Νέα

Survivor 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    reality tv survivor
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα "ναυάγια" αντέχει αυτή η χώρα τελικά;;;;; ?

  • Νέος Τριαντάφυλλος.. αποκλείεται να ξανά υπάρξει !

    Ψήφοι: 66 59,5%
  • Silver Alert από το 2017 ψάχνουμε νέο Ντάνο !

    Ψήφοι: 45 40,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

roulis2

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
6
Like
13
Πόντοι
0
πολυ ωραια τα λετε συμφωνω για σοφιανα!
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.386
Πόντοι
786
Screenshot-2022-02-08-at-22-31-03-2021-2022.png
Πιο τούμπανο ήταν με Σόμμερ στην Κουρούτα
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Μόλις μπήκα σπίτι. Δεν ξέρω τί παίχτηκε με τα ναυάγια σήμερα. Θα ενημερωθώ από την καλύτερους ανταποκριτές εδώ μέσα. Ένα πράγμα ξέρω καί δηλώνω.

ΜΑΙΗ,ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΜΕ!??
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.915
Πόντοι
5.006
Μόλις μπήκα σπίτι. Δεν ξέρω τί παίχτηκε σήμερα με τα ναυάγια. Θα ενημερωθώ από την καλύτερους στο είδος εδώ μέσα.Ένα πράγμα ξέρω καί δηλώνω.

ΜΑΙΗ,ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΜΕ!??
τα ιδια τυπε....οι μαχητες εξακολουθουν να τρεφονται με βολβούς και εχουν γινει σαν εκτοπισμενοι σομαλοι...ευριδικη εκλαψε 3 φορες χωρις δακρυα....ναυσικα μουναρος, οπως την αφησες....
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
9.075
Πόντοι
2.456

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.386
Πόντοι
786

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
τα ιδια τυπε....οι μαχητες εξακολουθουν να τρεφονται με βολβούς και εχουν γινει σαν εκτοπισμενοι σομαλοι...ευριδικη εκλαψε 3 φορες χωρις δακρυα....ναυσικα μουναρος, οπως την αφησες....
Έγκριτη καί πάντα εμπεριστατωμένη ανάλυση από τον ειδικό του είδους καί τής στατιστικής @raopau!
Ευχαριστώ τύπε!
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.386
Πόντοι
786
Ναυσικά εκεί πρωτοέσκασε ως ΧΩΣΤΕΣ με Σόμμερ. Το συνέχισε το άθλημα του πουρέιντζινγκ από ότι φαίνεται.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Μόλις μπήκα σπίτι. Δεν ξέρω τί παίχτηκε με τα ναυάγια σήμερα. Θα ενημερωθώ από την καλύτερους ανταποκριτές εδώ μέσα. Ένα πράγμα ξέρω καί δηλώνω.

ΜΑΙΗ,ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΜΕ!??
Ώπα συνάδελφε έρχεσαι δεύτερος.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.309
Κριτικές
7
Like
38.261
Πόντοι
10.411
Μόλις μπήκα σπίτι. Δεν ξέρω τί παίχτηκε με τα ναυάγια σήμερα. Θα ενημερωθώ από την καλύτερους ανταποκριτές εδώ μέσα. Ένα πράγμα ξέρω καί δηλώνω.

ΜΑΙΗ,ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΜΕ!??
Ώπα συνάδελφε έρχεσαι δεύτερος.
J8Wxqy.gif
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Ώπα συνάδελφε έρχεσαι δεύτερος.
Έχεις δίκιο συνάδελφε. Εκδήλωσες πρώτος ενδιαφέρον για την Θωμαΐδα. Μου θόλωσε το μυαλό η συγκεκριμένη. Σεβασμός στην προτεραιότητα πάνω από όλα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εννοείται!
 
Τελευταία τροποποίηση:

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Έχεις δίκιο συνάδελφε. Εκδηλώσες πρώτος ενδιαφέρον για την Θωμαΐδα. Μου θόλωσε το μυαλό η συγκεκριμένη. Σεβασμός στην προτεραιότητα πάνω από όλα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εννοείται!
Μεταξύ συναδέλφων αλληλεγγύη.

Δεν θέλω αποκλειστικότητες.

Απλά με είπαν βιτσιόζο όταν την επεσήμανα.
 

Befuddled

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Like
121
Πόντοι
0
Μεταξύ συναδέλφων αλληλεγγύη.

Δεν θέλω αποκλειστικότητες.

Απλά με είπαν βιτσιόζο όταν την επεσήμανα.
Δεν ξέρω για τους άλλους. Από εμένα πάντως έχεις την αμέριστη στήριξη καί συμπαράστασή μου, συνάδελφε!
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Ακολουθεί η συνολική κριτική μου για το Survivor.

Αθηνά: Άνευ σχολίων
Μυριέλλα: Ο ορισμός της μέτριας/αδιάφορης γκόμενας.
Ασημίνα: Έχει ένα χαμόγελο, μια κάποια θηλυκότητα. Πηδήξιμη υπό προϋποθέσεις.
Ευρυδίκη: Στην αρχή λόγω στήθους τη γουστάρα περισσότερο, αλλά τώρα έχει αρχίσει να με χαλάει η φάτσα, πολύ σπασμένη.
Ναυσικά: Θεωρητικά τα έχει όλα (σώμα, πρόσωπο, χαρακτήρα) αλλά για κάποιο λόγο δε μου κάνει ιδιαίτερο κλικ.
Πελαγία: Αν δεις απλώς φωτογραφίες είναι η κορυφαία. Αλλά όταν τη βλέπεις σε βίντεο, έχει παντελή έλλειψη πάθους. Πιστεύω και στο κρεβάτι θα είναι έτσι, βαριεστημένη.
Θωμαΐς: Πολύ καλή περίπτωση. Ωραίο προσωπάκι και χαμόγελο, το σώμα λίγο παραπάνω φουσκωτό από όσο πρέπει, αλλά είναι θηλυκό.
Σοφιάννα: Φατσούλα, κωλαράκι, μπρίο, κέφι. Φαίνεται να κάνει και για σχέση και για σεξ.
Βρισηίδα: Έμενα με φτιάχνει περισσότερο από όλες τώρα τελευταία. Έχει αυτό το στυλάκι bitch που με εξιτάρει. Δεν είναι για σχέση βέβαια, θα σε τρεελάγγγξγή. Αλλά για λίγες ώρες, αν την έχεις στα όπα όπα, θα περάσεις σούπερ πιστεύω στο κρεβάτι.

Υ.Γ: Υπήρχε και μία Παρασκευή στην αρχή που κάτι έλεγε αλλά δεν θυμάμαι πολλά πλέον.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Ακολουθεί η συνολική κριτική μου για το Survivor.

Αθηνά: Άνευ σχολίων
Μυριέλλα: Ο ορισμός της μέτριας/αδιάφορης γκόμενας.
Ασημίνα: Έχει ένα χαμόγελο, μια κάποια θηλυκότητα. Πηδήξιμη υπό προϋποθέσεις.
Ευρυδίκη: Στην αρχή λόγω στήθους τη γουστάρα περισσότερο, αλλά τώρα έχει αρχίσει να με χαλάει η φάτσα, πολύ σπασμένη.
Ναυσικά: Θεωρητικά τα έχει όλα (σώμα, πρόσωπο, χαρακτήρα) αλλά για κάποιο λόγο δε μου κάνει ιδιαίτερο κλικ.
Πελαγία: Αν δεις απλώς φωτογραφίες είναι η κορυφαία. Αλλά όταν τη βλέπεις σε βίντεο, έχει παντελή έλλειψη πάθους. Πιστεύω και στο κρεβάτι θα είναι έτσι, βαριεστημένη.
Θωμαΐς: Πολύ καλή περίπτωση. Ωραίο προσωπάκι και χαμόγελο, το σώμα λίγο παραπάνω φουσκωτό από όσο πρέπει, αλλά είναι θηλυκό.
Σοφιάννα: Φατσούλα, κωλαράκι, μπρίο, κέφι. Φαίνεται να κάνει και για σχέση και για σεξ.
Βρισηίδα: Έμενα με φτιάχνει περισσότερο από όλες τώρα τελευταία. Έχει αυτό το στυλάκι bitch που με εξιτάρει. Δεν είναι για σχέση βέβαια, θα σε τρεελάγγγξγή. Αλλά για λίγες ώρες, αν την έχεις στα όπα όπα, θα περάσεις σούπερ πιστεύω στο κρεβάτι.

Υ.Γ: Υπήρχε και μία Παρασκευή στην αρχή που κάτι έλεγε αλλά δεν θυμάμαι πολλά πλέον.
Ήταν Black Friday γι' αυτό.

Την Άσπα ξέχασες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom