Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Την προηγούμενη βδομάδα πήρα Τζένη.
Αν και έχει άγρια φατσούλα, προσφέρει καλές υπηρεσίες.
Είναι πολύ καβλιάρα και πέρασα καλά μαζί της.
Το μόνο που με χάλασε λίγο, είναι ότι επειδή είναι Ελληνίδα μιλάει πολύ, έχει άποψη για τα πάντα και οι συζητήσεις για το μνημόνιο και την ακρίβεια είναι λίγο αντισεξουαλικές!!!!

Προτείνεται από εμένα.
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Και μόλις θα ρωτούσα παίδες για την Μαρίνα στο Στ 47.
Φοβήθηκα διότι οι όμρφες κοπέλες είναι κρύες μέσα στο δωμάτιο.
Πολύ παιδί,μου έκανε καλή εντύπωση σε σώμα και πόσωπο.
Φίλε Janno είναι στο Νο 1 στα υπόψιν τεμάχια.
Δώσε info αν έχεις...

Φίλε σόρυ για την καθυστέριση,
Η Μαρίνα είναι πολύ γλυκιά κοπέλα, πρόσχαρη και ευχάριστη. Επίσης είναι υπομονετική, καθαρή και το γνωρίζει καλά το άθλημα.
Αν στα παραπάνω προσθέσεις και ότι γνωρίζει μασάζ (όχι τίποτα επαγγελματικό), δε νομίζω ότι χρειάζεσαι κάτι περισσότερο για να περάσεις καλά.
Καλό βράδυ!
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
παίδες, γνωρίζει κανείς το τηλ του μαγαζιού?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
χα χα χα καλα ρε σεις πλακα κανω δεν το διαβασατε? απλα την ρωτησα ποσο χρονων ειναι κ αυτη μου απαντησε δεν ρωτανε μια κυρια ποσο ειναι κ ειμαι οσο φαινιμαι,της λεω οκ κ μετα μου πεταει για πλακα ειμαι 14 κ της λεω αντε ρε κ γω σε εκανα για 15 κ αρχισαμε τα γελια, οκ τωρα....


Μα και τα σχόλια για να ευθυμήσουμε είναι.
Ελπίζω να μη τα πάρεις στα σοβαρά!
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Χτεσινο περασμα οπου παρουσιαστηκαν η Βικη, η Λια, η Τζενη και μια Βαλεντινα ξανθια γεματουλα και εκφυλο μωρο. Εδω απο οτι βλεπω δεν εχει αναφερει κανεις ακομα για αυτη και δυστυχως ουτε εγω θα αναφερω γιατι πηγα αλλου. Next time...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.536
Πόντοι
46.232
μια Βαλεντινα ξανθια γεματουλα και εκφυλο μωρο.
οκ το γεματουλα που ειπες ειναι κολακευτικο....χοντρουλα επρεπε να πεις,θα συμφωνησω ομως οτι εχει αυτο το κατι στο προσωπο της
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
οκ το γεματουλα που ειπες ειναι κολακευτικο....χοντρουλα επρεπε να πεις,θα συμφωνησω ομως οτι εχει αυτο το κατι στο προσωπο της
βυζια?.....μεγαλα,μικρα,πειτε ρε σεις και κατι παραπανω....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.536
Πόντοι
46.232
βυζια?.....μεγαλα,μικρα,πειτε ρε σεις και κατι παραπανω....
ειναι χοντρουλα με κολαρα κ μπουτια τα βυζια της μεσα στο σουτιεν φαινοταν μεγαλα....αλλα ποιο πολυ νομιζω λογο σωματοδομης....μια επιτοποια εξερευνηση θα λυσει της αποριες σου ;)
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Παρασκευή απόγευμα, και μετά από άκαρπη,  λόγω πολυκοσμίας, επίσκεψη στο Σ29, πέρασμα και από εδώ. Φευ,  όμως, δεν απαντούσαν ούτε στο κουδούνι,  ούτε στο τηλεφωνο... Ποιος ξέρει γιατί...
 

alialiali

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς γι'αυτη τη βδομάδα αν και πότε δουλευουν Χριστίνα και Τζένη; Ευχαριστω όπως και να'χει!  :)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ναι λαθος μου ....δεν εκανα κλικ στο εδω

Εσύ νομίζω οτι έχεις αφηνιάσει....δεν σε προλαβαίνω πια....μια στο Amnezia,μιά στα μασαζ,μια στα στούντιο,θα πάθεις υπερκόπωση....
Επειδή είμαστε και γείτονες,μην επιχειρήσεις να πας σε αυτό της πλατείας,θα τα σκάσεις χοντρά και με υπηρεσίες απλά καλές....υπάρχουν καλύτερες και φθηνότερες λύσεις....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.536
Πόντοι
46.232
Εσύ νομίζω οτι έχεις αφηνιάσει....δεν σε προλαβαίνω πια....μια στο Amnezia,μιά στα μασαζ,μια στα στούντιο,θα πάθεις υπερκόπωση....
Επειδή είμαστε και γείτονες,μην επιχειρήσεις να πας σε αυτό της πλατείας,θα τα σκάσεις χοντρά και με υπηρεσίες απλά καλές....υπάρχουν καλύτερες και φθηνότερες λύσεις....
στο amnezia μια φορα πηγα με τον jerry γιατι δεν ειχα ξαναπαει,να δω τι παιζει....στουντιο τα χω κοψει...μονι δελα κ μασαζ....εννοηται οτι σε αυτο στην πλατια δεν θα πατησω.....να δουν την φατσα μου???
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
πολύ παλιά πληροφορία.....εδω και κανένα μηνα εχει παει εκει....

Το post μου ήταν απάντηση στην αμέσως προηγούμενη ερώτηση του νέου φίλου μας alialiali
όχι... ανακοίνωση-ενημέρωση προς το γενικό κοινό. Δεν εκόμισα γλαύκαν εις Αθήνας ;)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom