Νέα

Συλλογή από φίδια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gizaha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 178
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.083
Κριτικές
49
Like
5.300
Πόντοι
2.846
συλλογή από φίδια, ε;
Για να μην κάθομαι να γράφω, να βάλω μερικά link από κριτικές που έχω διαβάσει εδώ μέσα από σεβαστούς φιδέμπορες; :cheesy:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.921
Κριτικές
2
Like
21.106
Πόντοι
6.236
Εμένα μου το είπε ταριφας αυτό...
Του λεω ρε μεγάλε άμα σου το έλεγα εγώ αυτό τι θα μου έλεγες;
Με κοιταγε...
Θα σου πω εγώ τι θα μου έλεγες πλήρωσε με να σηκωθώ να φύγω!
Μήπως τον έλεγαν Βλαδίμηρο;
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
682
Πόντοι
81
Μήπως τον έλεγαν Βλαδίμηρο;
Λες? Να ήταν αυτός πάνε βέβαια αρκετά χρόνια πίσω.

Όντως όμως που χάθηκε αυτή η ψυχή να σου πω από τα λίγα που διάβαζα δεν τον είχα κόψει για φίδια

Μπας και ήταν;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.921
Κριτικές
2
Like
21.106
Πόντοι
6.236
Όντως όμως που χάθηκε αυτή η ψυχή να σου πω από τα λίγα που διάβαζα δεν τον είχα κόψει για φίδια

Μπας και ήταν;
Δεν θα μάθουμε ποτέ. Έφυγε μέσα στο απόβραδο και αυτός...
 
OP
OP
G

gizaha

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2011
Μηνύματα
28
Like
89
Πόντοι
0

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.524
Κριτικές
171
Like
91.309
Πόντοι
46.423
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
18
Like
20.081
Πόντοι
4.546
Ποιός ήταν εκείνος που σχετικά πρόσφατα είχε γράψει ότι πήγαινε στα Πυρηναία και γαμούσε πανέμορφες νέας κοπής Γαλλίδες hipster βοσκοπούλες;
Σε παρακαλώ τύπε μου... Sponsoring λέγεται...
Η 20χρονη βοσκοπούλα είχε ΑΝΑΓΚΗ εκεί αψηλά στα βουνά, και ανάμεσα στα πρόβατα, τα γίδια και τη στάνη, το σπόνσορινγκ από 65++ σεβαστό λαμόγιο κύριο.
Βέβαια, και ο σεβαστός λαμόγιος κύριος πού βρήκε μια 20χρονη πάνω στα βουνά, μόνη της στις ερημιές, ατρόμητη, αλλά και με τις ορμόνες της να βράζουν, μόνο ο Τζέμις-Μποντ-θα-γίνω ξέρει!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.225
Like
3.493
Πόντοι
1.706
Σε παρακαλώ τύπε μου... Sponsoring λέγεται...
Η 20χρονη βοσκοπούλα είχε ΑΝΑΓΚΗ εκεί αψηλά στα βουνά, και ανάμεσα στα πρόβατα, τα γίδια και τη στάνη, το σπόνσορινγκ από 65++ σεβαστό λαμόγιο κύριο.
Βέβαια, και ο σεβαστός λαμόγιος κύριος πού βρήκε μια 20χρονη πάνω στα βουνά, μόνη της στις ερημιές, ατρόμητη, αλλά και με τις ορμόνες της να βράζουν, μόνο ο Τζέμις-Μποντ-θα-γίνω ξέρει!
Δεν είμαι εγώ λαμόγιο, επειδή εσύ είσαι ένας άχρηστος που δεν τα καταφέρνει στη ζωή του.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
18
Like
20.081
Πόντοι
4.546
Δεν είμαι εγώ λαμόγιο, επειδή εσύ είσαι ένας άχρηστος που δεν τα καταφέρνει στη ζωή του.
Δεν λέω ότι είσαι αποτυχημένος επαγγελματικά, δεν σε ξέρω κιόλας.

Αλλά όσον αφορά τις περιπέτειές σου τις ερωτικές και τις ιστορίες σου, σίγουρα αμφιβάλλω τι και πώς. Βέβαια... αν εσύ είσαι ικανοποιημένος με όσα καταφέρνεις, αυτό μετράει.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
Είμαι από εκεί που γαμάνε καλαματιανούς κ Μανιάτες κ για του λόγου το αληθές, μου ήρθε Καλαματιανός υφιστάμενος φέτος στο καράβι κ μανιατης προϊστάμενος , ο Καλαματιανός χαϊβάνι μαλακομπουκομα που τον έκανε ότι ήθελε ο μανιατης κ χαλβαδιαζε την θέση μου , ο μανιατης σκατοψυχος ρουφιάνος τεμπελεχανας κάνανε κόμμα να με φάνε γιατί δεν ήμουν καταβλακιωτης 2 μήνες μετά δεν βρέθηκαν απλά εκτός πλοίου κ οι δυο αλλά κ εκτός εταιρίας! Επίσης τώρα με τα χιόνια έχω πάει διακοπές σε χειμερινό θέρετρο για πολύ κακή του τύχη πέφτει πάνω μου ο μανιατης , μάζεψε κ τις ψιλές τους μπροστά στην οικογένεια του ο σκληρό μανιατης κ ούτε η γυναίκα του δεν το υπερασπιστικά!

Μόνο την γυναίκα δεν του γαμησε
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
Λοιπόν μαζευτείτε να σας πως για τον καπταραμπο, καπετάνιος περνώντας από την Σομαλία του την πέσαν πειρατές, μη μπορώντας αυτοί να ανεβούν στο καράβι λέει έβγαλαν το RGB στοχεύοντας την γέφυρα του πλοίου, βλέποντας τώρα ο καπταραμπο την ρουκέτα να έρχεται τρέχει κ ανοίγει δεξιά κ αριστερά τις πόρτες στη γέφυρα! Όπως καταλαβαίνεται η ρουκέτα μπήκε μέσα από την μια κ βγήκε από την άλλη κ έτσι ο φίλος μας έσωσε το πλοίο !!! to be continue σε αεροπλάνο
Γινεται τυπε....εχω κανει το ιδιο με τορπιλη σε υποβρυχιο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom