Νέα

Studio 40 (Σπύρου Πάτση 40)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
πεστααα....


η αγαμια σε μερικους φαινεται οτι τους κανει αληθωρους.


παντως οι κοπελες δεν ειναι τα μονα στραβα αυτου του στουντιο.

Καλά, μουνάρα δε νομίζω ότι την έχει πει κανείς ούτε σ'αυτό ούτε σε άλλο στούντιο. Τα άλλα τα στραβά δε μας είπες.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.753
Πόντοι
4.365
Καλά, μουνάρα δε νομίζω ότι την έχει πει κανείς ούτε σ'αυτό ούτε σε άλλο στούντιο. Τα άλλα τα στραβά δε μας είπες.
Μουναρα την λεγαν -μαλον- μερικοι, πριν λιγο καιρο που της σκαγανε 200αρια για να την γαμησουν 1 ωρα...  :headbang:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μουναρα την λεγαν -μαλον- μερικοι, πριν λιγο καιρο που της σκαγανε 200αρια για να την γαμησουν 1 ωρα...  :headbang:

Νομίζω ότι την κατάλαβαν ότι κάνει ct πριν από λίγο καιρό που είδαν τη σελίδα της αλλού αλλά και πάλι δε νομίζω ότι την είπε και κανείς μουνάρα. Άσε που πριν από αυτό μόνο όσοι την είδαν από κοντά σε studio είχαν γνώμη. Τέλος πάντων, αυτά είναι γούστα πάντα, όπως τη βρίσκει ο καθένας.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Καλά, μουνάρα δε νομίζω ότι την έχει πει κανείς ούτε σ'αυτό ούτε σε άλλο στούντιο. Τα άλλα τα στραβά δε μας είπες.

ενα θα σου πω.το συγκεκριμενο στουντιο δεν ειναι καθολου εχεμυθο. ξεχασε την λεξη εχεμυθεια.

για γαμησι πας, δεν θελεις φακελωμα φανταζομαι.προτιμησε αλλα στουντιο. ο νοων νοειτω. ;)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ενα θα σου πω.το συγκεκριμενο στουντιο δεν ειναι καθολου εχεμυθο. ξεχασε την λεξη εχεμυθεια.

για γαμησι πας, δεν θελεις φακελωμα φανταζομαι.προτιμησε αλλα στουντιο. ο νοων νοειτω. ;)

Εννοείς ότι κάνει "μπαμ" ότι είναι studio; Γιατί και στη Φυλής τα μπουρδέλα είναι σε κατοικημένη περιοχή, στη Λιοσίων τα βρίσκεις πάνω σε πολυσύχναστο δρόμο με συνεργεία δίπλα κλπ χώρια που κάποια είναι ακριβώς απέναντι στο Carefour που άνοιξε πριν λίγο καιρό, στη Βριλησσού άμα πας θα δεις studio δίπλα σε μαγαζιά, οπότε πού είναι το πρόβλημα με την εχεμύθια όταν παντού σχεδόν έτσι είναι τα πράγματα; :think:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Εννοείς ότι κάνει "μπαμ" ότι είναι studio; Γιατί και στη Φυλής τα μπουρδέλα είναι σε κατοικημένη περιοχή, στη Λιοσίων τα βρίσκεις πάνω σε πολυσύχναστο δρόμο με συνεργεία δίπλα κλπ χώρια που κάποια είναι ακριβώς απέναντι στο Carefour που άνοιξε πριν λίγο καιρό, στη Βριλησσού άμα πας θα δεις studio δίπλα σε μαγαζιά, οπότε πού είναι το πρόβλημα με την εχεμύθια όταν παντού σχεδόν έτσι είναι τα πράγματα; :think:

οχι ρε φιλε.δεν εννοω οτι κανει μπαμ οτι ειναι στουντιο.

βαλε το μυαλο σου λιγο να σκεφτει. θα καταλαβεις τι εννοω. αστο σου λεω.

δεν αγαπας την προσωπικη σου ζωη?  υπαρχουν κι αλλου πουτανες. ετσι κι αλλιως μετριοτητες εχει απο κοπελες.

δεν αξιζει το ρισκο.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
οχι ρε φιλε.δεν εννοω οτι κανει μπαμ οτι ειναι στουντιο.

βαλε το μυαλο σου λιγο να σκεφτει. θα καταλαβεις τι εννοω. αστο σου λεω.

δεν αγαπας την προσωπικη σου ζωη?  υπαρχουν κι αλλου πουτανες. ετσι κι αλλιως μετριοτητες εχει απο κοπελες.

δεν αξιζει το ρισκο.

Λες να κρύβονται από πίσω μυστικές υπηρεσίες και συνομωσίες; :think: :think: :think: Άμα είναι έτσι να μην ξαναπατήσουμε! :S
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Λες να κρύβονται από πίσω μυστικές υπηρεσίες και συνομωσίες; :think: :think: :think: Άμα είναι έτσι να μην ξαναπατήσουμε! :S

οχι ρε φιλε δεν κρυβονται μυστικες συνομωσιες. πιο απλο . πιο νιανια να στο κανω?

δεν υπαρχει εχεμυθεια.και για να κανεις αυτη τη δουλεια ,να παρεχεις αυτες τις υπηρεσιες πρεπει να υπαρχει εχεμυθεια.


και μουναρες κοπελες στο μαγαζι.

ε..

0/2 αυτο το στουντιο.. ;)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
οχι ρε φιλε δεν κρυβονται μυστικες συνομωσιες. πιο απλο . πιο νιανια να στο κανω?

δεν υπαρχει εχεμυθεια.και για να κανεις αυτη τη δουλεια ,να παρεχεις αυτες τις υπηρεσιες πρεπει να υπαρχει εχεμυθεια.


και μουναρες κοπελες στο μαγαζι.

ε..

0/2 αυτο το στουντιο.. ;)

Ναι, ρε φίλε, αλλά πάλι δε μου εξηγείς τί εννοείς με το ότι δεν υπάρχει εχεμύθεια; Μπορείς να μου δώσεις και ένα παράδειγμα για το πού υπάρχει εχεμύθεια στον αγοραίο έρωτα για να ξέρω;
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ναι, ρε φίλε, αλλά πάλι δε μου εξηγείς τί εννοείς με το ότι δεν υπάρχει εχεμύθεια; Μπορείς να μου δώσεις και ένα παράδειγμα για το πού υπάρχει εχεμύθεια στον αγοραίο έρωτα για να ξέρω;


οχι. φιλε πηγαινε στο στουντιο σπυρου πατση. οτι ειχα να πω το ειπα.

και δεν με ενδιαφερει να εξηγησω περισσοτερο. δεν με νοιαζει τι θα πιστεψεις. αμα ειχα μαγαζι θα με ενοιαζε.

μια φορα μιλαμε.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
οχι. φιλε πηγαινε στο στουντιο σπυρου πατση. οτι ειχα να πω το ειπα.

και δεν με ενδιαφερει να εξηγησω περισσοτερο. δεν με νοιαζει τι θα πιστεψεις. αμα ειχα μαγαζι θα με ενοιαζε.

μια φορα μιλαμε.

Μα δεν έχει να κάνει μ'εμένα, έχει να κάνει με το πώς μπορείς εσύ να στηρίξεις το επιχείρημά σου, εγώ εσένα προσπαθώ να προστατεύσω και όχι να στηρίξω το studio.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Μα δεν έχει να κάνει μ'εμένα, έχει να κάνει με το πώς μπορείς εσύ να στηρίξεις το επιχείρημά σου, εγώ εσένα προσπαθώ να προστατεύσω και όχι να στηρίξω το studio.

μα δεν ειναι επιχειρημα.

επιχειρημα θα ηταν αν ειχα στουντιο. οπως καποια τσατσα που βγαινει και διαφημιζει το προιον της.

εμενα στα αρχιδια μου τι θα πιστεψεις. καταθεση ψυχης κανω.

μη με ζαλιζεις αλλο. :2funny:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
μα δεν ειναι επιχειρημα.

επιχειρημα θα ηταν αν ειχα στουντιο. οπως καποια τσατσα που βγαινει και διαφημιζει το προιον της.

εμενα στα αρχιδια μου τι θα πιστεψεις. καταθεση ψυχης κανω.

μη με ζαλιζεις αλλο. :2funny:

Επιχείρημα είναι όταν δίνεις παράδειγμα για να τεκμηριώσεις τη γνώμη σου και να τη στηρίξεις εκτός κι αν έχω ξεχάσει τα Ελληνικά μου. Εάν μπαίνεις απλά για να πεις τον πόνο σου για την άτιμη κοινωνία του αγοραίου έρωτα τότε κανένα πρόβλημα. Απλά μην περιμένεις να ασπαστεί κανείς τη γνώμη σου. Άμα σε ζάλισα να σου στείλω δραμαμίνη :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Επιχείρημα είναι όταν δίνεις παράδειγμα για να τεκμηριώσεις τη γνώμη σου και να τη στηρίξεις εκτός κι αν έχω ξεχάσει τα Ελληνικά μου. Εάν μπαίνεις απλά για να πεις τον πόνο σου για την άτιμη κοινωνία του αγοραίου έρωτα τότε κανένα πρόβλημα. Απλά μην περιμένεις να ασπαστεί κανείς τη γνώμη σου. Άμα σε ζάλισα να σου στείλω δραμαμίνη :2funny:

φιλε πηγαινε να καταθεσεις τα φραγκα σου. σου αξιζει.

δεν θελω να ασπαστει κανενας την γνωμη μου.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ωχ ηρθε και η γραφικη φιγουρα του σαιτ.. γαμηθηκε το τhread . την κανουμε.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
φιλε πηγαινε να καταθεσεις τα φραγκα σου. σου αξιζει.

δεν θελω να ασπαστει κανενας την γνωμη μου.

Για να το λες κάτι θα ξέρεις παραπάνω! Εξάλλου το δηλώνεις ότι "δεν έχεις σχέση με τον αγοραίο έρωτα" οπότε είσαι έμπιστος!
Τσίμπα και τη δραμαμίνη αφού σίγουρα σε ζάλισα! Μασητή και με γεύση πορτοκάλι :2funny:

URL]]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
πεστααα....


η αγαμια σε μερικους φαινεται οτι τους κανει αληθωρους.


παντως οι κοπελες δεν ειναι τα μονα στραβα αυτου του στουντιο.

Καλημερα :)

Δεν βλεπω το λογο της διαμαχης, εφοσον ως ατομο κοπτεσαι τοσο πολυ για το οτι τα μπουρδελα, τα studio και γενικα ο πληρωμενος ερωτας ειναι ο στραβος ο δρομος και οτι πρεπει τα ατομα να απομακρυνθουν απο αυτα τα "μονοπατια".

Αυτα που λες για το δικο μας στουντιο, φανταζομαι τα πιστευεις και για ολα τα υπολοιπα, καθως τα εντασσεις και αυτα στον πληρωμενο ερωτα. Οταν με τοση θερμη υποστηριζεις την θεση σου, πρεπει να την υποστηριζεις καθολικα και χωρις εξαιρεσεις, η μηπως κανω λαθος?

Ο καθε ενας αποφασιζει τι θα κανει τα λεφτα που εχει βγαλει με κοπο, δεν μπορει κανεις να του επιβαλει καποιον συγκεκριμενο τροπο με τον οποιο θα τα χαλασει, ποσο μαλλον να δυσφημιζει ενα στουντιο στο οποιο η προσπαθεια που εχει καταβληθει ειναι πολυ μεγαλη, συνεχης, αλλα και με αποτελεσμα ως προς το προσωπο του πελατη. Αυτο πιστευω το βλεπουν καθημερινα οι πελατες μας, και απο εδω μεσα αλλα κυριως απο κοντα που ερχονται ειτε για να δουν τις κοπελες ειτε για να περασουν μαζι τους. :)

Βεβαια παντα υπαρχουν και αυτοι που δεν μενουν ευχαριστημενοι. Ειναι λογικο και απολυτως φυσιολογικο, και αυτο που κανουμε σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι να κοιταμε τα λαθη μας και να τα διορθωνουμε μεσα σε λογικο χρονικο διαστημα για να κερδισουμε και αυτη την μεριδα πελατων, αλλα και για να τους δειξουμε οτι τα λεφτα τους δεν θα πανε χαμενα. :)

Οταν αναφερεσαι στις εργαζομενες κοπελες με ασχημο τροπο, οπως επισης και για τους πελατες γενικα τετοιοων καταστηματων, προσβαλεις τον ιδιο σου τον εαυτο πρωτα και κυρια, εχοντας τοσα πολλα post σε ενα site που ειναι για αυτο τον σκοπο..;) Ειναι λιγακι ειρωνια δηλαδη, και το να βροντοφωναζεις για εχεμυθεια και λοιπα κακως κειμενα για το στουντιο, ειναι αρκετα αντιφατικο. Και ειναι αντιφατικο για τον λογο οτι θα επρεπε να το φωναζεις ανεξαιρετως σε ολων των στουντιο τα threads, εαν οντως πιστευες στα λεγομενα σου περι αγοραιου ερωτα! ;)

Ο κοσμος που μας επισκεπτεται, μπορει και κρινει την ποιοτητα των υπηρεσιων αλλα και του στουντιο μας, με ολα τα καλα η τα ασχημα τα οποια μπορει να εχει βιωσει μεσα απο αυτο. Καλο θα ηταν λοιπον να αφησουμε τον καθενα να βγαλει τα δικα του συμπερασματα μεσα απο τις δικες του εμπειριες και οχι να αφοριζει κατοπιν ερευνας που εχει κανει για φιλο του...:)

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom