Νέα

Studio 40 (Σπύρου Πάτση 40)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα :)

Απο τις 5 μεχρι και τις 11 στο στουντιο θα ειναι η Τζεσικα :)


 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Αυτη τη στιγμη και μεχρι το πρωι θα βρισκεται στο στουντιο η Βικτωρια



 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Στην πρωινη βαρδια στο στουντιο θα βρισκεται η Βικτωρια :)


 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Xθες βραδυ βαρδυνη βαριδα, σημερα πρωινη η Βικτωρια,

Εκει κοιμαται? Ποτε ξεκουραζεται?
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Xθες βραδυ βαρδυνη βαριδα, σημερα πρωινη η Βικτωρια,

Εκει κοιμαται? Ποτε ξεκουραζεται?

Kαλησπερα :)

Το κανουν αρκετες κοπελες αυτο, οταν εχουν μια βραδυνη βαρδια να παιρνουν και την αμεσως επομενη πρωινη, καθως οι πρωινες βαρδιες ειναι αρκετα πιο ξεκουραστες, ειδικα τις καθημερινες ;)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Aπο τις 5 και μεχρι τις 11 στο στουντιο θα βρισκεται η Σοφια :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Kαλησπερα :)

Το κανουν αρκετες κοπελες αυτο, οταν εχουν μια βραδυνη βαρδια να παιρνουν και την αμεσως επομενη πρωινη, καθως οι πρωινες βαρδιες ειναι αρκετα πιο ξεκουραστες, ειδικα τις καθημερινες ;)
Να διευκρινησω οτι δεν ειχε καμια δοση ειρωνιας το post μου.

Απλα μου εκανε εντυπωση, το συνεχες ωραριο εργασιας, μιας και εγω κανω βραδυνες βαρδιες στην δουλεια μου, και θεωρω οτι "καπακι" πρωι ειναι εξωντωικο.

Ευχαριστω για την απαντηση. :thumbsup:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Να διευκρινησω οτι δεν ειχε καμια δοση ειρωνιας το post μου.

Απλα μου εκανε εντυπωση, το συνεχες ωραριο εργασιας, μιας και εγω κανω βραδυνες βαρδιες στην δουλεια μου, και θεωρω οτι "καπακι" πρωι ειναι εξωντωικο.

Ευχαριστω για την απαντηση. :thumbsup:

Η Βικτώρια πάντως σύμφωνα με το πρόγραμμα θα είναι ΚΑΙ απόψε το βράδυ.

ΥΓ: Ας μην επαναλάβω ότι αυτό κάποτε το λέγαμε "εμπλοκή"  :grin:
 

aggelos80

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα....Η Αμάντα μας θα είναι σήμερα το βράδυ???????
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Να διευκρινησω οτι δεν ειχε καμια δοση ειρωνιας το post μου.

Απλα μου εκανε εντυπωση, το συνεχες ωραριο εργασιας, μιας και εγω κανω βραδυνες βαρδιες στην δουλεια μου, και θεωρω οτι "καπακι" πρωι ειναι εξωντωικο.

Ευχαριστω για την απαντηση. :thumbsup:

Δεν το πηρα ειρωνικα! :)

Οντως πολλες φορες ειναι κουραστικο, γιαυτο αλλωστε μετα απο διπλοβαρδιες τα κοριτσια παιρνουν ρεπο μια μερα της επιλογης τους για να ξεκουραστουν :)

Σημερα το βραδυ τελικα θα ειναι η Αμαντα, εγινε μια αλλαγη στο προγραμμα :)

 

aggelos80

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρομαι!!!

Σας ευχαριστώ πολύ.....Θα σας τιμήσω !
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Πιστευω το θεμα το εξαντλησαμε :)

Η Βικτωρια οπως και ολες οι κοπελες στο μαγαζι βλεπουν το τι γραφεται εδω για αυτες, ειτε καλο ειτε κακο, ακουν τα σχολια και την γνωμη των πελατων απο το μαγαζι ( ειτε αυτοι που περασαν ειτε οχι ) και αναλογως βελτιωνουν/προσαρμοζουν τις υπηρεσιες τους.

Δεν πιστευω οτι ειναι καλο για κανεναν να γινεται τοσο μεγαλο θεμα απο το πουθενα. Οπως γραφετε εδω ειναι μια πανεμορφη κοπελα με μετριες εως χαλια υπηρεσιες. Οι κριτικες εχουν μια καλα λογια, μια ασχημα. Οι πελατες στο μαγαζι οι περισσοτεροι φευγουν ευχαριστημενοι. Δεν γινεται να ειναι ολοι μα ολοι ευχαριστημενοι, μακαρι να μπορουσαμε να το επιτυχουμε αυτο, οχι μονο στις δουλειες αλλα και στην προσωπικη μας ζωη. :)

Γιαυτο και προσπαθουμε και εμεις για την χρυση τομη, απο θεμα υπηρεσιων και εμφανισης των κοριτσιων που συνεργαζομαστε αλλα και της περιποιησης του χωρου μας ως μαγαζι. :)
Καλυτερα να λες " Θα κανουμε οτι μπορουμε , το καλυτερο ,να σας ευχαριστησουμε ".
Το να κανεις κριτικη ,στις αποψεις των πελατων ,δεν στο ζητησε κανεις.Ο πελατης θα πει την γνωμη του και αν δεν σου αρεσει ,ειναι προβλημα σου.
Ξερουμε πολυ καλα την κοροϊδια που κανουν τα μπουρδελα και τα στουντιο .Αλλα εκει παιζετε εντος εδρας.
Εδω ο κοσμος λεει ελευθερα την αποψη του ,και αφου μιλας εκ μερους του μαγαζιου ,και δεν εισαι πελατης ,αλλα κερδιζεις απο την επιχειρηση ,το να κανεις εδω κριτικη των σχολιων των πελατων,οπως "δεν ειναι για κανενα καλο να γινεται τοσο μεγαλο θεμα" ,ειναι τουλαχιστον απαραδεκτο.Το αφεντικο σου σε πληρωνει να κανεις ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ του μαγαζιου σας ,οχι να κανεις ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΚΡΙΤΙΚΗ στους ΠΕΛΑΤΕΣ .
 

aggelos80

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλυτερα να λες " Θα κανουμε οτι μπορουμε , το καλυτερο ,να σας ευχαριστησουμε ".
Το να κανεις κριτικη ,στις αποψεις των πελατων ,δεν στο ζητησε κανεις.Ο πελατης θα πει την γνωμη του και αν δεν σου αρεσει ,ειναι προβλημα σου.
Ξερουμε πολυ καλα την κοροϊδια που κανουν τα μπουρδελα και τα στουντιο .Αλλα εκει παιζετε εντος εδρας.
Εδω ο κοσμος λεει ελευθερα την αποψη του ,και αφου μιλας εκ μερους του μαγαζιου ,και δεν εισαι πελατης ,αλλα κερδιζεις απο την επιχειρηση ,το να κανεις εδω κριτικη των σχολιων των πελατων,οπως "δεν ειναι για κανενα καλο να γινεται τοσο μεγαλο θεμα" ,ειναι τουλαχιστον απαραδεκτο.Το αφεντικο σου σε πληρωνει να κανεις ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ του μαγαζιου σας ,οχι να κανεις ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΚΡΙΤΙΚΗ στους ΠΕΛΑΤΕΣ .

Καλημερα :)

Εαν ελεγα οτι "θα κανουμε ο,τι μπορουμε , το καλυτερο ,να σας ευχαριστησουμε " πιστευεις οτι δεν θα εβγαιναν καποιοι να πουν οτι τα λεμε αυτα για να καθησυχασουμε τον κοσμο και για να τους πιασουμε πελατες? ( οπως εχει ειπωθει στο παρελθον ) ?

Τι θα αλλλαζε δεν καταλαβαινω...  :-

Προφανως και ο καθε ενας θα πει την αποψη του, δεν προκειται να με δεις να παραθετω κριτικες ( ειτε θετικες ειτε αρνητικες ) και να σχολιαζω το τι και το πως. Το καθε τι ειναι καλοδεχουμενο, εαν και εφοσον εχει και φυσικη υποσταση, δηλαδη υπηρξε ως γεγονος. Ειτε ηταν μια αρνητικη, ειτε θετικη κριτικη, ειτε ενα καλο η ασχημο σχολιο. ;)

Δεν θυμαμαι να επιτεθηκα σε καποιον ο οποιος εγραψε αρνητικα σχολια ;) :) Ισα ισα, ακομα και τα αρνητικα σχολια χρειαζονται ετσι ωστε να βλεπουμε τα λαθη μας και να τα διορθωνουμε.  :)

Σαν επιχειρηση, αυτο που θελουμε ειναι να ειναι και οι πελατες και εμεις ευχαριστημενοι. Το να γινεται μια αεναη συζητηση γυρω απο μια κοπελα που οι υπηρεσιες της σε μερικους αρεσουν και σε μερικους οχι ( αυτο γινεται με ΟΛΕΣ τις κοπελες εξαλλου σε ολα τα μαγαζια... ) δεν πιστευω να ωφελει κανεναν.. Η κανω λαθος??  :huh: :huh:

Προφανως και ο καθενας λεει ελευθερα την αποψη του, και αυτο ζηταμε :) Αλιμονο αν ψαχναμε μονο τα καλα λογια ωστε να πιαστουμε απο αυτα και να εφησυχασουμε... :)

Πως γινεται ομως, την μια να ειναι αρνητικο η διαφημιση των κοριτσιων ( δες λιγο πιο πριν την συζητηση ) και την αλλη η συζητηση με τους υπαρκτους/μελλοντικους πελατες? ;)

Δεν ειναι κακο ο καθενας να εχει την αποψη του, ισα ισα αυτο ειναι που ζηταμε :) Οταν ομως συντηρειται μια κατασταση η οποια ουτε εμας, αλλα ουτε και εσας εξυπηρετει, τοτε καλο θα ηταν να προχωρουσαμε, για το καλο ολων :)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Τελικά την τίμησα την Αμάντα μας...πρώτη φορά αλλά έμεινα υπερευχαριστημένος!!!!!! Και απο κοντά είναι καλύτερη απο τις φώτος......

Καλημερα :)

Οι φωτογραφιες παντα ειναι ενα δειγμα απο την πραγματικοτητα ;)

Χαιρομαι που περασες καλα :)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Στην πρωινη βαρδια του μαγαζιου θα βρισκεται η Τζεσικα :

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom