Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Βριλησσού 12 σήμερα πρωινή η Καίτη. Χώρος 8/10, υποδοχή 9/10, Καίτη εμφάνιση 8/10 (Σωματότυπος πιπίνι σαν την Καρίνα από Ιάσωνος 19α σε 15% μεγεθύνση, χωρίς το ερεθιστικό γαλάζιο βλέμμα και 2 τόνους πιό σκούρο ξανθό μαλλί), απόδοση 6/10 (χαμογελαστή, καμμία αντίρρηση σε αλλαγή στάσης, αλλά πρακτικά συμμετοχή κάτω του μετρίου).
Σίγουρα θα μπορούσε να προσποιηθεί λίγο περισσότερο και θα ήταν πολύ καλύτερη. Οταν για παράδειγμα της ζητάς να χαιδευτεί η ίδια μάλλον δεν αρκεί ν' ακουμπήσει το χέρι της επάνω της.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Πέραν της εμπειρίας μου με την Καίτη, πρέπει να πώ ότι ό χώρος, η υποδοχή και η συμμετοχή της Σιμόν στο forum βαθμολογούνται από μένα τουλάχιστον με 10/10 γιατί αν κάποια από αυτές που ξέρω άκουγε για παράπονα, το πιθανότερο είναι να έβριζε. Αντίθετα η Σιμόν δέχεται την κριτική με σκοπό να βελτιώσει την κατάσταση και αυτό από μόνο του είναι ξεχωριστό.
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΛΑ πως περασατε εγω τελεια λοιπον αυριο ειμαι απογευμα σαββατο κ κυριακοι το πρωη.Καιτη αυριο πρωη σαββατο κ κυριακι απογευμα....μπορει σε λιγες μερες να εχω εκπλιξη....φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

Επισκέπτης
συμμετοχή της Σιμόν στο forum βαθμολογούνται από μένα τουλάχιστον με 10/10 γιατί αν κάποια από αυτές που ξέρω άκουγε για παράπονα, το πιθανότερο είναι να έβριζε. Αντίθετα η Σιμόν δέχεται την κριτική με σκοπό να βελτιώσει την κατάσταση και αυτό από μόνο του είναι ξεχωριστό.

Όχι σαν κάτι άλλες κομπλεξάρες που δέχονται μόνο το "είσαι φανταστική", "είσαι πανέμορφη", "είσαι τέλεια", "σε παντρεύομαι", κτλ, κτλ. Εκεί όμως οδηγεί η κατάντια :)
 

Επισκέπτης
Πολλά φιλιά ΣΙΜΟΝΕ που έχεις τα κότσια να διαβάζεις προσωπικους εμφανιασιακούς χαρακτηρισμούς (για μένα άδικους, αλλά ...de gustibus et coloribus non est disputandum) και να απαντάς με τόσο ανυπόκριτη και καλοπροαίρετη διάθεση.
Είσαι από τις μοναδικές εξαιρέσεις στον "κλάδο" όπως αναφέρει και ο συνάδελφος παραπάνω.
Σ'αγαπάμε, αν δικαιούμαι να χρησιμοποιήσω πληθυντικό. 
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
xmxmxmxmxm
Ενιαφέρουσα περίπτωση η SIMONE.
Αν και εκτός των γούστων μου (βυζί), είναι σίγουρο πως θα την τιμήσω κάποια μέρα σύντομα..

Εκτός του άκρου επαγγελματισμού είναι καλό κ ωραίο να υπάρχει μία τέτοια επικοινωνία με πελάτες...
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΛΑ πως περασατε εγω τελεια λοιπον αυριο ειμαι απογευμα σαββατο κ κυριακοι το πρωη.Καιτη αυριο πρωη σαββατο κ κυριακι απογευμα....μπορει σε λιγες μερες να εχω εκπλιξη....φιλια ΣΙΜΟΝΕ
Τώρα δεν κατάλαβα.. όταν λές "αύριο" εννοείς Παρασκευή??? Ώρες???
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Η η Σιμόν μίλησε στην Καίτη, ή η Καίτη είναι καλύτερη τη δεύτερη φορά ή (το πιθανότερο) όπως πολλές γυναίκες είναι με τα φεγγάρια της. Σήμερα σε αντίθεση με την πρώτη φορά, εξαιρετικό (κυριολεκτικά εξαιρετικό) GFE. Προφανώς ήταν ξεκούραστη γιατί δεν έχει δουλειά αυτές τις μέρες αλλά θα δείξει πως θα εξελιχθούν τα πράγματα. Εχοντας κόλλημα με αυτό το σωματότυπο, είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα ξαναδοκιμασω.

Με την ευκαιρία να ευχαριστήσω τη Σιμόν που ανακοινώνει το πρόγραμμα!
 

k4v0ur1d10n

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ένα μεγάλο μπράβο στη Σιμόν!!!
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΛΑ η εκπλιξη ειναι η Ρουμπυ απο αγιο δομινικο.ειναι μιγαδα οπος εγω, 20 χρονων με μεγαλα βυζια.θα ειναι σημερα απο το απουευμα στις 6.00 ως ξημεροματα 2.00...σας περιμενουμε ολουσ....φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

Επισκέπτης
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΛΑ η εκπλιξη ειναι η Ρουμπυ απο αγιο δομινικο.ειναι μιγαδα οπος εγω, 20 χρονων με μεγαλα βυζια.θα ειναι σημερα απο το απουευμα στις 6.00 ως ξημεροματα 2.00...σας περιμενουμε ολουσ....φιλια ΣΙΜΟΝΕ

Ειναι μεγάλα 5αρια ή τσαμπα θα ερθουμε ?
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα πρωτα να ευχαριστισω ολοι σας για την αγαπη που μου δινουνε,οπως σας ειπα πρωσπαθουσα να φερω καινουρια κωπελα σημερα ειναι η ΡΟΥΜΠΗ απω αγιο δομινικο ειμουνα εκει μαζι της κ αυτοι που περασανε μου ειπανε ολα καλα,αυριο πρωη θα εχουμε την ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ επησης απω αγ.δομινικο 19 χρωνο ασπρο δερμα κοκινο μαχρι μαλι πρασινα ματια μονο που δεν εχει βιζι ειναι η πρωτη φορα που δουλεβει γενικα σε αυτο το χορο αλα πιστευω στο λατινο τεμπεραμεντο,εγω θα δουλεβω στα ρεπω κ η ΚΑΙΤΗ μωλης γηνει καλα διαθετησε.....
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
εχω κατι να σας πω κ θα θελα παρα πολυ να με καταλαβει,οπως ξερεται εκτιμω πολυ την γνωμη σας κ σεβομαι ολοι που πανε στο μαγαζι.Πρωτα χιλια σηγνωμη για ενα παιδυ που πηγε κ δεν ειμουνα καλα δεν ξερω γιατι απλα δεν ειμουνα ανετι κ δεν μπορεσα να τον ευχαριστησω πως μαρεσει δεν ευτεγαι εκεινος αλα εγω ειμουνα αμιχανα μεχρι που τραυμαξα...δευτερο προσπαθησα να κρατησω την τημι αλα φιλαρακια δεν αντεξα γιατι τωρα με της καινουριες αυξαινον τα εξοδα τοτε εκανα 40 νορμαλ,50νορ.μασα.χαλ,90φουλ69,ελ.στομ.μασ,αμα δεν εκανα ετσι με βλεπω κοριδαλο.....το σιστεμα το μαγαζι ξερεται οχι βιασινη κ αμα τελειωνουμε γρηγορα ρωταμε....με πολοι αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

bordelakia

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ήθελα να τονίσω οτι σήμερα που επισκέφτηκα τον χώρο δεν υπήρχε σαπούνι σε κανένα δωμάτιο. Απλα έχετο υποψησου. Παντως έχεις φτιάξει φοβερό χώρο!!! Αλλα η υγιηνή πάνω απο όλα!!!!
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ΣΗΓΝΩΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ δροπη μου μωλης πηρα τηλ κ ειπα να κοιταξουνε...ευχαριστω που ειπες.ΣΙΜΟΝΕ
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
καθε ποτε ειναι η Ρουμπη και η αλλη δομινικανη?
 

Επισκέπτης
ΣΙΜΟΝΕ θα φέρεις καμια κοπέλα με τεραστια βυζιά ?
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
γιασας φιλαρακια...η ΡΟΥΜΠΗ ειναι σημερα μεχρι της 2 κ αυριο το ιδιο....ζαρας27 τι να κανω για μενα που δεν εχω της ΡΟΥΜΠΗ ειναι μια χαρα α μην ξεχναμε ειναι αληθεινο....φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom