Νέα

Survivor Ελλάδα 2017

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος θα ειναι ο μεγαλος νικητης;

  • Αγγελοπουλος

    Ψήφοι: 2 100,0%
  • Μαριος Πριαμος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Παναρας ο μονος που γουσταρουμε!

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

00:18: Κοκκινάκης: Ζητημα να εχω εκνευρισθει τοσο πολυ τρεις φορες στη ζωη μου (ημασταν σιγουροι).

 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Η πλακα ειναι οτι ειναι και χωρισμενος, αρα μαλλον την μια φορα που εκνευριστηκε χωρισε κιολας

δεν νομιζω ρε συ να ιδρωνει το αυτι του Κοκκινακη με εναν χωρισμο
δυσκολο να το φανταστω
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Survivor ή αλλιώς μικρογραφία της Ελληνικής κοινωνίας. Οι "μη διάσημοι" όλοι βύσματα τα οποία είχαν χωθεί στο παρελθόν και σε άλλα ριαλιτυ, μερικές από τις γκόμενες έχουν παίξει σε βιντεοκλιπς και έχουν πάει καλεσμένες σε διάφορων ειδών εκπομπές στο παρελθόν, ειδικά ο καράφλας δεν έχει αφήσει εκπομπή που να μην έχει παει.. Τηλεπαιχνίδι για τηλεπαιχνίδι, τόσο τυχερός πια  :2funny: Μετά θυμάμαι πως ξεκίνησε αυτό το πράμα, πετάνε έξω έναν από τους πιο καλούς και ωραίους παίχτες τους, το τίμιο λαικό παιδί με αναλογίες και μούρη μοντέλου, το οποίο γυρίζει από τον τάφο οσάν άλλος superman για να σώσει τον κόσμο και εντέλει αυτός θα κερδίσει, το λέγαμε με την παρέα μου απ'όταν τον έφεραν πίσω.
Δεν είμαι εδώ για να το παίξω έξυπνος και να πω ααα ου στημένο είναι, τι βλέπετε πρόβατα κ.τ.λ ξέρω πως ο κόσμος που το βλέπει σε μια μεγάλη μερίδα του αντιλαμβάνεται ότι είναι ένα σάπιο, στημένο show.
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι: Γιατί στην Ελλάδα αυτό να κάνει επιτυχια; Όπως όλα τα σάπια πράματα σε αυτή τη χώρα, δηλαδή απαξ και κάτι κάτω του μετρίου αποκτήσει ρεύμα ανεβαίνει σε cult επίπεδα που ο κόσμος το ακολουθεί μόνο και μόνο για την καλτιλα και την τρολια της φάσης. Πράγμα που γίνεται σε όλα τα επίπεδα. Μουσική (Παντελίδιδες), θέατρο-παραστάσεις (Σεφερλήδες) γενικά είμαστε μια χώρα μετρίων όπου αυτοί οι μέτριοι κάνουν καριέρες, αυτοί οι μέτριοι μιλάνε στις τηλεοράσεις και αυτοί οι μέτριοι γίνονται παραδείγματα προς μίμηση για να πατήσουν άλλοι μέτριοι και αυτό το πράγμα δυστηχώς ισχύει σε όλα τα επίπεδα. Από μια απλή εκπομπή μέχρι και την εξωτερική πολιτική της χώρας. Μέτριοι και μετριότητα παντού.

Τύπε Κατι Μου Θυμησες Με Ολο Αυτό Το Φιλοσοφημένο Κείμενο Σου !!!  :think:

  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
με δεδομενο ολους τους τραυματισμους που ειχε και το γεγονος οτι δεν επαιρνε μερος στα περισσοτερα αγωνισματα πιστευω εκατσε αρκετα αν θελουμε να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους
Mωρε αν δεν ηταν το ατυχημα και δεν εχαναν τους δυνατοτερους παιχτες τους, θα τη γλιτωνε ο Πανος...
Τωρα ομως ο κοσμος σκεφτηκε οτι δεν τους παιρνει τους Μαχητες να χασουν κι αλλον δυνατο παιχτη και στους 3 υποψηφιους ψηφισαν να φυγει ο κουτσος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Mωρε αν δεν ηταν το ατυχημα και δεν εχαναν τους δυνατοτερους παιχτες τους, θα τη γλιτωνε ο Πανος...
Τωρα ομως ο κοσμος σκεφτηκε οτι δεν τους παιρνει τους Μαχητες να χασουν κι αλλον δυνατο παιχτη και στους 3 υποψηφιους ψηφισαν να φυγει ο κουτσος
Την μαλακια την εκανε ο Τσανγκ που δεν προτεινε Σαρα.
 

Άκης012345

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
1.395
Like
23
Πόντοι
16
Αυτή είναι όλη η ιστορία, ο Τσανγκ τελικά σούταρε τον Πάνο.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
187
Πόντοι
16
Σόου χαμηλής νοημοσύνης ηταν κατι εκπομπες του Μικρουτσικου που καλουσε κατι μειωμενης διανοητικης καταστασης ανθρωπους για να ξεκατινιαζονται. Οπως και κατι εκπομπες του αντεννα με γκομενακια που λικνιζονταν ή ο αρναουτογλου σε κατι βραδινα σοου μαζι με την καλομοιρα που δεν βλεποταν πραγματικα.
Φιλε τα εχεις μπερδεψει πολυ, οχι λιγο.
Το σαρβαιβορ δεν ειναι σόου. Ενα ριαλιτυ ειναι. Και αν θελεις τη γνωμη μου, ενα ριαλιτυ μπορει να ειναι πολυ ενδιαφερον και να βγαζεις πολλα συμπερασματα για τους ανθρωπους, τους χαρακτηρες τους και πώς λειτουργουν σε μια ομαδα και υπο πιεση. Θελεις να το χαρακτηρισεις σκουπιδι? Αποψη σου. Σκουπιδι δεν ειναι παντως σιγουρα, ειναι μια συγκεκριμενου τύπου εκπομπή και δεν ειναι ούτε οι μαλλιοτραβηγμενες του Μικρούτσικου, ούτε το ερωτοδικειο της Μιχαλονακου ούτε τα εθνικα μπουτια του Καμπουρη, που τα ζησαμε κι αυτα στο παρελθον.
Εγω ξερω παντως οτι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, το σαρβαιβορ μας εκανε εδω και πολλα βραδια να σχολιαζουμε, να γελαμε, να περναμε καλα.
Αν αυτο, το κάνει σκουπίδι, κι εμας σκουπιδιαρηδες, τι να πω, προφανως τα ντοκιμαντερ για την υπερθερμανση του πλανητη, μολονοτι σιγουρα πιο ουσιαστικα και χρησιμα, δεν προσφερονται για να χαλαρωσουμε κι εμεις λιγο. Και εχω βαρεθει να βλεπω κριτικη απο πολυπραγμονες, για οσα μας χαλαρωνουν.

Για να ξαναδιαβαστεί απο όσους το έχασαν.
Να'σαι καλα
 

King of the Island

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
718
Like
0
Πόντοι
6
Σε 20 ώρες τελειώνει το μαρτύριο παιδιά, λίγη ακόμα υπομονή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom