Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
οχι αλλά τα οι παίδες απο εξω στον κήπο μέχρι για δωμάτια. Σε γιαπί μπήκα όχι σε σπίτι. Ασε που ήθελε και 40 καταλαβαίνεις πόσο καλή ήταν!
Τώρα αν πήγαινεις για ... ή για σπάτουλα πινελάκι ένας θέος ξέρει. Μαυρο στον Μαυρογιαλούρο.... (την Rouby)
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Φιλαρακι μου για της επισκευες γηνονται για να καλυτερευει ι ποιοτητα κ η εξειπιρετησε του μαγαζι,την γνωμη σου για την κωπελα ειναι σεβαστοι.ευχαριστω με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί δεν κλείνατε 2-3 μέρες να γίνουν οι επισκευές και να ξανα ανοίξετε ?
:think: :think: :think: :think:
Φιλαρακι μου για της επισκευες γηνονται για να καλυτερευει ι ποιοτητα κ η εξειπιρετησε του μαγαζι,την γνωμη σου για την κωπελα ειναι σεβαστοι.ευχαριστω με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
μονο σημερα ητανε τι να κανω σορι αν ητανε λαθος..φιλια
 

falcon_X

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Simone...
Θα λείπω σε ταξίδι εώς την άλλη εβδομάδα,θα είσαι πάνω την άλλη τρίτη ή τετάρτη.
Το προτιμώ να έρθω μετά το ταξίδι στην θάλασσα.
εκτός αν περάσω αργά σήμερα,απο κάτω μένω.
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
μονο σημερα ητανε τι να κανω σορι αν ητανε λαθος..φιλια

Πολυ marketing βλέπω. Τελικά απο εμπειρία ΒΛΕΠΩ οτι το μαγαζί σου μαλλον δεν αξίζει. Sorry baby enjoy holidays respect clients first (πρώτα να έρχετε ο μπογιατζής και μετά
η θείτσα που είχες και να κουβεντιάζουμε όλοι μαζί? ... να πώ και άλλα, αστο δεν πειράζει) Φιλιά
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπεραααααααααααααα.....σημερα θα ειναι ολη μερα και το βραδι η Καιτη.Μετα φευγει δυο μηνες στη πατρα.οποτε ολοι οι φαν τησ να ερθουν σημερα. Αυριο βραδυ θα ειμαι εγω φιλια πολα ........ΣΙΜΟΝΕ
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καλα εγω θα παω να την βρω στην πατρα τι ειναι 2.30 απο αθηνα για την καιτη και στην ουκρανια παω :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα...πρωτα να ζητισω σηγνωμη για τα πραγματα που εχουνε συμβει στο στουδιο με της καινουριες λοιμπον γιαυτο το λογο μηλεισα με την φιλη μου καιτη κ θα ειμαστε μαζη αυριο το πρωη αυτη κ εγω το βραδυ,δευ.πρωη Ρουμπη κ το βρ.καιτη,τρη.προ.εγω βρα.μανταλενα.κα παλη συγνωμη για το συμβαν....με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα...πρωτα να ζητισω σηγνωμη για τα πραγματα που εχουνε συμβει στο στουδιο με της καινουριες λοιμπον γιαυτο το λογο μηλεισα με την φιλη μου καιτη κ θα ειμαστε μαζη αυριο το πρωη αυτη κ εγω το βραδυ,δευ.πρωη Ρουμπη κ το βρ.καιτη,τρη.προ.εγω βρα.μανταλενα.κα παλη συγνωμη για το συμβαν....με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ

Μα βρε Simone τι συγνώμη και ιστορίες είναι αυτές? Ο περισσότερος κόσμος σ' βαλε στο black list νομίζω? Αυριο ή σήμερα εννοείες? Την ΚΥΡΙΑΚΗ
είσαι σύνήθως κλειστά. Οσο για την Rouby στείλτει στο κέντρο με υπόλοιπες μαύρες να δούμε τι πιάνει. Κρίμα και κα΄νεις καλή προσπάθεια αλλά
το προσωπικό σου πάσχει. Soory baby kisses we love You.
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Μωρο δυστιχος μεσα στο δοματιο δεν μπορω να ελενχω επηδι μωλης διαβασα κ δεν προλαβα να αλαξω το προγραμα τοτε.αλα αυριο κυριακη θα ειναι η καιτη πρωη κ εγω απωγευμα....
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Μωρο δυστιχος μεσα στο δοματιο δεν μπορω να ελενχω επηδι μωλης διαβασα κ δεν προλαβα να αλαξω το προγραμα τοτε.αλα αυριο κυριακη θα ειναι η καιτη πρωη κ εγω απωγευμα....
Εντάξει μωρό μη τα βαψεις μαύρα. Θα έρθω αύριο το απόγευμα, μετά τις 6 καλά? και αμα δεν μ' αρ'εσει θα ζητήσω τα λεφτά πισω? Γινονται τέτοια
πράγματα γιατί με μπερδεύεις  :think: :think: :think:
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν YuraManiakos στην αρχή που την έλεγες σε πήγαινα, αλλά το έχεισ κουράσει πολύ το θέμα με το εν λόγω στούντιο και η συμπεριφορά σου αρχίζει και γίνεται κουραστική ειδικά απέναντι στην simone η οποία σου απαντάει όσο πιο ευγενικά γίνεται. Και επειδή φαίνεται που το πάς, πές οτι ψάχνεις να γαμήσεις τσάμπα να τελιώνουμε...
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπόν YuraManiakos στην αρχή που την έλεγες σε πήγαινα, αλλά το έχεισ κουράσει πολύ το θέμα με το εν λόγω στούντιο και η συμπεριφορά σου αρχίζει και γίνεται κουραστική ειδικά απέναντι στην simone η οποία σου απαντάει όσο πιο ευγενικά γίνεται. Και επειδή φαίνεται που το πάς, πές οτι ψάχνεις να γαμήσεις τσάμπα να τελιώνουμε...

ΦΙΛΤΑΤΕ
για να λέμε την πράγματα με το όνομα τους σου απαντάω.

1) Τα πήρα στο κρανίο ΔΙΟΤΙ δεν σεβάστηκε τον ΠΕΛΑΤΗ και να μπαίνεις στο μαγαζί και να σε βλέπουν 3 μπογιατζήδες στο προαύλιο,
μετά να σου την πέφτουν 2 μαυριδεροί μετά η τσατσα του θανάτου(εντάξει είπαμε η γυναίκα θα παίρνει 200 ευρώ σύνταξη και προσπαθεί
για κατιτις παραπάνω) αλλά να μήν έρθουν και νεκροφόρες. και κάνεις τριολέ τι θέλεις παρουσία ΟΛΩΝ και μετά εμφνίζεται η μαυρούλα
που στο κέντρο βρίσκεις καλλίτερες και ζητάς συγνώμη διοτί ήταν λάθος? (Ενω τα weekend είσαι κλειστά?)

2)ΖΗΤΑΣ δημοσίως να δώσεις τα λεφτά στο ΠΕΛΑΤΗ που ΠΕΡΑΣΕ ΦΟΒΕΡΑ? ΤΟΤΕ και εγώ που να ξέρει ποιός πάω και τος λέω ΕΓΩ ήμουν δώστα
ΠΙΣΩ? Συμφωνείς? Μάλλον διαφιμιστικό ήταν το τρυκ να πείς ότι είμαστε καλό μαγαζι? ΕΝΩ ΜΠΟΡΕΟΥΣΕ να το πεις με PM?

3) OTAN τα περισσότερα review μου είναι για CT τί τζάμπα να θέλω μάλλον θα σωθώ για 40 γιούρια ΟΤΑΝ πολλόι σαν και εμένα σκάνε 400
έτσι για την καύλα μας.

ΑΡΑ Τζάμπα δεν τίθετε αλλά με έχει εκνευρίσει ο τρόπος που η φίλτατη Simone μας τα λέει.

Και τέλος δεν νομίζω καμμία Ιsabela, Ευα, Nτάρια και λίγες ακόμη να μας έχουν πεί τόσα πολλά και να πηγαίνουμε ΚΑΡΦΩΤΟΙ? (απο το site εννοώ)

ΝΟΜΙΖΩ ότι έγινα ξεκάθαρος και πάντα τα χώνω χοντρά όταν έχω απαράδεχτη συμπεριφορά. Sorry baby Simone ίσως κάποια μέρα το μαγαζί να γίνει
πολύ καλό όπως επιθυμείς και μεις θα σε τιμάμε τα μέγιστα.

Ευχαριστώ..

ΥΓ. Αν οι moderators θέλουν μπορεί να διαγράψουν τα σχετικά απο το topic.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
  Σήμερα το μεσημέρι - κριτική για Καίτη που είναι τώρα έως τις 18.00
τεχνικά- δεν μπορώ  με τίποτα να την βάλω στις κριτικές / αν θέλει καποιος μοντ,  μπορεί να το κάνει= ανεβάσει. ευχαριστώ
----
Συνολικά , μέτρια προς αρνητικά.
Πολύ ωραία και νέα η Καίτη (πιπίνι). αλλά σήμερα- μαλλον απροετοίμαστη ήταν να κανει το σέρβις, και δεν είχε διάθεση. πηρα  το πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και σεξ- σωου. =70Ε. Η συνεννόηση με την τσατσά πολύ δύσκολη γλωσσικά . Τεσπα. Πρώτο αρνητικό , η  καίτη  και όταν μπαίνει στο σαλόνι, και φεύγοντας  για το δωμάτιο . δεν κοιτάει κανέναν από τους αναμένοντας , πετάει ένα  κοφτό "nice to meet you'  στον  άνεμο ... και σπεύδει στο δωμάτιο της τσατσάς , μετά από κάθε πελάτη και υπολογίζει τα ποσοστά και τα έξτρα της σαν αν φοβαται μην την κλέψουν , με ανοιχτή  πόρτα ,υπό τα βλέμματα των πελατών. 
παρά την ξενέρα ,πέρασα γιατί μου άρεσε η κοπέλλα . Η οποία είναι ευγενική ( μόνο  στα αγγλικά, αλλιώς τίποτα) και προσπαθει - αλλά στο στυλ να μην γίνει καμμιά στραβή  + παράπονο. όπως  συνεβη με τις άλλες κοπέλλες. Μπαίνει με την τεράστια κρέμα ανα χείρας, σεξ σώου  ? >:(  ούτε κατά διάνοιαν, 69 δεν θέλει , το δε  στοματικό= λίγο γλύψίμο μπάλες και μετά  πίπα λίγο πανω πάνω δειγματοληπτικά, δεν ξερω ..Αποσυντονίστηκα και μετά ακόμα περισσότερο, διοτι  μετά και στο από πάνω και μετά στα 4, ΔΕΝ σε κοιτάει, και δεν  συμμετέχει, ούτε καν  με προσποιητούς αναστεναγμούς. Δηλ. μούγκα.τέλειωσα με χίλια ζόρια :helpplea: Νομίζω ότι η κοπέλα είναι σαν να ντρέπεται. Και ευχομαι ειλικρινά να βρεί αυτό που μαλλον χρειάζεται/ ζητάει , δηλ . εναν  ευκατάστατο νέο για να σταματήσει αυτήν την δουλειά.Εγώ δεν θα ξαναπάω. αλλά η κοπέλα είναι συμπαθης και κοινωνική- ---όμως ....πριν και μετά το σεξ  :boobies: :think: Ευχομαι σε εσάς να είναι καλύτερα
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Περίεργο... τουλάχιστον σε μένα η Καίτη ήταν αστέρι, 10 θα τις έβαζα για τιμή/απόδοση!
Τί να πω.. μπορεί να είχε τίποτα προβλήματα η κοπέλα
Αλλά να ρωτήσω, αφού απο την αρχή την είδες με μούτρα και ξενερωμένη, γιατί πέρασες; Εγώ τουλάχιστον η συμπεριφορά της κοπέλας όταν βγαίνει στο σαλόνι είναι το πρώτο πράγμα που κοιτάω! Άμα δω μούτρα αρχίζω και τρέχω σαν τον Κεντέρη
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σιμόν, σαν πολλές κακές κριτικές μαζεύονται για τις κοπέλες του σπιτιού σου. Πρέπει να πάρεις μέτρα τώρα! Την επόμενη φορά που θα διαβάσεις κακές κριτικές για κάποια κοπέλα , πάρε ένα στραπ και...analυσέ την!  :dancing:  Να σου πω εγώ για πότε σέβονται τον πελάτη!  ;)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
  το δε  στοματικό= λίγο γλύψίμο μπάλες και μετά  πίπα λίγο πανω πάνω [size=12pt]δειγματοληπτικά,[/size]

Δειγματοληπτικά;  :2funny:

Λες να παίρνει δείγματα, με γλωσσικό αισθητήρα, από τα πουτσοκέφαλά μας;
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Υποσχέθηκα λίγο αναλυτικό review για το studio της Simone. Επίσκεψη βραδυνή μετά απο ποτάκι και ιδιέτερες ανυσυχίες.
Καλό welcome όχι απο τσατσα αλλά απο τον παρουσίαση της Simone αυτοπροσώπως. Σαν παρουσιαστικό όντως ΔΕΝ λεει αλλά
κατι αυτός ο "αέρας" κατι απο όλο σκηνικό και γενικά απο παρατηρήσεις μπαίνω. ΠΟΛΥ καλό δωμάτιο και με μοντέρνα χαρακτηριστικά.
Ισως απο τα καλλίτερα δωματια σε studio. Χαλάρωση και στάνει η Simone. Χαμογελαστή και προσχαρη.
Αρκετά καλή περιποιηση και εως deep throat. Εναλλαγήσ στάσεων και ένα χαρύμενο τελείωμα. ΟΝΤΩΣ η κοπέλα δίνει το καλλίτερο και σε
κάνει να νώθεις πολύ καλά. Θύμισε στα σημεία την Ισαβέλα. Σίγουρα αξίζει μια επίσκεψη αλλά για αυτή ΜΟΝΟΝ. Παρ ότι τα αρνητικά
που έγραψα η Simone προσαπαθει αρκετά και κάνει ότι μπορεί να περάσει καλά ο Πελάτης. Το προσωπικό της πάσχει αλλά πιστεύω να
βρει καλλίτερο οπότε ίσως γίνει πολύ δυνατό στουντιο. Στα σύν και η τιμή 40 γιούρια.

Kisses baby, thank you i ll see you around again
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom