Νέα

Studio 40 (Σπύρου Πάτση 40)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα !

Στην πρωινη βαρδια θα βρισκεται η Βικτωρια :)




 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Αυτη τη στιγμη στο στουντιο βρισκεται η Τζεσικα :)



 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
καλησπερα και χρονια πολλα! γενικα δεν πηγαινω σε στουντιο αλλα αυτες τις μερες μου καρφωθηκε να παω σε κατι πολυ καλο ( εμφανισιακα κυριως ) και μετα απο αρκετο ψαξιμο που εκανα σε σελιδες πολλων στουντιο λεω να επισκεφτω βικτορια την παρασκευη. μου το προτεινετε??? :huh:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
καλησπερα και χρονια πολλα! γενικα δεν πηγαινω σε στουντιο αλλα αυτες τις μερες μου καρφωθηκε να παω σε κατι πολυ καλο ( εμφανισιακα κυριως ) και μετα απο αρκετο ψαξιμο που εκανα σε σελιδες πολλων στουντιο λεω να επισκεφτω βικτορια την παρασκευη. μου το προτεινετε??? :huh:

Καλησπερα!

Χρονια πολλα με υγεια :)

Η Βικτωρια ειναι πολυ ομορφη, και στο προσωπο που δεν φαινεται στις φωτογραφιες ειναι παρα πολυ γλυκια και χαμογελαστη κοπελα.

Αν θελεις να την επισκεφτεις την Παρασκευη, καλυτερο θα ηταν να ερχοσουν στην πρωινη βαρδια για να εισαι πιο "ανετα" καθως εχει λιγοτερο κοσμο στο μαγαζι. Σου την προτεινω καθως ειναι απτις κοπελες με τους περισσοτερους πελατες στο στουντιο και εχει ορεξη για δουλεια και θα σε αφησει ικανοποιημενο. :)

Σκεφτεσαι για απλο προγραμμα η καποιο εξειδικευμενο οπως ποδολαγνεια για παραδειγμα?
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
μαλιστα.. ελπιζω και γω να μεινω ικανοποιημενος!!  :) ουτως η' αλλως για την πρωινη βαρδια σκεφτομαι.. σκεφτομαι απλο προγραμμα δεδομενου του οτι δεν ειμαι φαν ποδολαγνειας και αν ειναι οντως τοσο ομορφη θαθελα να την απολαυσω οσο το δυνατον περισσοτερο..!!

ps: απο σωμα βλεπω παντως σκιζει.. ευτυχως ειμαι πιο ψηλος βεβαια!  ;)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
μαλιστα.. ελπιζω και γω να μεινω ικανοποιημενος!!  :) ουτως η' αλλως για την πρωινη βαρδια σκεφτομαι.. σκεφτομαι απλο προγραμμα δεδομενου του οτι δεν ειμαι φαν ποδολαγνειας και αν ειναι οντως τοσο ομορφη θαθελα να την απολαυσω οσο το δυνατον περισσοτερο..!!

ps: απο σωμα βλεπω παντως σκιζει.. ευτυχως ειμαι πιο ψηλος βεβαια!  ;)

Ναι, η πρωινη βαρδια ειναι παντα λιγακι πιο "ξεκουραστη" για τις κοπελες, και προτεινεται αν καποιος δεν θελει να αγχωθει ;)

Πιο ψηλος απο την Βικτωρια? Ποσο πιο ψηλος πια?!  :cheesy:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ναι, η πρωινη βαρδια ειναι παντα λιγακι πιο "ξεκουραστη" για τις κοπελες, και προτεινεται αν καποιος δεν θελει να αγχωθει ;)

Πιο ψηλος απο την Βικτωρια? Ποσο πιο ψηλος πια?!  :cheesy:
Η Βικτωρια ειναι 1.78 .
Κυπαρισσι .
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Αυτη τη στιγμη στο στουντιο και μεχρι τις 7 το πρωι θα βρισκεται η Βικτωρια  :-* :-*





 

cartepillas23

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
176
Like
40
Πόντοι
1
καλησπερα πια κοπελα προτινετε για σπεσια προγραμα?
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
καλησπερα πια κοπελα προτινετε για σπεσια προγραμα?

Καλησπερα!

Οταν λες σπεσιαλ προγραμμα ποιο εννοεις?

Πρωκτικο, αυταρχικο, ποδολαγνεια? Υπαρχουν αρκετα!

Και για το καθε ενα υπαρχει και η "αντιστοιχη" κοπελα, που το γνωριζει καπως καλυτερα και θα ευχαριστηθεις περισσοτερο. Βεβαια καθε κοπελα εαν της εξηγησεις αυτο που θελεις θα κοιταξει να το κανει με τον πιο καλο τροπο ωστε να περασεις ομορφα :)
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Εχω παρει την Βικτωρια .
Δεν εχω κανει 69.
Ερωτηση : Οταν λεμε 69 ,σημαινει οτι μπορει κανεις ,αν πληρωσει
τα 70 να φιλησει την "γατα " της ?
 

Chilavert

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
64
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
10
Kαλησπερα και απο εμενα, επισκευτηκα το στουντιο σας πριν λιγες μερες, οπου περασα λιγο χρονο με την Αμαντα και σε γενικες γραμμες περασα ομορφα.

Ηθελα να ρωτησω αν η Βικτωρια προσφερει πρωκτικο προγραμμα και σε ποια τιμη καθως σκεφτομαι να την επισκεφτω.

Ευχαριστω πολυ και χρονια πολλα!  :)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Kαλησπερα και απο εμενα, επισκευτηκα το στουντιο σας πριν λιγες μερες, οπου περασα λιγο χρονο με την Αμαντα και σε γενικες γραμμες περασα ομορφα.

Ηθελα να ρωτησω αν η Βικτωρια προσφερει πρωκτικο προγραμμα και σε ποια τιμη καθως σκεφτομαι να την επισκεφτω.

Ευχαριστω πολυ και χρονια πολλα!  :)

Καλησπερα και χρονια πολλα και σε εσενα :)
Δυστυχως η Βικτωρια δεν προσφερει αυτο το προγραμμα  :-

Η Βικτωρια κανει ολα τα αλλα προγραμματα, εαν σε ενδιαφερει ακομα για αυτην. ( αυτο το λεω καθως μερικοι δεν ενδιαφερονται για καποια κοπελα αν δεν κανει ενα συγκεκριμενο προγραμμα, και κυριως οι λατρεις του πρωκτικου ! ).

Δηλαδη ποδολαγνεια, σεξ σοου, 69, και αυταρχικο.

Εαν θελεις πρωκτικο μπορεις να επιλεξεις την Νικολ η την Σοφια που το προσφερουν :)

erevnitis έγραψε:
Εχω παρει την Βικτωρια .
Δεν εχω κανει 69.
Ερωτηση : Οταν λεμε 69 ,σημαινει οτι μπορει κανεις ,αν πληρωσει
τα 70 να φιλησει την "γατα " της ?

Αυτο πολλες φορες εξαρταται και απο την κοπελα. Πολλες απλα καθονται στη σταση 69 και προσφερουν στοματικο στον πελατη, ενω αλλες αφηνουν να τις γλειψεις κιολας ;)

 

Chilavert

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
64
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
10
χμμμ Κριμα ... παντως σκεφτομαι να περασω μια απο αυτες τις μερες για την Βικτωρια, απο οτι φαινεται θα παραβλεψω την ελλειψη πρωκτικου, την εχω δει στις φωτογραφιες και εμφανισιακα ειναι σαν μοντελο.

ευχαριστω.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
σπυρου πατση εχεις ενα πμ!  :cheesy:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
χμμμ Κριμα ... παντως σκεφτομαι να περασω μια απο αυτες τις μερες για την Βικτωρια, απο οτι φαινεται θα παραβλεψω την ελλειψη πρωκτικου, την εχω δει στις φωτογραφιες και εμφανισιακα ειναι σαν μοντελο.

ευχαριστω.

Kαλημερα :)

Το πρωκτικο ειναι "ειδικο" προγραμμα και δυστυχως η ευτυχως δεν το κανουν ολες οι κοπελες. Πιστευω με τη Βικτωρια θα περασεις το ιδιο καλα οσο θα περνουσες με μια αλλη κοπελα με πρωκτικο :)

Μπορεις παντα βεβαια να διαλεξεις καποια αλλη, αλλα εφοσον σου εκανε "κλικ" η Βικτωρια τοτε γιατι οχι ? :)

Asdor καλημερα και σε εσενα, ειδα το pm σου και σου εχω απαντησει :)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Αυτη τη στιγμη στο στουντιο βρισκεται η Αμαντα :




 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom