Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Σφιξε τα δόντια και ξεκίνα . Καλή επιτυχία από όλους μαςμ

Σφιξε τα δόντια και ξεκίνα . Καλή επιτυχία από όλους μας
Μενω μακρια στο μεταξι εχω αφησει των οβολο μου αρκετες φορες εκει και παντα 2ωρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

Aggelioforos1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
731
Like
1.426
Πόντοι
206
ΓΙια να κλεισω ραντεβου με την μαρινα πρεπει να παω απο εκει να με δει το βουνο τηλεφωνημα πριν 2 λεπτα εμεις που μενουμε μακρια δεν μπορουμε να το κανουμε αυτο
να πας αξίζει το κόπο..λίγο υπομονή κ θα δικαιωθείς, αξίζει να έχεις αυτή την επιλογή μετά σταθερά
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Το θεατρο του παραλογου συνεχιατηκε το μεσημερι πηρα τηλ το εν λογο καταστημα για να κλεισω ενα ραντεβου με την μαρινα η τυπισα στο τηλ ηταν πολυ αγρια και κακιασμενη στην συνομιλια μαζι μου λεγοντας μου οτι δεν κλεινει ραντεβου την ρωτησα πψς μπορουμε να το φτιαξουμε και μου ειπε οτι πρεπει να περασω απο εκει για να γινει ξεκινησα απο ττην παληνη μετα κοπο και βασανων εφτασα ανεβηκα επαννω ττης εξηγησα οτι την ειχα παρει τηλ και οτι μου μου εοπε να περασω απο εκει μου ειπε οτι δεν κλεινει ραντεβου και μου ανοιξε την πορτα να φυγω
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tribal

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.548
Κριτικές
211
Like
4.772
Πόντοι
9.035
"Με το συμπάθιο" φίλε μου, αλλά είναι δυνατό να πίστεψες την συγκεκριμένη τσατσά ότι και καλά θα πας στο μαγαζί και θα σου κλείσει ραντεβού με την Μαρίνα;
Κατ' αρχήν είναι αναξιόπιστη, και κατά δεύτερο η Μαρίνα δεν κλείνει ραντεβού μέσω της τσατσάς.
Όλα αυτά δεν τα ήξερες;
Κρίμα, έκανες και τόσο κόπο άδικα και μέσα στον καύσωνα...
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
290
Κριτικές
40
Like
1.840
Πόντοι
3.990
Το θεατρο του παραλογου συνεχιατηκε το μεσημερι πηρα τηλ το εν λογο καταστημα για να κλεισω ενα ραντεβου με την μαρινα η τυπισα στο τηλ ηταν πολυ αγρια και κακιασμενη στην συνομιλια μαζι μου λεγοντας μου οτι δεν κλεινει ραντεβου την ρωτησα πψς μπορουμε να το φτιαξουμε και μου ειπε οτι πρεπει να περασω απο εκει για να γινει ξεκινησα απο ττην παληνη μετα κοπο και βασανων εφτασα ανεβηκα επαννω ττης εξηγησα οτι την ειχα παρει τηλ και οτι μου μου εοπε να περασω απο εκει μου ειπε οτι δεν κλεινει ραντεβου και μου ανοιξε την πορτα να φυγω
αξέχαστη θα μείνει η γνωριμία σας
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
67
Like
3.912
Πόντοι
4.130
Το θεατρο του παραλογου συνεχιατηκε το μεσημερι πηρα τηλ το εν λογο καταστημα για να κλεισω ενα ραντεβου με την μαρινα η τυπισα στο τηλ ηταν πολυ αγρια και κακιασμενη στην συνομιλια μαζι μου λεγοντας μου οτι δεν κλεινει ραντεβου την ρωτησα πψς μπορουμε να το φτιαξουμε και μου ειπε οτι πρεπει να περασω απο εκει για να γινει ξεκινησα απο ττην παληνη μετα κοπο και βασανων εφτασα ανεβηκα επαννω ττης εξηγησα οτι την ειχα παρει τηλ και οτι μου μου εοπε να περασω απο εκει μου ειπε οτι δεν κλεινει ραντεβου και μου ανοιξε την πορτα να φυγω
Καλά πήγε....σου άνοιξε και την πορτα......
(Αστειεύομαι ......)
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Το θεατρο του παραλογου συνεχιατηκε το μεσημερι πηρα τηλ το εν λογο καταστημα για να κλεισω ενα ραντεβου με την μαρινα η τυπισα στο τηλ ηταν πολυ αγρια και κακιασμενη στην συνομιλια μαζι μου λεγοντας μου οτι δεν κλεινει ραντεβου την ρωτησα πψς μπορουμε να το φτιαξουμε και μου ειπε οτι πρεπει να περασω απο εκει για να γινει ξεκινησα απο ττην παληνη μετα κοπο και βασανων εφτασα ανεβηκα επαννω ττης εξηγησα οτι την ειχα παρει τηλ και οτι μου μου εοπε να περασω απο εκει μου ειπε οτι δεν κλεινει ραντεβου και μου ανοιξε την πορτα να φυγω
Τύπε αν έκλεινε έτσι εύκολα η Μαρίνα ραντεβού, θα είμασταν όλοι χαρούμενοι.
Γιατί νομίζεις ότι την ψάχνουμε πολλοί με τα κυάλια;
Μάλλον νόμιζες ότι με τιν τρόπο σου θα εψηνες την πόρτα για χατηρια.
 

traxex21

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Είχα και γω παρόμοια εμπειρία με τον φίλο.
Αν μπορεί κάποιος ας στείλει pm το νούμερο της μαρίνας μπας και δούμε άσπρη μέρα.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
565
Κριτικές
20
Like
2.355
Πόντοι
1.196
Η δύσκολη πρόσβαση προς την Μαρίνα, δεν θυμίζει λίγο το παραμύθι, όπου ο ήρωας για να προχωρήσει, πρέπει πρώτα να εξουδετερώσει τον δράκο;
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596

jpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
155
Πόντοι
280
Πως γίνεται πάντα όλες να έχουν ραντεβού κλεισμένο και να μπορούν μόνο για μισή ώρα... δεν ξέρω.. εχω έρθει τόσες φορές.. όλες τα ίδια εκτός από κάνα 2 παλιές και τις καινούργιες.. και δεν μιλάμε για μαρινα, Βίκυ ή Τζούλια..
Είχε δίκιο μια ψυχή από εκεί μέσα που μου είπε ότι με 2 μισαωρα βγάζουν πιο πολλά.
 

professor x

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
40
Like
24.365
Πόντοι
9.846
Πως γίνεται πάντα όλες να έχουν ραντεβού κλεισμένο και να μπορούν μόνο για μισή ώρα... δεν ξέρω.. εχω έρθει τόσες φορές.. όλες τα ίδια εκτός από κάνα 2 παλιές και τις καινούργιες.. και δεν μιλάμε για μαρινα, Βίκυ ή Τζούλια..
Είχε δίκιο μια ψυχή από εκεί μέσα που μου είπε ότι με 2 μισαωρα βγάζουν πιο πολλά.
Αυτό με τά κλεισμένα ραντεβού καί το ελεύθερο μισάωρο είναι άλλη ιστορία, τώρα στα 2 μισάωρα από 1 μίας ώρας ραντεβού ή διάφορα είναι +20€ επιπλέον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jpm

konioum

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς την Μόνικα

να μας πει εντυπώσεις
Από εμένα μακριά.
Παίχτηκε ένας γύρος αντί για 2 μασάζ σκέτο χαιδεμα.
Δεν κάνει ακαποτη πίπα δεν θέλει δάχτυλα όχι φιλιά και το ποίο ωραίο απο όλα όταν τελείωσε ο πρώτος γύρος ξάπλωσε δίπλα μου και μου είπε έλα να ξεκουραστούμε.
Ξάπλωσε και τον πήρε λιγάκι για κάνα δεκάλεπτο.
Ευτυχώς που την ξύπνησα για να μου πει τελείωσε ο χρόνος μου.
Έχει δοκιμάσει κανείς την Μόνικα

να μας πει εντυπώσεις
 

professor x

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
40
Like
24.365
Πόντοι
9.846
Από εμένα μακριά.
Παίχτηκε ένας γύρος αντί για 2 μασάζ σκέτο χαιδεμα.
Δεν κάνει ακαποτη πίπα δεν θέλει δάχτυλα όχι φιλιά και το ποίο ωραίο απο όλα όταν τελείωσε ο πρώτος γύρος ξάπλωσε δίπλα μου και μου είπε έλα να ξεκουραστούμε.
Ξάπλωσε και τον πήρε λιγάκι για κάνα δεκάλεπτο.
Ευτυχώς που την ξύπνησα για να μου πει τελείωσε ο χρόνος μου.
Γράψε μια κριτική καλύτερα, εδώ στό νήμα θά χαθεί στην ροή ή εμπειρία σού.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Πέρασμα από Βίκυ. Ότι και να πεις είναι λίγο. Κορμάρα, αψογη στις υπηρεσίες της και ΠΕΝΤΑΚΆΘΑΡΗ! Μανικιούρ πεντικιούρ όλα άψογα! Ορισμός της καβλας κύριοι! Και το κυριότερο είναι τυπάρα από τις λίγες!
Είπαμε η Βίκυ και η Μαρίνα πρέπει να δίνουν σεμινάρια σε όλες τις πιτσιρίκες που μπαίνουν στο χώρο πως να συντηρούν τα κορμιά τους, πως να εξυπηρετουν τους πελάτες τους και πώς να είναι πεντακάθαρες!
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
87
Like
163
Πόντοι
0
Πέρασμα από Βίκυ. Ότι και να πεις είναι λίγο. Κορμάρα, αψογη στις υπηρεσίες της και ΠΕΝΤΑΚΆΘΑΡΗ! Μανικιούρ πεντικιούρ όλα άψογα! Ορισμός της καβλας κύριοι! Και το κυριότερο είναι τυπάρα από τις λίγες!
Είπαμε η Βίκυ και η Μαρίνα πρέπει να δίνουν σεμινάρια σε όλες τις πιτσιρίκες που μπαίνουν στο χώρο πως να συντηρούν τα κορμιά τους, πως να εξυπηρετουν τους πελάτες τους και πώς να είναι πεντακάθαρες!
Advertising spot Tzirimpim Tzirimpmom !
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
87
Like
163
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom