Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
στη διάθεση σου :2funny:
 

Επισκέπτης
Με έχετε βάλει στην πρίζα τώρα... ίσως την κάνω το σκ για Σιμόν!

Σιμόν... ετοιμάσου, θα σου ΄ρθω μάλλον! ;)
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Στείλε και μία φωτό να σε δούμε  :-)
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπεραααααααααααα,ειμαι πολυ χαρουμενη με τα σχολια  ολοι σας.ΝΕΟ αυριο θα ερθει μια κωπελα το απογευμα απω της 6 μεχρι 2 Μικαελα το ωνομα της,ξερω οτι σας ειπα για καινουριες στο χορο αλλα δεν ειναι τοσο ευκολο....ελπηζω να σινεχηζεται να περνατε καλα εγω θα ειμαι το πρωη απω 12 μεχρι 2,για κυριακι μαλον θα ειμαι βραδυ,για αυτους που πανε αυριο να μου πειτε την γνωμη ελικρινα....ευχαριστω φιλια πολλα.ΣΙΜΟΝΕ
 

Επισκέπτης
Λοιπόοοοοοοον... πριν λίγο επισκέφθηκα το εν λόγω στουντιάκι. Από χώρο σκίζει, δε λέω! Είναι κλασσικό στούντιο και καλών προδιαγραφών. Η τσατσά ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ, με ρώτησε αν ήθελα νερό ή φραπεδάκι! Στο "ποίημα" είπε ότι η κοπέλα είναι η Σιμόν και ξεκινάμε από 40 ευρώ και είναι +20 για κάτι extra το οποίο όμως δεν διευκρίνησε, είπε ότι το κανονίζεις με την κοπέλα. Όλα καλά μέχρι εδώ, ανάβω κι ένα τσιγάρο κι η τσατσά τρέχει και μου φέρνει το τασάκι από το διπλανό τραπεζάκι! Είπαμε, ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ!

Μετά από 2-3 λεπτά σκάει μύτη η Σιμόν. Ψηλή, με σγουρό μαλλί αλλά... περιφέρεια και.... αρκετές "κουκίδες" (=κυτταρίτιδα). Σε καμία περίπτωση χοντρή αλλά... δεν μου έκανε το κλικ να περάσω να δω κι εγώ επιτέλους αυτή την εξαιρετική περιποίηση που λένε οι συνάδελφοι που την έχουν πάρει. Ως γνωστόν προτιμώ τα αδύνατα και λυγερά κορμάκια.

Αυτά! Aπλά σηκώθηκα, περνώντας από μπροστά της της χαμογέλασα κι έφυγα.

Sorry Σιμόν, no offence, απλά γούστα είναι αυτά.
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
liomas.δεν παρεξιγω ουδεν προβλημα χερωμαι για την εληκρηνια σου,σημερα μεχρι της 2 το πρωη ειναι η κλαρα απω ρομανια.φιλια πολα ΣΙΜΟΝΕ
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
liomas.δεν παρεξιγω ουδεν προβλημα χερωμαι για την εληκρηνια σου,σημερα μεχρι της 2 το πρωη ειναι η κλαρα απω ρομανια.φιλια πολα ΣΙΜΟΝΕ
Περιγραφή της κοπέλας ? Λέω να περάσω μία βόλτα :-)
 

adonis3

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εμενα μου αρεσει που μπαινει h Simone και μπορει να μιλησει με πολλους απο εμας.
Αρε τυχερακηδες εκει στην αθηνα....Εμεις εδω στην θεσσαλονικη ειμαστε για τα μπαζα..
Simone μπραβο κουκλα μου ελπιζω να περνας καλα και να κανεις να περνανε και οι αλλοι..
Οταν θα κατεβω παντος μπορει να σε επισκεπτω...
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερουλα,σε ολους οπως ξερεται σημερα δεν δουλεβω γιες λεω να βγω βολτουλα αλα ειναι η Κλαρα απω ρομανια δουλεβε παλια τριγετα υποκρατος κτλ...ειναι μια ωμορφη κοπελιτσα της μηλεισα κ ζητισα να ειναι χαλαρα στο χρονο,θα ειναι παλη αυριο πρωη κ εγω θα ερθω στις 6 το απογ.μεχρι 2..φιλια πολα ΣΙΜΟΝΕ
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
γειά σου βρε σιμόν με τις ωραίες εξηγήσεις σου...
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Έχουμε τηλ από Βριλήσσου 12;
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
:dancing:καλημερα πως οερασατε χτες εγω πολυ καλα.το τηλ.210 *******1 ειμαστε ανοιχτα απω 11 το πρωη εως 2 το πρωη.τωρα ειναι η ΚΛΑΡΑ στις 6 ειμαι εγω φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

adonis3

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κριμα να μην ειμαι αθηνα....
Θα εκανα μια επισκεψη μετα της 6 στην Σιμονε..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
ωραία σεξυ ρουμάνα η Κλαρα, δυστυχώς δεν είχα χρόνο να περάσω. Την επόμενη φορά. Μην την έχει πάρει κανείς στη  Τριγγέτα;
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
σιμον θα ηθελα να σε ρωτησω αν κανεις ποδολαγνεια και ποσο παει?
 

adonis3

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σιμον γνωρισε μας καμια φιλη σου σαλονικια...
στειλε κανα πμ με κανα τηλ εδω στα βορεια:)
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.644
Πόντοι
456
Πηγα αποψε το βραδυ,καλος χωρος,ευγενικη η κυρια στην υποδοχη (δεν μου παει να την αποκαλεσω τσατσα),το κλιματιστικο στο σαλονι σε παγωνει (παρτε κανα μπουφανακι μαζι σας) και ερχομαι στο ουσιαστικα.Λοιπον η Σιμον δεν μου αρεσε,στηθος σχεδον ανυπαρκτο,απο σωμα Βραζιλιανικο κορμι μεν αλλα χαλαρη,προσωπο χαλια,να σκεφτειτε οτι αρχισα να κοιταω τα χερια της μηπως ειναι κανενα τραβελι.Προθυμη βεβαια,ευγενικη αλλα ως εκει,με  απλα λογια δεν με εφτιαξε και τελειωσα για να μη τη στεναχωρησω.
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα.για το κλιματισμος ξερεται τι κρυο εχουμε περασει,σας παρακαλω οταν ειναι πολυ δινατο να πειτε γιατι θα το κλεισω με ευχαριστησει.λοιπομ αυριο το πρωη ειμαι εγω κ το βραδυ η κλαρα....ευχαριστω φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
ΣΙΜΟΝΕ κάνεις prive προγράμματα (30 λεπτά, 1 ώρα κτλ)?
Φιλιά και σε σένα
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
simon κουκλα μου εχω να σε δω πολυ καιρο απο ιπποκρατουs 144 στη βριλησσου 12 εχειs τελικα και αλλη κοπελα ? και αν ναι ποιο ειναι το προγραμμα .(εννοειται τωρα που ειδα που εισαι οτι θα σε επισκεφτω ) και θα σου κανω και προτασειs το τι θελουμε ολοι εμειs. ΤΟ SITE τι γινεται το εφτιαξεs ? φιλια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom