Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
η μπετυ θα ξανακανει βαρδιες? 

καλο καυλακι φαινετε και η ξενια
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Τις προάλλες διαβάσαμε σ' ένα άλλο thread για ένα κρούσμα απαράδεκτης συμπεριφοράς εκ' μέρους της υπηρεσίας απέναντι σε δύο άν μη τι άλλο υποψήφιους πελάτες , αναφέρωμαι στο περιστατικό που έγινε κατά τις 02,30 τα ξημερώματα της περασμένης Τρίτης όταν είχε βάρδια ή Νεφέλη , κατ' εμέ οφείλει ή διεύθυνση , σαν  σωστοί επαγγελματίες άν μη τι άλλο , να πάρει θέση κάτι που μέχρι στιγμής  δεν έχει κάνει καί που κανονικά θα έπρεπε να είχε γίνει απο την πρώτη στιγμή εκτός άν δεν θέλετε να έρχεται κόσμος στο μαγαζί σας !   
 

Athanasias3

Ιερόδουλη
Εγγρ.
5 Δεκ 2011
Μηνύματα
813
Like
0
Τις προάλλες διαβάσαμε σ' ένα άλλο thread για ένα κρούσμα απαράδεκτης συμπεριφοράς εκ' μέρους της υπηρεσίας απέναντι σε δύο άν μη τι άλλο υποψήφιους πελάτες , αναφέρωμαι στο περιστατικό που έγινε κατά τις 02,30 τα ξημερώματα της περασμένης Τρίτης όταν είχε βάρδια ή Νεφέλη , κατ' εμέ οφείλει ή διεύθυνση , σαν  σωστοί επαγγελματίες άν μη τι άλλο , να πάρει θέση κάτι που μέχρι στιγμής  δεν έχει κάνει καί που κανονικά θα έπρεπε να είχε γίνει απο την πρώτη στιγμή εκτός άν δεν θέλετε να έρχεται κόσμος στο μαγαζί σας !   
Εχω παρει ηδη θεση απο την πρωτη μερα που ενημερωθηκα και εγω.η απομακρυνση αυτου του "ανθρωπου" θα ειναι αμεση.ζηταω συγγνωμη σε ολους αυτους που ηρθαν αντιμετωποι με την συμπεριφορα αυτου του "ανθρωπου".ειλικρινα συγγνωμη!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Εχω παρει ηδη θεση απο την πρωτη μερα που ενημερωθηκα και εγω.η απομακρυνση αυτου του "ανθρωπου" θα ειναι αμεση.ζηταω συγγνωμη σε ολους αυτους που ηρθαν αντιμετωποι με την συμπεριφορα αυτου του "ανθρωπου".ειλικρινα συγγνωμη!

Οκ χαιρόμαστε που ενημερώνεστε...!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Εχω παρει ηδη θεση απο την πρωτη μερα που ενημερωθηκα και εγω.η απομακρυνση αυτου του "ανθρωπου" θα ειναι αμεση.ζηταω συγγνωμη σε ολους αυτους που ηρθαν αντιμετωποι με την συμπεριφορα αυτου του "ανθρωπου".ειλικρινα συγγνωμη!

Άν ή συγκεκριμένη συμπεριφερόταν όπως συμπεριφερόταν με δική της ευθύνη έπαιξε καί έχασε καί να χάνει βέβαια κάποιος την δουλειά του είναι φοβερό ειδικά αυτές τις δύσκολες ημέρες που ζούμε , οπότε  το ζητούμενο είναι όποιος κάνει , καί αυτή , την συγκεκριμένη εργασία να ακολουθεί όπως πρέπει τις εντολές απο τον εργοδότη του πρός αποφυγή παρεξηγήσεων με τους πελάτες .
 

Athanasias3

Ιερόδουλη
Εγγρ.
5 Δεκ 2011
Μηνύματα
813
Like
0
Άν ή συγκεκριμένη συμπεριφερόταν όπως συμπεριφερόταν με δική της ευθύνη έπαιξε καί έχασε καί να χάνει βέβαια κάποιος την δουλειά του είναι φοβερό ειδικά αυτές τις δύσκολες ημέρες που ζούμε , οπότε  το ζητούμενο είναι όποιος κάνει , καί αυτή , την συγκεκριμένη εργασία να ακολουθεί όπως πρέπει τις εντολές απο τον εργοδότη του πρός αποφυγή παρεξηγήσεων με τους πελάτες .
Επειδη ειχα πολλα παραπονα απο πελατες για την συμπεριφορα της,της ειχα μιλησει απειρες φορες.σχεδον την παρακαλουσα.πριν κανα μηνα μετα απο αναλογο περιστατικο της ειχα πει οτι της δινω την τελευταια της ευκαιρια.δεν με πηρε σοβαρα για ακομα μια φορα.εκανε τα χειροτερα και εγω πλεον επρεπε να παρω μια αποφαση.λυπηθηκα πολυ γιατι εχασε την δουλεια της αλλα ειχε απειρες ευκαιριες να σταματησει να μου κανει κακο.
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
και η κατριν πολυ καλο μωρο φαινετε. ταιριαζει πολυ της μπετυς που δεν ειναι στην βαρδια. θα θελα ντουετο κατριν-μπετυ
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Ρε δε ντρεπεστε την διωξατε την κοπελα!!!
Αν ισχυουν παντως αυτα που αναφερετε μπραβο στην υπηρεσια..
Το εν λογω ιδρυμα το ειχα μπανισει παλιοτερα που δουλευα σε κοντινη εταιρεια αλλα δεν το τιμησα λογω αδιακριτων βλεμματων..
Με ιντριγκαρε που ολες σχεδον στη φωτογραφιση ειχαν εσωρουχα MED (το φετιχ μου..)

Ηρθε η ωρα ομως νομιζω..
Αυτες οι μαυρες καλτσες και τα ψηλοτακουνα της Σαντυς με αναστατωσαν :dancing:

Υπηρεσια η Σαντυ εχει outfit των φωτογραφιων?
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Ρε δε ντρεπεστε την διωξατε την κοπελα!!!
Αν ισχυουν παντως αυτα που αναφερετε μπραβο στην υπηρεσια..
Το εν λογω ιδρυμα το ειχα μπανισει παλιοτερα που δουλευα σε κοντινη εταιρεια αλλα δεν το τιμησα λογω αδιακριτων βλεμματων..
Με ιντριγκαρε που ολες σχεδον στη φωτογραφιση ειχαν εσωρουχα MED (το φετιχ μου..)

Ηρθε η ωρα ομως νομιζω..
Αυτες οι μαυρες καλτσες και τα ψηλοτακουνα της Σαντυς με αναστατωσαν :dancing:

Υπηρεσια η Σαντυ εχει outfit των φωτογραφιων?

Κάπου σε χάνω τύπε  :think: ! δηλαδή εσένα άν σε αντιμετώπιζε έτσι ή κυρία που είχε υπηρεσία θα της έλεγες καί μπράβο  :headbang: :headbang: ?  όσο για την Σάντυ βιάσου γιατί μετά τις 15/09 φεύγει διακοπές για 2 εβδομάδες  :tits2: :tits2: !! 
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Κάπου σε χάνω τύπε  :think: ! δηλαδή εσένα άν σε αντιμετώπιζε έτσι ή κυρία που είχε υπηρεσία θα της έλεγες καί μπράβο  :headbang: :headbang: ?  όσο για την Σάντυ βιάσου γιατί μετά τις 15/09 φεύγει διακοπές για 2 εβδομάδες  :tits2: :tits2: !! 

οχι βρε ισως δεν το γραψα καλα "μπραβο στην υπηρεσια που την σουταρε" φυσικα
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
οχι βρε ισως δεν το γραψα καλα "μπραβο στην υπηρεσια που την σουταρε" φυσικα

Μπράβο στο αφεντικό που απέλυσε την υπηρεσία θες να πεις.

Και εγώ μπερδεύτηκα έτσι όπως το έγραψες :P
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Μπράβο στο αφεντικό που απέλυσε την υπηρεσία θες να πεις.

Και εγώ μπερδεύτηκα έτσι όπως το έγραψες :P

ναι τωρα που το ξαναδιαβασα εχετε δικαιο

Παντως θα μουνα πολυ μλ@κας να πω ετσι..
Αν κι εδω μεσα τα χουμε δει κι αυτα
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Επειδη ειχα πολλα παραπονα απο πελατες για την συμπεριφορα της,της ειχα μιλησει απειρες φορες.σχεδον την παρακαλουσα.πριν κανα μηνα μετα απο αναλογο περιστατικο της ειχα πει οτι της δινω την τελευταια της ευκαιρια.δεν με πηρε σοβαρα για ακομα μια φορα.εκανε τα χειροτερα και εγω πλεον επρεπε να παρω μια αποφαση.λυπηθηκα πολυ γιατι εχασε την δουλεια της αλλα ειχε απειρες ευκαιριες να σταματησει να μου κανει κακο.

Επί τη ευκαιρία θα ήθελα να ρωτήσω γιατί τα δωμάτια δεν διαθέτουν ντουζιέρες ? προσωπικά όσες φορές σας έχω επισκεφτεί δεν είχα πρόβλημα όσο αφορά το θέμα καθαριότητας στο δωμάτιο αλλά ούτε καί να κάνω μπάνιο στο κοινόχρηστο , αλλά όπως καί να το κάνουμε όταν όλα σχεδόν τα υπόλοιπα studio διαθέτουν δωμάτια με ντουζιέρα είναι ένα μεγάλο μειονέκτημα ή μη ύπαρξη ντουζιέρας σε κάθε δωμάτιο ξεχωριστα  :think: !
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Επί τη ευκαιρία θα ήθελα να ρωτήσω γιατί τα δωμάτια δεν διαθέτουν ντουζιέρες ? προσωπικά όσες φορές σας έχω επισκεφτεί δεν είχα πρόβλημα όσο αφορά το θέμα καθαριότητας στο δωμάτιο αλλά ούτε καί να κάνω μπάνιο στο κοινόχρηστο , αλλά όπως καί να το κάνουμε όταν όλα σχεδόν τα υπόλοιπα studio διαθέτουν δωμάτια με ντουζιέρα είναι ένα μεγάλο μειονέκτημα ή μη ύπαρξη ντουζιέρας σε κάθε δωμάτιο ξεχωριστα  :think: !
μπορεί να υπάρχει χωροταξικό/κατασκευαστικό πρόβλημα... :think:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
μπορεί να υπάρχει χωροταξικό/κατασκευαστικό πρόβλημα... :think:

χωροταξικό ξεχωροταξικό, δεν νοείται στούντιο χωρίς ντουζιέρα στο δωμάτιο (ειδικά καλοκαιριάτικο), οπότε άκυρο.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
to σαιτ δεν εχει προγραμμα εδω και 2 μερες..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom