Νέα

Συλλήψεις για παιδική πορνογραφία / παιδοφιλία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lotusdvd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά είναι η κατάλληλη ποινή για τέτοια αδικήματα...

  • Μσκροχρόνια Φυλάκιση

    Ψήφοι: 17 15,5%
  • Ισόβια χωρίς ελαφρυντικά!

    Ψήφοι: 24 21,8%
  • Χημικός Ευνουχισμός

    Ψήφοι: 35 31,8%
  • Θάνατος!

    Ψήφοι: 34 30,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    110

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
ελα ρε τώρα με τον κάθε σταυροφόρο.....
όλοι το παίζουν τελώνες και φαρισαίοι... Αλλού ειναι η ουσία... ασε τον καθένα να λεει ότι θέλει........

η ουσία είναι ότι εάν δεν επιτρέπεται κάν να υπάρχει αυτό το κύκλωμα θα είχαν τελείωσει όλα....
Απλά επειδή τα φράγκα είναι πολλά όπως και στα ναρκωτικά όλοι οι απανταχού φαρισαίοι πιάνουν τη μαρίδα που και που για να ξεκαβλώνουν οι μάστερ Ιωάννηδες και το σύστημα ξανά προς τη δόξα τραβά........
Εάν υπήρχε διακρατική και διεθνής βούληση όλα αυτά θα είχαν τελειώσει μια και καλή......

Αλλά ως γνωστόν ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΑ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ και ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ.
ΜΕ ΑΣΠΙΡΙΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΑΣ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ.
Ευγε!!!!
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
επαναλαμβάνω την ερώτηση.
16-17 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΛΙΚΑ;
και επαναλαμβάνω ξανά.....
Από ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ξεκινάνε οι πορνοστάρ στα κυκλώματα;
Από τα 18;
Υποκρινόμαστε, ή απλά μας συμφέρει να τοποθετούμε σε αυτή τη βάση το πρόβλημα;
Η παιδική πορνογραφία είναι ιδιατέρως ειδεχθές αδικημα ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΠΤΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΗΛΙΚΗ ΠΟΡΝΟΓΡΑΦΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ σημαίνει 2 πράγματα.
Η ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΛΟΓΟΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ, Η ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΗΣΥΧΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΕΧΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΝΑΡΞΗΣ, Η ΤΟ ΑΝΗΘΙΚΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ.....
αυτά και δεν περιγράφω άλλο.......
Να περιγραφεις ΡΕ PERSONA εισαι ΣΩΣΤΟΣ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ανεπιθυμητε, σε περιπτωση που δεν το ξερεις, τα καναλια απ το πρωι μιλουν για κατασχεθέν υλικο με 6μηνίτικα και ενος ετους παιδακια.

επιμενεις να ορισουμε τί ειναι αρρωστια ?? εχω την εντυπωση οτι δεν μπορουμε επι της παρουσης να μηδενισουμε την μεχρι στιγμης κουβεντα και να την ''παμε'' απ την αρχη..

εγώ παπά δε συζητάω την ανωμαλία αυτή.. Είναι δεδομένο το τι πρέπει να τους κάνουν...
Αλλα αρνούμαι να απεμπλέξω την παιδική πορνογραφία από το γενικότερο κύκλωμα σωματικής εκμετάλλευσης το οποίο ορισμένοι υποκριτικά το νομιμοποιούν βάσει ηλικίας.........το κατάλαβες ή να το ξαναγράψω;
πάω και ένα βήμα παρακάτω.....
Τα παιδιά που τα εκμεταλλεύονται από τα 10 και τα 11 και τα 12 που καταλήγουν τελικά καθώς τα περισσότερα από αυτά τα κυκλώματα δεν εξαρθτώνονται ποτέ;
Στα πανεπιστήμια φαντάζομαι.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
επαναλαμβάνω την ερώτηση.
16-17 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΛΙΚΑ;
και επαναλαμβάνω ξανά.....
Από ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ξεκινάνε οι πορνοστάρ στα κυκλώματα;
Από τα 18;
Υποκρινόμαστε, ή απλά μας συμφέρει να τοποθετούμε σε αυτή τη βάση το πρόβλημα;
Η παιδική πορνογραφία είναι ιδιατέρως ειδεχθές αδικημα ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΠΤΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΗΛΙΚΗ ΠΟΡΝΟΓΡΑΦΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ σημαίνει 2 πράγματα.
Η ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΛΟΓΟΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ, Η ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΗΣΥΧΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΕΧΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΝΑΡΞΗΣ, Η ΤΟ ΑΝΗΘΙΚΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ.....
αυτά και δεν περιγράφω άλλο.......
τι μαλακιες μας τσαμπουρνάς ρε ανεπιθυμητε ????

τι ειναι αυτα που λες ????

ανοιξε ενα θρεντ και γραψε Ο,ΤΙ μαλακια θελεις. το θρεντ ειναι για την αποκαλυψη συγκεκριμενου κυκλωματος ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΕΘΗΚΕ ΥΛΙΚΟ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 1-2-3 ΕΤΩΝ !!!!

ελεος πια να πουμε..
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
εγώ παπά δε συζητάω την ανωμαλία αυτή.. Είναι δεδομένο το τι πρέπει να τους κάνουν...
Αλλα αρνούμαι να απεμπλέξω την παιδική πορνογραφία από το γενικότερο κύκλωμα σωματικής εκμετάλλευσης το οποίο ορισμένοι υποκριτικά το νομιμοποιούν βάσει ηλικίας.........το κατάλαβες ή να το ξαναγράψω;
πάω και ένα βήμα παρακάτω.....
Τα παιδιά που τα εκμεταλλεύονται από τα 10 και τα 11 και τα 12 που καταλήγουν τελικά καθώς τα περισσότερα από αυτά τα κυκλώματα δεν εξαρθτώνονται ποτέ;
Στα πανεπιστήμια φαντάζομαι.....
Ξανα ΣΩΣΤΟΣ
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
δεν εκανα ηθικη συζητηση. ειπα απλως οτι δεν μπορεις ουτε εστω και για παραδειγμα [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]να συγκρινεις[/size][/size][/size][/size] την ψυχη ενος παιδιου με οποιοδηποτε αψυχο αντικειμενο. τι αλλο να σου πω. εαν τωρα εισαι τοσο στοκος και δεν το καταλαβαινεις!!!!
ε εχεις προβλημα!
τελος εγω αποχορω απ αυτην την συζητηση!
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΟΧΙ δεν θα το παραδεχτω και ξερεις γιατι? γιατι οταν καποιος λεει οτι γιατι να τιμωρειται αυτος που τα βλεπει και ΔΕΝ τα αγοραζει και να μην τιμωρηται αυτος που τα παραγει-κανει!
και απαντω εγω με ενα ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ και λεω οτι οταν καποιος κλεβει ενα κινητο-αυτοκινητο κλπ κλπ τιμωρειται αντιστοιχα τιμωρηται και αυτος που τα αγοραζει εις γνωση του! (κλεπταποδοχος) δηλ αντιστοιχα να τιμωρηται και αυτος που βλεπει παιδικη πορνογραφια εις γνωση του! να μην τιμωρηται το ιδιο με τον παραγωγο αλλα να τιμωρηται!
ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ενα παιδι με ενα κινητο ή ενα αυτοκινητο!
αν εσυ και παλι δεν καταλαβες!
ε τοτε πραγματικα ΛΥΠΑΜΑΙ! :headbang: :headbang: :headbang:

αν ειμαι τοσο λαθος ας μου το πουνε οι υπολοιποι γιατι εσυ θα με σκασεις!
[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
και εγω ξαναλεω να σταματησουν ΟΙ ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ γιατι ολοι ειμαστε κατα αυτου του ΕΚΤΡΩΜΑΤΟΣ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν εκανα ηθικη συζητηση. ειπα απλως οτι δεν μπορεις ουτε εστω και για παραδειγμα να συγκρινεις την ψυχη ενος παιδιου με οποιοδηποτε αψυχο αντικειμενο. τι αλλο να σου πω. εαν τωρα εισαι τοσο στοκος και δεν το καταλαβαινεις!!!!
στόκος είναι αυτός που βάζει τη λύση του προβλήματος στο μέτρημα της ψυχής ενός παιδιού και ενός ενήλικα...
Προφανώς εάν σοδομίζεις έναν ενήλικα ή τον βασανίζεις δεν είναι έγκλημα γιατί είναι πάνω από 18.. Εάν δεν έχει να φάει και γαμιέται λ.χ. όλη μέρα για να μην πεθάνει από την πείνα αυτό δεν είναι βιασμός της ψυχής γιατί η ψυζή είναι ενήλικη.......

και άρα μετην λογική σου του μη στόκου.... ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΕ ΑΨΥΧΑ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ 18 ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΟΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΥΜΝΟ ΑΒΑΤΑΡ.....
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
για ζητηστε απο τα ΠΑΙΔΙΑ που βρισκονται στην ΤΑΥΛΑΝΔΗ που μας στελνουν ΠΟΡΝΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ,για το τι συμβαινει εκει ΣΙΓΑ ΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΝΑΛΕΟΥΣ ΠΙΑΣΑΝΕ
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
στόκος είναι αυτός που βάζει τη λύση του προβλήματος στο μέτρημα της ψυχής ενός παιδιού και ενός ενήλικα...
Προφανώς εάν σοδομίζεις έναν ενήλικα ή τον βασανίζεις δεν είναι έγκλημα γιατί είναι πάνω από 18.. Εάν δεν έχει να φάει και γαμιέται λ.χ. όλη μέρα για να μην πεθάνει από την πείνα αυτό δεν είναι βιασμός της ψυχής γιατί η ψυζή είναι ενήλικη.......

και άρα μετην λογική σου του μη στόκου.... ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΕ ΑΨΥΧΑ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ 18 ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΟΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΥΜΝΟ ΑΒΑΤΑΡ.....
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
PERSONA εισαι ωραιος και με σωστη σκεψη αλλα μην περιμενης απο αλλους να ειναι το ΙΔΙΟ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για ζητηστε απο τα ΠΑΙΔΙΑ που βρισκονται στην ΤΑΥΛΑΝΔΗ που μας στελνουν ΠΟΡΝΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ,για το τι συμβαινει εκει ΣΙΓΑ ΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΝΑΛΕΟΥΣ ΠΙΑΣΑΝΕ
ναι μαλακια, επρεπε να τους ειχαν αφησει τους κακομοιρηδες..  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


που σαι ? κυριε σφακιανακη, βγαλε μια βιζα για ταιλανδη, παρε και λαπιτόπια στο χερι κι εφυγες..  :headbang: :headbang:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
στόκος είναι αυτός που βάζει τη λύση του προβλήματος στο μέτρημα της ψυχής ενός παιδιού και ενός ενήλικα...
Προφανώς εάν σοδομίζεις έναν ενήλικα ή τον βασανίζεις δεν είναι έγκλημα γιατί είναι πάνω από 18.. Εάν δεν έχει να φάει και γαμιέται λ.χ. όλη μέρα για να μην πεθάνει από την πείνα αυτό δεν είναι βιασμός της ψυχής γιατί η ψυζή είναι ενήλικη.......

και άρα μετην λογική σου του μη στόκου.... ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΕ ΑΨΥΧΑ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ 18 ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΟΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΥΜΝΟ ΑΒΑΤΑΡ.....
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
δηλαδη θες να μου πεις οτι οσες δουλεουν σε στουντιο και μπουρδελο δεν εχουν την ικανοτητα να αποφασισουν?? ενα παιδακι 5 μηνω εχει τη δυνατοτητα της αρνησης και της αποφασης???
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τι μαλακιες μας τσαμπουρνάς ρε ανεπιθυμητε ????

τι ειναι αυτα που λες ????

ανοιξε ενα θρεντ και γραψε Ο,ΤΙ μαλακια θελεις. το θρεντ ειναι για την αποκαλυψη συγκεκριμενου κυκλωματος ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΕΘΗΚΕ ΥΛΙΚΟ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 1-2-3 ΕΤΩΝ !!!!

ελεος πια να πουμε..

εάν δεν έχεις, ή δε σε ενδιαφέρει να συνδέσεις την παιδική πορνογραφία με τα παγκόσμια κυκλώματα πορνογραφίας και μου λες ότι είμαι εκτός θέματος γιατί οι παιδεραστές είναι εκτός κυκλωμάτων πορνογραφίας τότε έχεις προβλήματα ορισμού.....
ΠΑΙΔΙΚΗ ΠΟΡΝΟΓΡΑΦΙΑ δεν είναι μόνο στα βρέφη και 1-2-3 ετών... ΠΑΙΔΙ ΘΕΩΡΕΙΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 12......
ευτυχώς που κάποιοι που παρακολουθούν τη συζήτηση καταλαβαίνουν τι γράφω............
Και ευτυχώς καταλαβαίνουν ότι αυτό που λέω είναι πως όλα αυτά τα κυκλώματα έχουν ξεφύγει τελείως απ τον έλεγχο με τη νομική παπαριά των 18 ετών.....

Ας ρίξουμε τώρα τους πούστηδες με τα βρέφη στα ΤΑΤΑΡα όπως είναι και το απολύτως σωατό και ας πάμε στο γου γου γου τελεία σεξ τελεία κομ να πατήσουμε το κουμπί ΝΑΙ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 18 και να συνεχίσουμε την περιήγησή μας στον νόμιμο και ηθικό κόσμο της πορνογραφίας.....
Καληνύχτα σας κύριοι.
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
PAPA μου να ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΜΑΣΤΕ σιγουρα καλα κανανε και πιασανε αυτους τους ΑΚΑΤΟΝΑΜΑΣΤΟΥΣ αυτο που θελω να πω ειναι οτι αυτοι η συγκριμενοι ηταν μια σταγονα στων ωκεανο αυτο και μονο ΜΑΥΡΟ ΡΕΕΕΕΕΕ
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
επαναλαμβάνω την ερώτηση.
16-17 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΛΙΚΑ;
και επαναλαμβάνω ξανά.....
Από ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ξεκινάνε οι πορνοστάρ στα κυκλώματα;
Από τα 18;
Υποκρινόμαστε, ή απλά μας συμφέρει να τοποθετούμε σε αυτή τη βάση το πρόβλημα;
Η παιδική πορνογραφία είναι ιδιατέρως ειδεχθές αδικημα ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΠΤΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΗΛΙΚΗ ΠΟΡΝΟΓΡΑΦΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ σημαίνει 2 πράγματα.
Η ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΛΟΓΟΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ, Η ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΗΣΥΧΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΕΧΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΝΑΡΞΗΣ, Η ΤΟ ΑΝΗΘΙΚΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ.....
αυτά και δεν περιγράφω άλλο.......

Απ' όσο γνωρίζω, η ενήλικη πορνογραφική σκηνή δεν συνδέεται με την καθολα παράνομη επιχείρηση της ανήλικης πορνογραφιας...
Ούτε και υπάρχουν γνωστές περιπτώσεις που μια κοπελίτσα ή ένα αγοράκι που "έπαιζε" στα σιχάματα της παιδικής πορνογραφίας, έγινε πορνοστάρ όταν μεγάλωσε..
Η παιδική πορνογραφία έχει και ένα άλλο ειδεχθές χαρακτηριστικό: Δεν ασχολείται με εφήβους ηλικίας άνω των 14-15 χρονών αλλά με ΠΑΙΔΙΑ και- αν είναι δυνατόν- βρέφη!!

Ο 13χρονος για έναν παιδόφιλο είναι ήδη τελειωμένη υπόθεση....

Επίσης κάθε κράτος έχει ορίσει μια ηλικία την οποία θεωρεί ανεκτή για να έχει κάποιος σεξουαλικές σχέσεις...
Στην Ελλάδα είναι τα 15...
Το αν μια κοπελίτσα γαμιέται από τα 15 της, είναι θέμα της οικογενειάς της, όχι της πολιτείας...

Ωστόσο, η πολιτεία, ορθώς απαγορεύει στην 15χρονη να βγάλει λεφτά από το γαμήσι, για αυτό και ανήλικη δεν μπορεί να εκδοθεί ούτε και να συμμετέχει σε πορνοταινίες...
Και η απαγόρευση αυτή είναι σωστή διότι άλλο η εκδήλωση σεξουαλικότητας και άλλο η οικονομική εκμετάλλευση αυτής...

Τέλος, πολλές κοπέλες είχαν κακοποιηθεί σεξουαλικά από οικείους αλλά δεν έγιναν ούτε πουτάνες ούτε πορνοστάρ..
Αντίθετα, πολλές πουτάνες και πορνοστάρ είχαν καθόλα φυσιολογικές παιδικές ηλικίες...
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Γαμημένο παπαδαριο σε κάθε κρέμα ή βρώμα μέσα είσαι...

Με έχει απασχολήσει πολύ το πως τη βρίσκουνε οι παιδεραστές με νεογνά.
Τι σκατά γουστάρουνε;
Τι τους φταίει και καταλήγουνε με τέτοια γούστα;

Επίσης όταν τα ΜΜΕ λένε για πολίτες υπεράνω πάσης υποψίας τελικά ας μας εξηγήσουνε στο θέμα της παιδεραστείας και ποιο είναι το προφίλ των ύποπτων πολιτών να έχουμε μέτρο σύγκρισης.

Μια πιο light παιδεραστική τάση θα έλεγα ότι είναι το να βγάζεις την κόρη σου το γιο σου 1-2 ετών στα περιοδικά να φωτογραφίζεται γυμνός-ημίγυμνος μαζί σου...βλέπε τρανταχτά ονόματα showbiz. Δηλαδή εκεί η εκπόρνευση πως ονομάζεται;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ο 13χρονος για έναν παιδόφιλο είναι ήδη τελειωμένη υπόθεση....

ρε μαλάκα ίσιε θα μας τρελλάνεις με τα νομικά σου;
εσένα σε νοιάζει μόνο ότι στα 13 είναι για τον παιδόφιλο το παιδί χαμένη υπόθεση;
Το παιδάκι που μέχρι τα 13 έχει υποστεί αυτό το βιασμό προφανώς δε μας ενδιαφέρει τι θα κάνει από κει και πέρα..........
Ρε ακούτε τι γράφετε;
Το έγκλημα έχει διαπραχθεί. Θέλετε να σκίσετε αυτούες που το διέπραξαν και σωστά...
Και ποιός ρε μαλάκες ασχολείται με αυτά τα παιδία;
Σαρκοφάγοι είσαστε όλοι.... Θέλω έναν μαλάκα να μου πει ένα μέτρο που έχει πάρει η πολιτεία για τα κακοποιημένα παιδιά..........Μόνο λιθοβολισμους αΚΟΎΩ...

ΠΟΙΟΣ ΡΕ ΦΑΡΙΣΑΙΟΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ;
Τελειώσε η δίκη τους κάναμε τη θανατηφόρα ένεση και καθαρίσαμε......
ΟΚ. με καλύψατε. Τα θύματα ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ. ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εάν δεν έχεις, ή δε σε ενδιαφέρει να συνδέσεις την παιδική πορνογραφία με τα παγκόσμια κυκλώματα πορνογραφίας και μου λες ότι είμαι εκτός θέματος γιατί οι παιδεραστές είναι εκτός κυκλωμάτων πορνογραφίας τότε έχεις προβλήματα ορισμού.....
[size=10pt]ΠΑΙΔΙΚΗ ΠΟΡΝΟΓΡΑΦΙΑ δεν είναι μόνο στα βρέφη και 1-2-3 ετών... ΠΑΙΔΙ ΘΕΩΡΕΙΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 12......
ευτυχώς που κάποιοι που παρακολουθούν τη συζήτηση καταλαβαίνουν τι γράφω............
Και ευτυχώς καταλαβαίνουν ότι αυτό που λέω είναι πως όλα αυτά τα κυκλώματα έχουν ξεφύγει τελείως απ τον έλεγχο με τη νομική παπαριά των 18 ετών.....
[/size]

Ας ρίξουμε τώρα τους πούστηδες με τα βρέφη στα ΤΑΤΑΡα όπως είναι και το απολύτως σωατό και ας πάμε στο γου γου γου τελεία σεξ τελεία κομ να πατήσουμε το κουμπί ΝΑΙ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 18 και να συνεχίσουμε την περιήγησή μας στον νόμιμο και ηθικό κόσμο της πορνογραφίας.....
Καληνύχτα σας κύριοι.
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
καλα, εγω εχω προβληματα ορισμου..

εσυ που εισαι μορφωμενο και ξερόλα (ξερολα = τα ξερω ολα, εχω αποψη για τα παντα και την φωναζω για να ξυπνησουν οι λα'ι'κές μαζες που τις ψεκαζουν με σκονες για να κοιμουνται, αλλα οταν ψεκαζουν εγω κρυβομαι στη ντουλαπα) μου λες σε παρακαλω ΤΙ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕ BOLD ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom