Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
επειδής εγώ είμαι φαν της Μόνικας (απο Στου 47), μπας και ξέρει κανας άθρωπας, που να βρίσκεται που ?

Τη Μαρίνα όταν την είδα απο κοντά, δε μου έκανε "ντόϊνγκ" πάντως !
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
Επισκεψη σημερα στο καταστημα. Πληροφορηση απο Σεριφισσα Αννα οτι η Χριστινα δεν θα εργαζεται πλεον εκει

Παρελαση 4-5 κοπελες πανω του μετριου αλλα καμμια δεν μου εκανε κλικ οποτε και αποχωρησα.

Αν μπορει καποιος συναδελφος να επιβεβαιωσει την πληροφορια για Χριστινα
ναι αληθεια ειναι χθες που περασα το ιδιο μου ειπαν ,αν γυρισει που βεβαια με την χριστινα ποτε δεν ξερεις ....θα ειναι μετα το καλοκαιρι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
Λοιπόν, είμαι ο πιο φανατικός θαυμαστής της Χριστίνας από όλους.
Ότι είναι η ΄΄Ανθούλα΄΄ για το Λαζόπουλο είμαι εγώ για τη Χριστίνα.
Σας λέω ότι η Χριστίνα εργάζεται πλέον στην Καλλιρόης 85.
Η μεταγραφή μου θυμίζει Αργεντινό ή Βραζιλιάνο ποδοσφαιριστή,
που πάει σε άλλη ευρωπαική ομάδα για να τη βοηθήσει να πάρει το πρωτάθλημα.
Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να σταματήσετε να επισκέπτεστε το μαγαζί που έφτιαξε με τόσο κόπο η Άννα και η Βίκυ.
Εγώ τα πονάω όλα τα μαγαζιά. Τώρα με την κρίση έχουν λιγότερο δουλειά, όπως και εμείς με τις δουλειές μας.
Η Χριστίνα μου είπε ότι στη θέση της στη Στουρνάρη είναι η Μαρίνα (η δίμετρη κουκλάρα).
Η ζωή συνεχίζεται.
Και ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ.
Νομίζω ότι το καταλαβαίνετε από τον τρόπο που γράφω.
αν ειναι αληθεια μια χαρα να μην κατεβαινω κ αθηνα.....α οσο για την αννα θα συμφωνησω μονο στο διμετρη ,αλλιως ειναι μια αχαρη με πεσμενα βυζια αν κ νεα
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν, είμαι ο πιο φανατικός θαυμαστής της Χριστίνας από όλους.
Ότι είναι η ΄΄Ανθούλα΄΄ για το Λαζόπουλο είμαι εγώ για τη Χριστίνα.
Σας λέω ότι η Χριστίνα εργάζεται πλέον στην Καλλιρόης 85.
Η μεταγραφή μου θυμίζει Αργεντινό ή Βραζιλιάνο ποδοσφαιριστή,
που πάει σε άλλη ευρωπαική ομάδα για να τη βοηθήσει να πάρει το πρωτάθλημα.
Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να σταματήσετε να επισκέπτεστε το μαγαζί που έφτιαξε με τόσο κόπο η Άννα και η Βίκυ.
Εγώ τα πονάω όλα τα μαγαζιά. Τώρα με την κρίση έχουν λιγότερο δουλειά, όπως και εμείς με τις δουλειές μας.
Η Χριστίνα μου είπε ότι στη θέση της στη Στουρνάρη είναι η Μαρίνα (η δίμετρη κουκλάρα).
Η ζωή συνεχίζεται.
Και ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ.
Νομίζω ότι το καταλαβαίνετε από τον τρόπο που γράφω.
ναι ναι το καταλαβαινουμε !!!!!!
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Σήμερα όλα στραβά.

Βροχή με το τουλούμι.
Παππούς μπάστακας (; ).
Επισκευή θυροτηλεφώνου.

Πήρα τα @@ μου (ούτε καν ανέβηκα).
Κατά πληροφορίες μου, όμως, το ρόστερ πλήρες
(Λία, Βίκυ, Τζένη, Μαρίνα και καναδυό άλλες).

Τη Χριστίνα μη την ψάξετε σήμερα στο Κ85.
 

fetisher

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Η Μονικα εγκατελειψε το σπορ.
Καρατσεκαρισμενο.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
.................
Και ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ.
Νομίζω ότι το καταλαβαίνετε από τον τρόπο που γράφω.

οκ ρε Χριστίνα, απλά τώρα που θα πας στο καινούριο μαγαζί κοίτα όταν είσαι παρούσα να μην κρύβεσαι/βαριέσαι αλλά να παρελαύνεις μαζί με τις υπόλοιπες κοπέλες για να σε δούμε και καμιά φορά...

επίσης δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μπαίνεις στην διαδικασία να μιλάς ως τρίτος και δεν μας λες ευθέως και μιλώντας για λογαριασμό σου αυτά που θες να πεις.
ειλικρινά δεν το θεωρώ καθόλου κακό να γράφουν στα σχετικά θρεντ οι θεραπεύτριες (π.χ. υπάρχουν στουντιοκόριτσα που έχουν κανονικό λογαριασμό και ποστάρουν στο σάιτ).
τουναντίον καλό θα έκανε και σε εμάς διότι θα είχαμε καλύτερη και πιο αξιόπιστη ενημέρωση για το ποιά βρίσκεται πού και πότε, αλλά και σε εσάς (η συχνότερη επικοινωνία και επαφή με τον πελάτη πάντοτε και σε κάθε επάγγελμα αποδίδει)

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση μυστικοπάθεια :think:
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Όσοι ''Άπιστοι Θωμάδες'' νομίζουν ότι είμαι η Χριστίνα,
μπορούν αν θέλουν να μου στείλουν προσωπικό μήνυμα και να βρεθούμε από κοντά.
Να δώσουμε ραντεβού κάπου στο κέντρο Αθήνας που δουλεύω και εγώ, για να δούν ποιός είμαι.
Σε πρώτη φάση ας δουν τα προσωπικά μου μηνύματα/post με τις λίγες κριτικές μου.
Είμαι ένας απλός άνθρωπος 45 χρονών.
Απλώς χτυπιέμαι για τη Χριστίνα γιατί τόσα χρόνια, ποτέ δεν είδα κοπέλα να κάνει με τόσο πάθος τη δουλειά της.
Αυτοί που ξεχωρίζουν σε όλα τα επαγγέλματα είναι αυτοί που τα κάνουν με αγάπη και πάθος.
Ακριβώς αυτό το πάθος έχει η Χριστίνα.
Εμείς οι πελάτες καταλαβαίνουμε πόσο πολύ γουστάρει η κοπέλα αυτό που κάνει ή αν βαριέται.
Από αυτά που γράφω δεν έχω να ωφεληθώ τίποτα. Ούτε νταβατζής είμαι. Πληρώνω όπως όλοι.
Ούτε ποτέ ζήτησα να πληρώσω λιγότερα λεφτά ή να με περιποιηθεί παραπάνω.
Νομίζω ότι η περιποίηση που κάνει είναι ίδια σε όλους (το είδα όταν μπήκαμε στο δωμάτιο
μαζί με ένα φίλο μου και οι 2 με τη Χριστίνα. Φέρθηκε ακριβώς το ίδιο και στους δύο).
Έχω πει στη Χριστίνα να μην καβαλήσει ποτέ το καλάμι, γιατί τότε αυτή θα χάσει.
Ξέρω κοπέλα που πριν την οικονομική κρίση έκανε 8 ραντεβού τη μέρα (σε άλλο μαγαζί)
και τώρα μετά τη κρίση έφυγε από το μαγαζί γιατί πολλές φορές δεν έκανε ούτε ένα.
Όλα όσα λέω είναι αλήθεια. Είμαι στη διάθεσή σας για να αποδείξω ότι δεν είμαι η Χριστίνα.
 

Επισκέπτης
ρε παιδια εχω μια απορια.ακουω σε πολλα μαγαζια και παιζει να υπαρχχει και δευτερη φορα στα 50 λεπτα.π.χ στ29 στ63 κ.α σε αυτο το ιδρυμα ξερει κανεις αν ισχυει κατι αναλογο :think:
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Όσοι ''Άπιστοι Θωμάδες'' νομίζουν ότι είμαι η Χριστίνα,
μπορούν αν θέλουν να μου στείλουν προσωπικό μήνυμα και να βρεθούμε από κοντά.
Να δώσουμε ραντεβού κάπου στο κέντρο Αθήνας που δουλεύω και εγώ, για να δούν ποιός είμαι.
Σε πρώτη φάση ας δουν τα προσωπικά μου μηνύματα/post με τις λίγες κριτικές μου.
Είμαι ένας απλός άνθρωπος 45 χρονών.
Απλώς χτυπιέμαι για τη Χριστίνα γιατί τόσα χρόνια, ποτέ δεν είδα κοπέλα να κάνει με τόσο πάθος τη δουλειά της.
Αυτοί που ξεχωρίζουν σε όλα τα επαγγέλματα είναι αυτοί που τα κάνουν με αγάπη και πάθος.
Ακριβώς αυτό το πάθος έχει η Χριστίνα.
Εμείς οι πελάτες καταλαβαίνουμε πόσο πολύ γουστάρει η κοπέλα αυτό που κάνει ή αν βαριέται.
Από αυτά που γράφω δεν έχω να ωφεληθώ τίποτα. Ούτε νταβατζής είμαι. Πληρώνω όπως όλοι.
Ούτε ποτέ ζήτησα να πληρώσω λιγότερα λεφτά ή να με περιποιηθεί παραπάνω.
Νομίζω ότι η περιποίηση που κάνει είναι ίδια σε όλους (το είδα όταν μπήκαμε στο δωμάτιο
μαζί με ένα φίλο μου και οι 2 με τη Χριστίνα. Φέρθηκε ακριβώς το ίδιο και στους δύο).
Έχω πει στη Χριστίνα να μην καβαλήσει ποτέ το καλάμι, γιατί τότε αυτή θα χάσει.
Ξέρω κοπέλα που πριν την οικονομική κρίση έκανε 8 ραντεβού τη μέρα (σε άλλο μαγαζί)
και τώρα μετά τη κρίση έφυγε από το μαγαζί γιατί πολλές φορές δεν έκανε ούτε ένα.
Όλα όσα λέω είναι αλήθεια. Είμαι στη διάθεσή σας για να αποδείξω ότι δεν είμαι η Χριστίνα.

τοσο γερος και ασχολεισαι με τετοια πραματα ?

η συζυγος το ξερει ?
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
ρε παιδια εχω μια απορια.ακουω σε πολλα μαγαζια και παιζει να υπαρχχει και δευτερη φορα στα 50 λεπτα.π.χ στ29 στ63 κ.α σε αυτο το ιδρυμα ξερει κανεις αν ισχυει κατι αναλογο :think:

+ €20 ;)

τοσο γερος και ασχολεισαι με τετοια πραματα ?

η συζυγος το ξερει ?

Στα 45 γέρος;!;!;!

Εσένα, δηλαδή, η μαμά σου το ξέρει;  :2funny:
 

Επισκέπτης
+ €20 ;)

Στα 45 γέρος;!;!;!

Εσένα, δηλαδή, η μαμά σου το ξέρει;  :2funny:
ευχαριστω φιλε.αν και απο οτι ακουω το +20 πλεον αρχιζει και ξεθωριαζει.αν πιστευω κανεις συμφωνια απο την αρχη δεν θα που οχι.γνωμη μου παντως μπορει να κανω και λαθος ;)
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Θέλω να γράψω μερικά πράγματα για το μαγαζί γιατί αισθάνομαι ότι το έχω αδικήσει. Θα γράψω για τις κοπέλες μια μια:
Άννα. Για όσους γουστάρουν νταρντάνες με βυζάρες (μου αρέσει πολύ αυτό το στυλ). Στο παλιό μαγαζί είχα πάει 7-8 φορές και πέρασα μόνο 2 στο δωμάτιο. Παρόλα αυτά ποτέ δεν με σνόμπαρε και πάντα μου φέρθηκε με την ίδια αγάπη και σαν να ήμουν καλός πελάτης. Γι' αυτό και την συμπαθώ πολύ.
Βίκυ. Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα όταν πήγα με τη Βίκυ ήταν ότι αν κυκλοφορούσα στο δρόμο με τόσο εντυπωσιακή κοπέλα θα με κοίταζαν όλοι και οι φίλοι μου θα με ζήλευαν πολύ.
Μαρίνα (δίμετρη). Πιστεύω ότι με τέτοιες αναλογίες και ύψος θα μπορούσε να είναι και μανεκέν. Επίσης έχει πολύ γλυκό πρόσωπο.
Τζένη (Ελληνίδα δίμετρη). Την είδα μόνο 1 φορά. Μου φάνηκε επίσης πάρα πολύ εντυπωσιακή. Δεν δοκίμασα γιατί ήμουν ''αλλού δοσμένος''.
Τώρα θα μου πείτε: ''Γιατί μας τα λες αυτά, αφού μας τα πρηξες με τη Χριστίνα''. Η Χριστίνα είναι ένα άλλο κεφάλαιο και θα το συνεχίσω αλλού.
Όσο για σένα φίλε TRUSTWORTH που με είπες γέρο (στα 45) έχω να πω το εξής: Κοιτάζω τα τελευταία μηνύματα που έχεις γράψει στο forum και είναι για άλλα θέματα εκτός από κριτικές για μασάζ κλπ. που θα μας βοηθήσουν. Το site βασικά έγινε για αυτό το λόγο (κριτικές για μασάζ, μπουρδέλα, studios κλπ) και τα υπόλοιπα θέματα υπάρχουν συμπληρωματικά. Λοιπόν γράψε πρώτα καμιά κριτική για αυτά και μετά ''μας μπαίνεις''.
Εγώ έχω άποψη και αυτή είναι. Όποιος τολμάει και λέει κάτι παραπάνω εδώ μέσα και χρωματίζεται υπέρ κάποιας, αμέσως βγαίνουν κάποιοι ''έξυπνοι'' να τον σταματήσουν.
Ευχαριστώ φίλε SINBARR για την υπεράσπιση.
 

primalgreek

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
σε επισκεψη μου στο μαγαζι, ξεχωρισα Μαρινα..Ψηλη με μεγάλο στήθος (απ'οτι φαινοταν) και ωραιο φορεμα.. Δεν περασα ομως γιατι αναζητουσα Χριστινα.. Η κοπελα της υποδοχης αρνηθηκε ευγενικα να με ενημερωσει που εργαζεται...
Κυριε Sexomaniac στο Κ48 δεν υπαρχει Χριστινα ελληνιδα με μεγαλα βυζια..(ετσι ειπε η κυρια της υποδοχης)
 

Επισκέπτης
παντως εγω που ειχα παει μαζι με φιλο πηρα διδυμο βικη τζενη.μιλαμε για φοβερα πραγματα :fuck1:και πιστευω οτι οσο σε γνωριζουν τοσο καλυτερες υπηρεσιες θα εχεις.γιαυτο ρωταγα αν παιζει και δευτερη εκτονωση.τελος παντων το μαγαζι νομιζω ειναι απο τα κορυφαια αν και δεν εχω μεγαλη εμπειρεια σε αυτο το χωρο.
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
σε επισκεψη μου στο μαγαζι, ξεχωρισα Μαρινα..Ψηλη με μεγάλο στήθος (απ'οτι φαινοταν) και ωραιο φορεμα.. Δεν περασα ομως γιατι αναζητουσα Χριστινα.. Η κοπελα της υποδοχης αρνηθηκε ευγενικα να με ενημερωσει που εργαζεται...
Κυριε Sexomaniac στο Κ48 δεν υπαρχει Χριστινα ελληνιδα με μεγαλα βυζια..(ετσι ειπε η κυρια της υποδοχης)

Κολητε, Καλιροης 85 ειπαμε. 3ος ορ.
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Προχθεσινό πέρασμα από το κατάστημα.
Επί της υποδοχής η πάντα ευγενική και με τα υπέροχα μάτια, Βίκυ.
Φορούσε μια λευκή ρομπίτσα τύπου νοσοκομείου, με τα πάνω κουμπιά, να ετοιμάζονται να πεταχτούν υπό την πίεση του καλοαναθρεμένου στήθους της!! :tits:
Παρούσες Μαρίνα η ψηλή, Λίζα (εάν σωστά θυμάμαι) και η Τζένη με συνάδελφο στο δωμάτιο του πάθους. :knockinb:
Περίμενα την Τζένη, γιατί έχω ταιριάξει την χημειοκαύλα μου μαζί της, και για ακόμα μία φορά, δεν με απογοήτευσε.
Πάντα καθαρή, και με πολύ όρεξη για να κάνει τον πελάτη να περάσει καλά.
Τουλάχιστον μαζί μου η κοπέλα, τα δίνει όλα... :pipa1: :kissass: :fuck2:
Πιστεύω, είναι από τις τίμιες προτάσεις στον χώρο, και όπως έχω ξαναπεί, τα σωστά πρέπει να τα αναφέρουμε για να μαθαίνουν οι "νέες" στο επάγγελμα.
Και ειδικά τώρα με την κριση, που τα 80άρια  δεν περισσεύουν σε κάνενα πιστεύω.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Προχθεσινό πέρασμα από το κατάστημα.
Επί της υποδοχής η πάντα ευγενική και με τα υπέροχα μάτια, Βίκυ.
Φορούσε μια λευκή ρομπίτσα τύπου νοσοκομείου, με τα πάνω κουμπιά, να ετοιμάζονται να πεταχτούν υπό την πίεση του καλοαναθρεμένου στήθους της!! :tits:

,...μη λέμε ότι θέμε ( ! )
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom