Νέα

Studio 40 (Σπύρου Πάτση 40)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Γεια σου :)

Οι ντουζιερες, ειτε ειναι εκτος ειτε εντος του δωματιου, και παλι κοινοχρηστες ειναι..! ;)

Απλα δεν ειναι μεσα στο δωματιο, πραγμα που οντως θα βολευε λιγο παραπανω τον πελατη.

καλημέρεςςςςςςς!!

΄ναι ετσι ειναι, μαλλον ηταν αδοκιμος ο ορος που χρησιμοποιησα... χιχι ειδα η καλη μου Σιντυ επιστρεφει δυναμικα και μαλλον Τεταρτη, ελπιζω να μπορεσω να περασω να την δω και παλι απο κοντα!

καλη εβδομαδα!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
η αλήθειa foot_employer για την επίσκεψη μου στην Ιζαμπέλα, είναι ότι την συνάντησα μέρα που ήμουναρκετά ταλαιπωρημένος, συνεπώς, δεν είμαι σε αντικειμενική θέση να πώ ότι βιαζόταν ή όχι! ¨εδειξε να έχει διάθεση, η εμφάνιση της είναι πραγματικά τοπ, ενώ πρίν απο εμένα ήτνα με συναγωνιστή στο διπλανό δωμάτιο για περίπου 20-25 λεπτά......
πάνως προσωπικά για το εν λόγο studio είμαιυπέρ της Σίντυ, η Αμάντα είναι μα τίμια, επιλογή,αρκετά καλή, και μάλλον θα ξανατιμήσω Ιζαμπέλα, για... σιαπιστώσεις!!!!!!!!  :fuck2: :fuck2:

Το σεξ είναι διαδραστικό όπως και να το κάνουμε και εξαρτάται πάντα από το πώς είναι και οι δύο, ποια είναι η διάθεσή τους. Αν θες συνέχεια ο άλλος να είναι ο ίδιος, τότε κάτσε σπίτι σου και :jerking: :jerking:, μένεις και εκτός νόσου έτσι :cheesy: :cheesy: Τώρα, στον αγοραίο έρωτα και σε κάθε τομέα του, από τις κοπέλες του πεζοδρομίου μέχρι τα call girls μπορείς να βρεις κάποιες που τη συγκεκριμένη στιγμή ή δεν έχουν όρεξη ή έχουν πολύ κόσμο που περιμένει (στα σπίτια και studio) οπότε κοιτάνε να τους προλάβουν όλους, μειώνουν το χρόνο που μένουν στο δωμάτιο και ο πελάτης το εκλαμβάνει σαν ξεπέτα (κακή αντιμετώπιση και από τις δύο πλευρές, κατά την άποψή μου). Εγώ πάντως είμαι της γνώμης ότι καλές οι κριτικές και οι συμβουλές, αλλά όταν αποφασίζεις να πάρεις το ρίσκο πρέπει να έχεις πλήρη επίγνωση για το πού θα δώσεις τα λεφτά σου και μετά να μην κάθεσαι να κλαψουρίζεις (επ'ουδενί δεν απευθύνομαι προσωπικά στον cima ούτε σ'αυτό το σημείο ούτε σε κανένα άλλο, μιλάω γενικά).

Και για μένα η Αμάντα είναι τίμια επιλογή, αλλά βλέπω αρκετούς να βάζουν ένα "αλλά" μετά από αυτό και να λένε ότι βιάζεται, είναι τυποποιημένη κλπ, για τη Σίντυ ακούγονται τα καλύτερα, για την Έρικα παλιότερα επίσης (πότε γυρίζει επιτέλους; :2funny:), αλλά δεν είναι καθόλου απίθανο να βγει και κάποιος να τις κράξει, απολύτως θεμιτό, γιατί δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα, πρώτον, και δεύτερον δεν μπορεί πάντα μία εικόνα που έχουμε φτιάξει στο μυαλό μας για κάτι που θα γίνει στο μέλλον, ντε και καλά να γίνεται έτσι όπως το φαντασιωνόμαστε.

Όσο για τις θετικές και τις αρνητικές απόψεις το θέμα είναι το τί θέλει ο καθένας και τί ψάχνει. Δεν είναι όλες οι πελάτες οι ίδιοι. Άλλες απαιτήσεις έχω εγώ, άλλες εσύ, άλλες ο άλλος. Εμένα ακόμη και η "8λεπτη ξεπέτα" της Ιζαμπέλλας μπορεί να είναι το καλύτερο σεξ που έχω κάνει, του άλλου μπορεί να του καθήσει 20 λεπτά στο δωμάτιο και πάλι να το θεωρήσει μούφα. Δυστυχώς δε βγάζεις άκρη.
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα :)

Οι κριτικες και αυτα που γραφονται εδω, καθως και οι φωτογραφιες και τα οποια σχολια, ειναι μονο η μια οψη του νομισματος για την καθε κοπελα ( αλλα και για καποιο μαγαζι )! Εαν ο πελατης ( ειτε πιθανος, ειτε καποιος που εχει ερθει και ξανα ερχεται ) δεν δει απο κοντα την κοπελα να σχηματισει ο ιδιος αποψη, τοτε η οποια εμπειρια θα ειναι λειψη!

Επισης, υπαρχουν μερες η στιγμες οπου οι κοπελες ειτε δεν ειναι συγκεντρωμενο το μυαλο τους, πχ τους απασχολει κατι προσωπικο, ειτε η διαθεση τους δεν ειναι και τοσο ανεβασμενη, οπως συμβαινει και σε ολους μας εξαλλου. Η κοπελα σε αυτη τη φαση σαφως και δεν θα μπορεσει να αποδωσει το 100% της και αν καποιος περασει μαζι της ισως δεν περασει και ομορφα. Ειναι ο παραγοντας "ανθρωπος" οπου ποτε δεν εισαι σιγουρος οτι ολα θα πανε καλα καθως υπαρχουν τοσα πραγματα απο πισω που επηρεαζουν και τις πιο απλες καταστασεις στη ζωη μας :)

Ο καθενας βεβαια κρινει με τα δικα του κριτηρια, καθως ισως να απαιτει απο καθε κοπελα να του φερεται τελεια και να περναει παντα καλα με την οποιαδηποτε. Και αυτο δεκτο, καθως δινει ενα σημαντικο χρηματικο ποσο για μερικα λεπτα, και περιμενει αυτα τα χρηματα να μην πεταχτουν ματαια. :)

Σε καθε περιπτωση προσπαθουμε για το καλυτερο και οι κοπελες ειναι ενημερες για τα σχολια που δεχονται, ετσι ωστε αναλογα με αυτα που γραφονται, να προσαρμοζονται και στην δουλεια τους ωστε να ελαχιστοποιηθουν οι δυσαρεστημενοι πελατες, αλλα και οι πελατες που περασαν ομορφα, να τους δοθει παραπανω κινητρο να την ξανα επισκεπτουν. Οπως εχω πει και στο παρελθον, καθε σχολιο και κριτικη ειναι δεκτη ( εφοσον ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα ) και εδω ειμαστε για να λυνουμε τυχον διαφορες αλλα και παρεξηγησεις :)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Στην απογευματινη βαρδια στο στουντιο θα ειναι η Αμαντα :-*

   
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Σπυρου Πατση να περιμενω μια απαντηση σημερα?  :)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Στο στουντιο αυτη τη στιγμη και μεχρι τις 11 το βραδυ θα ειναι η Λιντα :-*

     
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Σας εχω στειλει πμ  :)
Λογικα για Παρασκευη παει το πραγμα οπως το βλεπω για την επισκεψη μου!  :) Δεχτηκε η Βικτορια να βγαλει βιντεο εν τω μεταξυ η' οχι?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και γω εγραψα ενα ΠΜ αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν το εστειλα...

η σελιδα σας εχει καποιο προβλημα ,εκει που λεει Κριτικες πατωντας πανω στο < ΕΔΩ > βγαζει σφαλμα
404 - Page Not Found :idiot:

Καλησπερες
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Ένεκα η περίστασις :grin: :-*


Αφιερωση ΑΑ οχι αστεια! :)

[quote author=asdor]
Σας εχω στειλει πμ 
Λογικα για Παρασκευη παει το πραγμα οπως το βλεπω για την επισκεψη μου!  Δεχτηκε η Βικτορια να βγαλει βιντεο εν τω μεταξυ η' οχι?[/quote]

Καλησπερα, δες το pm σου σου απαντησα :)

Για το βιντεο δεν ξερω ακομα για την Βικτωρια, ενδεχομενως να βγαλει αλλα δεν ειναι σιγουρο, καθως θα πρεπει να την ρωτησω. Σε λιγακι που θα την δω στο στουντιο θα την ρωτησω και οταν βγει το βιντεο θα το ανεβασω να το δειτε :)

[quote author=jo145]
Και γω εγραψα ενα ΠΜ αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν το εστειλα...

η σελιδα σας εχει καποιο προβλημα ,εκει που λεει Κριτικες πατωντας πανω στο < ΕΔΩ > βγαζει σφαλμα
404 - Page Not Found

Καλησπερες[/quote]

Καλησπερα, το εστειλες, μολις απαντησα :)

Το εχω δει αυτο το σφαλμα οτι το βγαζει, εχω ενημερωσει τον διαχειριστη να το φτιαξει :)

Οπως και να'χει ευχαριστω για την επισημανση :)

 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Εν τελει με θυμοτανε? Δεν μου ειπατε  χαχα :)
 

tyrovrwmikoulas

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Η Ιζαμπέλλα δεν μου μοιάζει για θηλυκό από ημερομηνία γεννήσεως πάντως.   :rolleyes: :jerking:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Η Ιζαμπέλλα δεν μου μοιάζει για θηλυκό από ημερομηνία γεννήσεως πάντως.   :rolleyes: :jerking:

Καλησπερα :)

Η Ιζαμπελα οπως και ολες οι κοπελες στο στουντιο μας ειναι 100% κοπελες, απο την ημερομηνια γεννησης τους ;) :)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα! :)

Στην πρωινη βαρδια του στουντιο θα βρισκεται η Τζενη :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom