Νέα

Συλλογή από φίδια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gizaha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 178
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.462
Like
9.340
Πόντοι
1.056
Η αλήθεια μερικές φορές είναι πολύ βαρετή το ψέμα έχει την γοητεία τού
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Πήγα στην ξαπλώστρα της, της έδωσα το μπλε παράβολο χωρίς να πω λέξη. Η τύπισσα στυθικε στα 4 και της πήρα τον κωλο μπροστά σε όλη την παραλία. Την εχυσα μέσα και πήγα στην ξαπλώστρα μου να απολαύσω το τσιγάρο μου

FB_IMG_1676977020518.jpg
δε γινονται αυτα που μας λες,σιγα μη καθησε να τη γαμησεις μπροστα σε ολη τη παραλια η σαμπινα,ειπαμε οι πουτανες κανουν αυτη τη δουλεια αλλα μεχρι ενα σημειο οχι και μπροστα σε ολο το κοσμο,λες φιδια οπως ειναι και ο τιτλος του νηματος χαχα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ZoReN

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.944
Κριτικές
8
Like
2.966
Πόντοι
506
δε γινονται αυτα που μας λες,σιγα μη καθησε να τη γαμησεις μπροστα σε ολη τη παραλια η σαμπινα,ειπαμε οι πουτανες κανουν αυτη τη δουλεια αλλα μεχρι ενα σημειο οχι και μπροστα σε ολο το κοσμο,λες φιδια οπως ειναι και ο τιτλος του νηματος χαχα
Α δεν είναι αυτός ο σκοπός :globeos-cigar:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.066
Πόντοι
3.846
christos savvidis και αλλοι κλωνοι του ντοπα που γραφουν ολοκληρα σεντονια με φιδια τυπε :confused::confused::confused:
τι θες να πεις; Δηλαδή ο Σαββίδης δε σύχναζε στο Χίλτον για ποτό; Δεν είχε γίνει οικονομικος κολοσσός πουλώντας πιροσκί και διπλοσέντονα; Δεν είχε δισεκατομμύρια στην τράπεζα ,20 σπίτια στην Αθήνα και 80 γκόμενες; Δυσκολεύομαι να το πιστέψω.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.696
Like
11.052
Πόντοι
3.556
Γνωστός που ήξερε τον διοικητή στο στρατιωτικό αεροδρόμιο Ελευσίνας πήρανε ένα φάντομ και κόβανε βόλτες μαζί με τον διοικητή, κάποια στιγμή φτάσανε Τουρκία στην Άγκυρα εκεί απλά πάτησαν αεροδρόμιο και ξανά απογειώθηκαν, καφενειακη ιστορία που άφηνε τους θαμώνες άφωνους από θαυμασμό
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
τι θες να πεις; Δηλαδή ο Σαββίδης δε σύχναζε στο Χίλτον για ποτό; Δεν είχε γίνει οικονομικος κολοσσός πουλώντας πιροσκί και διπλοσέντονα; Δεν είχε δισεκατομμύρια στην τράπεζα ,20 σπίτια στην Αθήνα και 80 γκόμενες; Δυσκολεύομαι να το πιστέψω.

Κολλητος του Αρτεμη Σωρρα και του Τσακα απο το Καταρ!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.627
Like
17.764
Πόντοι
3.656
Γατάκια όλοι , μπροστά στο Λεφτά το Χλεχλέρκ .
Ο τύπος δίνει δανεικά στο δούκα του λιχτενστάϊν .
Στο gstaad πάνε όλοι και τρώνε στο σαλέ του, γιατί πεινάνε.
Το γιωτ που έχει , είχε μείνει ένα αεροπλανοφόρο των αμερικάνων στον ατλαντικό και το έσυρε μέχρι το μοντεβίδεο .

Το μόνο ψέμα που δεν θα έλεγε ποτέ, είναι ότι ξέρει που είναι το ανατομείο της ιατρικής του εκπα.
Το μόνο μέρος στον κόσμο που δεν έχει πάει .
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.398
Πόντοι
6.536
Άλλος για να ψήσει γκόμενα της έλεγε ότι είναι πιλότος της ΠΑ στα μαχητικά αλλά δε μπορούσε να της δείξει φωτογραφίες επειδή οι εγκαταστάσεις ήταν απόρρητες.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.696
Like
11.052
Πόντοι
3.556
Σεκιουριτας που δούλευε στο Ελευθέριος Βενιζέλος διέδιδε παντού ότι ήταν ο υπεύθυνος στα κομπιούτερ του πύργο ελέγχου και όλες οι πτήσεις πέρναγαν από τα χέρια του, όταν έληξε η σύμβαση του και τον έδιωξαν από σεκιούριτα είπε ότι έφυγε γιατί η τράπεζα Πειραιώς του έδινε τα διπλά χρήματα για να αναλάβει το μηχανογραφικό τής τράπεζας
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.944
Κριτικές
8
Like
2.966
Πόντοι
506
Γνωστός που ήξερε τον διοικητή στο στρατιωτικό αεροδρόμιο Ελευσίνας πήρανε ένα φάντομ και κόβανε βόλτες μαζί με τον διοικητή, κάποια στιγμή φτάσανε Τουρκία στην Άγκυρα εκεί απλά πάτησαν αεροδρόμιο και ξανά απογειώθηκαν, καφενειακη ιστορία που άφηνε τους θαμώνες άφωνους από θαυμασμό
Αα την έχω ακούσει την ιστορία..
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506


Αξιζει να αναφερθουν τιμητικα!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.066
Πόντοι
3.846
- Έλληνας που ζει μόνιμα Ιταλία επειδή έχει σοβαρή φάτσα βάζει κουστούμι ,γραβάτα ,παίρνει άδειο χαρτοφύλακα και πάει για test drive σε Ferrari, Lamborghini. Στην πραγματικότητα οδηγεί 1400 κ.εκ.
- Στο χωριό του πατέρα μου ήταν ένας τύπος που μετά το Λύκειο είχε πάει για 1 χρόνο στην Αθήνα προσπαθώντας να βρει δουλειά (μιλάμε για το 1982 μόλις είχε βγει το ΠΑΣΟΚ). Επιστρέφοντας αποτυχημένος και φτωχάλας όποιο χωριανό έβλεπε του έλεγε ότι κάθε πρωί πίνει καφέ στο Καστρί με τον Αντρέα και αν θέλει μπορεί να τον διορίσει όπου γουστάρει.

μπαίνει στα φίδια αλλα και στις μεγάλες ατάκες: Είχα ακούσει κάποτε τον Κωνσταντίνο Τζούμα να λέει ότι πήγε να μπει στο Ζάζειον και του είπε ο πορτιέρης
- Συνοδεύεστε;
- Μα δε θέλω να διασκεδάσω, να το αγοράσω θέλω
Ο πορτιέρης μπερδεύτηκε και τελικά έφερε στην πόρτα τον ιδιοκτήτη που έβαλε το Τζούμα μέσα.

Ιστορία που αποδίδεται στον παλιό προπονητή μπάσκετ Γιάννη Ιωαννίδη.
Όταν ο Ιωαννίδης ήταν φοιτητής (νομίζω στη Γεωπονική) έπαιζε στην ομάδα της σχολής του. Θα αντιμετώπιζαν τη Νομική του ΑΠΘ που ήταν πολύ καλύτερη ομάδα για το πανεπιστημιακό πρωτάθλημα. Τα παιχνίδια τότε τα κανόνιζαν αλλά δεν υπήρχαν ανακοινώσεις, εκτυπώσεις κτλ.
Ο Ιωαννίδης επί μία εβδομάδα πήγαινε στο κυλικείο των αντιπάλων και τους έλεγε "την Τετάρτη θα σας σκίσκουμε". Έτσι τους είχε πορώσει.
Όταν οι νομικάριοι εμφανίστηκαν την Τετάρτη διαπίστωσαν ότι ο αγώνας ήταν για την Τρίτη και τον είχαν χάσει στα χαρτιά.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506

Ο Γονιδης εχει πει κορυφαια φιδια!
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
511
Like
1.842
Πόντοι
206
Φίλος μου, στον πολιτικό χώρο έλεγε πως θα σκίσει τα μνημόνια σελίδα σελίδα με ένα άρθρο και ένα νόμο,
Επίσης ο ίδιος φίλος μου όταν κάποια στιγμή ερωτήθηκε να απάντησε με ένα απλό ναι η όχι διαφήμιζε και επεμενε για όχι αλλά είπε ναι, μετά που τον ρωτήσαμε γιατί το έκανε απάντηση πως "δεν ξέρετε εσείς, για το καλό σας"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom