Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (5 μέλη και 6 επισκέπτες)

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
3.990
Δεν διαφαίνεται κάτι τέτοιο ....τουλάχιστον σύντομα...
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Δεν διαφαίνεται κάτι τέτοιο ....τουλάχιστον σύντομα...
:( :( :headbang: :headbang: άντε να δούμε αν απο αυτές τις καινούριες κοπέλες που λένε πως ήρθαν αξίζει καμία..γιατί πολύ πεσμένο το βλέπω τελευταία στο μαγαζί...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.425
Πόντοι
41.443
Δεν γνωρίζω αν χτες στον οίκο υπήρχαν πολλές νέες και νεαρές κοπέλες... όπως έγραψε ο νέος φίλος πιο πάνω. Εγώ πάντως σήμερα που πέρασα βρήκα μια από τα ίδια, χωρίς ούτε μία νέα κοπέλα. Παρούσες και διαθέσιμες οι γνωστές Αγάπη, Νίκη, Σάρα, Λέιλα. Ας επιβεβαιώσει και όποιος άλλος πέρασε, μήπως και εγώ ήμουν άτυχος...

καλα τα λεει ο νεος συναδελφος πιο πισω.
απογευματακι που πηγα εγω μετα την ψηφο ηταν παρουσες καμμια δεκαρια κοπελλες οπως μου ειπε η υπευθυνη.
νεες παρουσιες ειδα την Αθηνα και την Αλεξανδρα η οποια αν και μακρια απο τα γουστα μου τιμηθηκε με καλες εντυπωσεις.
δεν ειδα ποιες νεες κοπελλες ηταν στο δωματιο.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.425
Πόντοι
41.443
Σύμφωνα με πληροφορίες από Κυρία Σοφία...φτιάχνεται μαγαζί εκεί κοντά...με 20 δωμάτια υπερπαραγωγή...εάν όντως έχουν έρθει τόσες καινούργιες μαζί με όλες τις παλιές....τότε κάτι γίνεται....υπομονη θα μάθουμε...


πολυ καλα νεα αυτα  :dancing:
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
καλα τα λεει ο νεος συναδελφος πιο πισω.
απογευματακι που πηγα εγω μετα την ψηφο ηταν παρουσες καμμια δεκαρια κοπελλες οπως μου ειπε η υπευθυνη.
νεες παρουσιες ειδα την Αθηνα και την Αλεξανδρα η οποια αν και μακρια απο τα γουστα μου τιμηθηκε με καλες εντυπωσεις.
δεν ειδα ποιες νεες κοπελλες ηταν στο δωματιο.
αναμένουμε κριτική..!!!
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
Σύμφωνα με πληροφορίες από Κυρία Σοφία...φτιάχνεται μαγαζί εκεί κοντά...με 20 δωμάτια υπερπαραγωγή...εάν όντως έχουν έρθει τόσες καινούργιες μαζί με όλες τις παλιές....τότε κάτι γίνεται....υπομονη θα μάθουμε...

Αυτό με τα 20 δωμάτια ξέρεις πόσο καιρό το ακούω???
Μακάρι πάντως, 20 δωμάτια σημαίνει ότι θα πρέπει να υπάρχουν παραπάνω από 20 κοπέλες τη φορά, θα θέλουμε κανένα μισάωρο να παρελάσουν και θα πρέπει να κρατάμε και σημειώσεις με το ποιες είδαμε..  :2funny:
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.133
Κριτικές
4
Like
9.182
Πόντοι
2.306
Αυτό με τα 20 δωμάτια ξέρεις πόσο καιρό το ακούω???
Μακάρι πάντως, 20 δωμάτια σημαίνει ότι θα πρέπει να υπάρχουν παραπάνω από 20 κοπέλες τη φορά, θα θέλουμε κανένα μισάωρο να παρελάσουν και θα πρέπει να κρατάμε και σημειώσεις με το ποιες είδαμε..  :2funny:
Εγώ απο την αλλα σκέφτομαι οτι με τόσα δωμάτια και τόσες κοπέλες δε νομίζω να μπορει να κρατήσει μια κυρία υπηρεσία το μαγαζί, οπως Επισης θα προκύψουν προβλήματα με την πολυκοσμία.
Ειδικά αν πρέπει να υπάρχει και η αντίστοιχη εχεμύθεια..
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.552
Κριτικές
212
Like
4.864
Πόντοι
9.275
Επειδή τόσα γράφονται για τις νέες κοπέλες, και εγώ χτες Κυριακή πέρασα και δεν βρήκα καμιά τους, σήμερα Δευτέρα πήρα τηλέφωνο να μου πουν ποιες κοπέλες εργάζονται, να μην τρέχω και τζάμπα ξανά...

Λοιπόν, ούτε Άννα, ούτε Ανδριάνα, ούτε Αθηνά από τις καινούριες μου ανέφεραν. Ήταν μια από τα ίδια γνωστά και πολυμασημένα...

Άρα παίζει ένα από τα εξής:
- Είμαι και πολύ καντέμης, όταν εγώ πάω αυτές έχουν ρεπό.
- Μου κρύβονται, με αποφεύγουν. Όμως μια από τον μέσο όρο είμαι, ούτε Καλογήρου, ούτε και Μπελμοντό.

@petergr -> επειδή εκτιμώ πολύ την άποψή σου, και έχουμε και παρόμοια γούστα, απορώ πως σου άρεσε η Αλεξάνδρα (που δεν είναι και νέα, είναι τουλάχιστον δύο μήνες στο μαγαζί). Την δοκίμασα πριν μερικές εβδομάδες (από έλλειψη εναλλακτικής περισσότερο) και ψιλοαπογοητεύτηκα από την πραγματική της εμφάνιση (αυτήν μετά την ρόμπα), καλό κορίτσι και φιλότιμη, αλλά από κορμί αρκετά κάτω από την βάση.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
3.990
Βέβαια υπάρχει και η πιθανότητα να μας βλέπει η σεριφισα από τις κάμερες....και να ειδοποιεί εφόσον πρόκειται για κάποιον γνωστό ...για να βολέψει τις αρχαιότερες....του ιδρύματος...ενώ στις άγνωστες φάτσες να βγαίνουν όλες.....κάποιες έχουν μόνιμους πελάτες
Οι οποίοι τις αποκαλούν στανταράκια...λίγο υπερβολικό σενάριο....αλλά δικαιολογεί γιατί έχουμε καινούργιες αλλά αόρατες κοπέλες.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.552
Κριτικές
212
Like
4.864
Πόντοι
9.275
Από τις συζητήσεις με κοπέλες, μου έχουν πει ότι δεν έχουν κάμερες στο δωμάτιο που περιμένουν πίσω. Όμως όσες κοπέλες έχουν θέμα και για κάποιο λόγο θέλουν να τσεκάρουν τον πελάτη πριν βγουν παρασέλα, αυτές βγαίνουν στο βάθος στο διάδρομο και "κόβουν" φάτσες όταν περνάμε την πόρτα (μετά το κουδούνι) μήπως είναι κάποιος γνωστός τους (με την κακή την έννοια). Και αν ναι μετά δεν βγαίνουν να τις δούμε. Επειδή γενικά τις κουβεντιάζω, έχω ακούσει πολλές ιστορίες, πως η κάθε μια έχει τους "δικούς της" πελάτες, πως χαζολένε μεταξύ τους "αυτός δεν μπαίνει ποτέ", "αυτός δεν κάνει τίποτα", "αυτός θέλει πάντα κόλο", "αυτός είναι βρώμικος", και πολλά άλλα κατινίστικα...

Βασικά 10 ώρες Χ 6 μέρες την εβδομάδα με άλλες σχεδόν 10 κοπέλες να ανταγωνίζονται όλες μεταξύ τους, δεν το εύχομαι ούτε σε εχθρό μου. Για αυτό τον λόγο οι περισσότερες έχουν ένα σωρό ψυχολογικά θέματα σε αυτήν την δουλειά...
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
3.990
Εγώ όμως πληρώνω για να επιλέγω εγώ και όχι για να επιλέγουν εκείνες....οπότε μαύρο από εμένα στο ίδρυμα τουλάχιστον για ένα διάστημα...και μετά θα δούμε...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Εγώ όμως πληρώνω για να επιλέγω εγώ και όχι για να επιλέγουν εκείνες....οπότε μαύρο από εμένα στο ίδρυμα τουλάχιστον για ένα διάστημα...και μετά θα δούμε...
Γιατί πιστεύεις ότι σε άλλους χώρους διαφέρει αυτό...;; Συνήθως πάντως αυτά τα "δικαιώματα" κ σε κάποιες περιπτώσεις την  προνομιακή αντιμετώπιση έχουν τα "δυνατά χαρτιά" κ όχι όλες
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.552
Κριτικές
212
Like
4.864
Πόντοι
9.275
Καλά βρε tribal, μην τρελαίνεσαι… στα 9 από τα 10 μαγαζιά έτσι είναι, και στην ζωή γενικότερα, παντού υπάρχουν όροι και προϋποθέσεις. Πάντως οι αλλοδαπές που είναι εδώ αποκλειστικά για το μαρούλι, ειδικά στην αρχή που είναι παντελώς άγνωστες δεν έχουν λόγο να "κρύβονται", τουναντίον μάλιστα...
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
3.990
Δεν έχω στοιχεία για άλλα ιδρύματα.....ότι  γίνεται λοβιτούρα....εδώ έχω κάμποσα πλέον ..
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
3.990
Καλά βρε tribal, μην τρελαίνεσαι… στα 9 από τα 10 μαγαζιά έτσι είναι, και στην ζωή γενικότερα, παντού υπάρχουν όροι και προϋποθέσεις. Πάντως οι αλλοδαπές που είναι εδώ αποκλειστικά για το μαρούλι, ειδικά στην αρχή που είναι παντελώς άγνωστες δεν έχουν λόγο να "κρύβονται", τουναντίον μάλιστα...

Δεν κρύβονται ...τις κρύβουν....δεν κατάλαβες το μηχανισμό....δεν τις αφήνουν να βγουν εφόσον θέλουν να σου πασάρουν το παλιό εμπόρευμα...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.552
Κριτικές
212
Like
4.864
Πόντοι
9.275
Ναι, παίζει αυτό, αλλά όχι πάντα. Μην ξεχνάς ότι πρόκειται περί επιχείρησης, και ο τζίρος θα γίνει με το να περάσει ο πελάτης με κοπέλα. Παλιά-νέα δεν έχει τόσο σημασία όσο να μην τους φύγει και πάει το χρήμα στον ανταγωνισμό.
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
Οι παλιες πανω κατω εχουν την πελατεια τους και δουλευουν και δεν χρειαζονται σπρωξιμο. Συνηθως τις νεωτερες και αυτες που δεν εχουν δουλεια προσπαθουν να σου πασαρουν.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.425
Πόντοι
41.443
@petergr -> επειδή εκτιμώ πολύ την άποψή σου, και έχουμε και παρόμοια γούστα, απορώ πως σου άρεσε η Αλεξάνδρα (που δεν είναι και νέα, είναι τουλάχιστον δύο μήνες στο μαγαζί). Την δοκίμασα πριν μερικές εβδομάδες (από έλλειψη εναλλακτικής περισσότερο) και ψιλοαπογοητεύτηκα από την πραγματική της εμφάνιση (αυτήν μετά την ρόμπα), καλό κορίτσι και φιλότιμη, αλλά από κορμί αρκετά κάτω από την βάση.


μα δεν ειπα οτι μου αρεσε φιλε.
ειπα οτι ηταν μακρια απο τα γουστα μου.
τιμηθηκε σαν νεα για μενα επιλογη.
ειπα επισης,με καλες εντυπωσεις στο σερβις. ουτε πολυ καλες,ουτε αριστες.
απλα καλες.
περισσοτερα εχω γραψει σε κριτικη που οταν ανεβει θα τη δεις. συμφωνουμε σε ολα αυτα που λες κι εσυ για την κοπελλα.
κραταω το οτι ηταν ευγενικη,φιλοτιμη και με θεληση να ευχαριστησει τον πελατη.
οπου νομιζεις στην κριτικη μου οτι διαφωνεις εδω ειμαστε να τα πουμε.
:hi:
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
μα δεν ειπα οτι μου αρεσε φιλε.
ειπα οτι ηταν μακρια απο τα γουστα μου.
τιμηθηκε σαν νεα για μενα επιλογη.
ειπα επισης,με καλες εντυπωσεις στο σερβις. ουτε πολυ καλες,ουτε αριστες.
απλα καλες.
περισσοτερα εχω γραψει σε κριτικη που οταν ανεβει θα τη δεις. συμφωνουμε σε ολα αυτα που λες κι εσυ για την κοπελλα.
κραταω το οτι ηταν ευγενικη,φιλοτιμη και με θεληση να ευχαριστησει τον πελατη.
οπου νομιζεις στην κριτικη μου οτι διαφωνεις εδω ειμαστε να τα πουμε.
:hi:

μαθήματα πολιτισμου απο 2 "βετεράνους" του bou!!για να μαθαίνουμε οι νεότεροι...Και έχουμε δει ....για μια διαφορετική άποψη να σφάζονται λες και είναι το τέλος του κοσμου
 

SomPut

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Όταν μαζευτούν 20 κορίτσια,φωνάξτε και μένα να κάνω βουτιές!! :think: :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom