Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
iou_77 οπως εχω πει ετοιμαζω ενα πρωσοπικο σιτε με φοτογραφιες κτλ.......μωλης ειναι ετοιμο θελω να μου πεις την αληθεια αμα σου αρεσει ι οχι....... :-*

τι εγινε τελικα με το σαιτ΄΄ ετοιμαστηκε?  εχουμε αγωνια....
 

spz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
πηγα εχτες κατα τις 5 απο βριλησου 12
ο χωρος αρκετα ωραιος,καθαρος το κυριοτερο για μενα.
η σιμον ωραια κοπελια λιγο αγριοφατσα αλλα απο σωμα αρκετα καλη.
ειναι πολυ ζεστη και συζητησιμη στο προκειμενο τωρα κανει πολυ καλη δουλεια για τα δικα μου γουστα.
πολλα προκαταρκτικα ωραιο τσιμπυκακι και διαφορες στασεις.
τιμη 40 το απλο. τι απλο δηλαδη που σε σχεση με αλλα μαγαζια ηταν αρκετα καλο.
και οτσατσος ευγενεστατος,μιλησαμε και για το σιτε,οποιος παει να της το πει οτι την ειδε στο σιτε δειχνει να το
υπολογιζει.
αυτα τα ολιγα
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Καλημερα.Η Βριλησου φιλε σε ποιον δημο ειναι?Αθηναίων ή αλλη περιοχή?
 

spz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω που ανηκει
ειναι ο περιφεριακος του γαλατσιου αλλα προσεξε το 12 ειναι απο την κατω μερια του δρομου
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
97
Like
4.785
Πόντοι
22.915
Καλημερα.Η Βριλησου φιλε σε ποιον δημο ειναι?Αθηναίων ή αλλη περιοχή?
Στο Δ. Αθηναίων ανήκει.
Ειναι ο Περιφερειακός Πολυγώνου
Μετά τα δικαστήρια στο επόμενο φαναρι αριστερά και ανεβαινουμε.
Το 12ιναι στο δεξι χερι
 

Ypsom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στο στούντιο της Σιμόν Βρυλλισού 12...

Σήμερα λοιπόν κατά τις 12.30 επήγα στο καινούργιο στούντιο που άνοιξε η Σιμόν...
Αναφαιρόμενος αρχικά στον χώρο και την εν γένει αντιμετώπιση από το μαγαζί μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος. Καθαροί οι χώροι, κλειματισμός σε όλα τα δωμάτια απ΄ότι κατάλαβα και το βασικότερο (λόγω της υπερβολής ζέστης) δυνατότητα να κάνω ένα ντουζάκι, πολύ βασικό θα έλεγα.

Οσον αφορά την Σιμόν, θα προσπαθήσω να είμαι όσο γίνεται πιο αντικειμενικός.
Οπως γνωρίζουμε είναι Βραζιλιάνα, μελαμψή. Τώρα αν κάποιου του αρέσουν αυτού του είδους οι γυναίκες είναι καθαρά προσωπικό.
Ομως η γυναίκα είναι πραγματικό ηφαίστιο. Το χαδιάρικο στυλ που έχει και το νάζι που βγάζει είναι κάτι το απίστευτο. Δεν ξέρω αν πράγματι είναι έτσι, ή υποκρίνεται. Αυτό που προσπαθώ να πω είναι ότι συμπεριφέρεται με ένα τρόπο που δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε ανάψει.
Αφού μου έκανε ένα μασαζάκι στην πλάτη με γύρισε ανάσκελα, μου έκανε μία περιποίηση στους όρχεις με την γλωσούλα και τα δόντια, όπως κάνει η γάτα με το ποντίκι θα έλεγα. Με τρέλλανε.
Κάποια στιγμή της ζήτησα με παίξει με το μουνάκι της. Εδειξε ότι της άρεσε η ιδέα, και ενώ χαιδευόταν μου ζήτησε να την χαιδεύω, πράγμα φυσικά που έκανα. Φυσικά εκεί τα έδωσα όλα. Πριν καλά καλά το καταλάβω βρέθηκα να της γλύφω την κλειτορίδα. Εγώ από κάτω και αυτή να κάθεται απάνω μου. Μέχρι που τελείωσε με σπασούς και βογκητά.

Ξέρω, μη αρχίσετε πως το έκανα αυτό, φάνηκα πιο αδύνατος ίσως από όσο θα έπρεπε. Δεν χρείαζονται σχολιασμοί...

Φεύγοντας με αντιμετώπισε τόσο φιλικά, με χάδια και φιλιά που λίγο έλειψε να ξαναμπώ μέσα αντί να φύγω.

Τελειώνοντας το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι αξίζει και με το παραπάνω τα χρήματα που πήρε.

 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Η κριτική κανονικά έπρεπε να μπει στη καταχώρηση του μαγαζιού στον κατάλογο.
Όμως δεν υπάρχει το συγκεκριμένο μαγαζί. Αφού καταχωρηθεί θα μεταφερθεί η κριτική σου εκεί.
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Συναγωνιστές, τι τιμές παίζουν στο καινούργιο μαγαζί? Από κοπέλες είναι solo η Simon?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ενδιαφέρουσες κριτικές φαίνονται στον ορίζοντα...χμμμμμμμ.....
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
χμ... μάλιστα θέλω!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Επισκεψη 16.00', σημερα Πεμπτη.Εξαιρετικος χωρος, καθαροτατος, κλιματισμος πολυ δυνατος, Σιμον πολυ καλη.ΕΥΡΩ 40.Πολυ καλη αποδοση.Ωραριο 12.00'-24.00΄, ολη την εβδομαδα. Προβλημα για παρκαρισμα κανενα.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Επισκεψη σημερα στις 16.00',χωρος εξαιρετικος-με κλιματισμο πολυ δυνατο-και η Σιμον ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ !!!
ΕΥΡΩ 40,με ενθουσιασμο και πολυ "ναζι", οπως αναφερθηκε ηδη.Ωραριο 12.00'-24.00',ολη την εβδομαδα, επι του παροντος ειναι μονη, αργοτερα μπορει να δουλεψει και αλλη κοπελλα. Παρεπιπτωντος, το μαγαζι ανοιξε χτες και τοσο ο πρωτος οσο και ο τελευταιος πελατης ηταν μελη του site. Προβλημα παρκαρισματος κανενα.
 

rsga

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα που βρισκεται αυτο  ????
το ακουω παρα πολυ καλοοοοοοο για πεσ????
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
η σιμον εε? για να παμε μια επισκεψη και εκει.
ευχαριστουμε για info
 

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη δεν την ξερω την Σιμον , δωστε μια περιγραφη . Απο στηθος τι λεει , κανονικο η σιλικονη ?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Σιμον-Βραζιλιανα, μελαψη-οχι μαυρη-,ψηλη, αβυζη, αλλα με τελειο μεγαλο κωλο, πολυ δραστηρια και φιλοτιμη, παλια ειχε περασει απο Ιπποκρατους 144 και Ελληνικου Στρατου/Συγγρου.
Βριλησου 12, ειναι στο δεξι χερι οπως ανεβαινουμε απο τον δρομο των Δικαστηριων, ΑΛΛΑ, κατω απο τον Περιφερειακο. Ανεβαινωντας την ανηφορα,πριν το φαναρι που συνεχιζει στον Περιφερειακο/Βριλησου, κανουμε δεξια, ο δρομος ειναι μικρος και λεγεται Οξυρυγχου.Συνεχιζουμε λιγο σ'αυτον, αλλαζει σε Βριλησου και το 12 ειναι στο δεξι μας χερι, σε ενα πλατωμα του δρομου.Παρκαρισμα εκει, χωρις προβλημα.
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Παρακαλώ οτιδήποτε κριτικές να μπαίνουν στη www.bourdela.com/content/view/684/224/]καταχώρηση του μαγαζιού στο κατάλογο.[/url]

Αν θέλετε μπορείτε να βάλετε τις κριτικές που υπάρχουν εδώ και στον κατάλογο με βαθμολογίες.

Ευχαριστώ
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερααααααααααααα.....τι κανετε ευχαριστω για την επισκεψη που μου κανατε,θα κοιταξω το κλιματισμος συνφονω πολυ κρυο κανει αλα δεν ξερω να φιαξω,φωναξα τεκνικο ελπηζω να φιαξει αυτη τη φορα.....αμα υπαρχει κατι αλο που δεν μας θ'ρεσει πεσμω θας φιλω γλυκα ΒΕIJOS.ΣΙΜΟΝΕ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom