Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Από προγράμματα τι κάνει η Σιμόν;
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Καλά ρε παιδιά πλάκα κάνετε ? Δεν ξέρω απο σερβις γιατι μόλις την είδα δε πέρασα καν. Άσχημη τη βρήκα και έψαξα για άλλες πολιτείες... Στο 46 είναι μια ξανθιά απο Γερμανία(η τσατσά λεει ότι είναι απο Σουηδία), μακριά, τσάμπα τα 60 γιούρο ...
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους,πρωτο εφειαξα το κλιματισμος ετσι νομιζω.....προσπαθησα να μπω στο ειμαι call gil αλλα ειχανε φυγε τις κριτικες..για οποιος πανε ταξιδακια καλα να περασεται κ μην ξεχνατε να μπινεται μια τεκιλιτσα για μενα φιλιααα
 

Ypsom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλά ρε παιδιά πλάκα κάνετε ? Δεν ξέρω απο σερβις γιατι μόλις την είδα δε πέρασα καν. Άσχημη τη βρήκα και έψαξα για άλλες πολιτείες... Στο 46 είναι μια ξανθιά απο Γερμανία(η τσατσά λεει ότι είναι απο Σουηδία), μακριά, τσάμπα τα 60 γιούρο ...

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα φίλε μου... Βλέπεις κουκλάρες που νομίζεις ότι θα σε πάνε στα ουράνια, μπαίνεις και το μετανιώνεις...
Μπορεί η Σιμόν να μην είναι κούκλα, αλλά βγάζει τόσο αισθησιασμό που αν σκεφτείς ότι το μόνο που θέλεις είναι να περάσεις καλά, μπαίνεις και δεν το μετανιώνεις. Αν πρόσεξες μέχρι στιγμής δεν διάβασες αρνητικά σχόλια από κανέναν από αυτούς που δοκίμασαν.

Και φυσικά δεν αναφέρομαι σε εκτρώματα όπου χρειάζεται να κάνεις ηρωισμούς για να φτάσεις στο τέλος. Αναφέρομαι σε νορμάλ καταστάσεις όπου βλέπεις ότι βγαίνει η φλόγα...

Η γυναίκα είναι ηφαίστιο...
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολους,πρωτο εφειαξα το κλιματισμος ετσι νομιζω.....προσπαθησα να μπω στο ειμαι call gil αλλα ειχανε φυγε τις κριτικες..για οποιος πανε ταξιδακια καλα να περασεται κ μην ξεχνατε να μπινεται μια τεκιλιτσα για μενα φιλιααα
και τεκιλίτσες και σαμπουκίτσες ματάκια μου ότι θέλεις εσύ αλλά πριν φύγω θα σε γνωρίσω σίγουρα αστέρι μου....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Αφού η γλυκυτάτη Σιμόν, προς τιμην της, μας ζητάει κάποιες ιδέες για να βελτιώσουμε τις προσφερόμενες υπηρεσίες, θα πω κι εγω μια ιδέα που απευθύνεται φυσικά και σε όλους τους υπόλοιπους εργαζόμενους σε στούντια. Πολλοί από εμάς πηγαίνουμε στα στούντια προς εκπλήρωση κάποιων φαντασιώσεων. Μια από αυτές έχει να κάνει και με το ντύσιμο της κοπέλας. Μου έχει τύχει να περάσω με μια οχι και τόσο όμορφη κοπέλα μόνο και μόνο επειδή φορούσε πολύ ωραία παπούτσια ή είχε ζαρτιέρες ή σέξυ ντύσιμο γενικότερα και να μην περάσω με πραγματικά μοντέλα γιατί εμφανιζονταν απλώς γυμνά. Προτείνω λοιπόν μια ιδέα που είναι διαδεδομένη στα μπουρδέλα του σόχο στο Λονδίνο και μάλιστα με πολύ καλά αποτελέσματα. Στο δωμάτιο υπάρχει μια μικρή γκαρνταρόμπα όπου ο πελάτης μπορεί να επίλέξει ένα φόρεμα ή ένα από τα είδη παπουτσιών που υπάρχουν ή καλσόν κλπ και να ντύσει την κοπέλα με αυτά. Δεν είναι τόσο τρομερό, Χρειάζονται δυο τρια φορέματα και 4-5 διαφορετικά είδη παπουτσιών , high heels, Μπότες κλπ κλπ.
Αυτή η υπηρεσία μπορεί να χρεώνεται έξτρα στο πρόγραμμα που θα πάρει ο πελάτης. Νομίζω 10 ευρώ θα ήταν μια χαρά. Πιστεύω ότι θα αποφέρει και οικονομικά στην κοπέλα. Υπάρχουν πολλοί που γουστάρουν να το κάνουν με μια ντυμένη κοπέλα ή απλώς να τους κάνουν μια πίπα ή μια ποδομαλακία. Επίσης αν μπορείς να ανανεώνεις την κοπέλα ντύνοντάς την όπως σου αρέσει θα πας και θα ξαναπάς στην ίδια γιατί δεν θα τη βαριέσαι. Στο Λονδίνο υπάρχει ανάμεσα στα φορέματα και στολή νοσοκόμας και άλλα τέτοια που μπορεί να απευθύνονται σε διάφορα βίτσια που έχει ο καθενας.
Ας βάλουμε λίγη ποικιλία και λίγη φαντασία και πιστεύω πως αν Σιμόν το κάνεις αυτό θα είσαι πρωτοπόρος και σε λίγο καιρό θα προσπαθούν όλοι να σε φτάσουν.
Αυτά και σκεφτείτε τα. Με εκτίμηση και ευχές για καλές δουλειες. 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πολλοί από εμάς πηγαίνουμε στα στούντια προς εκπλήρωση κάποιων φαντασιώσεων.   

και πολλοι απο εμας παμε στα "πολιτιστικα ιδρυματα με την δεκαευρη ή δωδεκαευρη εισοδο" προς εκπληρωση καποιων φαντασιωσεων.....μονο που οι δικες μας φαντασιωσεις ειναι ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ"..........
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
και πολλοι απο εμας παμε στα "πολιτιστικα ιδρυματα με την δεκαευρη ή δωδεκαευρη εισοδο" προς εκπληρωση καποιων φαντασιωσεων.....μονο που οι δικες μας φαντασιωσεις ειναι ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ"..........

Άσε τις φαντασιώσεις ρεεε...πάρε τη γυναίκα και τραβάτε για κανά μπάνιο :rockon:

:)
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
βρε σιμόν είσαι και σήμερα ανοιχτή μέχρι τις 12?.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Άσε τις φαντασιώσεις ρεεε...πάρε τη γυναίκα και τραβάτε για κανά μπάνιο :rockon:

:)

αντε ρε........που θα μας πεις να ξεκολλησουμε κιολας!και για μπανιο μονο "εκει που κανουν μπανιο οι στριππερ" θα πηγαινα οποτε η γυναικα σπιτι.......
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε παιδιά η σιμόν είναι και σήμερα μέχρι τις 12?..
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους ευχαριστω για τα σχολια,κ οπως ξερεται προσπαθω να ειμαι σινεπεις στις απαντισεις με πολα ορθογραφικα λαθοι αλλα με μεραικι.heellover ι ιδεα σου μαρεσει θα προσπαθησου αυτη την ευδομαντα να βαλο μια δουλαπα στο δοματιο εχω διαφορα στειλο ρουχα κ εμενα μ'ρεσει το διαφορετικο το να βγει γιμνη δεν θεορω προκλιτικο.φιλια
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
talos 43καλησπερα ειμαι καθεμερα απω 12 εως 12 πολες φωρες μενω μεχρι 1.....φιλα
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ταλος ειμαι καθε μερα απω 12 εως 12 πολες φορες μενω λιγο παραπανω οποτε θες ελα απω κει.......φιλια
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Επισκεψη Σαββατο μεσημερι, οπως παντα η Σιμον εξαιρετικη.Οπως παρατηρησε καποιος συναγωνιστης, οντως δεν ειναι "θεα", αλλωστε αυτο ειναι υποκειμενικο, ΑΛΛΑ, η αποδοση της ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ. Στα θετικα του χωρου, η ευκολια παρκαρισματος και το "απομακρο" που διευκολυνει οσους "παρανομουν".
 

johnny2_x

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Πόσο χρόνο εχει ο πελάτης πάνω-κάτω γυρω στο μεσημέρι,12-2;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
το site στο ιντερνετ φτιάχτηκε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom