Νέα

Σύγκριση Νέας Δημοκρατίας - Πα.Σο.Κ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kemal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
βοηθάτε..χριστιανοί.....ΕΛΕΟΣ.....θα μας κυβερνήσει?....

Υ.Γ. άντε βρε podo να τελειώσουν οι εκλογές όπου συμφωνούμε πολιτικά για να ...ξαναπλακωθούμε ποδοσφαιρικώς.....παλιόγαυρε.... :2funny:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εδω κυβερνησε ο μόναδικοσ ανθρωποσ χωρισ ναχει ουτε μισο ενσημο,ο ζορζ μασ μαρανε
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
βοηθάτε..χριστιανοί.....ΕΛΕΟΣ.....θα μας κυβερνήσει?....
Υ.Γ. άντε βρε podo να τελειώσουν οι εκλογές όπου συμφωνούμε πολιτικά για να ...ξαναπλακωθούμε ποδοσφαιρικώς.....παλιόγαυρε.... :2funny:
Βοηθάτε...δεν λές τίποτα.....άντε να τελειώσουν να γυρίσουμε πίσω στα...δικά μας!!!:2funny::2funny::2funny::2funny:
ΥΓ--->Άκου η...Eurovision...μα καλά...ποιός του τα μαθαίνει αυτά???Ή μόνος του τα βγάζει???
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εδω κυβερνησε ο μόναδικοσ ανθρωποσ χωρισ ναχει ουτε μισο ενσημο,ο ζορζ μασ μαρανε
Γεια σου ρε λαπλασακο...καλως σε βρηκα και παλι βαζελακο...ευχομαι να σαι καλα....
αυτος εχει δικα του τα ασφαλιστικα ταμεια ρε συ τι να τα κανει τα ενσημα.....?μπουχααχαχχα
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αδελφε καλωσορισεσ!θα σου στειλω μειλ απο κανα pc οταν μπορεσω,νατα πουμε γιατι ειμαι με wap τωρα κ με δυσκολευει το κωλοκινητο.ολα καλα ρε φιλε?περασεσ καλα το διαστημα που σε χασαμε?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αδελφε καλωσορισεσ!θα σου στειλω μειλ απο κανα pc οταν μπορεσω,νατα πουμε γιατι ειμαι με wap τωρα κ με δυσκολευει το κωλοκινητο.ολα καλα ρε φιλε?περασεσ καλα το διαστημα που σε χασαμε?
πολυ καλα φιλε μου αλλα τρελη κουραση....εχω αναγκη απο πολυ ξεκουραση....υγεια πουτσα και λεφτα....
 

Greek

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εδω κυβερνησε ο μόναδικοσ ανθρωποσ χωρισ ναχει ουτε μισο ενσημο,ο ζορζ μασ μαρανε
εάν η διακυβέρνηση ήταν θέμα ενσήμων ξέρω έναν πολύ καλό αλβανό μπετατζή να σου προτείνω
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
πολυ καλα φιλε μου αλλα τρελη κουραση....εχω αναγκη απο πολυ ξεκουραση....υγεια πουτσα και λεφτα....

Βλέπω καλά; Μήπως με γελούν τα μάτια μου;  :o  Ο θρυλικός psaxnw είναι ξανά μαζί μας!!!

Καλή επάνοδο, αδερφέ :rockon:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Βλέπω καλά; Μήπως με γελούν τα μάτια μου;  :o  Ο θρυλικός psaxnw(trans) είναι ξανά μαζί μας!!!
To psaxnwtrans πως εγινε psaxnw ; Εγινε διασπαση σε psaxnw και trans οπως η Τσεχοσλοβακια σε Τσεχια και Σλοβακια;  :rockon:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
εάν η διακυβέρνηση ήταν θέμα ενσήμων ξέρω έναν πολύ καλό αλβανό μπετατζή να σου προτείνω

Κάποτε είχαμε τους πράσινους χαχόλους, τώρα έχουμε και τους μπλε. Τέτοια προσωπολατρεία, και μάλιστα εθελοντική, ούτε επί σταλινισμού δεν παρατηρήθηκε.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αυτη ειναι η ελλαδα..γουσταρει πιπα κωλο εμπλοκη.η μοναδικη χωρα με πρωθυπουργο εναν ρινοκερο με τσεπεσ μακριεσ κ μυαλο σκαθαριου.η μοναδικη του δουλεια:ξινολατρησ σαν τον μπαρμπα του.ΔΟΞΑΣΤΕ ΤΟΝ..
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Νέο κατόρθωμα του ανιψιού:

"Συζήτηση προκάλεσαν δηλώσεις του δικηγόρου και υποψηφίου της Νέας Δημοκρατίας στο νομό Ξάνθης για τις εθνικές εκλογές, Ορχάν Χατζή Ιμπράμ, ο οποίος αυτοπροσδιορίστηκε ως Τούρκος.

Σε συνέντευξή του στην εφημερίδα Πρώτο Θέμα, ο κ. Ιμπράμ δήλωσε σε ερώτηση για το πώς αυτοπροσδιορίζεται: «Ως Τούρκος. Όπως δικαίωμα κάθε μουσουλμάνου είναι ο εθνοτικός αυτοπροσδιορισμός, έτσι και εμένα είναι δικαίωμά μου να δηλώνω ότι είμαι Τούρκος».

Ο ίδιος είναι δικηγόρος «που έχει υπερασπιστεί την Τουρκική Ένωση Ξάνθης σε όλες τις βαθμίδες των δικαστηρίων» και, όπως δηλώνει, «επιθυμώ την είσοδό μου στη Βουλή ώστε να υπερασπιστώ τα δικαιώματα των Τούρκων της μειονότητας»."

Αυτή είναι η αυτοδύναμη κυβέρνηση που οραματίζεται ο ανιψιός του καραμανλή!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
τον ειδα στα πρωινα χθεσ.προκλητικοτατοσ ο τουρκαλασ!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Άντε πάλι τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου με τους Μουσουλμάνους της Θράκης. Τί μας ενοχλεί άραγε? Το ότι είναι Τούρκοι ή το ότι το λένε ? Υποκρισία. Ο άνθρωπος είπε "Είμαι ΕΛΛΗΝΑΣ πολίτης, ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΟΣ το θρήσκευμα, αλλά αισθάνομαι ΤΟΥΡΚΟΣ". Πολύ καλά είπε. Τί μας πείραξε? Έχετε μιλήσει με τέτοιους ανθρώπους? Τούρκοι αισθάνονται. Δεν καταλαβαίνω τί μας πειράζει? Αφού δεν τους σκοτώσαμε το 1955 καλά να πάθουμε! Μην στρουθοκαμηλίζουμε.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
ΤΟ χαρτη της Ιωνιας οδου τον εχετε δει για να καταλαβετε γιατι καψατε 70 ανθρωπους και 3.000.000 στρεματα γης , και για να γινουν κατανοητα τα μετρα που περνει ο καρα.αλης
φανταστιτε εως που μπορουν να φτασουν αυτοι , φανταστιτε , φανταστιτε .
και σαν παραταξη απο τον συναγερμο - ΕΡΕ - ΝΔ δεν ειναι και οι καλιτεροι .

ΥΓ τον χαρτη τον εχω εαω θελετε τον ποσταρω. 
Φίλε μου , χωρίς παρεξήγηση έχεις κάποιο πρόβλημα . Βρισκόμαστε στο 2007 και εσύ συνεχίζεις με συνθήματα του 1950 για τις Δεξιές και τους Παπάγους. Δεν σχολιάζω την προσωπική επίθεση που μου έκανες για την άποψή ΜΟΥ για την Επανάσταση του 1967-73. Ούτε για τα "βασανιστήρια". Έτσι όπως σε βλέπω αν σου δινόταν η ευκαιρία όχι μόνο βασανιστήρια θα έκανες σε όσους διαφωνούν με τις απόψεις σου αλλά θα τους έκαιγες ζωντανούς. Εύχομαι κάποτε να συνέλθεις. Είμαστε στον 21ο αιώνα. Συνειδητοποίησέ το.
Ξερω...ξέρω.. "Η Δεξιά δεν αλλάζει όσα χρόνια κι αν περάσουνε...". Το μάθαμε το παραμύθι.
Γιατί δεν βάζεις στο άβαταρ σου το θρυλικό Θ/Κ Αβέρωφ παρά μου έχεις το Βέλος?
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Τα πολιτικα δεν τα σχολιαζω...ΒΑΡΕΘΗΚΑ!
κι ομως δεν το διαβασα το θεμα φιλε μου μιας και προστεθηκαν παρα μα παρα πολλες σελιδες...που να καθεσε να διαβαζεις τοσα τωρα....μπουχααχαχαχαχ
ελα ρε γιγαντα!!!!!λοιπον στην νδ δινει 1,25(μονο..!!!!!) και στο πασοκ 3,55....δεν αξιζει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom