Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 12, Βριλησσού 12 (παράδρομος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coringa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλημερουλα ευχωμαι να εχεται περασει θαυμα.Αρχιζουμε απω αυτο που μας απασχολει πιο πολυ.Θεμα ΡΟΥΜΠΗ οπως θας ειπα θα την πηγαινα σε γιατρο,λοιπον εχουμε κ λεμε δεν εχει μικτες κτλ..απλα εχει ενα προβλημα γηνεκολογικο κ αυτο να μην διαθετησε κανονικα απω τη μου ειπε η γιατρινα δεν ειναι αροστεια γιαυτο ειχε αυτη την μιροδια,για οποις με ξερει γνωριζει την τρελα που εχω με την καθαριοτητα,κανει ιδοι μια τεραπια,επιδη γνωριζει η γιατρινα τι δουλεια κανει τοτε ειπε να μην δουλεβει καλυτερα 3 μερες απλα για την τεραπια να πετιχε καλυτερα.Τα φιλαρακια κ περασε μαζη της μην ανισιχειτε δεν ειναι αρωστη η κωπελα.....φιλια Σιμονε
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Weekend ποιες κοπελες θα ειναι?
Peace+Musik
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Μωρουλι μου αμα μπορεις ελλινηκα διοτι ειμα.....αγλικα
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Για οποιος ενδιαφερει αυριο ειμαι απω της 6 μεχρι 2....φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Ποιές κοπέλες είναι σήμερα?
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
97
Like
4.785
Πόντοι
22.915
Λίγο καθυστερημένα κάνω την αναφορά μου για το εν λόγω studio.
Πήγα 16/8 γύρω στη 1 το βράδυ, δεν είχε κίνηση και είδα ένα καταπληκτικό και πεντακάθαρο χώρο. Πολύ ευγενέστατη η υποδοχή.
Η Σιμον σίγουρα δεν διεκδικεί τον τίτλο του μοντέλου, αλλά είναι πολύ καυλιάρα και σε ανάβει. Το ότι ήρθε με ένα ποτήρι κρασί με παραξένεψε στην αρχή, αλλά μόλις το χρησιμοποίησε ήταν όντως καταπληκτικό. Ειδικά στην καταπληκτική πίπα της. Ότι και να γράψω είναι λίγο. Πέρασα υπέροχα. Αξίζει μια επίσκεψη.
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα από το εν λόγω Studio. Είμα πολύ τυχερός γιατι πέτυχα τη Simone. Όπως μου είπε ήρθε σήμερα έκτακτα και θα είναι μέχρι τις 18.00. Μετά θα είναι η Μαρίνα από ρουμανία.
Τι να πώ για τη Simone. Ξέρει να σε απογειώνει! Όσα λένε οι υπόλοιποι ισχύουν και με το παραπάνω. Είναι ίσως η πιο θερμή γυναίκα που έχω πετύχει!
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπεραααααααααααααα.....ειμαι ασινχοριται το ξερω αλα τρχω παρα πολυ κ δεν εχω ιντερ.σπιτι.λοιπον ειμουνα ειναι εκει η Ρουμπη γιατι η Μαρινα δεν προλαβε να παρει σφραγιδα αυριο πρωη ειναι παλη Ρουμπη για αυτους που δεν μπορουνε το βραδυ σηγνωμι που δεν εβγαλα τα προγραματα αλα ειναι λιγο μπερντεμενα λιγο μονο.Θας παρακαλω οποιος μπορει να μου στειλε ρμ για την Μανταλενα για να ξερω τι γηνεται,εχω νεα αυριο θα βαλω φοτο της Μανταλενα κ Ρουμπη στο σιτε φιλια πολα ........ΣΙΜΟΝΕ
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Καλησπεραααααααααααααα.....ειμαι ασινχοριται το ξερω αλα τρχω παρα πολυ κ δεν εχω ιντερ.σπιτι.λοιπον ειμουνα ειναι εκει η Ρουμπη γιατι η Μαρινα δεν προλαβε να παρει σφραγιδα αυριο πρωη ειναι παλη Ρουμπη για αυτους που δεν μπορουνε το βραδυ σηγνωμι που δεν εβγαλα τα προγραματα αλα ειναι λιγο μπερντεμενα λιγο μονο.Θας παρακαλω οποιος μπορει να μου στειλε ρμ για την Μανταλενα για να ξερω τι γηνεται,εχω νεα αυριο θα βαλω φοτο της Μανταλενα κ Ρουμπη στο σιτε φιλια πολα ........ΣΙΜΟΝΕ

περιμενουμε τις φωτο 

αρε ΣΙΜΟΝΕ  τι μας εχεις κανεις !!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
δεν περναει απω το μυαλο σας φοβερο διδυμο....
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Μανταλενα σαββατο πρωη...φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερααααααααααααα σε ολους λοιπομ δυστιχος μου χαλασανε τα σχεδια με το θεμα φοτο αλα βρηκαμε την λησει κ σα κρατησω το λογω μου οπως παντα...για πιος ενδιαφερει αυριο πρωη ειναι η Μανταλενα κε απω 6 μεχρι 2 ειμαι εγω θας περημενω....φιλιαΣΙΜΟΝΕ
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Πήρα τηλέφωνο τη Σιμον για να δώ ποια είναι σήμερα και τελικά είναι η Σιμον από το πρωϊ ώς το βράδυ!!!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
θα την ξεπατωσουν την κακομοιρα αχ ρε σιμον σιφον θα στο κανουν το νουνακι σου!!!
 

target

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα Τρίτη και αύριο Τετάρτη ποιά είναι πρωί και ποιά απόγευμα;
Σιμόν γερά.!!!! :rockon:
 
OP
OP
C

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Γιασω τωρα ειναι η Ρουμπη μετα ειναι η Μανταλενα αυριο πρωη παλη Μαντσλενα τοτο βραδυ Ρουμπη.πεμπητη πρωη δεν ξερω ακομα το βραδυ ειμαι εγω,αμα αλλαξει κατι θα γραφω γιατι περημενω τη Κατη..φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Γιασω τωρα ειναι η Ρουμπη μετα ειναι η Μανταλενα αυριο πρωη παλη Μαντσλενα τοτο βραδυ Ρουμπη.πεμπητη πρωη δεν ξερω ακομα το βραδυ ειμαι εγω,αμα αλλαξει κατι θα γραφω γιατι περημενω τη Κατη..φιλια ΣΙΜΟΝΕ
MA EIMAΣΤΕ σοβαροί ΣΙΜΟΝΕ! Εκείνη η μαυριδερή καί άχαρη είναι καλή? (Σήμερα 16.00) ΑΣΕ που έκανες ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ και ήτανε τόσος κόσμος στα δωμάτια. Μόνο
ομαδικό δεν κάναμε. ΚΑΛΑ πού είναι η εμπιστευτικότητα? ΟΥΤΕ στην Ομόνοια δεν συναντας τόσο κόσμο. Sorry baby δεν ξαναπερνάω .
Κ.Κ. Συναγωνιστές ΝΑ έχετε στο νου σας ότι στο μαγαζί γίνονται επισκευές ΟΠΟΤΕ πηγαίνοντας μπρορεί με την μαυριδερή Rouby να πίασετε και κανα
πινέλο στης υπηρεσίες. ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ
 

Επισκέπτης
MA EIMAΣΤΕ σοβαροί ΣΙΜΟΝΕ! Εκείνη η μαυριδερή καί άχαρη είναι καλή? (Σήμερα 16.00) ΑΣΕ που έκανες ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ και ήτανε τόσος κόσμος στα δωμάτια. Μόνο
ομαδικό δεν κάναμε. ΚΑΛΑ πού είναι η εμπιστευτικότητα? ΟΥΤΕ στην Ομόνοια δεν συναντας τόσο κόσμο. Sorry baby δεν ξαναπερνάω .
Κ.Κ. Συναγωνιστές ΝΑ έχετε στο νου σας ότι στο μαγαζί γίνονται επισκευές ΟΠΟΤΕ πηγαίνοντας μπρορεί με την μαυριδερή Rouby να πίασετε και κανα
πινέλο στης υπηρεσίες. ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ
ελαιοχρωματιστής είναι η μαυρούλα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom