Νέα

Survivor 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    reality tv survivor
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Πόσα "ναυάγια" αντέχει αυτή η χώρα τελικά;;;;; ?

  • Νέος Τριαντάφυλλος.. αποκλείεται να ξανά υπάρξει !

    Ψήφοι: 66 59,5%
  • Silver Alert από το 2017 ψάχνουμε νέο Ντάνο !

    Ψήφοι: 45 40,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.680
Like
8.091
Πόντοι
1.056
Ακολουθεί η συνολική κριτική μου για το Survivor.

Αθηνά: Άνευ σχολίων
Μυριέλλα: Ο ορισμός της μέτριας/αδιάφορης γκόμενας.
Ασημίνα: Έχει ένα χαμόγελο, μια κάποια θηλυκότητα. Πηδήξιμη υπό προϋποθέσεις.
Ευρυδίκη: Στην αρχή λόγω στήθους τη γουστάρα περισσότερο, αλλά τώρα έχει αρχίσει να με χαλάει η φάτσα, πολύ σπασμένη.
Ναυσικά: Θεωρητικά τα έχει όλα (σώμα, πρόσωπο, χαρακτήρα) αλλά για κάποιο λόγο δε μου κάνει ιδιαίτερο κλικ.
Πελαγία: Αν δεις απλώς φωτογραφίες είναι η κορυφαία. Αλλά όταν τη βλέπεις σε βίντεο, έχει παντελή έλλειψη πάθους. Πιστεύω και στο κρεβάτι θα είναι έτσι, βαριεστημένη.
Θωμαΐς: Πολύ καλή περίπτωση. Ωραίο προσωπάκι και χαμόγελο, το σώμα λίγο παραπάνω φουσκωτό από όσο πρέπει, αλλά είναι θηλυκό.
Σοφιάννα: Φατσούλα, κωλαράκι, μπρίο, κέφι. Φαίνεται να κάνει και για σχέση και για σεξ.
Βρισηίδα: Έμενα με φτιάχνει περισσότερο από όλες τώρα τελευταία. Έχει αυτό το στυλάκι bitch που με εξιτάρει. Δεν είναι για σχέση βέβαια, θα σε τρεελάγγγξγή. Αλλά για λίγες ώρες, αν την έχεις στα όπα όπα, θα περάσεις σούπερ πιστεύω στο κρεβάτι.

Υ.Γ: Υπήρχε και μία Παρασκευή στην αρχή που κάτι έλεγε αλλά δεν θυμάμαι πολλά πλέον.
Θα συμφωνήσω σε γενικές γραμμές εκτός από την Βρισηΐδα. Αυτή με τίποτα, ούτε να την βλέπω δεν θέλω, ούτε να την ακούω....
 
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Ακολουθεί η συνολική κριτική μου για το Survivor.

Αθηνά: Άνευ σχολίων
Μυριέλλα: Ο ορισμός της μέτριας/αδιάφορης γκόμενας.
Ασημίνα: Έχει ένα χαμόγελο, μια κάποια θηλυκότητα. Πηδήξιμη υπό προϋποθέσεις.
Ευρυδίκη: Στην αρχή λόγω στήθους τη γουστάρα περισσότερο, αλλά τώρα έχει αρχίσει να με χαλάει η φάτσα, πολύ σπασμένη.
Ναυσικά: Θεωρητικά τα έχει όλα (σώμα, πρόσωπο, χαρακτήρα) αλλά για κάποιο λόγο δε μου κάνει ιδιαίτερο κλικ.
Πελαγία: Αν δεις απλώς φωτογραφίες είναι η κορυφαία. Αλλά όταν τη βλέπεις σε βίντεο, έχει παντελή έλλειψη πάθους. Πιστεύω και στο κρεβάτι θα είναι έτσι, βαριεστημένη.
Θωμαΐς: Πολύ καλή περίπτωση. Ωραίο προσωπάκι και χαμόγελο, το σώμα λίγο παραπάνω φουσκωτό από όσο πρέπει, αλλά είναι θηλυκό.
Σοφιάννα: Φατσούλα, κωλαράκι, μπρίο, κέφι. Φαίνεται να κάνει και για σχέση και για σεξ.
Βρισηίδα: Έμενα με φτιάχνει περισσότερο από όλες τώρα τελευταία. Έχει αυτό το στυλάκι bitch που με εξιτάρει. Δεν είναι για σχέση βέβαια, θα σε τρεελάγγγξγή. Αλλά για λίγες ώρες, αν την έχεις στα όπα όπα, θα περάσεις σούπερ πιστεύω στο κρεβάτι.

Υ.Γ: Υπήρχε και μία Παρασκευή στην αρχή που κάτι έλεγε αλλά δεν θυμάμαι πολλά πλέον.

Με άλλα λόγια απαξίωσες πλήρως τον Αθηναγόρα τύπε...
* Άσε που είναι και ο μοναδικός που αγωνίζεται από την πρώτη στιγμή που πάτησε Άγιο Δομίνικο με 42 πυρετό !
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.213
Like
22.881
Πόντοι
5.506
Ακολουθεί η συνολική κριτική μου για το Survivor.

Αθηνά: Άνευ σχολίων
Μυριέλλα: Ο ορισμός της μέτριας/αδιάφορης γκόμενας.
Ασημίνα: Έχει ένα χαμόγελο, μια κάποια θηλυκότητα. Πηδήξιμη υπό προϋποθέσεις.
Ευρυδίκη: Στην αρχή λόγω στήθους τη γουστάρα περισσότερο, αλλά τώρα έχει αρχίσει να με χαλάει η φάτσα, πολύ σπασμένη.
Ναυσικά: Θεωρητικά τα έχει όλα (σώμα, πρόσωπο, χαρακτήρα) αλλά για κάποιο λόγο δε μου κάνει ιδιαίτερο κλικ.
Πελαγία: Αν δεις απλώς φωτογραφίες είναι η κορυφαία. Αλλά όταν τη βλέπεις σε βίντεο, έχει παντελή έλλειψη πάθους. Πιστεύω και στο κρεβάτι θα είναι έτσι, βαριεστημένη.
Θωμαΐς: Πολύ καλή περίπτωση. Ωραίο προσωπάκι και χαμόγελο, το σώμα λίγο παραπάνω φουσκωτό από όσο πρέπει, αλλά είναι θηλυκό.
Σοφιάννα: Φατσούλα, κωλαράκι, μπρίο, κέφι. Φαίνεται να κάνει και για σχέση και για σεξ.
Βρισηίδα: Έμενα με φτιάχνει περισσότερο από όλες τώρα τελευταία. Έχει αυτό το στυλάκι bitch που με εξιτάρει. Δεν είναι για σχέση βέβαια, θα σε τρεελάγγγξγή. Αλλά για λίγες ώρες, αν την έχεις στα όπα όπα, θα περάσεις σούπερ πιστεύω στο κρεβάτι.

Υ.Γ: Υπήρχε και μία Παρασκευή στην αρχή που κάτι έλεγε αλλά δεν θυμάμαι πολλά πλέον.
Kαι την Κρυσταλλία ξέχασες τύπε μου, την Κρυσταλλία. :confused: :confused:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.731
Πόντοι
6.515
αμα δεν τρως τοσες μερες, δε σου κανει κουκου ουτε για κατουρημα.
[/QUOTE]
Τυπε αμα δεν έτρωγαν τίποτα 2 μήνες θα είχαν μείνει μισοί
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Εγώ πάντως συναγωνιστές λέω ότι κάποιοι και κάποιες γαμιουνται κανονικά εκεί.......δεν είναι λογικό νέοι πάνω στα ντουζενια τους να την περνάνε με χειρογλυκανο δύο μήνες!!!!!!
εδω υπαρχουν νεοι στην ελλαδα που τη περνανε χειρονακτικα μια ζωη, τι λες τωρα...
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.170
Κριτικές
38
Like
4.720
Πόντοι
5.646
J8Wxqy.gif

ποιά είναι; μόλις βγει θα αυξήσει κατά πολύ τα έσοδα της :rockon:
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Φέρεται να είπε η Βρισηίδα στην Μυριέλλα για τη Ναυσικά: «Τι δουλειά έχει εδώ μέσα μια π… πολυτελείας στο Survivor. Εγώ ό,τι έχω κάνει στη ζωή μου, το έχω κάνει με το σπαθί μου και όχι με το …».
:O:confused:
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.651
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Γιατί μας το κάνεις αυτό τώρα;
Γιατί μας τρελαίνεις;
Πώς θα κοιμηθούμε τώρα, μεγάλε @Manimal ;
Αρχίζει και κερδίζει έδαφος η Μαίη! Θα βρεθούν πολλοί ανταγωνιστές και για αυτήν μου φαίνεται
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Φέρεται να είπε η Βρισηίδα στην Μυριέλλα για τη Ναυσικά: «Τι δουλειά έχει εδώ μέσα μια π… πολυτελείας στο Survivor. Εγώ ό,τι έχω κάνει στη ζωή μου, το έχω κάνει με το σπαθί μου και όχι με το …».
:O:confused:
αυτο που ειπε για την Ναυσικά αληθεια ειναι !
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.651
Like
5.449
Πόντοι
2.306
αυτο που ειπε για την Ναυσικά αληθεια ειναι !
Και τι την νοιάζει τι κάνει η Ναυσικά? Δεν μπορώ να καταλάβω κάποιους που ασχολούνται με ζωές άλλων εφόσον δεν ενοχλούν
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Φέρεται να είπε η Βρισηίδα στην Μυριέλλα για τη Ναυσικά: «Τι δουλειά έχει εδώ μέσα μια π… πολυτελείας στο Survivor. Εγώ ό,τι έχω κάνει στη ζωή μου, το έχω κάνει με το σπαθί μου και όχι με το …».
:O:confused:
Πάλι μπάχαλο θα γίνουν οι διάσημοι.
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Πάλι μπάχαλο θα γίνουν οι διάσημοι.
Αυτά φέρεται να τα είπε όταν ήταν ακόμα στο ξενοδοχείο λίγο πριν ξεκινήσει το Survivor.
Το έμαθε όμως η Ναυσικά ότι ειπώθηκε κάτι τέτοιο.
Γενικά καί οι Διάσημοι καί οι Μαχητές δεν θέλουν καί μεγάλη προσπάθεια για να γίνουν μπάχαλο.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.386
Πόντοι
786
Και τι την νοιάζει τι κάνει η Ναυσικά? Δεν μπορώ να καταλάβω κάποιους που ασχολούνται με ζωές άλλων εφόσον δεν ενοχλούν
Ο Άρης φίλος από έξω, ο αδερφός του άλλου την είχε στο βίντεο κλιπ του, άγνωστοι μεταξύ αγνώστων πάλι. Μεταξύ τους Μεταξά ροστεριάζουν στα μισθά του Λαχματζούν. Κατάλαβε η μικρή από νωρίς ότι θα υπάρχει κόμμα και την είπε την αρβύλα. Στις παρυφές τις σόουμπιζ η Βρύση.

 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
αμα δεν τρως τοσες μερες, δε σου κανει κουκου ουτε για κατουρημα.
Τυπε αμα δεν έτρωγαν τίποτα 2 μήνες θα είχαν μείνει μισοί
[/QUOTE]
ναι... γι'αυτο εχουν γινει θρεφταρακια :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom