Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.541
Πόντοι
46.232
Ευχαριστώ συναγωνιστή ,πολύ παραστατικός !!
Δεν έχει φουλ πρόγραμμα (δηλ. μπριζόλα ) με 60; :knockinb:
μονο αν σε ξερουν κ κανεις παζαρια του τυπου ,μονο για μιση ωρα...δεν θελω μασαζ μονο μπριζολα...κλπ αλλα κ παλι ποτε δεν ξερεις.....
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.217
Πόντοι
3.135
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πριν 1-2 ωρες επισκεψη σε ενα απο τα αγαπημενα μου μερη. Και ενημερωνομαι για τρεις καινουργιες. Δυστυχως οι 2 εργαζονταν οποτε και περασα με την Αφροδιτη (ξανθιά). Δεν την εχω ξαναδει καπου. Οποιος δει τις αλλεσ 2 ας ενημερωσει. Αυτη τη στιγμη στο συγκεκριμενο πρεπει να υπαρχουν 6-7 κοπελες.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
οποιος δει τις αλλες δυο να ενημερωσει?
οπως μας ενημερωσες κι εσυ οτι περασες με την Αφροδιτη?
πες μας ρε μαστορα πως ειναι η Αφρο και τι λεει απο υπηρεσιες!!!
 
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εχεις δικιο, ενα θα πω... το κατεχει το μασαζ. Απο εμφανιση εμενα μου κανει για καποιους αλλους ισως οχι, ειναι καθαρα υποκειμενικο.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
το μονο που μας ειπες παλι ειναι οτι ξερει απο μασαζ...
χρωμα μαλλιων, ματιων, υψος, σωματοτυπος, πιπα ανευ/με, στασεις συνουσιας, εκσπερματωση...? Αυτα ειναι υποκειμενικα?
γιατι το σαιτ λεγεται μπουρδελα.κομ... και οχι οσα θελατε να μαθετε για μια καλη φυσιοθεραπεια...
αφου δεν θες να επεκταθεις γιατι μας το λες αρχικα?
αστο να παει...
 
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ναι ρε φιλαρακι, την αλλη φορα θα της ζητησω ταυτοτητα για να διαβασω υψος-χρωμα μαλλιων-ματιων κλπ. Όσων αφορα τα αλλα ερωτηματα σου δεν θα σε βοηθησω γιατι ποτε δεν εχω γραψει και δεν προκειται να γραψω για φραπεδες και μπριζολες. Οταν λεμε ξερει απο μασαζ..... τι καταλαβαινεις? Εγω πηγαινω σε αυτο και σε αλλα 2 μαγαζια οπως θα δεις απο τις κριτικες μου (Καλλιθεα και Πειραια) και μενω ικανοποιημενος σε ολους τους τομεις ;)
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Γιώργο, έχουμε πει τόσες φορές ότι το να γράψεις διάφορα (μέγεθος στήθους, χρώμα μαλιών, ύψος περίπου, συμμετοχή και διάφορα άλλα, διευκολύνεις τους αναγνώστες για να σχηματίσουν άποψη. Το ότι πηγαίνεις σε μόνο δύο, τρεία μαγαζιά δεν λέει τίποτα. Νομίζω ότι η συμπεριφορά σου και η επιμονή σου είναι ελαφρώς (σικ) αντικοινωνική. Όλοι κρίνουμε και κρινόμαστε.
 
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
:huh:Συγνωμη που δεν τηρησα το πρωτοκολλο σας. Την επομενη φορα πριν γραψω κατι θα σας το στελνω προς εγκριση :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Είσαι πεισματάρης

Πολύ επιεικής είσαι....άλλος χαρακτηρισμός ταιριάζει στον τύπο.....πληροφόρηση με το σταγονόμετρο και παράλληλα ζητάει και ενημέρωση.....προφανώς σαν κι αυτή που κάνει ο ίδιος.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.541
Πόντοι
46.232
:huh:Συγνωμη που δεν τηρησα το πρωτοκολλο σας. Την επομενη φορα πριν γραψω κατι θα σας το στελνω προς εγκριση :2funny:
ρε φιλαρακο δεν σου ζητησε κανεις να γραψεις τι εκανες στο δωματιο....αλλα το να αναφερεις ενα ονομα δεν ειναι ενημερωση...ειναι δυνατον να μην ξερεις υψος χρωμα μαλλιων ματιων κ να αναφερεις κ σωματοτυπο εφοσον εχεις περασεο μαζι της.....
το ποιες δουλευουν το μαθαινουμε κ με ενα τηλεφωνημα...μια περιγραφη για τουλαχιστον τα βασικα δεν βλαπτει....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.541
Πόντοι
46.232
Πολύ επιεικής είσαι....άλλος χαρακτηρισμός ταιριάζει στον τύπο.....πληροφόρηση με το σταγονόμετρο και παράλληλα ζητάει και ενημέρωση.....προφανώς σαν κι αυτή που κάνει ο ίδιος.....
να συμφωνησω κ μαλιστα απολυτα...
 
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλα ρε μη βαρατε, την επομενη εβδομαδα που θα παω θα σας πω περισσότερα αν επιλεξω καποια άλλη.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Καλα ρε μη βαρατε, την επομενη εβδομαδα που θα παω θα σας πω περισσότερα αν επιλεξω καποια άλλη.
οχι ρε φιλε πες μας γι' αυτην που πηρες... οχι για αυτην που ΘΑΑΑΑ παρεις....
αλλα καλα σου λενε... ή εισαι πεισματαρης ή αυτη που πηρες ειναι τρελλο μπαζο και ντρεπεσαι... ή δεν την πηρες καθολου και απλα το' γραψες για να το παιξεις καπως... ή εισαι απειρος προμοτορας, ή η γκομενα ειναι μουναρος με απιστευτο σερβις και την θες για την παρτη σου.... δεν εξηγειται αλλοιως οτι το πετας το σχολιακι και μετα το στοματακι μενει κλειστο...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.859
Πόντοι
4.365
Κατ'αρχήν ψυχραιμία. Δεν είναι εποχές να τσακωνόμαστε για πουτανίτσες την στιγμή που η κυβέρνηση μας έχει γαμήσει πατόκορφα και ο οσφπ έχει κλέψει ακόμα και τις κούπες που πίναμε καφέ..
Στο θέμα μας, το ένα από τα καινούρια που λέτε και το μονδικό που είδα είναι η Άννα εξ ρουμανίς απ΄ότι λέει, ετών γύρω στα 22. Φρέσκια παρουσία με τσουλέ χαρακτηριστικά, λεπτή, ύψος ένα εξήντα κάτι αλλά με αρκετά χαλαρωμένο δέρμα για την ηλικία της.
Δεν μιλάει ούτε ελληνικά, ούτε αγγλικά οπότε οπιαδήποτε συννενόηση γίνεται μετά δυσκολίας. Για να τα λέμε όλα, γνωρίζει μια ελληνική λέξη "πίπα" και μια πρόταση "εσύ τώρα γκαμήσεις".
Το μασάζ της είναι αδιάφορο και αν δεν τη σταματήσετε μπορεί να τρίβει επί μία ώρα χωρίς να προχωράει στο ψητό. Η πίπα ήταν αέρας με πολλές ροχάλες και λάγνα σικέ βλέματα, ενώ στο μπριζόλιασμα την λες και κομοδίνο άνετα.
Γενικά δεν μου φαίνεται ότι το έχει, αλλά ακόμα είναι νωρίς για να την κρίνουμε.. Βέβαια δεν είναι και επόχές να χαρίζουμε 80άρια..
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Μια χαρα χάλια, δηλαδη...

Τύφλα να χει Καλογήρου - Βουγιουκλάκη στη "Μαρία της σιωπής"... :)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
"εσύ τώρα γκαμήσεις"....... :rockon:

Εμένα αν μου το έλεγε αυτό,θα με έπιανε νευρικό γέλιο και προφανώς δεν θα μπορούσα να "γκαμήσω"......
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.859
Πόντοι
4.365
Γκάμησετά..  :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom