Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Επιβεβαιώνω και εγώ οτι έχουν έρθει καινούρια κορίτσια. Πήγα σήμερα να τσεκάρω. Θυμάμαι μία Λιλιαν που κάνει φουλ, μία Αλεξάνδρα ψιλη νταντανογκόμενα που δεν έχω ξαναδεί αν και απ'ότι διαβάζω δεν είναι και τόσο καινούρια, μια άλλη ξανθιά Ρωσίδα που δεν μου άρεσε αλλά μου είπε η υποδοχή ότι κάπου αλλού δούλευε και είναι πάρα πολύ καλή, μία Άννα τσιπιρίκι εικοσικάτι ετών που περπάταγε ατσούμπαλα και φαινόταν λίγο έξω απο τα νερά της η όλη φάση (αλλά μαλλον θα την τιμήσω την επόμενη μπας και βγάλουμε διαμάντι εκεί που δεν το περιμένουμε), μια Νικόλ κοκκινο-πορτοκαλομαλλούσα 35-40 ετών την οποία και τίμησα, και οι κλασσικες. Μπορεί και να ξεχνάω και καμία. Τις είδα και 2 φορές γιατί δεν τις θυμόμουν στο τέλος που έπρεπε να αποφασίσω.

Με τη Νικόλ πέρασα πάρα πολύ ωραία. Ίσως ήταν λίγο το ουίσκι, λίγο η χημεία λίγο ο επαγγελματισμός της, αλλά αυτό που πήρα με ικανοποίησε. Θα προσπαθήσω να ανεβάσω κριτική αργότερα.
 

Πυθαγόρας(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Κριτικές
16
Like
418
Πόντοι
290
Η κυρία στην υποδοχή είναι πολύ αυστηρή... Με ένα στυλό όλο κάτι σημειώνει... Μου θυμίζει υπάλληλο του ΤΕΒΕ που σημειώνει τα ένσημα στο μπλοκάκι...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.552
Κριτικές
212
Like
4.864
Πόντοι
9.275
Επειδή ο πιπινο-εθισμός είναι αποδεδειγμένα ανίατη ασθένεια, και μεγαλώνοντας η εμμονή είναι εντονότερη, ξαναπέρασα από τον (βολικό για μένα) οίκο μήπως και επιτέλους πετύχω αυτές τις νέες κοπέλες που τόσα γράφονται.

Λοιπόν μαζί με το νέο φεγγάρι άλλαξε και η τύχη μου.

Έχουμε και λέμε. Εθεάθησαν (μαζί με τις γνωστές παλαιές) δύο νέες κοπέλες.
Ανδριάννα : από Ουκρανία, 23, μελαχρινή λεπτή μινιόν. Πρόσωπο μέτριο, αλλά μέσα κορμί επιπέδου Champions League. Και στο σέρβις πολύ καλή. Δοκιμάστηκε και αξίζει για πάρτι της να γράψω μια κριτική να μένει (αργότερα απόψε).
Ντάρια : από Ουκρανία, 28, καστανή, λεπτή ψηλή. Είναι η γνωστή που είχε εξαφανιστεί εδώ και μερικούς μήνες και τώρα επέστρεψε ανανεωμένη και με χρώμα σοκολατί. Έχει δοκιμαστεί παλαιότερα με άριστες εντυπώσεις.

Όπως φαίνεται άνεμος αλλαγής και αισιοδοξίας πνέει στην Αθήνα...
"Το νου σας ρεμάλια..."
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Άρα μία νέα η Αντριάννά που αν δεν κάνω λάθος έχει κάνα δυό μήνες στο μαγαζί...
Μία ίσον καμμία...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Πολύ ωραίο πιπίνι η Ανδριάννα, μελαχρινό λεπτό κορίτσι.
Επίοης να προσθέσω και την Άννα, φοβερό πιπινάκι βγαλμένο από βιβλίο του Ναμπόκοφ. Τρομερό πρόσωπο και σώμα.
Κακός χαμός σήμερα το πρωί, όλα τα δωμάτια γεμάτα, ου συναγωνιστές γνωρίζαμε ο ένας τον άλλον, είχαν γεμίσει οι χώροι υποδοχής.
Η κυρία της υπηρεσίας ευγενέστατη προσπαθούσε να ευχαριστήσει τους πάντες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Φτούσου κι έλεγα να περάσω...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.848
Πόντοι
34.478
ανεπαντεχα καλο
κι καλο σερβις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Επειδή ο πιπινο-εθισμός είναι αποδεδειγμένα ανίατη ασθένεια, και μεγαλώνοντας η εμμονή είναι εντονότερη, ξαναπέρασα από τον (βολικό για μένα) οίκο μήπως και επιτέλους πετύχω αυτές τις νέες κοπέλες που τόσα γράφονται.


Ανδριάννα : από Ουκρανία, 23, μελαχρινή λεπτή μινιόν. Πρόσωπο μέτριο, αλλά μέσα κορμί επιπέδου Champions League. Και στο σέρβις πολύ καλή. Δοκιμάστηκε και αξίζει για πάρτι της να γράψω μια κριτική να μένει (αργότερα απόψε).

Η κριτική σου για κάποιο λόγο έχει μείνει μισή κι εμείς σε αγωνία. Δεν την συνεχίζεις εδώ;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.552
Κριτικές
212
Like
4.864
Πόντοι
9.275
Ναι, τώρα το είδα ότι κάπως με μαγικό τρόπο χάθηκε η κριτική και έμεινε μόνο ο πρόλογος.
Έστειλα μήνυμα να δούμε αν σώζεται η κατάσταση...
Τα ξαναγράφω και εδώ. Συγνώμη για τα μέγεθος του κειμένου, αλλά με ενέπνευσε η άτιμη!, πάρτε ανάσα και πάμε...

[size=14pt]Αντριάννα, Φυσικό ταλέντο, αστέρι!!![/size]
Ο οίκος γνωστός και με άριστες υποδομές. Τα κορίτσια ήταν πάντα πολλά εδώ, αλλά τελευταία δεν είχαμε ανανέωση στο ρόστερ. Όσο νάναι όλο το ίδιο φαγητό είναι κάπως μονότονα.

Εδώ και μερικές μέρες κυκλοφορούσαν πληροφορίες ότι στον οίκο έγιναν πιπινομεταγραφές, αν και από νέους συναγωνιστές και άρα όχι απαραίτητα αξιόπιστες. Πέρασα μια φορά και δεν είδα καμιά νέα κοπέλα διαθέσιμη. Τηλεφώνησα την επόμενη και δεν μου ανέφεραν καμιά νέα κοπέλα. Είχα αρχίσει να πιστεύω ότι ή όλα είναι φούμαρα, ή ότι η τύχη με εγκατέλειψε για τα καλά…

Όμως ήρθαν νέες πληροφορίες, από παλαιούς και αξιόπιστους συναγωνιστές, και έτσι κατάλαβα ότι απλά η τύχη δεν με ήθελε, προσωρινά. Έχοντας μαζί μου την στατιστική, και με καλή διάθεση, και χωρίς καν να ξανατηλεφωνήσω, μια και δυο, νάμαι στον οίκο.

Η κυρία Σοφία ευγενική όπως πάντα, και με τον καλό το λόγο για όλες τις κοπέλες (καλό και κακό αυτό). Κοπέλες οι γνωστές, πολλές, αλλά με δύο (εντάξει καθαρή μία) νέες προσθήκες. Έχουμε επανεμφάνιση της Ντάριας (Ουκρανίδα, ~23, ψιλόλιγνη, πολύ καλή περίπτωση και δοκιμασμένη) και «ω λα λα» νάσου και η φρέσκια Αντριάννα (νέα, καμμιά σχέση με την συνονόματη παλαιά πιο κάτω).

Η (νέα) Αντριάννα είναι Ουκρανέζα, 23 χρονών, μικρόσωμη (~1.55), αρκετά λεπτή, μελαχρινή με μαύρα μαλλιά, και συμπαθητικό τυπικά ουκρανικό πρόσωπο (τριγωνικό). Με την άσπρη ρόμπα δεν φαίνεται για κάτι το ιδιαίτερο και την προσπερνάς άνετα. Για να πω την αλήθεια στην μεταβολή, όταν έβλεπα το μικροσκοπικό ποπάκι της, και το σύγκρινα με τις προκλητικές «κωλάρες» αρκετών άλλων εκεί μέσα, είπα από μέσα μου και ένα «που πας βρε βλάκα εδώ, δίπλα είναι το φαί». Αλλά ως γνωστό «ουκ εν τω πολλώ το ευ», και η ανάγκη για το καινούργιο και το ρίσκο με την συνακόλουθη μέγιστη ικανοποίηση από την ανακάλυψη ενός νέου «αποκτήματος» με έκαναν να την επιλέξω. Πρόγραμμα άνετο ωριαίο με δύο γύρους και ξεκινάμε.

Η κοπέλα είναι (κατά δήλωσή της) νέα στον οίκο και στην δουλειά γενικότερα, μόλις μια εβδομάδα. Ομιλεί βασικά ελληνικά και βασικά αγγλικά. Όταν έβγαλε την ρόμπα αντίκρυσα ένα σχεδόν τέλειο κορμί. Και εξηγούμε: στήθος 2άρι άριστο μιας χούφτας στητό εξαιρετικό, από τα Τοπ. Κοιλίτσα φλατ. Ποπάκι πεταχτό καμπυλωτό χάρμα. Επιδερμίδα αρκετά καλή. Νινάκι μια χαρά νορμάλ καθαρό (με κανονικά χειλάκια, όχι φλατ) γουλί. Πίσω τρυπούλα εμφανώς δουλεμένη αλλά μη διαθέσιμη και καταφανώς προκλητικότατη (την χαίδεψα, την σάλιωσα, έβαλα και ένα δαχτυλάκι πάνω στις εξάρσεις, αλλά μέχρις εκεί, μετά πόρτα). Μόνα αρνητικά πάνω της ότι καπνίζει κλπ, και η αναπνοή της (στα φιλιά) δεν ήταν και το καλύτερο, φάουλ εδώ. Επίσης έχει 2 τατού, ένα μεγάλο πρόσωπο στο δεξί μπράτσο και μια μικρή επιγραφή (μια γραμμή) στο εφηβαίο. Με +5 πόντους και +5 κιλά και χωρίς τα τατού θα ήταν για δεκάρι στο κορμί.

Η κοπέλα στο σεξ είναι αποκάλυψη! Γλύφει αρκετά καλά, και ακούει σε υποδείξεις (λογικές πάντα). Στην στάσεις κάνει τα πάντα και πανεύκολα και άκοπα. Βασικά παίζει να έκανα και στάσεις που δεν είχα δοκιμάσει ποτέ μέχρι σήμερα. Το να έχει αυτή μεγαλύτερη εμπειρία από μένα, που έχω τα υπέρδιπλα βιολογικά χρόνια, και σεξοενεργά πες και τα εξαπλάσια, αποκλείεται. Άρα μάλλον αυτή έχει δει περισσότερες τσόντες από εμένα, ή είναι φυσικό ταλέντο, αστέρι που λέμε, και τα παίρνει με την μία αμέσως. Μάλλον το δεύτερο.

Έχει πολύ καυλωτικό βλέμμα και «σε παίζει» με την καλή την έννοια. Επίσης παίρνει πρωτοβουλίες σε αλλαγές στάσεων και ρίχνει εκφράσεις (και καυλόλογα) που σε κάνουν τούρμπο. Κάτω είναι απόλυτα φυσική και υγρή, χωρίς βλακείες τζελ και λοιπά χαζά. Έχει μαγικά χέρια στο handjob, επιπέδου των κορυφαίων στο χώρο. Μου έκανε και κάτι τριψίματα άλλο πράμα, με το νινί της (πάντα με προφύλαξη) και με τα εξαιρετικά στήθη και κορμί της.

Μου έμεινε ανάμνηση (πρωτότυπη θα έλεγα) να την έχω τεντωμένη ανάσκελα με το κεφάλι αυτή κάτω και την κοιλιά πάνω σηκωμένη στα τέσσερα, και να μπαίνω μέσα της εγώ όρθιος γονατιστός (δεν ξέρω πως την λένε αυτήν την στάση) βλέποντας το κορμί της, και να φουσκώνει η φλατ μινιόν κοιλίτσα της σε κάθε σπρώξιμο!!!

Μη και μα δεν άκουσα και όλα έγιναν με τον ρυθμό μου. Μασάζ είχαμε λίγο, κανένα 5λεπτο για δείγμα, δεν άντεξα να την βλέπω έτσι λιμπιστή, και την γύρισα αμέσως στο κρεββάτι.

Είναι επίσης έξυπνη κοπέλα, στα συνεχή κομπλιμέντα μου πήρα κάποιες αξιόλογες απαντήσεις που αν και μπορεί να ακούγονται τετριμμένες, ήταν τόσο άμεσες και φυσικές που ενέτειναν την διάθεση (πες το και καύλα) μου. Ένα-δυο παραδείγματα:
«Πως και σε αυτήν την ηλικία ξέρεις τόσα πολλά κόλπα στο σεξ;» «Είχα εξαιρετικά boyfriends μέχρι σήμερα».
«Έχεις πολύ όμορφο κορμί, κάνεις κάποιο άθλημα;» « Ναι, κάνω σεξ, συνεχώς»

Το σεξ φίλτατοι είναι μια απλή βασική βιολογική ανάγκη. Όμως όλοι εμείς (τα έχουμε ξαναπεί) έχουμε εθισμό στο σεξ. Τουτέστιν, η πραγμάτωσή του μας γίνεται απαραίτητη, με ισχυρό αίσθημα έλλειψης όταν δεν πραγματοπιείται συχνά, γυρισμός δεν υπάρχει (όσο φυσικά έχουμε υγεία και υγιείς πόρους να ικανοποιούμε την ανάγκη μας).
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Το σαβκο ποιες ώρες είναι ανοιχτα;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.425
Πόντοι
41.443


ψηθηκα,δεν τη γλυτωνει το κοριτσι.
θα απολαυσει το κορμι μου με την πρωτη ευκαιρια  :grin: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

jwh11111

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους.
Τι ωράριο έχει το μαγαζί? Είναι κάθε μέρα ανοιχτό? Δουλεύουν και οι δύο όροφοι?
Ευχαριστώ
 

xronakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
135
Like
337
Πόντοι
21
καλησπέρα σε όλους.
Τι ωράριο έχει το μαγαζί? Είναι κάθε μέρα ανοιχτό? Δουλεύουν και οι δύο όροφοι?
Ευχαριστώ


11:00-21:00, 7 ημερες την εβδομαδα, λειτουργει μονον ο 3 οροφος αλλα ειναι ολες οι κοπελες εκει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

black panther

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
241
Κριτικές
19
Like
994
Πόντοι
311
ψηθηκα,δεν τη γλυτωνει το κοριτσι.
θα απολαυσει το κορμι μου με την πρωτη ευκαιρια  :grin: :happy: :happy: :happy: :happy:
Τελικά πολλοί ψηθήκαμε !!! Μας βλέπω να περιμένουμε ουρά για το καυλάκι !!!  ;) :dancing:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.425
Πόντοι
41.443

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom