Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

manolis.womenlovers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2021
Μηνύματα
388
Κριτικές
1
Like
3.855
Πόντοι
441
Όντως το υστερόγραφο σου με βάζει σε σκέψεις .Την τελευταία φορά που ζήτησα από την ξινή την Μαρίνα ,μου είπε ότι η Μαρίνα έχει πελάτες δεν θέλει άλλους .αλλά πιστεύω ότι είναι μαλακιες της ξινής

Μαλον δεν το καταλαβες φιλε μου ...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
Η Μαρινα εφυγε απο Σ 40-42 για το Λ 23 ( ιδια επιχειρηση ) και εφυγε τρεχοντας και γυρισε Σ 40-42 ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ !!!! Γιατι αραγε ;;;;;;;;;;;;;
τι γιατί ρε φίλε? απλά πράγματα... στο Λ23 είχε γεμίσει ρωσσο-ουκρανίδες ενώ οι αλβανίδες παρέμειναν περισσότερες στο Σ40-42... επίσης όταν πέφτει μιά ομάδα στην απόδοση φέρνει τους καλούς παίκτες πίσω...
δηλαδή δεν πηγαίναν οι πελάτες της στο Λ23? τι μαλακίες... όπου και να πάει η Μαρίνα 8-10 ραντεβού την μέρα θα τα κάνει...
επίσης το τρέχοντας είναι λίγο εώς πολύ ανακριβές... αν ψάξεις θα δεις πως κάθησε πολύ...
 

manolis.womenlovers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2021
Μηνύματα
388
Κριτικές
1
Like
3.855
Πόντοι
441
τι γιατί ρε φίλε? απλά πράγματα... στο Λ23 είχε γεμίσει ρωσσο-ουκρανίδες ενώ οι αλβανίδες παρέμειναν περισσότερες στο Σ40-42... επίσης όταν πέφτει μιά ομάδα στην απόδοση φέρνει τους καλούς παίκτες πίσω...
δηλαδή δεν πηγαίναν οι πελάτες της στο Λ23? τι μαλακίες... όπου και να πάει η Μαρίνα 8-10 ραντεβού την μέρα θα τα κάνει...
επίσης το τρέχοντας είναι λίγο εώς πολύ ανακριβές... αν ψάξεις θα δεις πως κάθησε πολύ...

Καλα εσυ καμια σχεση με την πραγματικοτητα φιλε μου...
Η Μαρινα ειναι ενας υπεροχος ανθρωπος και μια εξαιρετικη επαγγελματιας. Το μονο που θελει ειναι ηρεμια για να κανει την δουλεια της. Οι πελατες της θα πανε παντου για την Μαρινα αυτο ειναι σιγουρο. Δεν ειχε ποτε θεματα η Μαρινα με τις εθνικοτητες !!!

Υ.Γ. Πιο απο τα παλια καλα χαρτια η και νεα γκανιαν που δουλεψαν στο Λ 23 ειναι ακομα εκει :::
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
Καλα εσυ καμια σχεση με την πραγματικοτητα φιλε μου...
Η Μαρινα ειναι ενας υπεροχος ανθρωπος και μια εξαιρετικη επαγγελματιας. Το μονο που θελει ειναι ηρεμια για να κανει την δουλεια της. Οι πελατες της θα πανε παντου για την Μαρινα αυτο ειναι σιγουρο. Δεν ειχε ποτε θεματα η Μαρινα με τις εθνικοτητες !!!

Υ.Γ. Πιο απο τα παλια καλα χαρτια η και νεα γκανιαν που δουλεψαν στο Λ 23 ειναι ακομα εκει :::
δεν σε καταλαβαίνω φίλε μου... κατηγόρησε κανείς κανένα για κάτι?
ποιά είναι κατ' αρχήν τα παλιά καλά χαρτιά? η Μάρτα? έχει γυρίσει στο Συγγρού? όχι
η Βίκυ? γύρισε οκ κάποιαν άλλη ξέρεις? η Αγάπη (μπλιάχ)
μιλάς με μισόλογα και δεν μας λες...
πες μας λοιπόν! η κα Σοφία τις διώχνει που είναι πραγματικός δυνάστης και τρέχουν όλες πίσω στην Μαργαρίτα που τις προσέχει και τις έχει στα ωπα ωπα...
πες μας εσύ Μανωλάκη που τα ξέρεις από χέρι...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Αν και περνάω πολύ καλά με κάποιες κοπέλες από κει μέσα (Σοφία ,αλεσια)από την τελευταία φορά που πήγα πριν από κάνα μήνα ,αποφάσισα να μην ξαναπατήσω το πόδι μου εκεί μέσα !ελπιζω μόνο να φύγει κάποια στιγμή από κει η Μαρίνα να την απολαύσουμε σε ένα σωστό μαγαζί
και αργησες κιολας να φυγεις και δεν εισαι ο μονος.
εγω εχω να παω εκει 9-10 μηνες και ουτε προκειται να ξαναπαω,παρολο που μου αρεσουν πολλες κοπελλες εκει.
τα εχουμε πει και τα εχουμε ξαναπει για την ξινη οτι ειναι οτι χειροτερο για το μαγαζι.
μονο παραπονα γραφονται για αυτην εδω και χρονια,αλλα αυτη εκει,ακλονητη.
ας την λουζονται λοιπον οσοι συνεχιζουν να πηγαινουν ακομα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Καλα εσυ καμια σχεση με την πραγματικοτητα φιλε μου...
Η Μαρινα ειναι ενας υπεροχος ανθρωπος και μια εξαιρετικη επαγγελματιας. Το μονο που θελει ειναι ηρεμια για να κανει την δουλεια της. Οι πελατες της θα πανε παντου για την Μαρινα αυτο ειναι σιγουρο. Δεν ειχε ποτε θεματα η Μαρινα με τις εθνικοτητες !!!

Υ.Γ. Πιο απο τα παλια καλα χαρτια η και νεα γκανιαν που δουλεψαν στο Λ 23 ειναι ακομα εκει :::
μονο ηρεμια δεν υπαρχει σε αυτο το μαγαζι πλεον συναδελφε.
μεχρι προσφατα ακομα εγραφαν εδω για την ξινη,που εμπαινε μεσα στα δωματια με τους πελατες,την ωρα του αγωνα και φωναζε στα κοριτσια.
 

manolis.womenlovers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2021
Μηνύματα
388
Κριτικές
1
Like
3.855
Πόντοι
441
δεν σε καταλαβαίνω φίλε μου... κατηγόρησε κανείς κανένα για κάτι?
ποιά είναι κατ' αρχήν τα παλιά καλά χαρτιά? η Μάρτα? έχει γυρίσει στο Συγγρού? όχι
η Βίκυ? γύρισε οκ κάποιαν άλλη ξέρεις? η Αγάπη (μπλιάχ)
μιλάς με μισόλογα και δεν μας λες...
πες μας λοιπόν! η κα Σοφία τις διώχνει που είναι πραγματικός δυνάστης και τρέχουν όλες πίσω στην Μαργαρίτα που τις προσέχει και τις έχει στα ωπα ωπα...
πες μας εσύ Μανωλάκη που τα ξέρεις από χέρι...

Αρχικα φιλε μου το Μανωλακη ειναι ακρος ειρωνικο... δεν με ξερεις δεν σε ξερω.
Σου ειπα εγω οτι ξερω η δεν ξερω κατι απο χερι... Πελατης ειμαι και σχολιαζω δεδομενα και καταστασεις οπως ολοι, αλλα εχω και απολυτη προσωπικη αποψη.
Ουτε μιλησα για Μαργαριτα η Σοφια, εγω δεν μπαινω σε αυτο το τρυπακι.
Και για να τελειωσει το θεμα απο μενα... Το μονο που με κανει εξαλλο ειναι οτι ολοι ξερουμε πιο ειναι το καλυτερο για τους αλλους και ισοπεδονονται προσωπα και καταστασεις.
 

manolis.womenlovers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2021
Μηνύματα
388
Κριτικές
1
Like
3.855
Πόντοι
441
μονο ηρεμια δεν υπαρχει σε αυτο το μαγαζι πλεον συναδελφε.
μεχρι προσφατα ακομα εγραφαν εδω για την ξινη,που εμπαινε μεσα στα δωματια με τους πελατες,την ωρα του αγωνα και φωναζε στα κοριτσια.

Σε εμενα παντως φιλε μου δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο.-
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
μονο ηρεμια δεν υπαρχει σε αυτο το μαγαζι πλεον συναδελφε.
μεχρι προσφατα ακομα εγραφαν εδω για την ξινη,που εμπαινε μεσα στα δωματια με τους πελατες,την ωρα του αγωνα και φωναζε στα κοριτσια.
Σε εμένα Peter σχεδόν σε όλα τα μασάζ κλειδώνουν οταν μπαίνουν .μέσα όπως και στο Συγγρού. Πώς μπαίνει μέσα η τρελή;;
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Πρώτον. Ή Μαρίνα ποτέ δέν θά πει έχω φουλ πελάτες πελατολόγιο δέν θέλω άλλους νέους πελάτες.

Δεύτερον. Προς τιμή τής λόγο μεγάλου πελατολογίου πού έχει κοιτάει όσο μπορεί νά κάνει καί μεγαλύτερα διάλειμματα ανάμεσα στα ραντεβού χωρίς φυσικά να αδικήσει κανέναν.

Τρίτον. Ή Μαρίνα ή Βίκυ πήγαν στο Λ23 μετά από προτροπή τής κ. Σοφίας (η ιδιοκτήτη) το καλοκαίρι τού 21 πέρσι δηλαδή, περίπου τέλη Ιουλίου μέ αρχές Αυγούστου, κάπου εκεί αν θυμάμαι καλά καί γύρισαν στο Σ40 42 μέσα Οκτωβρίου.
Αιτία ????????
Δέν τά βρήκαν μέ τήν κ. Σοφία στον τρόπο δουλειάς μέ ότι συνεπάγεται αυτό..... Δέν χρειάζονται λεπτομέρειες.

Το σίγουρο είναι ότι από τότε μέχρι τώρα πολλά έχουν αλλάξει όχι προς το καλύτερο.
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
Πρώτον. Ή Μαρίνα ποτέ δέν θά πει έχω φουλ πελάτες πελατολόγιο δέν θέλω άλλους νέους πελάτες.

Δεύτερον. Προς τιμή τής λόγο μεγάλου πελατολογίου πού έχει κοιτάει όσο μπορεί νά κάνει καί μεγαλύτερα διάλειμματα ανάμεσα στα ραντεβού χωρίς φυσικά να αδικήσει κανέναν.

Τρίτον. Ή Μαρίνα ή Βίκυ πήγαν στο Λ23 μετά από προτροπή τής κ. Σοφίας (η ιδιοκτήτη) το καλοκαίρι τού 21 πέρσι δηλαδή, περίπου τέλη Ιουλίου μέ αρχές Αυγούστου, κάπου εκεί αν θυμάμαι καλά καί γύρισαν στο Σ40 42 μέσα Οκτωβρίου.
Αιτία ????????
Δέν τά βρήκαν μέ τήν κ. Σοφία στον τρόπο δουλειάς μέ ότι συνεπάγεται αυτό..... Δέν χρειάζονται λεπτομέρειες.

Το σίγουρο είναι ότι από τότε μέχρι τώρα πολλά έχουν αλλάξει όχι προς το καλύτερο.
Και εγώ όπως έγραψα αυτά περί πελατολογίου πιστεύω ότι είναι πίπες της Μαργαρίτας .Έχω βρεθεί πολλές φορές με την μαρίνα στο παρελθόν και δεν πιστεύω ότι θα έλεγε κάτι τέτοιο
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Σε εμένα Peter σχεδόν σε όλα τα μασάζ κλειδώνουν οταν μπαίνουν .μέσα όπως και στο Συγγρού. Πώς μπαίνει μέσα η τρελή;;
μονο η ιδια θα σου απαντησει σε αυτο ή καποιο κοριτσι. εγω δεν ξερω.
εγω σου παραθετω τα ποστ του συναδελφου που ηταν παρων.






Επίσης η σεριφισα τα έχει παίξει τελείως μπαινει στα δωμάτια και βγάζει έξω τις κοπέλες την ώρα της συνεδριασ γιατί θέλει να τις δώσει σε άλλο πελατη και ουρλιάζει μετά στα κορίτσια σαν παλαβή. Για εμένα ήταν η τελευταια φορά .


Ήμουνα στο διπλανό δωμάτιο -μπήκε έβγαλε την κοπέλα από το δωμάτιο έγινε φασαρία -την επέστρεψε στον συναγωνιστή και όταν άρχισε να φωνάζει στα κορίτσια και να ουρλιάζουν και τα κορίτσια σηκώθηκα και έφυγα . Δεν πάω να πληρώσω 80 και να ακούω βαβούρες
 

manolis.womenlovers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2021
Μηνύματα
388
Κριτικές
1
Like
3.855
Πόντοι
441
Πρώτον. Ή Μαρίνα ποτέ δέν θά πει έχω φουλ πελάτες πελατολόγιο δέν θέλω άλλους νέους πελάτες.

Δεύτερον. Προς τιμή τής λόγο μεγάλου πελατολογίου πού έχει κοιτάει όσο μπορεί νά κάνει καί μεγαλύτερα διάλειμματα ανάμεσα στα ραντεβού χωρίς φυσικά να αδικήσει κανέναν.

Τρίτον. Ή Μαρίνα ή Βίκυ πήγαν στο Λ23 μετά από προτροπή τής κ. Σοφίας (η ιδιοκτήτη) το καλοκαίρι τού 21 πέρσι δηλαδή, περίπου τέλη Ιουλίου μέ αρχές Αυγούστου, κάπου εκεί αν θυμάμαι καλά καί γύρισαν στο Σ40 42 μέσα Οκτωβρίου.
Αιτία ????????
Δέν τά βρήκαν μέ τήν κ. Σοφία στον τρόπο δουλειάς μέ ότι συνεπάγεται αυτό..... Δέν χρειάζονται λεπτομέρειες.

Το σίγουρο είναι ότι από τότε μέχρι τώρα πολλά έχουν αλλάξει όχι προς το καλύτερο.

Συμφωνω σχεδον μαζι σου φιλε μου... Να διορθωσω λιγο τις ημερομηνιες... Σεπτεμβρη του 20 περιπου πηγαν και μαζι με τις καραντινες ζητημα αν δουλεψαν 8-10 μηνες συνολικα. Πρωτα ειχαν παει Λειλα - Μαιρη οι οποιες εφυγαν και πρωτες. Με τους λογους δεν θελω να ασχολουμε και δεν λεω τιποτα, αυτα ειναι ζητηματα της δουλειας τους και δεν αφορα κανενα μας.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Και εγώ όπως έγραψα αυτά περί πελατολογίου πιστεύω ότι είναι πίπες της Μαργαρίτας .Έχω βρεθεί πολλές φορές με την μαρίνα στο παρελθόν και δεν πιστεύω ότι θα έλεγε κάτι τέτοιο
Α γειά σού, έτσι ακριβώς
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Συμφωνω σχεδον μαζι σου φιλε μου... Να διορθωσω λιγο τις ημερομηνιες... Σεπτεμβρη του 20 περιπου πηγαν και μαζι με τις καραντινες ζητημα αν δουλεψαν 8-10 μηνες συνολικα. Πρωτα ειχαν παει Λειλα - Μαιρη οι οποιες εφυγαν και πρωτες. Με τους λογους δεν θελω να ασχολουμε και δεν λεω τιποτα, αυτα ειναι ζητηματα της δουλειας τους και δεν αφορα κανενα μας.
Για τους λόγους πολύ σωστά το θέτεις καί δέν χρειάζεται νά πούμε κάτι άλλο.
Για τής ημερομηνίες πού πήγαν έβαλα για τήν ενεργή δράση κανονικά που μπορούσαμε να πάμε. Εκει ίσως κάνω λάθος και νά έχεις δίκιο δέν θυμάμαι για ακρίβως νά σού πω. Σίγουρα όμως επιστρέψαν μέσα Οκτωβρίου στο Σ40 42
 

manolis.womenlovers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2021
Μηνύματα
388
Κριτικές
1
Like
3.855
Πόντοι
441
Για τους λόγους πολύ σωστά το θέτεις καί δέν χρειάζεται νά πούμε κάτι άλλο.
Για τής ημερομηνίες πού πήγαν έβαλα για τήν ενεργή δράση κανονικά που μπορούσαμε να πάμε. Εκει ίσως κάνω λάθος και νά έχεις δίκιο δέν θυμάμαι για ακρίβως νά σού πω. Σίγουρα όμως επιστρέψαν μέσα Οκτωβρίου στο Σ40 42

Και παλι λαθος εκανα... Σεπτεμβρη του 19 πηγαν και εφυγαν Σεπτεμβρη η Οκτωβριο του 21 Μαρινα με Βικυ. Λειλα Μαιρη καποιους μηνες νωριτερα.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Και παλι λαθος εκανα... Σεπτεμβρη του 19 πηγαν και εφυγαν Σεπτεμβρη η Οκτωβριο του 21 Μαρινα με Βικυ. Λειλα Μαιρη καποιους μηνες νωριτερα.
Δέν νομίζω φίλε μου ότι πήγαν από το 19 αλλά δέν έχει καί νόημα.
Νόημα έχει πού είναι τώρα καί πώς εξελίσσονται τά πράγματα, πού από τήν δική μου μεριά από όσα βλέπω ξέρω έχω δει δέν εξελίσσονται καλά.
Υγεία νά έχουμε καί θά τήν βρούμε τήν άκρη.
:hi:
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
Α γειά σού, έτσι ακριβώς
Το ξεκαθαρίζω γιατί εγώ το ανέφερα αρχικά .Ο λόγος που ρίχνω μαύρο στο μαγαζί είναι ξεκάθαρα η μαργαρίτα και ο τρόπος που δουλεύει .Κανένα παράπονο από τα κορίτσια ,αντιθέτως αυτές που επιλέγω είναι ότι ακριβώς ζητάω .
Μου έχει ρίξει μεγάλο δούλεμα με το θέμα ραντεβού με την Μαρίνα ,δεν έχει τρόπους και το βασικότερο ήρθε και χτύπησε πόρτα πέντε λεπτά πριν τη λήξη
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Το ξεκαθαρίζω γιατί εγώ το ανέφερα αρχικά .Ο λόγος που ρίχνω μαύρο στο μαγαζί είναι ξεκάθαρα η μαργαρίτα και ο τρόπος που δουλεύει .Κανένα παράπονο από τα κορίτσια ,αντιθέτως αυτές που επιλέγω είναι ότι ακριβώς ζητάω .
Μου έχει ρίξει μεγάλο δούλεμα με το θέμα ραντεβού με την Μαρίνα ,δεν έχει τρόπους και το βασικότερο ήρθε και χτύπησε πόρτα πέντε λεπτά πριν τη λήξη
μα ολοι οσοι φυγαμε,επειδη ειναι μαλακισμενη η ξινη φυγαμε.
με τα κοριτσια δεν ειχαμε ποτε προβλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom