Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Οπως ειπα χτες η τιμες αλλαξανε ξεχασσα να πω οτι ελευ.στομ.ι 69.ι SEX SHOW ειναι 70 κ 90 φουλ.το 40 νορμαλ,50 μασ χαλαρα.Α για τους σαυμαστης της ΚΑΙΤΗ ειμουνα μαζι της σημερα σε λιγες μερες θα γυρισε σηζιταγαμε σημερα ολοι μας.σκευτομαστε κατι διαφορετικο για το δοματιο,της ειπα για τα καλα λογια που λενε για εκεινη κ εντουζιαστικε.....το προγραμα ειναι  αυριο λογο γιατρο το μαγαζι ανοιγει 12 το πρωη θα ειναι η ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ που ητανε κ σημερα,βραδυ ΡΟΥΜΠΗ,πεμπτη πρωη ΡΟΥΜΠΗ,βραδυ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ,παρασ.το ιδιο,σαβατ.ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ πρωη κ ΡΟΥΜΠΗ βραδυ κυριακοι δεν ξερω ακωμα γιατι μπορει να γυρισει ΚΑΤΗ.Αμα αλλαξει κατι γραφω,παιδια οπως ξερεται ι κωπελες ειναι καινουριες στο χορο περημενω οπως παντα την κριτικες σας...με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπουλα μου θα ειναι μεχρι 2 παρα. στο μαγαζι δεν εχω καμια που κανει προκτικο ληπαμε...φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Σιμόν να διαβάζεις και τις κριτικές στην αρχή του site. ΚΑι η Ρούμπη και η Μανταλένα έχουν από μία. Σχετικά καλές αλλά αυτή για τη Ρούμπυ λέει ότι μύριζε και αυτό ήταν ή από κώλο ή από μύκητες  στο μουνί. Για κοίταξε το να πλένονται καλά από πελάτη σε πελάτη και όταν πάνε στην τουαλέτα.
Μπράβο σου και πάλι που ανακοινώνεις το πρόγραμμα. Περιμένω πότε θα είναι η Καίτη να ξαναπάω.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
+1 για τα σαπούνια!

Πέρασα απο το 12 το Σάβατο κατά τις 23.30, ήταν η Καίτη εκεί την οποία και τίμησα. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ, όπως και η συμπεριφορά της τσατσάς αλλά και η καθαριότητα και διακόσμηση του στούντιο. Αλλά πήγα να πλύνω τα χέρια μου πρίν μπέι στο δωμάτιο η Καίτη - τελειωμένο το σαπούνι... πάω να βάλω απο το σμπουάν που είχε στην ντουσιέρα - τελειωμένο και το σαμπουάν. Την επόμενη φορά θα φέρω σαπούνι μίας χρήσεως σαν κιαυτά που έχουν στα περιοδικά.
Σιμόνε δώσε πολλά φιλιά στην Καίτη απαυτόν που της μίλαγε λίγο ισπανικά (θα καταλάβει) :cheesy:, θα την ξαναεπισκεφτώ οπωσδίποτε!
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερουλα....να αρχισουμε απω το σοβαρο για την κριτικι που αναφορα της Ρουμπι διβασα την αλη μερα κ της μηλεισα καντευθεια αλα δεν ελεγε για μικτες σε αυτο μου ειναι παραξενο γιατι μωλης πηρα την σφραγηδα της αλα ειχα κανονισει αυριο να μην δουλεβει γιατι καποια θα γυρισει,τωρα που ξερω αυριο θα την παω στο προσοπικο μου γιατρο για να δουμε τη γηνεται σιγουρα αμα υπαρχει οποιο τιποτε προβλημα θα γυρισει μονο αμα γεινε καλα.....
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Τωρα να πουμε τα νεα.Για τους θαυναστεις της ΚΑΙΤΗ ΑΥΡΙΟ ΓΥΡΙΖΕΙ για λιγο καιρο δυστιχος γιατι θα φυγει για ΠΑΤΡΑ για λιγο καιρω καλο για εκεινι θα μινει μαζι μας ωμος 10 μερουλες ακομα το προγραμα δεν εχω βγαζει αλα σιγουρα αυριο πρωη θα ειναι εκει μεχρι της 6 το απογευμα,ειναι εδω μαζι μου προσπασω να της μεταφραζω οτι εχετε γραφει για εκεινη,χαρικε πολυ κα θας περημενει αυριο ξεκουραστει....φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ΟΧΙ μωρουλι ειναι μαζι μου εδω στην ιντερνετ καφε αυριο δουλεβει μεχρι της 6...φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Άυριο είπε οτι γυρίζει!

...όσο για τα κεφαλαία αργά η γρήγορα κάποιος mod θα στην μπεί διότι απαγορεύονται στο forum
 

arsenico

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
συγνωμη για τα κεφαλαια.ειμαι νεος εδω.
τωρα ποια ειναι στο μαγαζι simone?
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Εχεις δικαιο αλλα τωρα δεν ξερω να φιαξω ααααααααααααα ναι ειναι εδω μαζι μου τωρα  αμα εχεις web cam μπορεις να την δεις ....α σιγνωμη για το σαμπουνι...φιλια
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
η Ρουμπη μεχρι 6 κ μετα η μανταλενα μεχρι 2 το πρωη,αυριο πρωη μεχρι 6 Καιτη....φιλια.Σιμονε
 

arsenico

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχω.εαν θελεισ πες μου πως ειναι και ερχομαι
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
μωρουί μου αμα διαβαζεις της κριτεικες που αφορουν για την ΚΑΙΤΗ θα καταλαβεις πως ειναι ενφανισιακα κ στο δοματιο....... ;)
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Σιμόν, δεν πιστεύω να μείνει για καιρό η Καίτη στην Πάτρα! Να της πείς να γυρίσει σύντομα!
Οταν είναι ξεκούραστη είναι πολύ καλή.
Μπράβο σου που αντέδρασες αμέσως στο σχόλιο για τη Ρούμπη.
Από τι ώρα ξεκινάτε το πρωί?
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
σημερα πηρα ρουμπη με το προγραμμα τον 50€ με το μασαζ(ο θεος να το κανει).
εκτος αυτου πολυ καλη..
πολυ γλυκια στι προσωπο και ομορφουλα θε ελεγα, πολυ καλο σωματακι και υπεροχο δερμα, εχει γενικα μια φρεσκαδα και μια εξωτικη εμφανισει που δισκολα δεν θα μπεις στον πειρασμο να την δοκιμασεις.
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Καθε μερα αρχιζουμε απω της 10 το πρωη κ γυνεται αλαγει στις6 το απογευμα το μαγαζι κλινει στις 2 ξημεροματα..το βαραδυ ειναι η Ματαλενα υπαρχει κριτικει στης βαθμολογειας
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Καθε μερα αρχιζουμε απω της 10 το πρωη κ γυνεται αλαγει στις6 το απογευμα το μαγαζι κλινει στις 2 ξημεροματα..το βαραδυ ειναι η Ματαλενα υπαρχει κριτικει στης βαθμολογειας

Εσύ, Σιμόν, πότε θα είσαι στο μαγαζί κούκλα μου; :boobies:

 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
την αλη ευδομαντα θα κανω μια βαρδια ι δυο θα δω γιατι πρεπει να δουλεβουμε ολοι μας ....φιλια.... ΣΙΜΟΝΕ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom