Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Πιθανοτατα η Μολδαβή, απο μικρή  εν ελλάδι Βικυ = ψηλη με πολύ ωραία μάτια--  και .... καλο παιδι οπως λέγεται εδώ  :)
δηλ
δεν νομιζω να  εντυπωσιασθήκατε  αν  ήταν  η αλλη, δηλ. η  νο 1  σεριφισα  η  παχουλή  Γεωργιανή Αννα...
 

Sette

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον η Βίκυ θα ήταν καθώς αυτή που είδα είχε και ωραία μάτια(κ πρόσωπο) και παχουλή δεν την έλεγες.ήταν ''δεμένη''.Αυτή λοιπόν κάνει πρόγραμμα?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Μάλλον η Βίκυ θα ήταν καθώς αυτή που είδα είχε και ωραία μάτια(κ πρόσωπο) και παχουλή δεν την έλεγες.ήταν ''δεμένη''.Αυτή λοιπόν κάνει πρόγραμμα?

Αυτήν είδες.....είναι εξαιρετική κοπέλλα,πολύ συζητήσιμη και κάνει πολύ καλό πρόγραμμα.Νομίζω οτι κάνει πρόγραμμα επιλεκτικά.Εγω πάντως μια φορά που την ζήτησα έκανε και εμεινα ευχαριστημένος....
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
βρεθηκα τις προαλες αθηνα κ ειπα να παω κ γω στη περιβοητη χριστινα

καλη σε ολα αλλα για τα δεδομενα της αθηνας μαλλον,

γιατι για θεσσαλονικη ειναι μια μετρια κοπελα

οσο γιαυτους που τη κανουν θεα αν βεβαια δεν ειναι η ιδια η χριστινα

γιατι αποτι μου ειπε μπαινει  κ εδω κ σε ενα αλλο ;)

αν αυριο ζηταει κατοσταρικο μη σας φανει παραξενο

τελος να ευχαριστησω το φιλαρακι που μου εκανε τις συστασεις
σωστα οποτε καλυτερα με pm
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Λοιπόν ξαναγράφω για να σας πω ότι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ. Είμαι ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ FAN ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ.
Δεν νομίζω ότι έχει ανάγκη η ίδια να κάνει διαφήμιση στον εαυτό της.
Υπερασπίζομαι (σαν τον Ρομπέν των Δασών) και βλέπω με πολλή αγάπη όσες κοπέλες είναι φιλότιμες στο χώρο.
Τις λίγες αυτές φορές που πήγα σε μασατζίδικα, δεν είχα κάτι το καινούργιο να πω στο site.
Τα είχατε γράψει όλα και με είχατε καλύψει πλήρως. Όταν έχω κάτι σοβαρό να πω γράφω.
Όταν βλέπω γυναίκες που μας θεωρούν μαλάκες τότε ΕΞΟΡΓΙΖΟΜΑΙ και γράφω (π.χ. έχω γράψει για τη ''Γλυκιά Άρτεμη'' στην Καλλιθέα.)
Επίσης όταν βλέπω μαγαζιά που μας θεωρούν μαλάκες-κορόιδα πάλι γράφω (π.χ. Θησέως 27α στο Μαρούσι).
Όταν λοιπόν βλέπω μια κοπέλα που πραγματικά ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ για να περάσουμε καλά γιατί να μην γράψω;
Από το ίδιο μαγαζί έχω πάει με τη Βίκυ (όταν ήταν στη Μπουμπουλίνας). Κουκλάρα, καθαρή και φιλότιμο κορίτσι.
Αλλά μπροστά στη Χριστίνα, όλες οι άλλες εμπειρίες είναι δεύτερες στο μυαλό μου. Αυτά.
ποια γλυκια αρτεμη στη καλιθεα;;;
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Η ''Γλυκιά Άρτεμις'' ήταν πέρυσι τον Οκτώβριο στην Καλλιθέα στη Θ 67, στο γνωστό μαγαζί που ήταν τότε και η Γερμανίδα Σάντρα (που έχει παίξει και σε ταινία της SIRINA - Αγρότισσα). Πληροφορίες για αυτήν έχει στην κατηγορία ''Ανεξάρτητες Call Girls''. Τη λέω έτσι (γλυκιά) γιατί είχε βάλει αγγελία και έτσι περιέγραφε η ίδια τον εαυτό της. Ήταν ''πάγος'' στο service. Τραγική εμπειρία. Δεν θέλω να θυμάμαι...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ουι-- ουι---- θ 67 --  και  παολα- παολινα  και γλυκεια Νανουκα κλπ--  Ω, μον ντιε ...
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Υπάρχει κανένας συνάδελφος που να γνωρίζει εάν δίνουν κωλαράκι η Βίκυ και Χριστίνα?, και εάν ναι, πόσο + πάει πέραν του βασικού 80€???
(από όσο ξέρω η Τζένη...δεν, ενώ η Λία δίνει με μια μικρή επιβάρυνση στο τελικό σύνολο)
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.857
Πόντοι
4.365
Υπάρχει κανένας συνάδελφος που να γνωρίζει εάν δίνουν κωλαράκι η Βίκυ και Χριστίνα?, και εάν ναι, πόσο + πάει πέραν του βασικού 80€???
(από όσο ξέρω η Τζένη...δεν, ενώ η Λία δίνει με μια μικρή επιβάρυνση στο τελικό σύνολο)

Η Βίκυ στη Μπουμπουλίνας έδινε που και που με +20. Τώρα όμως που το παίζει ψιλοσέριφ το κόβω χλωμό. Για Χριστίνα δεν γνωρίζω
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Ετεροχρονισμένο report για συνεδρία με Λία: Πολύ καλό milf και έκφυλο οπτικά, πράγμα που με έκανε να την διαλέξω.
Μασάζ αρκετά πάνω από το μέσο όρο των ιδρυμάτων, και πολύ καλό κυρίως πιάτο. Το τίμησε το 80αρι. Θα ξαναδοκιμάσω.
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Προχθεσινή επίσκεψη στο ίδρυμα.
Παρούσες Βίκυ (πόρτα) και Λία. Χριστίνα και ακόμη μία ήταν απασχολημένες.
Λέω στην Βίκυ ότι ήρθε η σειρά της, μιας και δεν την είχα τιμήσει έως τότε.
Η κοπέλα δέχτηκε, φόρεσε κάτι πιο ....πρέπον, (μίνι φορεματάκι και γόβες) και εισήλθε στο δωμάτιο για το πρόγραμμα.
Όπως είναι έξω στην πόρτα, άλλο τόσο είναι ευγενική και χαρούμενη εντός του δωματίου, και κατά την διάρκεια του προγράμματος.
Πολύ καλό μασάζ, χωρίς βιασύνες περίπου στα 15'-20', και μετά ξεκίνησε το 2ο πρόγραμμα.
Πολύ καλή στο στοματικό (από τις πολύ καλές όμως, και ειδικά όταν σε κοιτάει με τα πράσινα ματάκια της την ώρα που στον έχει στο υγρό βαθύ στόμα της, είναι όλα τα λεφτά) και γενικά "ιδρώνει" για το 80άρι. Καθαρή, (έκανε την προετοιμασία, πριν μπει στο δωμάτιο), και η μπριζόλα είναι από τις πολύ καλοψημένες, χωρίς ψεύτικα αχ-βαχ, ενώ δείχνει να το ευχαριστιέται και η ίδια επίσης.
Αυτό που ξεχώρισα ήταν όταν την είχα στα 4 για γλύψιμο από εμένα, εκείνη έχωσε τα δάκτυλα της μέσα της και παντού, πράγμα που με έκανε ακόμα περισσότερο turboooo από ότι ήμουν.
Θεωρώ ότι δεν χρειάζεται να επεκταθώ παραπάνω, μιας και πολλοί συνάδελφοι έχουν εκφράσει τα θετικά τους σχόλια στο παρελθόν.
Πέρασα πολύ καλά, και προς το παρών το ίδρυμα έχει 3 στα 3 από εμένα (Λία, Τζένη, και τώρα Βίκυ).
Μένει η Χριστίνα, όπου ακόμα δεν είχα την τιμή να συνευρεθώ μαζί της, αλλά... έρχεται και η σειρά της.
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Επισκεψη σημερα στο καταστημα. Πληροφορηση απο Σεριφισσα Αννα οτι η Χριστινα δεν θα εργαζεται πλεον εκει

Παρελαση 4-5 κοπελες πανω του μετριου αλλα καμμια δεν μου εκανε κλικ οποτε και αποχωρησα.

Αν μπορει καποιος συναδελφος να επιβεβαιωσει την πληροφορια για Χριστινα
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Αν μπορει καποιος συναδελφος να επιβεβαιωσει την πληροφορια για Χριστινα
Δε μπορώ να επιβεβαιώσω, αλλά όπως έλεγε και η ίδια, εμφανίζεται σε τετοια μαγαζια για οσο διαστημα εχει αναγκη και μετά απροειδοποίητα εξαφανίζεται. Ετσι εκανε και στο προηγουμενο πολυ συντομο περασμα της απο Καλ 48 και την ψαχναμε καποιοι επι ματαιω μεχρι που επανεμφανιστηκε εδω

Ουτε η Τζενη ήταν εκει? Πάει κι αυτη??
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη σημερα στο καταστημα. Πληροφορηση απο Σεριφισσα Αννα οτι η Χριστινα δεν θα εργαζεται πλεον εκει

Παρελαση 4-5 κοπελες πανω του μετριου αλλα καμμια δεν μου εκανε κλικ οποτε και αποχωρησα.

Αν μπορει καποιος συναδελφος να επιβεβαιωσει την πληροφορια για Χριστινα


....μην μου λες τέτοια, και ήταν η σειρά της να την πάρω...... :headbang:
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
αμα φυγαν κι αυτες την βαψαμε.  στα μπαζα θα το ριξουμε
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Χριστινα τελος :tickedoff: :'( :'( καρατσεκαρισμενο.Τζενη εκει κανονικοτατα.
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Καλή και η Τζένη, αλλά ένα κλικ κάτω από την... μεγάλη απούσα  :grin:

Η Βίκυ παραμένει στο μετερίζι του αγώνα;
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Merci Charles ;)
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Λοιπόν, είμαι ο πιο φανατικός θαυμαστής της Χριστίνας από όλους.
Ότι είναι η ΄΄Ανθούλα΄΄ για το Λαζόπουλο είμαι εγώ για τη Χριστίνα.
Σας λέω ότι η Χριστίνα εργάζεται πλέον στην Καλλιρόης 85.
Η μεταγραφή μου θυμίζει Αργεντινό ή Βραζιλιάνο ποδοσφαιριστή,
που πάει σε άλλη ευρωπαική ομάδα για να τη βοηθήσει να πάρει το πρωτάθλημα.
Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να σταματήσετε να επισκέπτεστε το μαγαζί που έφτιαξε με τόσο κόπο η Άννα και η Βίκυ.
Εγώ τα πονάω όλα τα μαγαζιά. Τώρα με την κρίση έχουν λιγότερο δουλειά, όπως και εμείς με τις δουλειές μας.
Η Χριστίνα μου είπε ότι στη θέση της στη Στουρνάρη είναι η Μαρίνα (η δίμετρη κουκλάρα).
Η ζωή συνεχίζεται.
Και ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ.
Νομίζω ότι το καταλαβαίνετε από τον τρόπο που γράφω.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom