Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Σιμονε ,σημερα απογευμα παιζει?
μπορει καποιος να μου στειλει με pm το τηλ του σπιτιου της (που ανεβασε πριν λιγες μερες)?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Σιμονε ,σημερα απογευμα παιζει?
μπορει καποιος να μου στειλει με pm το τηλ του σπιτιου της (που ανεβασε πριν λιγες μερες)?
Στην προηγούμενη σελίδα το γράφει στην 6η,εύκολο.
Αχ θέλω και εγώ σιμόν αλλά δεν είμαι στας Αθήναις.
Σιμόν που είναι το σάιτ σου να σε δούμε?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Λοιπόοοοοοοον... πριν λίγο επισκέφθηκα το εν λόγω στουντιάκι. Από χώρο σκίζει, δε λέω! Είναι κλασσικό στούντιο και καλών προδιαγραφών. Η τσατσά ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ, με ρώτησε αν ήθελα νερό ή φραπεδάκι! Στο "ποίημα" είπε ότι η κοπέλα είναι η Σιμόν και ξεκινάμε από 40 ευρώ και είναι +20 για κάτι extra το οποίο όμως δεν διευκρίνησε, είπε ότι το κανονίζεις με την κοπέλα. Όλα καλά μέχρι εδώ, ανάβω κι ένα τσιγάρο κι η τσατσά τρέχει και μου φέρνει το τασάκι από το διπλανό τραπεζάκι! Είπαμε, ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ!

Μετά από 2-3 λεπτά σκάει μύτη η Σιμόν. Ψηλή, με σγουρό μαλλί αλλά... περιφέρεια και.... αρκετές "κουκίδες" (=κυτταρίτιδα). Σε καμία περίπτωση χοντρή αλλά... δεν μου έκανε το κλικ να περάσω να δω κι εγώ επιτέλους αυτή την εξαιρετική περιποίηση που λένε οι συνάδελφοι που την έχουν πάρει. Ως γνωστόν προτιμώ τα αδύνατα και λυγερά κορμάκια.

Αυτά! Aπλά σηκώθηκα, περνώντας από μπροστά της της χαμογέλασα κι έφυγα.

Sorry Σιμόν, no offence, απλά γούστα είναι αυτά.

Όπως τα λέει ο LiOmAs, για χώρο, ευγένεια, περιποιήσεις κλπ, με τη διαφορά ότι εγώ πέρασα στο δωμάτιο...Η κοπέλλα, μάγκες είναι ΔΥΝΑΜΗ στο κρεβάτι, γουστάρει τη δουλειά της, είναι πάντα χαμογελαστή και πρόσχαρη και σε καμία περίπτωση δεν κάνει αγγαρεία!!! :boobies:

Στο δωμάτιο, πολύ καλό μασάζ, δυνατό μπουκιτσί με ορχεογλύψιμο, και πολλές στάσεις, από πάνω, ιεραποστολικό, πλαγιοκολλητό κιαι τελείωμα με πισωκολλητάκι :rockon:

Κανένα ίχνος βιασύνης, παίζει και μπανάκι για όσους γουστάρουν :rockon:

Σιμόν, κούκλα μου, είσαι ηφαίστειο, να είσαι καλά  :dancing:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλημεραααααα.....τι κανεται ολα καλα,λοιπομ το σιτε υπαρχει ειδα κ εγω,πρωσοπικα δεν ειναι αυτου περημενα,αυριο θα παω να δω για να κανω καποιες αλαγες λαθος ηλικια ειμαι 28 οχι 25...το μαγαζι ειναι απω 10 εως 2 το πρωη,κ η μασκα που βαλανε στο πρωσοπο δεν ειναι αυτη που ζητισα.καταλαβατε δεν ειμαι ευχαριστιμενη...αυριο ειναι η Λανα απω σερβια το πρωη για κ βραδυ εγω.φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Aν είναι εύκολο στο gallery βάλε φωτό και από τις άλλες κοπέλες που δουλεύουν στο μαγαζί. Πολύ καλή προσπάθεια πάντως θα σε επισκεφτώ σύντομα:)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Aν είναι εύκολο στο gallery βάλε φωτό και από τις άλλες κοπέλες που δουλεύουν στο μαγαζί. Πολύ καλή προσπάθεια πάντως θα σε επισκεφτώ σύντομα:)

ευγε σιμον!επιτελους μια εστω και μικρη προσπαθεια να ερθει ο επιχειρηματιας σε επαφη με τον πελατη πιο αμεσα.....αντε και με φωτο περισσοτερες ακομη!φανταστειτε τί δουλεια θα ειχανε τα στουντιο αν ηταν λιγο πιο φθηνα,ειχαν οργανωμενα σαιτ και καλες υπηρεσιες σε στυλ αμστερνταμ(μασαζ κλπ...).Εγω προσωπικα θα εξοικονομουσα ισα με 100 ευρω το μηνα απο αλλες μου δραστηριοτητες.......χεχε
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
ευγε σιμον!επιτελους μια εστω και μικρη προσπαθεια να ερθει ο επιχειρηματιας σε επαφη με τον πελατη πιο αμεσα.....αντε και με φωτο περισσοτερες ακομη!φανταστειτε τί δουλεια θα ειχανε τα στουντιο αν ηταν λιγο πιο φθηνα,ειχαν οργανωμενα σαιτ και καλες υπηρεσιες σε στυλ αμστερνταμ(μασαζ κλπ...).Εγω προσωπικα θα εξοικονομουσα ισα με 100 ευρω το μηνα απο αλλες μου δραστηριοτητες.......χεχε
Eιναι λιγο χλωμη στο προσωπο! Τρωγε παιδι μου, μην μενεις νιστικη!  :rockon:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αυτή η μάσκα μάλλον θα τρομάξει τον κόσμο!

Έχει μετρό εκεί κοντα;
 

riderer

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
178
Like
6
Πόντοι
1
Η μάσκα είναι τραγική όντως.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τα θρεντ, οπως σωστα παρατηρησε καποιο παληκαρι συγχωνευτηκαν, καθως πλεον αφορουσαν και τα δυο το συγκεκριμενο καινουριο μαγαζι..
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Αυτή η μάσκα μάλλον θα τρομάξει τον κόσμο!

Έχει μετρό εκεί κοντα;
Μετρό δεν έχει αλλά αν δεν κάνω λάθος σε αυτή τη διαδρομή πηγαίνει το λεωφορείο 224 (Καισαριανή-Πολύγωνο).
Πάντως συμφωνώ πολύ καλή προσπάθεια με το site (αλλά να δούμε όλα τα κορίτσια)!

 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλημερουλα......ολα καλα κοιτα εγω εκανα μια αρχη με το σιτε οκ η μασκα ειναι 'λιγο' περιεργι προτοτιπι κ εγω στην αρχη τραυμαξα αλα αρχιζω να μαρεσει οπως καταλαβατε ολοι μου αρεσει τα το διαφορετικο.....κ αμα καλο σκευτουμε καλο ειναι λιγο το διαφορετικο....δεν μπορω να βαζω φοτο απω κοπελες αμα δεν θελουνε.φιλια σε ολοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Simon τι παίζει σήμερα στο studio(κοπέλες)? Κάνεις και prive προγράμματα?
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
γιασω μωρο σημερα το πρωη λενα σερβια,κ εγω το βραδυ....φιλια πολα ΣΙΜΟΝΕ
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
H Simon εχει παρει αρκετα κιλα παραπανω και επεισης με ξενερωσε το μουστακι της που δεν εχει αφαιρεση κατα τα αλλα απο προγραμμα παρα πολυ καλη.απο τιμες καλες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom