Νέα

Συλλογή από φίδια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gizaha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 178
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.825
Κριτικές
2
Like
73.149
Πόντοι
12.056
Εμένα τύπε μου είχε πει γνωστός ότι γαμουσε τη μάνα και κάποια στιγμή η μάνα πήγε και τη κόρη τη παρθένα για να την ξεπαρθενιαση αυτός επειδή ήταν έμπειρος
και μετα πηδηξε αυτον ο αντρας της μανας και πατερας της παρθενας :headbaning1::headbaning2:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.844
Κριτικές
21
Like
10.976
Πόντοι
4.546
λοιπόν τύποι ένας τύπος μας έλεγε τις προάλλες ιστορίες που αναχαίτιζε τουρκαλάδες στο αιγαίο.
μετά πέρασε ένα τουρ από αφγανιστάν και τώρα πλέον έχει επιχειρήσεις σε 2 χώρες και ετοιμάζεται να ξανοιχτεί σε τρίτη...
όσο ήταν παντρεμένος γάμησε καμιά 50αριά γκόμενες, οι μισές τουλάχιστον κουκλίτσες και κάτω των 25, πολλές εκ των οποίων ξένες από τις 50+ χώρες που όπως λέει επισκέφτηκε σε ταξίδια ή για επαγγελματικούς λόγους.
έχει μετάλλια (ως έφηβος) σε δύο διαφορετικά αθλήματα, μιλάει 3 γλώσσες και έχει τελειώσει 3 ανώτατες σχολές.
τα τελευταία 5 χρόνια, όπως λέει, έχει πάει με περισσότερα από 250 κολ γκιρλ, 2 εκ των οποίων τον ερωτεύτηκαν σφόδρα.
βαρέθηκε όμως λέει και θέλει να μονάσει στο άγιο όρος :priest::priest::priest:
Θα μπορούσα να προσθέσω κάτι? Μήπως έχει 2 μερσεντές, εκ των οποίων η μία είναι η Α45 AMG, οι επιχειρήσεις που έχει αφορούν δύο διαφορετικούς κλάδους και δηλώνει δεξιός?
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Θα μπορούσα να προσθέσω κάτι? Μήπως έχει 2 μερσεντές, εκ των οποίων η μία είναι η Α45 AMG, οι επιχειρήσεις που έχει αφορούν δύο διαφορετικούς κλάδους και δηλώνει δεξιός?
δε τον ρωτάω πολιτικά μπράταν, είναι προσωπικά δεδομένα
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Εμένα τύπε μου είχε πει γνωστός ότι γαμουσε τη μάνα και κάποια στιγμή η μάνα πήγε και τη κόρη τη παρθένα για να την ξεπαρθενιαση αυτός επειδή ήταν έμπειρος

Ο Παπακαλιατης ειναι ο γνωστος σου τυπε;
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.696
Like
11.052
Πόντοι
3.556
Τύπος ο οποίος είχε πάρει απαλλαγή από τον στρατό Ι5 διηγούνταν ιστορίες ότι όταν έκανε τη θητεία του στη στρατονομία σε μια περιπολία έλεγχο πού έκανε έπιασε τον διοικητή της στρατονομίας να οδηγά κοντά του στρατοπέδου χωρίς ταυτότητα και δίπλωμα (τον διοικητή του δηλαδή) αμέσως του έβαλε χειροπέδες και τον οδήγησε στο κρατητήριο, μόλις το θέμα διευθετήθηκε ο διοικητής του τον πρότεινε για εύφημο μνεία και δεκαήμερη τιμητική άδεια.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Τύπος ο οποίος είχε πάρει απαλλαγή από τον στρατό Ι5 διηγούνταν ιστορίες ότι όταν έκανε τη θητεία του στη στρατονομία σε μια περιπολία έλεγχο πού έκανε έπιασε τον διοικητή της στρατονομίας να οδηγά κοντά του στρατοπέδου χωρίς ταυτότητα και δίπλωμα (τον διοικητή του δηλαδή) αμέσως του έβαλε χειροπέδες και τον οδήγησε στο κρατητήριο, μόλις το θέμα διευθετήθηκε ο διοικητής του τον πρότεινε για εύφημο μνεία και δεκαήμερη τιμητική άδεια.

Τυπε μηπως ο διοικητης της Στρατονομιας για να τον εκδικηθει
εβαλε τα μεγαλα μεσα και το εδιωξε το παλικαρι με τρελοχαρτο;
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
151
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
Υλη στρατηγειου στην Αλεξανδρούπολη διοικητής αυγουλέας το όνομα Παρασκευή στην επιθεώρηση μας λέει ένα story και έχουμε πεθάνει όλοι είμαι λέει υπολοχαγός στην Αμαλιάδα και βλέπει μία κοπέλα να έχει πέσει στη θάλασσα βουτάει να τη σώσει τον κυνηγάνε οι καρχαρίες την τραβάει από τα μαλλιά και τη βγάζεις στη Ζάκυνθο κολυμπώντας και τα λεγε και με σοβαροφάνεια και περίμενε να τον πιστέψουμε και ήταν εκείνη την εποχή γύρω στα 50 αυτός δεν ήταν φιδέμπορας ήτανε όλες οι φωλιές μαζί
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.954
Κριτικές
20
Like
26.965
Πόντοι
8.346
Η αρχική μου σχεδόν κάθε μέρα όταν βλέπω κριτικές από εκλεκτά μέλη/προμοτορες του σαιτ.

Υ.Γ. τα κορίτσια του χώρου μόλις τα γλείψω τελειώνουν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.371
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom