Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
περασμα την περασμενη εβδομαδα συνεδρια με λιζα!!την ειχα παρει καλλιροησ48 πριν κανα χρονο και ηταν ξανθια!!το
καταλαβα οταν με :pipa1:και ξενερωσα!!πολυ ψευτικη ολα διεκπαιρεωτικα  :pipa1:χωρισ με τελειωμα στο στηθοσ
δεν την ξανατιμαω :sunglasses:
αμα είχες διαβάσει την κριτική μου για την συγκεκριμένη, ήτοι γύρναγες κάποιες σελίδες πίσω θα έβλεπες τι είχα γράψει γιάυτήν.Όποιος βαριέται να διαβάζει τις σελίδες του θρεντ, χάνει ,ας πούμε, ένα 80άρι και η μαλακισμένη βγαίνει πλουσιότερη.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
αμα είχες διαβάσει την κριτική μου για την συγκεκριμένη, ήτοι γύρναγες κάποιες σελίδες πίσω θα έβλεπες τι είχα γράψει γιάυτήν.Όποιος βαριέται να διαβάζει τις σελίδες του θρεντ, χάνει ,ας πούμε, ένα 80άρι και η μαλακισμένη βγαίνει πλουσιότερη.

την Λίζα είχα επισκεφθεί κι εγώ πριν αρκετό καιρό, αφού είχα διαβάσει δυο σχόλια συναγωνιστών εδώ μέσα ότι άξιζε τον κόπο...φευ!

παρένθεση:η τακτική που κατά κόρον ακολουθεί αυτό το κατάστημα (ενίοτε και κάποια άλλα) και δεν παρουσιάζουν σύσσωμο το έμψυχο δυναμικό τους παρά το κρατούν κρυμμένο στην κουζίνα πρέπει να σταματήσει πια :jerking: δεν γίνεται όσες φορές έχω πάει να παρελαύνουν 2 άντε 3 κοπέλες, τα δωμάτια να μην είναι γεμάτα και από την κουζίνα να ακούγεται οχλαγωγία :uglystupid:

το παραβλέπω...

η Λίζα είναι ελλειινίδα, κοντή, είναι λίγο γεματούλα αλλά τα κιλά δεν είναι σωστα κατανεμημένα ελληνίδα γαρ, μελαχρινή καρέ μαλλί, βύζους 4άρια που σε κάνουν να μην την αγνοήσεις, πολύ νεαρή σε ηλικία, φάτσα συμπαθητική προς το ωραία, αν και εμένα εξ αρχής μου έβγαλε μια βλαχουριά :P

στο δια ταύτα, μασάζ απαράδεκτο, έκανε δεν έκανε ένα και το αυτό, συνεννόηση μπουζούκι στη συζήτηση και συμπεριφορά ξερόλα ( :idiot: ), το κοριτσάκι πρέπει να την έχει ψωνίσει, άγνωστον γιατί...
πάνω στο τέταρτο διέκοψε από μόνη της και τα πέταξε :headbang: εκεί ήταν που ήρθε η πρώτη ξενέρα με το σώμα και αποκαλύφθηκε η καταγωγή της :grin: οι βύζοι όμως βύζοι :sunglasses: τυπικά προαταρκτικά τύπου άντε να τελειώνουμε, καλαμάκι με, και μπριζολίδι αδιάφορο, με ψεύτικες κραυγές και τσοντοεκφράσεις, η απολυτη ξενέρα, έφαγα το ψητό τιμωρώντας την για την συμπεριφορά της ( :fuck2: ) και την κοπάνησα με 80 έουρος λιγότερα στην τσέπη μου :helpplea:

συμπέρασμα:
η απόλυτη ξεπέτα, ακόμα τα κλαίω. :s&m_3: (σαφώς καλύτερες η Μαρίνα ο ψηλέας, η οποία επίσης ήταν ξεπετουάζ αλλά ήταν και 2 μέτρα άλογο :zfuck:, αλλά και η Μόνικα που απ'ότι διάβασα εδώ μέσα έχει πια αποχωρήσει αλλά από εμφάνιση ήταν μπεστ οφ για μασατζίδικα :bigdick: )
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.449
Πόντοι
41.447
πάρε ρε άνθρωπε Χριστινάρα να δέις το φώς το αληθινο Πασχαλιάτικα!
εμπλεξες με την Λιζα....
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
πάρε ρε άνθρωπε Χριστινάρα να δέις το φώς το αληθινο Πασχαλιάτικα!
εμπλεξες με την Λιζα....

έχω πάει 3 φορές όλες απόγευμα και πάντα παρελαύνουν 2 άντε 3 κοπέλες (π.χ. δεν έχω δει ποτέ Χριστίνα ή Βίκυ)...πόσο τυχαίο μπορεί να είναι αυτό; :huh: νομίζω ότι όπως και σε άλλα καταστήματα τις βγάζουν εκ περιτροπής, ώστε να δουλεύουν όλες (βέβαια εκείνο που δεν μου κολλάει σε αυτό το σενάριο, είναι ότι κανένα μαγαζί δεν το συμφέρει να χάνει, οπότε θα θέλει πάντα να ρίχνει στην μάχη τα μεγάλα κανόνια :think: εκτός κι αν παίζουν συνεννοήσεις μεταξύ κοπέλων και σερίφισσας :think: δεν ξέρω ούτε και καταλαβαίνω :huh: )

την Λίζα την πήρα γιατί βαριόμουν να τρέχω :jerking: λες και άμα πήγαινα 20 μέτρα πιο δίπλα θα ήταν κόπος :jerking:

τεσπά, θα κάνουμε και λάθη :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.343
Πόντοι
25.467
έχω πάει 3 φορές όλες απόγευμα και πάντα παρελαύνουν 2 άντε 3 κοπέλες (π.χ. δεν έχω δει ποτέ Χριστίνα ή Βίκυ)...πόσο τυχαίο μπορεί να είναι αυτό; :huh: νομίζω ότι όπως και σε άλλα καταστήματα τις βγάζουν εκ περιτροπής, ώστε να δουλεύουν όλες (βέβαια εκείνο που δεν μου κολλάει σε αυτό το σενάριο, είναι ότι κανένα μαγαζί δεν το συμφέρει να χάνει, οπότε θα θέλει πάντα να ρίχνει στην μάχη τα μεγάλα κανόνια :think: εκτός κι αν παίζουν συνεννοήσεις μεταξύ κοπέλων και σερίφισσας :think: δεν ξέρω ούτε και καταλαβαίνω :huh: )

την Λίζα την πήρα γιατί βαριόμουν να τρέχω :jerking: λες και άμα πήγαινα 20 μέτρα πιο δίπλα θα ήταν κόπος :jerking:

τεσπά, θα κάνουμε και λάθη :grin:

Τώρα τελευταία έχω παρατηρήσει ότι παίζουν τηλεφωνικές "κρατήσεις". (Δεν γνωρίζω αν αυτή η πληροφορία βοηθά τον συλλογισμό σας φίλτατε...)
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Τώρα τελευταία έχω παρατηρήσει ότι παίζουν τηλεφωνικές "κρατήσεις". (Δεν γνωρίζω αν αυτή η πληροφορία βοηθά τον συλλογισμό σας φίλτατε...)

εκαλύφθην πλήρως... :cool2:

(κατάρα στους τηλεφωνούντες :cussing: )
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δεν καταλαβαίνω πως τα καταφέρνετε ετσι.....αφού είστε μέλη του site,να πηγαίνετε διαβασμένοι....Εγώ εχω πάει 2 φορές,παρήλασαν κάτι ασχετες,ομως εγώ ζήτησα μία τη Χριστίνα και μία τη Βίκυ.....Ηλθαν αμέσως στο σαλόνι,κολακευμένες μάλιστα που τις ζήτησα...και το πρόγραμμα ήταν εξαιρετικό....το ίδιο έκανα την περασμένη εβδομάδα και με τη Ζάνα,απο το παραπλήσιο κατάστημα....
Αν δεν τιμάτε εσείς τα λεφτά που δίνετε,μην περιμένετε να τα τιμήσουν οι αλλοι.....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.857
Πόντοι
4.365
Συνωστισμός τελευταία στο κατάστημα..

Ήθελα Χριστίνα ή Τζένη αλλά ήτο απασχολημένες  :pipa2:

Μόνες ελεύθερες η Λία και μία Μπαζ-Άννα. Για να μη φύγω πάλι άπραγος πήρα τη Λία που την ήξερα από Μπουμπουλίνας, δυνατό μιλφ για πολύ σκίσιμο, αλλά όπως προλάλησε συνάδελφος με πολύ χαλάρωση στο σώμα..

Συμπαθητικό μασάζ και μετά βουτιά με λύσα στη κωλοτρυπίδα που άρχισε την εξερεύνηση με γλωσσίτσα. Γύρισμα για να γλιτώσω τα πιο extreme που δεν είμαι φαν και στη συνέχεια σκληρό σφυροκόπημα με πολύ δυνατές και ψεύτικες φωνές από μέρους της..

Τέλειωμα στο σώμα (φάτσα δεν δίνει το πουρό..)

Καλά ήταν, αλλά το σώμα σε χαλάει εύκολα..
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
Συναγωνιστές κατεβαίνω Αθήνα την άλλη βδομάδα. Ξέρει κανείς αν θα βρω τη Χριστινα και τι ώρες. Θα φάω απ τη πρώτη επίσκεψη . Εχετε να προτεινετε εναλλακτικη . Ευχαριστω και καλο Πασχα.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Τις καθημερινές είναι εκεί μετά τις 13 συνηθως. Και ναι θα φας από τη πρώτη φορά.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Tη Λία δε την έχω πάρει και δε γνωρίζω. Πάντως όσες φορές και αν πήγα δε μου είπε όχι καμμιά.
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Πήγα στο μαγαζί σήμερα το απόγευμα.
Στην πόρτα η Άννα χαμογελαστή. Ζήτησα κατευθείαν τη θεά Χριστίνα.
Τους τελευταίους 4-5 μήνες έχω φάει τόσο τρελλό κόλλημα που δεν μπορώ να πάω με άλλη.
Θα ξαναπώ τα ίδια που έχω γράψει και παλιά και μη με πείτε προμότορα.
Είναι σαν να είσαι με την κοπέλα σου, που σε γουστάρει πολύ, και έχει καιρό να σε δει.
Το σώμα της, κατά τη γνώμη μου είναι το τέλειο γυναικείο. Σούπερ θηλυκό.
Βυζιά μεγάλα και στητά. Ρόγες που αμέσως σκληραίνουν και πετάγονται. Κόλο τέλειο πεταχτό.
Τρομερά γυμνασμένη παντού. Τρομερά θηλυκές καμπύλες και πιασίματα όσο πρέπει.
Σαν συμπεριφορά είναι τρομερά ευγενική και χαμογελαστή. Πάλι έφυγα και πέταγα.
Φεύγοντας με αποχαιρέτησε και η κούκλα η Βίκυ, και μου είπε καλό Πάσχα, και αυτό μου άρεσε.
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1

Ήμουνα σίγουρος για τα σχόλια που θα κάνετε.
Εντάξει, ο καθένας έχει τη γνώμη του.
Το μόνο που έχω να πω ότι είμαι 45 χρονών και πρώτη φορά βλέπω
κοπέλα τέτοιου επιπέδου σε αυτούς τους χώρους, και έχω πείρα αρκετή.
Δεν γράφω συχνά γιατί δεν θέλω.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom