αρκετους αντρες, και γενικα οτι ηταν πολυ ''κοινωνικη'' λιγα χρονια πριν, οποτε απο τη μια δεν θελω να φανω συντηρητικος και να ξενερωσει , απο την αλλη ομως φυλαγε τα ρουχα σου που λεει ο λαος...

Παντως, οπως ειπατε οι πιο πολλοι, το καλυτερο μαλλον ειναι free στοματικο , αλλα σκουφωτα τα υπολοιπα...



Φίλε άμα είναι όντος 26 και οχι 30βάλε , επειδήτο 26 το κρατάνε κανα 10 χρόνια , θα έχει κάνει είδη τα απίστευτα. Οπότε αρκεί να είσαι περιποιημένος και πολυ πολύ καθαρος.
Το ξυρισμένο παπάρι ειναι στα ΣΥΝ. Αλλά το καθαρό ειναι το Α και το Ω.
καλό βόλι φίλε.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αυτο ειναι που δε θελω...
Να γινει ξενερωτη η φαση απο την 1η φορα...
ρώτα την αν θέλει καπότα, καταρχάς εκείνη αφορά περισσότερο από άποψη προφύλαξης και δεύτερον εμένα με έχουν ρωτήσει και το έχω εκτιμήσει πολύ (και είπα να μη βάλει ο συγκεκριμένος)  :sunglasses:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αυτο ειναι που δε θελω...
Να γινει ξενερωτη η φαση απο την 1η φορα...
το καλυτερο ειναι να το αφησεις να δεις τι θα σου πει....στη πιπα μονο στα μπουρδελα βαζουν προφυλακτικο...αν το κανεις ειναι σαν να λες οτι φοβασαι για νοσηματα...μετα αν μπεις μεσα βλεπεις...βαλε ομως ν χεις το κεφαλι σου ησυχο...και αν σου πει αυτη τπτ..πες το κανα για σενα μπας κ φοβασαι μη χυσω μεσα για πιθανη εγκυμοσυνη κλπ...φυσικα αν θα βαλεις η οχι μπορει να το φερει και η κουβεντα....δεν ειναι ολες ιδιες ουτε ολες που χουν παει με 10-20 αντρες ειναι πουτανες...το τι θελει αυτη ας το ανακαλυψεις με τον καιρο...με το πρωτο ραντεβου ...τι να καταλαβεις...αστο να τσουλησει.
 
OP
OP
Nick-Thess

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
αδερφέ εσύ μπορεί να το ψήνεις για τακτικά αλλά αυτή μάλλον το βλέπει για one hour stand απ' ότι κατάλαβα από τα συμπληκτρολογούμενα.

Τι να σου πω, δεν ειμαι σιγουρος...
Αλλα καθε φορα που βλεπομαστε ειναι συνεχεια διπλα μου, ολο χαμογελα, πειραγματα κτλ... Και δεν εχουμε βρεθει 1-2 φορες μονο ωστε ακομη να ναι σκετος ενθοουσιασμος...
Θα δειξει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom