Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Kαλημερα.....τι κανεται ολοι ελπιζω πολυ καλά...αυριο αρχιζει καινουρια κωπελα απω της 6 μεχρι 2 το πρωη.ωνομα ΣΙΛΒΙΑ απω ΟΥΝΓΑΡΙΑ.οπως παντα περημενω της κριτικες σας,το πρωη ειναι η ΛΑΝΑ,οπως καταλαβενεται δεν θα δουλεβω εχω ρεποοοοοοοοοοοο καταφερα....φιλια σε ολους με πολυ αγαπη ΣΙΜΟΝΕ.
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα οπως ειπα χτες ειχα ρεπο περασα καλα.....νεα χτες αρχισε μια καινουρια τελικα ειναι η ΛΑΡΑ απω τσεχια....την ειδα δεν θα το πιστευεψεται εχει βιζι....οπως ξερεται εγω κ η λανα δεν εχουμε.το προγραματης ειναι ολα κ προκτι....ειναι πολυ ωραια κοπελα παλια δουλεβε σε στριρ....θα ειναι την πεμπητι μετα της 6 το απογευμα.αυριο ειναι η ΛΑΝΑ πρωη κ εγω το μετα της 6.πεμπητι ειναι τα γκενεθλεια μου θα ειμαι το πρωη κ ΛΑΡΑ το βραδυ.θα χαρω πολυ να θας καιρασω στα γκενεθλεια μου εστο κ δεν ειμαι εκει....φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

Επισκέπτης
καλημερα οπως ειπα χτες ειχα ρεπο περασα καλα.....νεα χτες αρχισε μια καινουρια τελικα ειναι η ΛΑΡΑ απω τσεχια....την ειδα δεν θα το πιστευεψεται εχει βιζι....οπως ξερεται εγω κ η λανα δεν εχουμε.το προγραματης ειναι ολα κ προκτι....ειναι πολυ ωραια κοπελα παλια δουλεβε σε στριρ....θα ειναι την πεμπητι μετα της 6 το απογευμα.αυριο ειναι η ΛΑΝΑ πρωη κ εγω το μετα της 6.πεμπητι ειναι τα γκενεθλεια μου θα ειμαι το πρωη κ ΛΑΡΑ το βραδυ.θα χαρω πολυ να θας καιρασω στα γκενεθλεια μου εστο κ δεν ειμαι εκει....φιλια ΣΙΜΟΝΕ
χρόνια πολλά ΣΙΜΟΝΕ στα λέω από σήμερα μιας και αύριο θα ταξιδεύω για διακοπές.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
καλημερα οπως ειπα χτες ειχα ρεπο περασα καλα.....νεα χτες αρχισε μια καινουρια τελικα ειναι η ΛΑΡΑ απω τσεχια....την ειδα δεν θα το πιστευεψεται εχει βιζι....οπως ξερεται εγω κ η λανα δεν εχουμε.το προγραματης ειναι ολα κ προκτι....ειναι πολυ ωραια κοπελα παλια δουλεβε σε στριρ....θα ειναι την πεμπητι μετα της 6 το απογευμα.αυριο ειναι η ΛΑΝΑ πρωη κ εγω το μετα της 6.πεμπητι ειναι τα γκενεθλεια μου θα ειμαι το πρωη κ ΛΑΡΑ το βραδυ.θα χαρω πολυ να θας καιρασω στα γκενεθλεια μου εστο κ δεν ειμαι εκει....φιλια ΣΙΜΟΝΕ

Σιμόνε να τα εκάτοστήσεις!
Η Λάρα που λές απο οτι κατάλαβα κάνει και πρωκτικό?
ποσο κοστίζει αυτό?
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
simone σου εχω στειλει ενα pm και θελω να μου απαντησεις αν μπορεις.
θα τα πουμε και απο κοντα συντομα.
πολλα φιλια και χρονια πολλα να δεν τα πουμε νωριτερα.
 

Επισκέπτης
Χρόνια πολλά simon να είσαι πάντα καλά και να προσφέρεις στους γύρω σου χαρά :) :)
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
στης 13:30 περασα απο το εν λογο μαγαζι. τα πραγματα ειναι οπως ακριβως τα εχουν πει και τα αλλα παιδια. απο εμφανιση πολυ μετρια αλλα παρα πολυ ευχαριστη και ανθρωπινη με πολυ καλη συμπεριφορα και συμετοχη.
πηρα το προγραμμα με τα 60€ το οποιο ειχε ακαποτο(δεν το ηξερα), η κοπελα δεν παιζεται στο τσιμπουκι, το γουσταρει το θεμα και αυτο φαινεται. γενικα στα προκαταρτικα (χαμουρεμα) ειναι πολυ καλη. σε φροντιζει πολυ και στο γλυψημο των @@ ειναι πολυ καλη και επιμονη. αφου λοιπον μου τα εκανε σαν τα μπαλακια του τενις απο το γλυψημο και την πιπα (η οποια ηταν αργη βασανιστικη, βαθεια και υγρη), ανεβηκε απο πανω και με αρχισε σε μια "ιπποδρομια" super. η κοπελα εχει ταλεντο, μιλαμε για τρομερο κουνημα. δεν καταφερα να αλλαξω σταση, μιας και μου ειχε βαλει τα χερια κατω και με "ιππευε" κανονικα, με αποτελεσμα να κολησω εκει και μετα απο λιγο να καταθεσω τους χυμους μου.
Συνοψιζοντας η κοπελα ειναι βερζουβιος και την ξερει την δουλεια της πολυ καλα. δεν σε ξενερωνει πουθενα, αρκει να συμβιβαστης με το οτι δεν ειναι top στην εμφανιση (οχι οτι ειναι χαλια, αλλα εχουμε δει και πιο καλα μωρα), στις υπηρεσιες της ομως ειναι top.
πολυ καλη εμπιρεια, προτεινω να δοκιμασετε.
Αν ειναι και οι αλλες κοπελες που εργαζονται εκειτοσο καλες θα γινει στεκι.
 

Επισκέπτης
χρονια πολλα τσαχπινογαργαλιαρα μου!!!καλα πιτσιλισματα !!!!!να σαι καλα και παντα ευτιχισμενοι!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
περασα το απογευμα απο το στουντιο της Σιμονε.
Πηγα για Λάρα και βρήκα ... Καίτη!
Το στουντιο πολυ ομορφο. Ειχε στο σαλόνι και τουρτα, ουισκακι και ξηροκάρπια, κερασμα του μαγαζιου για τα γεννεθλια της Σιμόνε!
Για την Καιτη που πήρα διαβάστε σε λίγο στις κριτικές. Πάρα πολυ καλή.
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Περασα χτες το βραδυ και ειχε ενα Ρουμανακι δεν θυμανε ονομα το χτυπησα πολυ καλο.
Πηρα το προγραμμα με 60€ ακοποτη πιπα και γαμηση σε διαφορες στασεις και οπως παντα ευγενεστατες και η τσατσα και αυτη ολα καλα.
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους η ΣΙΜΟΝΕ ειμαι τωρα ειναι η ΚΑΙΤΗ απω ΡΟΜΑΝΙΑ θα ειναι μεχρι τις 2 το πρωη αυριο ειναι η ΜΑΡΙΝΑ κ ΚΑΙΤΗ.εγω δεν δουλεβω αυτες της μερες.....περημενω σχολια απω της καινουριες.....Θελω να ευχαριστισω ολοι για της ευχες κ την παρουσια σας στο μαγαζι στα γκενεθλεια μου......σας φιλω γλυκα ΣΙΜΟΝΕ
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Απο οτι διαβαζω υπαρχουν τρια προγραμματα 40,60,80 μηπως ξερει κανεις τι περιλαμβανει το καθενα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
40 απλό, 60 ακά + 69 + sex show και 80 ακά + 69 + μασάζ + sex show... Τουλάχιστον για Καίτη αυτά ΑΚΡΙΒΩΣ ισχύουν.
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ χαιρωμε που με τιμησανε με της ευχες σας χαιρωμε που περνατε καλα στο μαγαζι,θελώ παντα να μου πειτε αμα καποια πραγματα δεν θας σαρεσει για να δουμε τι μπορουμε να κανουμε.....pitsilistis για να διαβαζω αυτο που εγραψες κανω μια ωρα παντος ευχαριςτω α ξερω τωρα ποιος εισαι.....φιλια γλυκα ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΣΙΜΟΝΕ
 

Colo Barini

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Να πω και γω την εμπειρία μου με βριλισού 12 και Καιτη...

Πολύ ωραίο το studio και η κυρία πολύ καλή και ευγενική.

Η Καίτη, ωραίο ρουμάνικο κοριτσάκι σαφώς καταβεβλημένο. Το κάναμε περίπου 10 λεπτά σε διάφορες στάσεις, με ελαχιστη συμετοχή και με μερικά διαλείματα γιατί πόναγε οταν με ρώτησε αν υπάρχει καποιο πρόβλημα και οτι σε λιγό θα έπρεπε να φύγει γιατι την περιμένουν άλλοι πελάτες. Καπου εκεί ξενέρωσα τις είπα οτι δεν φταέι αυτή απλα είναι λίγο ψεύτικο το όλλο θέμα και την άφησα να φύγει χωρίς να την πιτσιλίσω.

Τουλάχιστον Καίτη δεν νομίζω να ξανατιμήσω. 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Να πω και γω την εμπειρία μου με βριλισού 12 και Καιτη...

Πολύ ωραίο το studio και η κυρία πολύ καλή και ευγενική.

Η Καίτη, ωραίο ρουμάνικο κοριτσάκι σαφώς καταβεβλημένο. Το κάναμε περίπου 10 λεπτά σε διάφορες στάσεις, με ελαχιστη συμετοχή και με μερικά διαλείματα γιατί πόναγε οταν με ρώτησε αν υπάρχει καποιο πρόβλημα και οτι σε λιγό θα έπρεπε να φύγει γιατι την περιμένουν άλλοι πελάτες. Καπου εκεί ξενέρωσα τις είπα οτι δεν φταέι αυτή απλα είναι λίγο ψεύτικο το όλλο θέμα και την άφησα να φύγει χωρίς να την πιτσιλίσω.

Τουλάχιστον Καίτη δεν νομίζω να ξανατιμήσω.  

Θα συνηγορήσω κι εγω με τους προλαλήσαντες.΄Έχω τιμήσει δυο φορες το στούντιο, μια με τη Σέρβα Λάνα και μια με τη Ρουμάνα Καίτη. Και οι δυο κανανε αγγαρεία. Πίπα νευρική και άψε σβήσε. Μονο η πάρλα κράτησε πολύ. Συμμετοχή μηδενική. Έχει άλλα καλά βέβαια το στούντιο, είναι καθαρό, ήσυχο και οι τιμές είναι καλές, αλλά δεν αρκεί. 
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Οποιος ξερει ποιες ωρες και μερες ειναι η Καιτη εκει...καλοδεχουμενος...!
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους μωλης διαβασα το οτι εγηνε με CK69,COLO BARINI,HEELOVER.στο στουδιο ληπαμε παρα πολυ για οτι εγηνε η σερβα δεν ειναι πια εκει για την καιτη θα μηλεισω μαζι της,γιατι οπως ειναι γνωστο προσπαθω να κανω κατι πιο ανθρωπινο.δεν γνοριζω τι ωρα περασες αν τελειωνε ι οχι την βαρδια της η συμπεριφορρατης ειναι απαραδεκτι κ εγω ιδια εχω παρει στο τελος της βαρδιας απλα λεω πριν στο ανθρωπο αυτο μονο αμα γινει αλλαγι.χιλια σιγνωμη ευχαριστω που ειπατε...με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ.
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Με ολα αυτα ξεχασα να πω οτι απω αυριο γυριζω θα ειμαι απω της 6 μεχρι 2 κ τριτε απω 10 εως 6...θας φιλο γλυκα ΣΙΜΟΝΕ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom